Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 17, 00:49

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Kodėl pas mus šūdinas aptarnavimas?
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 16, 11:35 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis

Užsiregistravo: 2008 Kovas 11, 22:32
Pranešimai: 139
klausimas paprastas - kodėl pas mus daugumoje paslaugų sferos įstaigų yra totaliai šūdinas aptarnavimas?
ateini į tokią Mamba pica ir 10 minučių reikia laukti, kol padavėja atneš meniu.
ateini į tokią Kalvarijų No. 1 ir šalia stalo pamatai padavėja be meniu, kurios veido išraiška sako - ir ko tu čia atsivilkai?
ateini į tokią batų parduotuvę Danija, tau įkiša šūdinus batus, o paskui pareiškia - pats kaltas. kitą kartą žiūrėk ką perki. o juk ne turgus.
atvažiuoji į tokią Tanagrą, tau valandą "taiso" generatorių, paima už tai 50 Lt., o po poros dienų tu perkiesi naują generatorių.
ateini į tokio TELE2 atstovybę, sakai - problema, sąskaitų negaunu, premijų negaunu ir iš jūsų jokio info, o tau po savaitės atsiunčia SMS - pakartokite savo pageidavimus. mums nedašilo.

ir debiliškas paaiškinimas, kad trūksta žmonių, todėl ima tuos, kurie ateina, kažkaip neteikia jokio džiaugsmo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kodėl pas mus šūdinas aptarnavimas?
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 16, 12:12 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 19:31
Pranešimai: 2271
1) mazai gauna;
2)nera motyvacijos dirbant;
3)toks jau mentalitetas...
4)o kaip as pats elgiuosi zu zmogum?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kodėl pas mus šūdinas aptarnavimas?
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 16, 12:15 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis

Užsiregistravo: 2008 Kovas 11, 22:32
Pranešimai: 139
red_line rašė:
1) mazai gauna;
2)nera motyvacijos dirbant;
3)toks jau mentalitetas...
4)o kaip as pats elgiuosi zu zmogum?


atlyginimas atitinka atliekamą darbą. tai nėra pasiteisinimas. nepatinka? eik dirbt kitur, jei manai, kad esi vertesnis.
motyvacija? jei aš dirbu, aš turiu stengtis tai daryti kaip galima geriau.
mentalitetas? nea. yra vietų, kur visada maloniai aptarnauja ir norisi ten grįžti. pavardint?
kaip aš elgiuosi? bjauriai, nemandagiai ir dar burbu, kad kiti tokie patys. bet juk reikia kam nors būti blogam? :twisted:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kodėl pas mus šūdinas aptarnavimas?
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 16, 12:17 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 19:31
Pranešimai: 2271
nereikalauk to, ko pats negali duot :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kodėl pas mus šūdinas aptarnavimas?
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 16, 12:22 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis

Užsiregistravo: 2008 Kovas 11, 22:32
Pranešimai: 139
red_line rašė:
nereikalauk to, ko pats negali duot :)


t.y.? darbe aš baltas, pūkuotas ir t.t. namuose, dažniausiai, irgi. žmonės su manim vis dar bendrauja. :shock: už gerą aptarnavimą palieku arbatpinigių, bet jei už kažką MOKU, tai gal galiu tikėtis malonaus aptarnavimo? aš neprašau, kad mane visi mylėtų, tačiau kai būni aptarnautas maloniai, kitoks aptarnavimas paskui kelia klausimų.


ir šiaip pavarėm į pievas. aš kalbu ne apie bendravimą, o apie aptarnavimą kaip darbą. ar gali gydytojas mane gydyti blogai jei aš jam nepatinku? ar gali gaisrininkas nevažiuot į mano namus, jei jie jam negražūs? tai kodėl blogai elgtis gali padavėja ar serviso "meistras"?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kodėl pas mus šūdinas aptarnavimas?
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 16, 15:44 
Atsijungęs
Pačiausias
Pačiausias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gegužė 19, 10:42
Pranešimai: 2463
Vargdienio budulio bambėjimai (viešojo aptarnavimo sferoje)

Kažkaip nejaukiai pasijutau, kai Rimi ant kasininkės liemenės pamačiau kurčiojo ženklelį - kaip komunikuoti iškilus kokiam nesusipratimui? Laimei, aptarnavimas buvo sklandus, greitas ir malonus. Dar pagalvojau, kad kurčias kasininkas patiria žymiai mažiau streso, nei tas, kuris nuo pat ryto girdi visokias pirkėjų blevyzgas.

Prastą aptarnavimą dažnai norima pateisinti menku uždarbiu ir sunkiu darbu (kai kuriose parduotuvėse salės megraitėms net prisėsti nėra kur, bo negalima). Ambicingam lietuviui menkai apmokamas darbas ima kelti šiurpulius - tuo mes pamažėl tampame panašūs, kad ir į tuos pačius prancūzus, or vokiečius, katrie pigesnę darbo jėgą įsiveža iš kokos Turkijos ir užpildo ja dalį aptarnaujančio sektoriaus.

VCUP`e (Naujasis Univermagas Vilniuje IV aukštas) ledus pardavinėja kažin kokios tautybės vyriokas, minimaliai suprantantis lietuviškai, tačiau nepriekaištingai atliekantis pareigas. Ko gero ksenofobiški lietuviai nepakęstų kitataučių gastarbaiterių, ypač viešojo maitinimo įstaigose.

Didžioji dalis talentingų ir gražių jaunų padavėjų seniausiai išsivažinėjo po Pasaulį ir linksmina kaubojus ten, kur mūsų nėra... Tenka pripažinti, kad menki atlyginimai viešojo aptarnavimo sketoriuje turi lemiamos įtakos kvalifikuoto ir motyvuoto personalo įdarbinimui. Kitų šalių patirtis rodo, kad šią problemą įmanoma išspręsti įsivežant pigios darbo jėgos iš užsienio, tačiau Lietuva dar nebaigė jokių derinimų su Ukraina ar Turkija . Kartu atkreipiamas dėmesys ir į visuomenėje vyraujančią ypatingai neigiamą nuostatą kitataučių atžvilgiu. Tai Lietuvą gali nustumti į feodolizmo laikus - tradicinę Balanos Gadynę mentaline prasme...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kodėl pas mus šūdinas aptarnavimas?
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 16, 15:56 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis

Užsiregistravo: 2008 Kovas 11, 22:32
Pranešimai: 139
nu dėl turkų, kad ne kurie jų labai laukia, tai aš supratau, o visa kita...
toks jausmas, kad ne kurie dirba pas mus valdiškose įstaigose ir mėgina prastumti valdišką nuomonę apie tautų draugystę ir ES gėrį. tik kad nei vieno, nei kito nėra, o aptarnavimas vis tiek lieka šūdinas. :twisted:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kodėl pas mus šūdinas aptarnavimas?
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 16, 16:16 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugsėjis 29, 14:04
Pranešimai: 1666
Miestas: Vilnius
Populistas rašė:
Vargdienio budulio bambėjimai (viešojo aptarnavimo sferoje)

Kažkaip nejaukiai pasijutau, kai Rimi ant kasininkės liemenės pamačiau kurčiojo ženklelį - kaip komunikuoti iškilus kokiam nesusipratimui?


Ale vat kodėl žmonės nejaukiai pasijunta tokioje situacijoje - juk jei jau žmogus priimtas ir dirba, vadinas susitvarko... Kartais ir su tais, kurie girdi neina susišnekėti... O šiaip jau kurtieji labai puikiai skaito iš lūpų ir reaguoja į emocijas. Taigis, labai gerbiu RIMI, kurie darbuotojų stygiaus problemą sprendžia šitaip... 8)

_________________
Skubu, skubu...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin