Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 16:42

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Nepatyrusių merginų klausimai apie seksą
StandartinėParašytas: 2007 Gruodis 30, 15:27 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Kaip jau matėme, ir pas mus būna merginų, kurios užduoda labai keistus klausimus. Išties, rimtai pagalvojus, taigi visiems tenka išgyventi periodą, kai apie seksą daugiau spėlioji, nei žinai. O paskui - galvoji: negi aš taip galėjau klausti? :-) Kai kurie iš mūsų nedrįstų net prisipažinti, kad irgi šitaip galvodavo :-)

Taigi, jūsų dėmesiui - ištraukėlė rinktinių perlų iš vieno užsieninio seksologijos forumo:

JCD2
Sveiki, Aš mergina. Man 16 metų ir niekad nebuvo sekso. Šiandien aš įsikišau į analinę angą tušinuko dangtelį - pati nežinau, kodėl. Ir dabar niekaip negaliu ištraukti. KĄ MAN DARYTI???? Aš jau kelias valandas taip vaikštau ir kakoti dar nesinorėjo!!! KĄ MAN DARYTI???? Į gydytoją aš negaliu kreiptis ir mamos negaliu klausti. Man tik jūs galit padėti. Ačiū.

Julia_X
Vaikystėje maždaug 6 metų amžiaus aš užsiiminėjau seksu su berniuku kuris buvo tokio pat amžiaus. O dabar man 21 ir aš greit ištekėsiu, bet jei mano vyras sužinos kad aš jau nesu nekalta, tai jis mane pames, nes jų šeimoje taip priimta, ką man daryti? Padėkit prašau???

Sharon111
Labas man 16 metų... O tai ar jaučiasi, kai vaikinas į tave baigia?? Atsiprašau :-) Men gėda to klausti aš rašau ne savo vardu atsakykit.

DangerStick
Labas visi. Chebra pasakykit turiu toke problema aš lyg ne karve bet ir ne labai gražole. BET!!!! Mane nori mano pusbrolis kaip jam paaiškint ka jis durns ar tai normalu o gal taip galima?????

Baby_sexy
Labas! Noriu paklausti. Ar gali papai nustoti augti jei juos trenkti ne kartą ir ne du... Tiesiog man 12 metų ir man tai labai svarbu! Padėkite prašau!

ThE_SeDuCtReSs_Of_HeArTs
Kai aš dariau savo bernui minetą aš netyčia jam įkandau į varpą. Jis ėmė rėkti o paskui išėjo. Neskambina jau 2 dienas. Ką daryti???

the_love_devil
Vasarą gavosi toks incidentas. Aš su savo vaikinu jau metai... Bet kažkaip prisigėriau ir pasitratinau su keliais bernais..... Paskui ilgai galvojau ar pasakyti ar ne... Pasakiau :-) Jis išėjo... Aš išsigandau... Paskui jis grįžo.... Myli.... Šitas incidentas tik sustiprino santykius... Keista? Mane irgi veža....

Sindy_lux
Toks man klausimėlis Ne tai siauras dubenkaulis.... Man sakė kad priimti orališkai litrą vandens valandą prieš tai. O jei pusę litro prieš pusę valandos?


born2bfree
Toks man klausimux kls o jei vaikinuj orgazmo metu galva sukasi ir trpti pskui ta nrm ne?

La_que_supero_los_suenos
Gimnastikoje, pozoje "kojos statmenai grindims", ant alkūnių, tuo momentu, kai užpakalis nusileidžia ant grindų, iš vaginos gali pasigirsti "garsas", ką jis reiškia ir ar pirmą kartą jis girdėsis?

Supergirl1993
Labas visi. Gal kvailas klausimas bet aš jį užduosiu. Aš turėjau seksą su savo vaikinu bet man aišku buvo baisu. Bet ir dabar man baisu ir aš bijau jam apie tai pasakyti. Ką daryti ir kaip išvengti savo baimės?????? Patarkite prašau?

Lady-chocolate
Aš maždaug 2-3 savaites. Kiekvieną rytą gerdavau arbatą su citrina, be to citrinos dėdavau labai daug. Ir dieną irgi gerdavau taip pat. Aš girdėjau kad dėl to gali būti užlaikymas. Kaip tyčia dabar man užlaikymas. Tai gali būti dėl citrinos??? (aš lytinių santykių dar neturėjau) Padėkite prašau tai labai svarbu. Ir į ginekologą negaliu kreiptis nes negaliu pas jį dabar nueiti.

I_GUESS
Liaudis, turiu problemą. Aš dar nekalta ir lyg ir greitai bus seksas su mano vaikinu. Bet (tik nesijuokit) pas mane homorojus. Man nežmoniškai gėda. Liaudis, kaip jūs sureaguotumėt ir ar išvis susidurdavote su tokia problema pas savo partnerius?

Jenny-pirate
Žmonės!!! Man toks klausimas... Gal labai kvailas, bet noriu paklausti... Jei aš prieš patį taip sakant kontaktą, kaip sakant, ta prasme įkaitinti jį, padaryčiau jam minetą, tai kaip ir reikia privesti jį iki sėklos išsiveržimo ar ne? Ir jei taip, tai ar jis iškart po to galės... Na, ta prasme... Kaip ir lytinį aktą, ar turi praeiti kažkoks laikas? Gal klausimas kvailas, bet aš dar nekalta ir neturėjau sekso todėl kaip ir labai mažai turiu patirties šitame dalyke :-) Neprašau kad nesišaipytumėt ne svis vien šaipysitės tai beprasmiška. Bet vis vien prašau patarti nepatyrusiai merginai.

Pretty_1990
Mano vaikinas vis vadina mane beždžionėle... .nuolat... o man nepatinka-nervai nelaiko pyderas tas o jį tai veža...Kodėl jis mane taip vadina? Kaip jam pasakyti kad jau baigtų ir užrištų su šituo? Ir kaip man jį tada vadinti panašiai?

Lovemeforever
Ar aš galiu ir toliau turėti lytinių santykių su savo vaikinu jei aš su juo išsiskyriau?

Twixy
Galit varyti ir šaipytis bet noriu išgirsti ir protingų nuomonių. Situacija tokia, kad jaučiu jog greitai teks su nekaltybe išsiskirti. Ne rytoj, bet jau galvoju su kuo tai padaryti. Yra du variantai:
1. Vaikinas su kuriuo susitikinėju. Labai geras ir aš jį gal net myliu, bet jam tik 17 metų ir jis drovus ir blogai bučiuojasi.
2 Yra dar bachūras 33 metų vedęs. Supažindino draugė, jis kartais su manim petingu užsiima ir daro man kunilingusą. Vis įkalbinėja mane kad išmokys mane daryti minetą. Nuo jo rankų ir liežuvio aš kaip sapne skraidau bet mes matomės retai ir jis tuo užsiima ne tik su manim bet ir su drauge, kuri supažindino mus ir neslepia to.
Aišku abu manęs nori. Ir aš pati abiejų noriu... truputį vėliau. Bet kaip jūs galvojat su kuo geriau pirmą kartą?

FCK_KISS
Charbra! įsivaizduokit, kad jūs susitinkat su pana, ji nešioja liemenėles su pušupais (na, ten tokios pagalvės, kad papai dideli atrodo). ir vat jūs vadinas galvojat kadpas ją papai dideli. o paskui kai prieina iki sekso tai ji nusiima tą liemenėlę o ten nieko nėra. tai ką jūs darysit ir ką jai sakysit?? jums čia principas ar kad papai dideli būtų?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nepatyrusių merginų klausimai apie seksą
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 2, 23:18 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Sausis 19, 04:37
Pranešimai: 255
Miestas: Krekenava
:difus_rofl :difus_rofl :difus_laugh Gal baigsi kartą..? Kaip kartas padarėm šiandien poledinės žūklės atidarymą. :difus_drinks Paėmėm "orališkai" pusantro litro, tai dabar pachmielas ir per išbrinkusias smegenis ir per susiaurėjusį dubenkaulį garuoja... :difus_15 Dar tu čia su savo bajeriais. Sakiau nustipsiu bežvengdamas... :mrgreen:

_________________
Alkoholis saikingai jį vartojant sveikatai nekenkia...Kad ir kiek jo beišgertum.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nepatyrusių merginų klausimai apie seksą
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 16, 15:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007 Lapkritis 3, 14:53
Pranešimai: 23
na kažkas sėdėjo ir tikrai klausimų pakūrė gerų :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nepatyrusių merginų klausimai apie seksą
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 26, 13:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Sausis 25, 19:01
Pranešimai: 10
Miestas: Londonas
kazkas labai gera galva turi :D

_________________
gyventi gera!!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nepatyrusių merginų klausimai apie seksą
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 26, 13:54 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:58
Pranešimai: 5374
Miestas: sala
chebra!!!!! ziu kokia ce mes nagla su dideleis argumentais turim:))))

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nepatyrusių merginų klausimai apie seksą
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 26, 19:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Sausis 25, 19:01
Pranešimai: 10
Miestas: Londonas
dideli ar mazi koks skirtumas :lol: dar pasakyk kad negaliu savo nuomones isreiksti :evil:

_________________
gyventi gera!!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nepatyrusių merginų klausimai apie seksą
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 26, 19:55 
Atsijungęs
Pačiausias
Pačiausias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gegužė 19, 10:42
Pranešimai: 2463
Nagla, geriau užmink kokią mįslę - septyngyslę...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nepatyrusių merginų klausimai apie seksą
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 26, 21:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Sausis 25, 19:01
Pranešimai: 10
Miestas: Londonas
tai kad niex misliu manes nemoke ce seneliu ismislas tiktai

_________________
gyventi gera!!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin