Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 23:02

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Vanga
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 24, 14:57 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Vanga gimė 1911 metais Makedonijoje, neturtingo valstiečio šeimoje. Daugelio žymių 20 a. pirmosios pusės mokslininkų teigimu ji buvo gamtos apdovanota telepatijos ir aiškiaregystės talentais.
1923 metais , kada Vangai sukako 12 metų, ji dėl uragano ir nesėkmingai atliktos operacijos tapo akla.
Tapo labai garsi Antrojo pasaulinio karo metais, kai nurodydavo vietas, kur yra dingę žmonės, pranašavo, kas grįš iš karo, kas ne.
Turėjo gebėjimus tiksliai nustatyti žmogaus susirgimus ir pasakyti tolimesnį jų likimą. Dažnai siuntė pas gydytojus, kurie galėjo padėti jiems.Pavardžių nežinojo, tik kalbėjo-štai tokiam tai mieste gyvena toks žmogus, kuris gali padėti tau.
Jos gabumai buvo pripažinti Bulgarijos vyriausybės ir Vanga buvo laikoma valstybės tarnautoja. Jos paslaugomis naudojosi daugybė žmonių.
1980 metais Vanga nusakė , pranešė apie atominio povandeninio laivo "Kursk" žūtį. Jos žodžiai: Kurskas atsiras po vandeniu 1999 ar 2000 metais. Visas pasaulis jo gailėsis". Neįmanoma buvo patikėti, nes miestas toli nuo jūrų ir stambių upių.
O pranašystė buvo apie povandeninį laivą.
Vanga tiksliai nusakė iš anksto ir savo mirties datą.1996 metų rugpjūčio 11 d.

Tikėti ar ne, kiekvieno žmogaus pasirinkimas,apie tai galima diskutuoti, tik va, suradau šį bei tą apie ją ir jos spėjimus toli į priekį- sudomino mane laikraščio iškarpa ir jos spėjimai. :) Ji pranašavo 3 pasaulinį karą ir koks jis bus... :shock:

Ką ji pati kalbėdavo ir kaip išsireikšdavo, citatas įdomumo dėlei pateiksiu vėliau.. :)


Prikabinti failai:
vanga_.jpg
vanga_.jpg [ 46.08 KB | Peržiūrėta 1013 kartus(ų) ]
vangos-pranasyste.jpg
vangos-pranasyste.jpg [ 143.95 KB | Peržiūrėta 3463 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vanga
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 24, 16:51 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Kursko pavyzdžiu likusias pranašystes galima išvysti šiais metais pasirodysiančiame kompiuteriniame strateginiame žaidime :wink: .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vanga
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 24, 19:31 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Spalis 22, 11:42
Pranešimai: 1393
Mdas.... prognozes liudnos ir kas dar liudniau - visai realios. Va B.Bhutto jau nusove, liko suskaiciuot likusius 3 ir eit statyt zemyn(gilyn) orientuoto namo, bei studijuot korana :)

Kas juokingiausia... Pakistanas yra salia Indostano pusiasalio, turi atomini ginkla, musulmoniska valstybe.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vanga
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 24, 21:56 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
o ji net praleido 2012 metus, kuriais baigiasi kažkoks majų ar actekų kalendorius ir daugelis tiki, kad tais metais, rodos, gruodžio 21 bus pasaulio pabaiga..

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vanga
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 24, 22:27 
ir 2009 ir 2013 praleido, gal nieko idomaus nebus


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema: Re: Vanga
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 24, 23:22 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Guest rašė:
ir 2009 ir 2013 praleido, gal nieko idomaus nebus


Pamirškit, Rasputinas, katras irgi 2008 žadėjo 3WW tarp katalikų ir musulmonų, išpranašavo kad jis baigsis 2013 d. būtent pasaulio pabaigos dėka :mrgreen:

Nežinia tik ar Rasputinas ir Vanga patys pranašavo :mrgreen: , pagyvensim pamatysim, bet ar nebus po to liūdna jei taip nieko ir nebus? Kitavertus iki to laiko ir pamiršim, o jie jau žiūrėk bus naujų pranašysčių internete sugalvoję :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vanga
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 25, 07:32 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 6, 09:31
Pranešimai: 1464
Miestas: Palej Niemuna
Hmm..a prie ko cia pasaulio pabaiga, jei pranasystes toliau tesiasi??

_________________
Skraidančios lėkštės nėra paslaptis - tiesiog reikia įsigilinti į jų psichologiją :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vanga
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 25, 08:15 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 6, 09:31
Pranešimai: 1464
Miestas: Palej Niemuna
Aiškiaregės Vangos mokinys Vasilij Varlamov iš Nižnij Novgorodo keletą metų užrašinėjo savo mokytojos pranašystes

Stažuotė pas babą Vangą

V.Varlamovas gyvena Nižnij Novgorode ir dirba psichologu – užsiima vaikinų, grįžusių iš Čečėnijos, reabilitacija. Du kartus per mėnesį priima tuos, kuriems reikia jo pagalbos. Tarp jo klientų yra ir žymių politikų ir artistų. Tačiau savo veiklos V.Varlamovas nereklamuoja – netgi kaimynai nežino, kad greta jų gyvena Vangos mokinys…

-Kaip Jūs patekote pas Vangą?

Tai buvo 1990 metais. Liaudies medicinos asociacija nusiuntė mane pas bulgarų žiniuonius studijuoti gydymo žolėmis. O kursų pabaigoje aš nusprendžiau prasimušti pas Vangą ir įteikti jai dovaną – ikoną ir taurę. Privažiavau prie namo, o ten – eilė. Netgi pamatyti Vangą, dedančią į kibirą cukraus gabaliukus, kuriuos atnešdavo jos pacientai (aiškiaregės žodžiais, cukrus kristalizuodavo žmogaus energiją, ir paėmusi jį į rankas, ji patekdavo į vidinį paciento pasaulį), buvo nerealu. Bet staiga greta atsirado vyriškis, kuris šūktelėjo: ,,Ar yra čia ruselis ekstrasensas?”. Aš dėl visa ko pasakiau: ,,Yra!”. Mane nuvedė pas Vangą. Ji klausia rusiškai: ,,Kaip vertinate taikdarį?”

-Kokį taikdarį?

-Aš ne iš karto supratau, kad ji turi galvoje Andrejų Sacharovą, kuris buvo tremtyje Gorkyje (Nižnij Novgorode). Pakalbėjome apie Sacharovą. Ir štai ji pasiūlė: ,,Ar nori pasilikti pas mane?” Man net kojos sulinko! Aš net ir svajoti negalėjau apie tokią sėkmę!

Taip Vasilijus Varlamovas tapo vienu iš aiškiaregės padėjėjų ir pragyveno Bulgarijoje nuo 1990 iki 1995 metų.

-Vangos namuose aš negyvenau, - prisimena V.Varlamovas. – Kaimelyje, kurio pavadinimas Rupetas, nuomojome butą. Vanga atsiųsdavo man pacientų, kurių problemas galėjo išspręsti ne toks stiprus ekstrasensas. Be manęs jai padėjo dar du ekstrasensai, vienas jų buvo iš Rygos. Aš kiekvieną dieną skambinau Vangai ir, jei išpuldavo laiko, ateidavau į svečius. Varlamovo žodžiais, Vangos dienotvarkė nesikeitė. Vanga keldavosi apie 9 val. Prausdavosi šulinio vandeniu, pusryčiaudavo daržovių arba avižų košės, gėrė beržų sulą. Paskui priiminėdavo pacientus. Po vakaro šeštos vakarieniaudavo – virtos žuvies, virtų kiaušinių ir daržovių. Paskui bendraudavo su artimaisiais arba peržiūrinėdavo suvenyrus, kurių jai atveždavo iš viso pasaulio. Labiausiai Vanga mėgo pliušinius žaisliukus, juos glostydavo ir patyliukais verkdavo. Dažnai Vanga eidavo apsiplauti prie krioklio: atstatyti jėgoms jai reikėdavo gyvo, o ne vandentiekio vandens.

,,Aš grįšiu 2005 metais”

-Kai Vangai prasidėdavo aiškiaregystės ekstazė, netgi oras aplinkui buvo prisotintas elektros iškrovų, - tęsia Vasilijus Michailovičius. – Aš buvau liudytojas vieno iš paskutinių jos pranašysčių. Tai lietė pačią Vangą. Jau po Vangos mirties ėmė kalbėti, kad ji būk tai pranašavusi, jog Bulgarijoje turi gimti mergaitė su jos siela. Bet tai nevisiškai taip. Prie manęs Vanga kalbėjo, kad bendravo su savo mirusios motinos siela. Ir ši siela gyvena Paryžiaus Notr-Damo katedroje. Motina jai pasakiusi, kad antrą kartą Vanga bus pagimdyta Prancūzijoje ir kad ši mergaitė taip pat turės fizinę negalią. O preliminari gimimo data – 2005 metai.

-Ji jus mokė aiškiaregystės?

-Kaip galima išmokti tų dalykų, kuriems ji buvo gabi? Prie manęs ji pasakojo vienai moteriai, kur žuvo jos giminaitis ir kur yra jo kūnas, - apsiriko tik viena raide nežinomo upelio pavadinime kitoj šaly!

-Yra nuomonė, kad Vangos fenomenas – iš tiesų Bulgarijos spec. tarnybų darbas. Kad informaciją apie pacientus jai rinko kambarinės viešbučiuose ir t.t.

-Aš nemačiau ir negirdėjau nieko, kas galėtų patvirtinti tokią nuomonę. Net jeigu ir būtų taip, tai, žinoma, Bulgarijos spec.tarnybų kaltė yra dėl ,,Kursko” žūties. Pamenate jos pranašystę: ,,Kurskas nueis po vandeniu ir visas pasaulis jį apverks…”

Likus dviem metams iki mirties Vanga pareiškė Varlamovui, kad jis savo misiją prie jos jau atliko.

-Ji pasakė, kad mano žemėje manęs reikia, o pas ją ,,srautas greitai išseks”. Aš tada neišdrįsau paklausti, ką ji turėjo omeny, bet dabar suprantu, kad Vanga jautė savo mirtį.

_________________
Skraidančios lėkštės nėra paslaptis - tiesiog reikia įsigilinti į jų psichologiją :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin