Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 19:54

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 66 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 17, 13:38 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Balvonai, tu visiškai teisus, kad negalima šunų vedžiotis be pavadžio kur vaikšto kiti žmonės ir apskritai nepatartina paleist kur nors kitur, nei tik savo aptvertoj teritorijoj. Bet:

Balvonas rašė:
As ka, neturiu teises gintis nuo uzpuolusio sunniuko???


:mrgreen:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 17, 14:22 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Be abejo, didelis man paciam kazka nutrauks :lol: :lol: :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 17, 14:58 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
O koks skirtumas, didelis ar mažas? Dantis visi turi. Ir sysioja ant augalų- jei šuo apsisiojo, žinokit, nebeaugs, ypač jautrios tujos. Ne vienam šeimininkui ir didelis atrodys mažytis pupsikas..Mažulis.. PDT_Love_18 Privalu susitvarkyti ir didelius, ir mažus. :!:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 17, 15:53 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 19:15
Pranešimai: 588
Miestas: Kaunas
o kas sutramdys agresyviu pridurkus? kurie visur teigia"aš žmogus, todėl visi turi man nusilenkti" . pasiskaitau komentus ir padarau išvadą " kuo labiau pažįstu žmones, tuo labiau patinka gyvūnai". soriu, bet jie tikrai protingesni už daugeli čia ir kitur.

_________________
"Kur dingsta pinigai? Iš kur atsiranda dulkės? Kaip dauginasi nešvarūs indai?"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 17, 16:29 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
CIAUSKUTE rašė:
o kas sutramdys agresyviu pridurkus? kurie visur teigia"aš žmogus, todėl visi turi man nusilenkti" . pasiskaitau komentus ir padarau išvadą " kuo labiau pažįstu žmones, tuo labiau patinka gyvūnai". soriu, bet jie tikrai protingesni už daugeli čia ir kitur.

Aga, ypac ta bolonke tikrai protingesne, nei jos savininkas. Kas atsako uz savo augintini??? Jo seimininkas. Tai tegul ir vedzioja su pavadeliu, kad apsauguoti nuo pridurku. O dabar tas seiminkas pats yra pridurkas, nes nesaugo savo suniuko, kuri myli.
Ciauskute, kol kas cia galioja zmoniu istatymai, kur viskas aiskiai parasyta. Kai galios sunu istatymai, tada as vaiksciuosiu su antsnukiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tarp kitko, as dar nei vieno gyvuno myletojo nemaciau, kad surinktu savo mylimiausio gyvunelio ismatas!!!!!!!!!!!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 17, 17:23 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Na, nieks nebus, jei šuo užsimanęs, kam norės užpakalius , draskys.
Mylintys gyvūną tai supras ir nelaikys skriauda, jei šuo bus vedžiojamas tvarkingai. Aplink daug žmonių nukentėjusių nuo šunų- kitiems ir kvapą užima, palaidą veršį belakstant pamačius.
Kas nenukentėjo, tas to nesupras, matyt.Namie kaip nori, taip te būna, bet kitose vietose, kur žmonės, vaikai bėgioja- šunų palaidų neturi būti. Beje, apie tai rašo ir šunų priežiūros taisyklėse.
Tada nebus ir neapgalvotų žmogaus veiksmų- savigynos instinktas visgi suveikia, ypač, kai esi paragavęs to "malonumo"- būti įkąstam.
Rusiškai, bet procentai ir skaičiai suprantami apie įkandimus.

http://chernyshev.oblhospital.com.ua/glava4.html

Atsiprašau, jei mano vaikas pareis toks, kaip nuotraukose- kaip išlikti žmogumi ir nusilenkti šuniui ir jo šeimininkui ? :?:
Sorry, neestetiška čia bus..


Prikabinti failai:
d.jpg
d.jpg [ 28.93 KB | Peržiūrėta 7427 kartus(ų) ]
c.jpg
c.jpg [ 37.4 KB | Peržiūrėta 6912 kartus(ų) ]
a.jpg
a.jpg [ 21.1 KB | Peržiūrėta 7189 kartus(ų) ]
4733_1.jpg
4733_1.jpg [ 11.67 KB | Peržiūrėta 6331 kartus(ų) ]
6.jpg
6.jpg [ 32.11 KB | Peržiūrėta 7158 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 17, 17:59 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Net žmonės kitiem tokių žaizdų pridaro (ne tik nusikaltėliai, bet ir geriečiai karuose). Bet jei daug žmonių yra žudikai, tai vadinas viskas ok jei aš iš visų jėgų įspyriau vaikui, kuris tėvų neprižiūrimas mane piktą suerzino savo zyzimu :mrgreen: . Tegul nesupyksta Balvonas, bet čia yra toks dalykas, kad jis net pasigyrė specialiai su tikslu, jog iš visų jėgų spyrė iš esmės pavojaus nekeliančiam šunėkui :wink: . Nepateisinama, kad kai kurie žmonės elgias blogai su savo augintiniais ir dėl to nukenčia kiti, bet ar dėl to mum reikia visiem elgtis kaip šunys, teisinantis visokiom tokiom situacijom :) ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 17, 18:18 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
sami rašė:
na as manau kad agresyviu veisliu ir seip agresyvus sunys,privalo buti su antsnukiais ar bent jau priristi. seimininkas tikrai zino suns charakteri ir pats turi nusprestiar suniui reik antsnukio ar uzteks pavadelio. taciau yra seimininku kuriems patinka kad ju suns kazkas bijo ir specialiai nieko nedaro. na o mamyciu su vaikeliais buna visokiu.... pvz mes su savo samojedu visada vaikstom prie namu esanciame miske. prisipazinsiu kad be antsnukio(jo net neturim) taciau kartais(beveik per kiekviena pasivaiksciojima) kai nera aplinkui zmoniu ir vaiku (ne del to kad puola o del to kad atsibodo ju bereikalingi rekimai) mes ji paleidziame. viena karta suo buvo paleistas ir is nezinia kur atsirado mamyte su savo vaikuciu.aisku suniui ji tikrai nerupi ir jis i jos puse net neziurejo ir buvo toli tik ji pradejo rekti "pasiimkit savo suni! ar nematot kad cia vaikas mazas yra! kadel paleistas? ir dar be antsnukio!!" nors ji taip sukavo bet suo tikrai buvo labai toli nuo jos ir net nesiruose i ja ziuret.kai pasakem kad jis nepuola,labai myli vaikus,yra draugiskas ji toliau reke savo " jus negalit garantuot kad nepuls!cia suo ir negali zinot ka jis padarys!" cia tai jau buvo isvis nes cia mano suo.ir kaip ji man gali sakyt kad as negaliu uz ji garantuot?? :shock: as negaliu garantuot kad begs ar ne pas kazkoki suni bet ar puls ar nepuls tai jau tikrai galiu... na tai va kai jai tai pasakiau tai jos vaikas norejo begti pas "zaislini meskiuka" (pats vaikas taip sake) bet mama vel pradejo rekti "nebeg tas suniukas didelis ir piktas jis tau ikas!" nu tai cia irgi...ko poto stebetis kad vaikai bijo suns ir isterikuoja kai pamato,jeigu pacios mamos juos prigasdina... :x


Beje čia aš tikrai matau, gausybę negerovių iš šeimininko pusės :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 66 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin