Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 19:35

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Kryžkalnis: Medžiotojo užeiga. Nepatariu.
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 1, 19:58 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Medžiotojo užeiga (o gal Medžiotojų kavinė - tiksliai jau nepamenu) - tai tokia pavalgymo vieta Kryžkalnyje, pusiaukelėje tarp Klaipėdos ir Kauno (važiuojant iš Klaipėdos - dešinėje).

Atrodo anoji Medžiotojų užeiga, kaip nelabai didelis medinis namas, iš rąstų - populiaraus senovinių trobų stiliaus. Yra aikštelė, kažkokia pavėsinė...

Žodžiu, su kolegomis užsukome, bevažiuodami iš Klaipėdos (komandiruotėj buvom). Iš vidaus - aplinka nebloga, visai jauki (atrodo geriau, nei iš išorės), tik padavėja vienintelė, tai nelabai tespėjanti aptarnauti... Meniu - dviem kalbom. Lietuviškai ir vokiškai. Kažkodėl užrašai vokiškai labiau krentantys į akis.

Žodžiu, paskaičiau aš tą meniu ir sakau priėjusiai padavėjai:
- Der eine schveinescheisse bitte.
Padavėja, kaip ir tikėjausi, tik išvertė akis ir pasakė "mmmm". Žodžiu, vokiškai supranta mažiau už mane.

Ką užsisakiau - cepelinų ir kažkokį ten jų firminį kepsnį. Cepelinai kainuoja 9 litus už porciją (du cepelinai), mėsos firminis kepsnys - 14 litų (arba pagerintas variantas - 17 litų su šerniena).

Kepsnys - šiaip sau. Nebjaurus. Minkštas. Bet su paprastu parduotuviniu majonezu ir prieskoniais iš pakelių. Nevertas 14 litų. O cepelinai... Pasirodo, mano vokiška nuojauta manęs neapgavo. Užpilti padažu iš Maggi kubelių!!!! ПИДЕРАЙ!!!!

Žodžiu, vertinimas toks:
Aptarnavimas - 6 balai
Aplinka - 7 balai
Maistas (už sintetinį mėšlą ir ypač - Maggi kubelius) - 0 balų!!! BINGO!!!

Bendra išvada: nenorit apsinuodyti išmatomis - neikit ten pietauti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 7, 10:49 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Kovas 12, 07:23
Pranešimai: 277
Miestas: Kaunas - Varėna
:lol: :lol: :lol: Tractor, įtariau, kad turi gurmano požymių, bet kad iki tokio lygio!
Gaila, kad ne aš buvau ta padavėja – tikrai būčiau nepatingėjusi dėl tavęs subėgioti iki artimiausio tvartelio :D
Šia proga prisiminiau Knispelio reportažą iš kažkurios tai Lot. Amerikos šalies ( nepamenu...Argentina, ? ) - kažkaip įstrigo jo pasakymas, kad karvė ten yra suvalgoma visa, išskyrus jos balsą... Nesu iš tų besišlykščinčių panašiais dalykais, bet ką aš žinau, kas ten toje mano pasąmonėje galėjo slapta užsifiksuoti...net baisu, kad kada neišlystų netikėtai prie stalo... :oops:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kryžkalnis: Medžiotojo užeiga. Nepatariu.
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 7, 11:02 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
tractor rašė:
O cepelinai... Pasirodo, mano vokiška nuojauta manęs neapgavo. Užpilti padažu iš Maggi kubelių!!!! ПИДЕРАЙ!!!!

Maggi kubeliai vietoj spirgiu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jau geriau grietines pasiulytu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 7, 13:09 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Newa, aš net neabejojau, kad manęs nesupras :-) Tik todėl ir išdrįsau taip pasakyti :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 21, 12:12 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
Tarp kitko, tractor, kaip zinai europieciams musu virtuve yra per riebi. Gal, kad uzsakai vokiskai, tau ir dave tu cepelinu kaip vokieciui :lol: :lol: :lol: . Sneketumei lietuviskai, butu tau su spirgiais :lol: :lol: :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 21, 15:32 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Jo, Balvonai, nuveik į Maksimą, susimokėdamas kasoje, pakalbėk angliškai, tai tau turkiški sausainiai stebuklingai pavirs į tikrus perdžiūvusius krekerius.

Vien todėl, kad anglams mūsiškėse parduotuvėse esantys turkiški sausainiai yra per saldūs.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin