Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 22:50

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 254 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Balvono požiuris į dvigubą pilietybę
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 11, 14:40 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
As dar ziauriai uzlenksiu. Man visai nerupi zmogaus tautybe, pilietybe ir dar besas zino kas. Man nepikta, kad emigrantai gyvena svetur, dziaugiasi gyvenimu. Man pikta, kad jie atvaziuja cia gydytis naxaliavu. Eina i poliklinikas, kur gauna nemokama konsultacija, atlieka tyrimus, nustato diagnoze. Visa tai is mano pinigu, nes jie nei cento neidejo i valstybes biudzeta. Del ju gydytojas nespeja priimti vietiniu pacientu. Arba eina gydytis i privacias klinikas ir tokiu budu uzkelia kainas (pvz. stomatologu). Gyveni ten, gyvenk, ne, bliamba dar dvigubos pilietybes reikia, kad naudotis naxaliavu paslaugomis, kuriuos mes apmokejome per mokescus.
Stai toks piktas mano pasisakimas. Kaip nebusi piktas: dirbi moki mosescius islaikai visa valstybe. O cia atvaziuoja dede ar teta ir naudojosi mano pinigais.


Paskutinį kartą redagavo Balvonas 2007 Spalis 11, 19:52. Iš viso redaguota 5 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 11, 14:46 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Balvonai, jei neprieštarauji, išskirsiu tavo pasisakymą į atskirą temą, nes tai tikrai atskira tema. Gal tada tu surasi daugiau šalininkų, oponentų ar pan..

Nes maišyti diskusiją, skirtą užsienio lietuviams rasti ir paskatinti bendrauti su visiškai priešinga diskusija būtų labai nekorektiška.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 11, 14:50 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
varyk cenzoriau, daryk kaip nori. Ka as bedaryciau, viskas tau blogai


Paskutinį kartą redagavo Balvonas 2007 Spalis 11, 19:51. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Dvigubos pilietybes reikia naxaliavoms paslaugoms
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 11, 14:54 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Balvonai, gerai, kad tu sutinki, nes bijojau, kad vėl mane prakeiksi.

Pavadinsiu, jei neprieštarauji, "Dvigubos pilietybės reikia naxaliavoms paslaugoms" (pilna citata - "dvigubos pilietybes reikia, kad naudotis naxaliavu paslaugomis" tiesiog netelpa).

Jei kas, pavadinimą pakoreguok ;-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 11, 14:58 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Šiaip tai nebūčiau linkęs pilnai sutikti, kad išeiviai atneša Lietuvai tokias problemas. Iš esmės, išeivio į Lietuvą investuojamas kapitalas (grąžinamos lėšos, jam atvažiuojant pailsėti, etc.) turėtų pilnai atpirkti medicinines išlaidas.

Neužmirškim ir to, kad daugelis emigrantų nemažai laiko pradirbo ir Lietuvoje, mokėdami mokesčius, vėlgi, ilgą laiką Lietuvos valstybė taikė mokesčius pajamoms, gautoms užsienyje, etc..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 11, 15:07 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
tractor rašė:
Šiaip tai nebūčiau linkęs pilnai sutikti, kad išeiviai atneša Lietuvai tokias problemas. Iš esmės, išeivio į Lietuvą investuojamas kapitalas (grąžinamos lėšos, jam atvažiuojant pailsėti, etc.) turėtų pilnai atpirkti medicinines išlaidas.

pailseti gali atvaziuti bet kas, tik tikras uzsienietis jau uz viska mokes. O cia pasa parodei, ir bet kokia ligonine priims NEMOKAMAI. O kapitalistas mokes.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 11, 15:19 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Ale ir piktas gi Tu Balvančik. Nu biskiuką nesamonių parašei, bet aš kaip sakei ir nepykstu. Na čia Tavo nuomonė, tik viskas į vienus vartus. Kai aš parvažiuoju į Lietuvą parvežu nemažai pinigų, perkuosi daug (ko man reikia), palieku giminėms. Na nerašysiu ir nesigirsiu per daug kad kasmet užsuku į vienus vaikų namus su dovanom, bet čia ne į temą. Tie pinigai lieka Lietuvoje, o Tu kaltini, kad mes niekuo neprisidedam prie Lietuvos. Ir tose klinikose privačiose jūk žmonės - Lietuvai dirba, ir mokeščius jie Lietuvai moka iš tų pinigų kur aš palieku. O be to juk ir mes Lietuviai esame. Negi manai, kad jie niekada nedirbo Lietuvoje, kad nemokėjo mokeščių. Vat ir pagyvenusių žmonių čia yra, kurie gal ir didžiają gyvenimo dalį praleido Lietuvoje ir dirbo ir mokeščius mokėjo, o dabar jau gal ir pensija priklausytų, bet neima jos, gal ir negautų nes neišdirbo viso laiko. Tu laimingas esi žmogus, jei gali sau gyventi Lietuvoje, jei turi darbą, iš jo pragyveni, bet juk yra tokių kurie to neturi, neturi gerų dėdžių ar pažystamų (švogerių), kurie padėtų įsitaisyti į šiltas pareigas. Negi manai, kad jei aš turųėčiau šiltą vietelę Lietuvoje važiuočiau kur į svetimą kraštą. Dabar ne tie laikai, kaip kad prie ruso buvo, kad žmonės bėgo nuo santvarkos, nuo valdžios kurios interesams neprijautė. Žmonės ieško geresnio gyvenimo savo vaikams ir sau. O kad grįžta į Tėvynę, nes ją myli ir kad naudojasi ten paslaugomis argi tai nusikaltimas? Juk neateina pas tave ir nesako Balvonai duok man litų noriu dantukus pasitaisyti, ar vaistų nusipirkti....
Tokią patarlę žinau:
-"Nepatyręs vargo laimės nepajusi"... Matosi, kad neesi niekad išvažiavęs iš Lietuvos ilgesniam laikui ir nežinai daugybės subtilybių...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 11, 15:22 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Balvonas rašė:
tractor rašė:
Šiaip tai nebūčiau linkęs pilnai sutikti, kad išeiviai atneša Lietuvai tokias problemas. Iš esmės, išeivio į Lietuvą investuojamas kapitalas (grąžinamos lėšos, jam atvažiuojant pailsėti, etc.) turėtų pilnai atpirkti medicinines išlaidas.

pailseti gali atvaziuti bet kas, tik tikras uzsienietis jau uz viska mokes. O cia pasa parodei, ir bet kokia ligonine priims NEMOKAMAI. O kapitalistas mokes.


Jei neturi socialinio pažymėjimo, kas tave gydys. Ir pasakius kad gyveni kitoj šalyje automatiškai užsitrauki sau mokeščius. Ne viskas auksas kas juo žiba


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 254 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin