Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 19:06

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 107 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Ar teisingas tautos posakis-Vaikas vienas apšika ir sienas?
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 22, 11:05 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Liaudis turi tokį posakį-Vaikas vienas- apšika ir sienas.. :P

Ar teisingas jis?
Kaip manote, ar bus koks skirtumas vienas ar su broliukais ir sesutėmis augs vaikas šeimoje?
Kiek planuojate turėti ar turite vaikų?
Kaip jums sekasi juos auklėti, kokios problemos ir džiaugsmai?Kokioje šeimoje užaugote?


Paskutinį kartą redagavo asha 2007 Liepa 22, 14:29. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 22, 11:30 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Na tik nereikia to standartinio įsitikinimo brukt, kad vienas vaikas blogai :wink: , ir 10 gali apšikt sienas :wink: . Man kažkaip atrodo, kad kai per daug vaikų tai jie neišauga tvirtom asmenybėm (aš nekalbu apie asmens tvirtumą, kuris pasireiškia tik gebėjimu nesunkiai priimt problemas), be to 1 vaikui gali užtikrint 5 kart geresnę ateitį nei 5-kiem ir nereikia sakyt, kad tai blogai. Aišku nenorėčiau, kad mano vaikas būtų egoistas, bet manau, šitos savybės ne dėl to atsiranda ir net 10 brolių ir seserų gali nepadėti (net atvirkščiai) :roll: . Juolabiau, kad man asmeniškai atrodo, kad su 1 vaiku pats jausčiaus laisvesnis žmogus ir galėčiau išugdyti žmogų, kuris taip pat nedarytų kažko vien vardant nustatytų standartų ir neaukotų savęs ir savo laimės, tariamos laisvės ir po to neugdytų lygiai tokių pat be galo vis besiaukojančių žmonių (žinoma aš nesakau, kad jam reikėtų gyventi pagal mano standartus, tą ir turiu galvoje, kad pats gebėtų suprasti kas gyvenime jam svarbu). Kitavertus yra žmonių, kuriem būtina didelė šeima, tai gyvenimo laimei pajusti ir išgyventi, tik ne visi mes vienodi ir ne vienodai suprantam gyvenimą :)

Žodžiu, pasiūlymą atmetu, bet gyvenimas yra toks pokštininkas, kuris gali arba pakeisti, arba priversti pakeisti nuomonę :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 22, 11:48 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
čia, manau, reikėtų paklausti laikas.org, ar tau yra sunku susitvarkyti su daugiau nei 1 vaiku? :) ar sunkiau, nei reikėdavo su vienu (kaip įsivaizduoju, kažkada ir vieną turėjai) :)
o aš nemanau, kad 4-5 būtų sunkumas :) norėčiau, kad iš karto gimtų trynukai arba dvynukai, tada vėl, kad jų amžiaus skirtumas nebūtų per didelis- pomėgiai ir laisvalaikis gal būtų gan panašus, o ir išauklėti juos kartu taip pat būtų lengviau nei vieną po kito ;)

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 22, 12:38 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Aš galvoj ne sunkumą turiu ir su vienu ir su 10 reikia auklėjime daug pastangų įdėt.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 22, 13:01 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
Drs rašė:
Aš galvoj ne sunkumą turiu ir su vienu ir su 10 reikia auklėjime daug pastangų įdėt.

aš tai suprantu ir sakau, mano nuomone, daug vaikų gerai išauklėti yra paprasčiau negu vieną po kito atskirai :)

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 22, 13:12 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Drs.Tačiau, kad būrys vaikų išmoksta rūpintis vienas kitu ir nuo mažų dienų mokosi gyventi drauge, tarp kitų, turbūt neatmesi..?Kitavertus, kai vyresnieji rūpinasi mažesniaisiais, tuo pačiu jie nuo mažų dienų juose ugdomas tėvystės bei motinystės jausmai ir rengimasis būti tėvais.
Dar vienas momentas.Tu pats turi egoizmo apraiškų( tik nesupyk :!: ), kai turėsi vaikų, jie tau rūpės iki grabo lentos ir sau taip lengvai nepagyvensi.
Ir dar vienas momentas :wink: .Nebūsi amžinai jaunas. Vaikas paūgės. Jam VISADA norėsis artimo žmogaus, kaip brolis ar sesuo. Ir tu gausi labai daug priekaištų nuo jo.
O dėl aprūpinimo...Čia tai jau kaip kas kam svarbiau..Kartais varge ir skurde žymiai maloniau, negu pertekus..Jokie turtai neatstos artimųjų bendravimo. Aš pati turiu brolį ir sesę. neįsivaizduoju, kaip šiam pasauly gyvenčiau be jų,..viena. Yra tokios bendravimo temos, toks jausmas, kurių draugai neatstos niekada. :wink: Mūsų susitikimai kažkas nepaprasto.
Manau, kad reikia pagalvot ir apie tai- kaip jam? vienam vaikui? :?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 22, 13:17 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Asha, be abejo turiu egoizmo, visi gi turim ir čia net sveikas dalykas, bet kaip visada ir visur turi būti tam tikra pusiausvyra. Dėl to persigalvojimo nežinau, daug kas man anksčiau sakęs, jog dėl daug ko persigalvosiu, nepersigalvojau :roll: . Žiūrėsim kaip čia bus, gal ir persigalvosiu, jei kaip sakiau gyvenimas privers. Kad vaikai rūpės tai čia net klausimo negali būti, žinoma, aš ne tą turiu galvoj, net nežinau kaip paaiškint smulkiau tą per didelį "pasiaukojimą". O visa kita, tai jau čia, tu, nepyk, bet yra blablabla :wink:

O dėl tų brolių, seserų aš suprantu, kad tu neiįsivaizduoji, nes jau tiap pripratai, bet žinau daugybę vienturčių, kurie nė už ką nenorėtų brolių ar seserų, nes irgi tiap priprato :) . Trūkumų ir privalumų turi tiek mažavaikės, tiek daugiavaikės šeimos, tereikia pasirinkti kokia šeima artimesnė tau pačiam ir nesielgt kaip kiti siūlo, bet tu nenori, man artimesnė mažavaikė, bet pilnai suprantu tuos kuriem labiau priimtinos daugiavaikės šeimos :wink: . Laiko.org šeima atrodo puiki ir pats laikas.org atrodo geras tėvas, tiesiog pasikartosiu - ne visi esam vienodi :wink: .


Paskutinį kartą redagavo Drs 2007 Liepa 22, 13:28. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 22, 13:25 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Drs rašė:
O visa kita, tai jau čia, tu, nepyk, bet yra blablabla :wink:

Visai ne bla bla...O toks gyvenimas ir realybė. Aišku, tu elkis kaip tinkamas.., niekas net nereguliuoja, lygiai kaip ir aš galiu pasakyti, kad duotas duotam- kaip daryti ir kaip suprasti.. :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 107 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin