Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 18, 13:34

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 12, 20:01 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Drs rašė:
Nemanau, kad net būtina mokėt, kaip sakai skaityt sapną, kad jis taptų prasmingas, jis ir be to yra, matyt, ganėtinai svarbus ir atlieka kažkokią funkciją. Pats išmąstymas (loginis mąstymas) juk irgi neatsirado iškarto, bet esu tikras, kad žmonės (beždžionės Adomas ir Ieva :lol: , ar kaip jum patinka :lol: ) ir prieš tai sapnavo, juk net gyvūnai sapnuoja.


Sapnuoja, sapnuoja gyvūnas.. :P Ir šuo amsi per miegus, ir katė trūkčioja, maskatuoja letenelem..
Na, o dėl būtinumo skaityti sapną..Kitur gi ir pomėgis yra - atsibudus papasakoti savo sapnus. Dažniausiai močiutė (jos gi viską žino :P ), imasi aiškinti.. Miela ir įdomu. :wink: O tu, jei pasapnuotum reikšmingą sapną, ar nenorėtum jo suprasti? jei mokėčiau aš, pasikartoju, jis galėtų gal ką pakeisti ir manyje, jei tai būtų susiję su perspėjimu ar panašiai.. :P


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 12, 20:08 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Su tais ateities spėjimais, perspėjimais ir t.t. iš sapno, tai nemanau, kad čia yra jau toks faktas, gali būti ir kad paprasčiausiai pavieniai atsitikimai, vėliau prisiminus kažkokį sapną "pririšami" prie jo :wink: . O močiutės drįsiu pasakyti ne visos taip jau viską ir žino, kaip ir koks sapnininkas, nes net psichologija šiek tiek besidomintis supranta, kad sapno simbolius galima aiškint tik išsiaiškinus ką jie simbolizuoja būtent sapnuotojui, tuo tarpu bendri simboliai egzistuoja tik tokie, kurie kilę iš kolektyvinių mitų ir pan. :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 12, 20:27 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Būtent, kad kiekvienam sapnuotojui atskiri.Na bet sutik, kad kai kurie stiprūs bendri simboliai yra. pvz.-ištraukti priekinį dantį(laidotuves), kiaušiniai (pletkai), pijokas- (lis).. :D :D :D Cit, tik vėl nekišk man Ievos su Adomu :D

Manau tiesiog , kad kai kurių sapnų simbolius diktuoja atmosferos slėgio kaitos, na dar kažkas.. :P


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 12, 20:33 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Nesutiksiu, man tie dantys krūvom ir net kruvini dažnai byrėdavo ir karts nuo karto būna pabyra, bet viskas normaliai :wink: . O man sapne jie byra, kai tik pagalvoju KAS BŪTŲ JEI MAN IŠK.... ir volia mano norą sapnas išpildo :wink: . O kartais net pagalvodavau sapne, jog reikia nustot barstyt dantis, gi blogas ženklas :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 12, 21:02 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
:D Vadinasi ir tu gali komanduoti sapnams?
Žinai, pagalvojau vieną dalyką- kodėl vieni sapnai būna spalvoti, o kiti- ne?
Kaip tu manai?.. :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 12, 21:08 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
po šimts, vėlgi kišiuos su savo nesapnavimais :( gera ir įdomu girdėti ką kiti sugeba susapnuoti ar padaryti sapnuose :)
draugas pasakojo, kad sapnuodamas gali kad ir įsėsti į automobilį, nuvažiuot prie kokio tilto ir nušokt nuo jo- man, tiesą sakant, pasirodė keista.

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 12, 22:45 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
asha rašė:
:D Vadinasi ir tu gali komanduoti sapnams?
Žinai, pagalvojau vieną dalyką- kodėl vieni sapnai būna spalvoti, o kiti- ne?
Kaip tu manai?.. :roll:


Nekomanduoju, sąmoningi (arba liusidiniai) sapnai ko gero yra pasitaikę rečiau ar dažniau visiem, tai net galima išprovokuoti tyčia :wink: . O kodėl spalvoti, kodėl ne sunku pasakyti, gal spalva irgi tam tikram sapne gali atlikt kaip ir tam tikrą simbolinę prasmę? Gal suteikia sapnui jaukumo ar dar kažko tokio (tai manau, irgi sapno simbolika, koks jis jaukus, baisus, gražus...). Aš dėmesio į tai neatkreipiu, vadinas, gal man tai ne taip aktualu (kaip simbolis), klausimas tau, ką spalvos sapne reiškia pačiai, jei tave tai taip domina :wink: ?

fanai nežinau, gal tu koks didelis ateistas ir netiki net sapnais :lol: . Juk kaip glaima matyt vaizdą be akių, nelogiška :lol: . Žinoma, juokauju, o šiaip tiksliai sunku pasakyti :roll: , prisimink kada paskutinį kartą sapnavai (arba bent jau paskutinį sapną, arba sapną kuris įsimintiniausias ir pirmas tau "šovė" į atmintį :) ), jei negaila parašyk gal ką išgvildensim po to visi čia :wink: .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 12, 23:05 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Konkrečiai man ?Labai mėgstu (priimu)spalvas, kontrastus, ryškias spalvas: juoda-raudona- balta.. :P O kai piešiu pati- renkuosi pastelines spalvas:)Vat toks in/jan :P irgi kontrastas :D
Ko gero..tai susiję su simboliais,..bet spalvoti sapnai žymiai gražesni, nei nespalvoti..Kažkada radau užuominą , kad spalvoti sapnai aplanko kažkokius privalumus ar trūkumus turinčius žmones, bet paties straipsnio taip ir nepavyko rasti.. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin