Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 11:04

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 179 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 25, 12:11 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Drs ant visų nevaryk - gerai??? :lol: :lol: :lol:
Aš 100 procentų pritariu ashai. Ir teip pat su tuo dėde nežadu bendrauti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 25, 12:54 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
Drs, kodėl manai, kad ten amerikietis kalbantis lietuviškai? :roll:
gal jis paprastas lietuvis Lietuvoje? :)

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 25, 14:09 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Irma rašė:
Drs ant visų nevaryk - gerai??? :lol: :lol: :lol:
Aš 100 procentų pritariu ashai. Ir teip pat su tuo dėde nežadu bendrauti.


Irma juk žinai, kad ne tave turėjau galvoj :)

fanai taigi Dzeikas jau gyrės, kad jam ten Amerikoj labai gerai, kur jo aukštas IQ labai vertinamas ir t.t. :) . Aš tik nesuprantu ko jis čia nori, kiek supratau pasigirti ir pasityčiot iš lietuvių padėties ar kažko panašaus :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 26, 03:42 
Asha,jei is visko ka pasakiau,tau isimine tik,kad as tariamai pavadinau tave "lochu",tai tau geriau neskaityti mano postu :lol: ...zodi "lochas", kas rusu kriminaliniame slenge reiskia zmogu nepriklaunti nusikalstamam pasauliui (ir potencialia nusiklateliu veiklos auka), panaudojau isreiksti kas jus,eiliniai Lietuvos gyventojai,esate "elito" poziuriuir tam,kad pabrezti to "elito" kriminalini mentaliteta ir prigimti.***As patsai gi laikau "lochu" ne visus Lietuvos gyventojus,o tuos,kurie priima kriminline pasauleziura ir/arba nusikalteliu "poniatkes"(nes kai kurie neturi nusikalteliskos pasauleziuros,bet laikosi "poniatkiu"(is rus. poniatija-nerasytos nusikalteliu gyvenimo taisykles ir tradicijos)-tie tai kvailiu kvailiai :lol: ) ir kai turi galimybe -gyvena pagal tas "poniatkes"***---Tractoriau:akcentuoju ne karini to veiksmo (pulti Vokietija 1939m rugseji) aspekta ,o dvasini ir istorini..Sakei butu tik blogiau?Tai jau kur blogiau jeigu zuvo ir istremta ar ne 20% gyventoju.Idomu,ka tau atsakytu Lietuvos karininkija uz "malone" mirti ne su ginklu rankose, o leta mirtimi nuo issekimo ar kastuvo smugio galvon?Beje,tu teisus.Ne vita cia gincytis apie Istorija.Ikurtum koki posta,sakykim "Lietuvos istorijos gincytini rakursai",ten ir suremtume argumentu spagas.As nenoriu iseiti is svecio statuso.Ipareigoja...Funai:apie istorija aptariamu klausimu pakeisiu savo nuomuone(arba pakoreaguosiu)jeigu pateiksi svarius argumentus.Is tavo atsakymo pajutau ,kad pirmasis mano atsakymas tau buvo dalgio smugis i akmeni :lol: O kas liecia Busha ,tikiuosi ,kad bus teisiamas uz savo avantiuras Irake.Nors "avantiura"per svelnus zodis,jeigui,kaip pats Bushas sake kaltinimai Sadamui del mas.naikinimo ginklo kurimo is pirsto lauzti.Del bandymo pakeisti:sita as ir pats zinojau :lol: Tik bandymai keisti man paciam blogai baigesi.Ko gero tie bandymai,ju nesekme, buvo viena is priezasciu paskatinusiu begti kur akis mato.JAV tik po ranka pasitaike....hm,kadangi i posto tema,tai detalizuosiu,apie labai tipiska atveji "bandyma keisti".1996m.Viena is Lietuvos gamyklu.Aplink nedarbas.Mes kvalifikuoti darbininkai ,su reta specialybe.Uzdirbame iki 1200 lt,nelygu menuo.Meistras ijunkes apmokestinti girtuoklius pamazu perkelia praktika ant normaliu .Uz nugaros jam burbama,bet i akis niekas nieko nesako.Bandymai sukonktretinti nepasitenkinima atsiremia i mykima arba tylejima.Neapsikentes viena atlyginimo diena,pastumiu paduota pasirasyti algalapi.-Pinigai pirma,-sakau.Naiviai tikejausi sukelti domino efekta.Darbininku rubinese vienas is meistro "draugu" su dirbtina uzuojauta sako:"pravers tau anglu k .kursai.Anglijoje stroikese geriau uzsidirbsi"(jau buvo pirmosios bangos nelegaliu darbininku ).Veliau direktorius(beje rusas) pasakojo:"dabar supratau,kodel tu staiga tinginys pasidarei.Meistras eme skustis,bet "sumazinti etatu" tavimi neleidau."Direktoriaus demesys mano personai man iki siol nesuprantamas."lietuviu k.istatyma" su juo kalbedamas ignoravau.Nemaciau reikalo versti lauzyti liezuvi pagyvenusi zmogu.Bet man tai netrukde jo gimtaja kalba sakyti nemalonius dalykus (atsisakiau dirbti virs 12 val per diena).Deja si istorija neturi happy end`o.pusmeti pries man isvykstant direktoriaus sveikata eme staigiai blogeti.Zmogus kaip pageltes senos knygos lapas tapo.Supratau ,kad greitai virsininkais turesiu laisvos lietuvos atzaleles.Vienzo,Funai,cia tik viena is tokiu istoriju.Kai neapsikesdavau kokia viena is daugelio "laisvos lietuvos" kasdienybes grimasu bandydavau kazka nuveikti.Tad tavo argumentas apie "kazka cia padaryti" banalus kaip atsipes dantis ikandus citrina :lol:


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 26, 08:32 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Dzeikai, žinok puikiausiai suprantu tavo požiūrį. Maždaug tuo pačiu metu (apie 1996) pats, per vieną programą išvykęs į Angliją savaitei, ten vos nepasilikau, jau norėjau tiesiog viską mesti ir viskas. Sutrukdė tiktai tuo metu labai prasta mano anglų kalba, dėl kurios kelis kartus pabandęs pazonduoti įsidarbinimo galimybes, nesusišnekėjau. Tuo metu mokėjau kokias 10 ar dar daugiau programavimo kalbų (dabar jau beveik viską užmiršęs esu), tačiau Lietuvoje manęs niekam nereikėjo. Dirbau tai kroviku, tai valytoju, tai dar balažin kuo, kol galų gale suradau naktinio sargo darbą už 400lt/mėn.. O paskui dar porą panašių darbų. Gauti 1000 litų per mėnesį tuo metu atrodė tiesiog nerealu...

Ką galiu palyginti dabar - ilgainiui padariau karjerą, šiuo metu pats dirbu vienu iš įmonės vadovų, vienas iš mano veiklos uždavinių - būtent tai, kad žmonės nebėgtų iš įmonės, kad darbo santykiai būtų normalūs (o ne iškrypę, kaip tavo nupasakotoje įmonėje), kad visi žinotų, ką daro, etc.. aišku, gaunu mažiau, nei kvalifikuotas statybininkas (irgi, Lietuviški paradoksai). Ale dirbu tai, ką moku. Ir galiu pasakyti, kad situacija Lietuvoje tikrai nemenkai pasikeitė (dėl to kalta ir emigracija) - darbuotojus, ypač - gerus, rasti jau yra sunku. Neretai net ir blogus rasti sunku. Taigi, dirbti dabar žymiai lengviau - darbdavys, apgaudinėjantis darbuotojus, yra pasmerktas bankrotui.

O kas blogiausio? Tikrai, kaip ir sakai, Lietuvos valdžia - gauja senų nusikaltėlių, prisivogusių dar sovietiniais laikais, o šito pasekmė - labai specifinė mokesčių sistema, dėl kurios, vos įsteigęs įmonę, turi mokėti mokesčius (šitaip senoms išvogtoms postsovietinėms įmonėms garantuojama, kad neatsiras mažų konkurentų). Jei įsteigi individualią įmonę, nevykdydamas jokios veiklos - išlaidų turi apie 300lt/mėn. (neskaitant daugybės sugaišto laiko), o jei turi UAB, vykdydamas minimalią veiklą, neišvengiamų išlaidų turėsi bent keletą tūkstančių. Ir visa tai - nuo pirmos darbo dienos. Vienas iš tokių mokesčių pavyzdžių: kai įsteigi įmonę, turi mokėti iš savo paties santaupų sau pačiam atlyginimą (ne mažesnį, nei minimalų), ir nuo jo paskui mokėti mokesčius (27 proc. pelno ir 33 proc. sodros) - absurdo teatras, ar ne? O įmonės pelnas taigi atsiranda po metų ar dvejų, jei ne po dar ilgesnio tarpo... Apie mokestines subtilybes, kurių dėka netgi vieno žmogaus įmonė neturi jokių šansų pati susitvarkyti su buhalterija, jau nekalbu - vidutinė įmonė, turinti 100 žmonių, norėdama skaidriai ir tvarkingai mokėti mokesčius, turi turėti apie 3-5 kvalifikuotus buhalterius (vien privalomąjai apskaitai ir mokesčiams, neskaičiuojant jokių ten sąskaitų išrašymų ir pan.). Žodžiu...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 26, 09:08 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
Apie 2 pasaulinio karo peripetijas ir Lietuvos istorija pasakysiu viena dalyka kas butu jeigu butu..... Net gyvenimo atvejais buna padarai ar pasakai kanors, del ko kita diena ar po 5 min gailiesi. Ir save grauzi kad reikejo kitaip pasielgt.
Taip, man paciam tuometinio prezidento poelgis yra bailus ir nevalstybinis, bet........ taip buvo ir nieko cia nepakeisi. :( :(
Ir nera prasmes diskutuoti sia tema, nes kiekvienas turi savo nuomone, ir pakeisti ja neimanoma. Kiekviena puse issake savo poziuri i skaudzias Lietuvos akimirkas, kiekvienas tai grindzia savo argumentais. Tam kad viska ivertinti tikroviskai ir visapusiskai, reikia kiekvienam pabuti anu laiku prezidentu, ir po to susedus, panagrineti ka kiekvienas poelgis suteike naujo ir teigiamo valstybei :) .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 26, 20:12 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
na, visų pirma, tas žodis naudojamas žodžių junginiui "mylintis at(nu?)čiulpti ..." pabandyk iššifruoti, ką galėtų reikšti ta rusiška "x"? mano rusų kalbos žinios yra labai prastos, taigi nė neketinu čia rašyt rusiško varianto.
beje, kokių svarių argumentų tau reikia, kad pakeistum savo nuomonę? atrodai užsispyręs kaip ožys (čia tik posakis, ne įžeidimas). tiesiog tavo nusistatymas apie tą užpuolimą yra gan kvailokas ir nepagrįstas. kas iš to, kad trečiasis reichas būtų užėmęs Lietuvą?? o užėmęs jis tikrai būtų. anglai ir prancuzai tuo metu negalvojo apie savo sąjungininkus. tad ir nepuolė Vokietijos karo pradžioje, kai galėjo paprasčiausiai pramušti Mažino liniją ir įsiveržti į Trečiojo Reicho vidų. šiek tiek nukrypau, grįžtu- kaip anglam ir prancūzam nerūpėjo Lenkija, taip būtų nerūpėjusi ir Lietuva (beje, prasidėjus karui vokiečiai siūlė atsiimti Vilniaus kraštą, bet Lietuva laikėsi griežtos neutraliteto politikos(manau, šio įvyko priešingybė(Lenkijos užpuolimas ir Vilniaus krašto atgavimas)būtų daug labiau pakreipęs karo eigą(ir būtų Vilniaus atgautas, sovietai neturėtų galimybės jį naudoti deryboms, Lietuva būtų laisva ir galėtų priešintis))))
taip pat norėjau paklausti, kodėl tu manai, kad Lietuva Trečiojo Reicho sudėtyje būtų užėmusi kažkokį kitokį vaidmenį? ta prasme, manau, būtų taip pat daug žuvę žmonių ir atsitikę kančių (prisimenant Pirčiupius). vokiečiai Lietuvoje užsibuvo ne per ilgiausiai, o ir negalėjo kūrt naikinimo aparato, kaip tai darė sovietai taikos metais.
gal ir banalu, tačiau ar manai, kad mes patys nieko negalime pakeisti? o aš įsitikinęs, kad galima. tereikia parodyti šiek tiek iniciatyvos, o ne sėdėti ir bambėti, kokia prasta valdžia. kokią žmonės išrinko, tokia ir yra, ar tu KĄ NORS darei, kad ji kitokia būtų?

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 28, 12:03 
Tractoriau,na reiskia tau taip skirta buvo.O kad tavo galva ras panaudojima tai buvo tik laiko klausimas,syki 10 programavimo kalbu buvai isisavines.Kol pats biznio neparagavau tol nesupratau,kas yra reikalai su mokesciu inspekcija.Girdedamas istorijas apie lietuviska mokesciu politika ir surinkima tai amerikinei IRS pretenzijos kaip tai nublanksta :lol: O gal gera mokesciu moketoja buvau nusamdes.Toks lenkas ,buves prokuroro padejejas ir gerai ismanas ta virtuve.Buvau vairuotuojas su savo masina.Galejau rinktis arba deklaruoti biznio rida(100% aisku :lol: ) ir deklaruoti islaidas 18c uz mylia(tada vano mylios sanaudos kurui buvo 9-10c/m),arba rinkti cekius,rusiuoti islaidas pagal skirsnius ir tokiu budu deklaruoti.Pasirinkau pastaraji,nes negalejau pakesti vazineti su netvarkinga masina.Antru metu pabaigoje lenkas paziurejes tik antakius kilst.Nebijai,sako,su IRS revizija susipazinti?Ilgam prisimintum.Istraukiau punda cekiuku (surusiuotu)mojuoju.Ne vieno cento nepripaisyta.Lenkas palingavo galva.Iseik is biznio.Islaidos per dideles.Na mokesciu teko sukrapstyti $1500.Tikejausi kokiu 6K.Patarimo paklausiau.Tik gaila vana parduoti buvo.Parduodant stovis buvo arti idealaus.Bet org puse suslubavo.Dusau del rysiu stokos.Su maza masina vazinejant lemia ne meistriskumas ir kvalifikacija ,o rysiai,lankstumas ir organizacija.Ech,sunkvezimi reikejo pirkti,ne vana...Uztat grizus i kompanija man nesuprantama kaip 60 km ten ir atgal vaziuoti uztrunki 4 val.(greitkeliu).Norma tokia :lol: Skirtumas didelis tarp kompanijos vairuotuojo ir nepriklausomo.Na ka tu tractoriau apie pinigus :lol: Gerbti juos reikia aisku,bet tai tik vienas is zmogaus parametru.Parametro parametras pasakyciau.Kaip ir ka zmogus daro zymiai svarbiau.


Į viršų
  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 179 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin