Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 19, 11:26

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 166 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 21, 21:22 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 6, 09:31
Pranešimai: 1464
Miestas: Palej Niemuna
asha>kartais suknele nebuvo nerniuota?:))

_________________
Skraidančios lėkštės nėra paslaptis - tiesiog reikia įsigilinti į jų psichologiją :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 22, 00:00 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Kumpi:))Nu kada tas buvo??? :D :D Kad žinočiau, bet manau, kad graži, nebepamenu:))Nėriniuota nėriniuota...jos suknia... :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 23, 00:15 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 22:56
Pranešimai: 461
Miestas: Ne miestas, o kaimas
Na kaip jie veikia nzn...esu sapnavus pora kartu savo laidotuves..maciau save karste ir viska stebejau is uz kampo...be kune..nematoma...sapnavau ir savas vestuves...bet kazkaip vyro niekam neiseina atsimint plius vis pabegu nuo altoriaus:D esu ir artimu zmoniu sapnavus laidotuviu....
Nzn ka cia gali jie pranasaut....ir kokia cia gali but pasamone...
Sitoje vietoje nesigilinu...nes nera net noro gilintis :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 23, 06:52 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 6, 09:31
Pranešimai: 1464
Miestas: Palej Niemuna
sapnavau, kad lakstau nuogas per miesta....niu kol kas neteko... :D

_________________
Skraidančios lėkštės nėra paslaptis - tiesiog reikia įsigilinti į jų psichologiją :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 23, 17:55 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Nebūtina sapnų simbolius suprast taip tiesiogiai. Tarkim jei sapnuojat artimų žmonių laidotuves, tai, manau, gal pavyzdžiui reiškia, kad perdėtai prie jų prisirišot ir galvoj sukasi paniška baimė juos prarasti, dėl ko jei taip atsitiktų, galbūt potencialiai pakriktų jūsų psichika, tai pasąmonė suduoda tokius kaip ir mini smūgius, kad "paruošti" jūsų sąmonę bet kam, bet šie smūgiai mini dėl to, kad pabudus jūs matot, kad tai tik sapnas ir jūs atsigaunat po to mažo šoko ir visgi, manau, kad tas pasąmonės paruošinėjimas susidurti su bet kuo kažkaip padeda sąmonės stabilumui ir jos nuolatiniam stiprinimui. Na, bet kiekvienas sapno simbolis turi būti aiškinamas tik tiksliai išsiaiškinus, ne ką jis simbolizuoja bendrai, bet būtent ką jis simbolizuoja pačiam sapnuotojui, nes tai ir lyg jo asmeninės pasąmonės sukurti simboliai :wink:

O nuogam bėgiot, ypač kitų akivaizdoj (tai yra jausti gėdą) tai nežinau, gal simbolizuoja kokius nors kompleksus, nebūtinai susijusius su kūnu, bet gal perdėtą baimę kitų žmonių nuomonei ir kalboms apie tave. Gal turi kokį paranojišką įsitikinimą, kad kiti tave apkalbinėja už akių ir pan., gal jauties dažnai kitų atstumtas, nesuprastas :wink: ?

Na nežinau, bet, manau, kad tikrai sapnai nėra bereišmiai, minčių šiukšlynas ar pan. ir greičiausiai jie atlieka kažkokią svarbią funkciją.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 24, 17:44 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
o ką daryt, jei apskritai nieko nesapnuoji? man dažnai sako, kad aš tiesiog neatsimenu jų, bet anksčiau psisimindavau, o dabar visai nustojau sapnuoti.. būdavo tokių sapnų, kad pradėdavau balsu juoktis, o šiuo metu- nieko :(
kartais taip norisi kažką gražaus ir gero susapnuoti, bet netenka :)

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 24, 18:20 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
fanai kiek esu skaitęs, tai visur teigiama, jog visi kasnakt sapnuoja. O kad sapnus užmirštam tai tikra tiesa, nes kartais būna pabundi ir žinai kad sapnavai, net keista pasakyt, bet lyg ir žinai maždaug ką, bet neatsimeni nė trupinėlio :lol: , o jei į tai net nekreipi dėmesio tai apskritai galvoji, kad nesapnavai ir kartais sapną gali padėt primint tik kokia nors atsitiktinė (?) situacija :wink: . Aš galvoju, kad kai žmogus "nesapnuoja", tai paprastai pas jį nėra didelių problemų ir sąmonei nebūtina prisimint sapnų, nes nėra ką tvarkyti, ko nesutvarkytų viena pati pasamonė :wink: . O jei nori "sapnuot" tai praktikuok sąmoningus sapnus, ar prie lovos turėk tušinuką ir lapą popieriaus ir vos pabudęs netingėdamas užsirašyk ką sapnavai (bent ištraukas, to turėtų užtekt, kad vėliau atsimintum, kad ir neskaičius), ilgainiui turėtum savaime atsimint net paprastesnius sapnus :)


Paskutinį kartą redagavo Drs 2007 Birželis 24, 18:27. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 24, 18:25 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
Drs rašė:
fanai kiek esu skaitęs, tai visur teigiama, jog visi kasnakt sapnuoja. O kad sapnus užmirštam tai tikra tiesa, nes kartais būna pabundi ir žinai kad sapnavai, net keista pasakyt, bet lyg ir žinai maždaug ką, bet neatsimeni nė trupinėlio :lol: , o jei į tai net nekreipi dėmesio tai apskritai galvoji, kad nesapnavai ir kartais sapną gali padėt primint tik kokia nors atsitiktinė (?) situacija :wink: . Aš galvoju, kad kai žmogus "nesapnuoja", tai paprastai pas jį nėra didelių problemų ir sąmonei nebūtina prisimint sapnų, nes nėra ką tvarkyti, ko nesutvarkytų viena pati pasamonė :wink: .

aš nemanau, jog esu per daug tvarkingas. ir daug minčių visada sukasi galvoje, dvejoju, mąstau, galvoju..
kai kuriuos sapnus, sapnuotus anksčiau, ypač košmarus dar ir dabar atsimenu, bet jau kokius 3-4 metus neatsimenu nei vieno sapno..
dar vis tikiuosi, kad jie vėl atsiras :)

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 166 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin