Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 19, 16:12

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 166 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 26, 02:38 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Drs Ale ir užstrigo Tau tas dėdulė su ta maike. Nu o kiek žmonių vaikšto su įvairiom maikutėm. Jau aš kiek Amerike prisižiūrėjusi, visokių nesamonių prirašinėta ir nieko, nešioja tiesiog taip, o šia proga buvo. Nu nekreipk dėmesio. Nu gal ir man te nervas imtų jei kas ant Žalgirio teip užrašytų, bet į tiek emocijų nesileiščiau. Nu užsivilko, ryt nusivilks, nes jau ne į temą bus..... :lol: :lol: :lol:

EnJoy iki kitų metų dar dagyvent reikia, mažu kitamet superfinale loš koks Panevėžys su Šiauliais. :lol: :lol: :lol: Tada jau būsim neutralūs stebėtojai, susėsim abu alaus pasiimsim, ir prisiminsim senus, gerus laikus, kaip mes sirgom, kaip vienas su kitu kovojom :lol: :lol: :lol: :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 26, 08:00 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 22:56
Pranešimai: 461
Miestas: Ne miestas, o kaimas
Irma, ir jei taip nutiks, tuomet galesit kaip Drs sako, sypsotis, vienas kitam pleksnoti ir buti patenkinti :)))
Nu as nesuprantu vistiek Drs taves, gal del to mane pavadinsi neviso proto, bet man krepsinis jau nuo mazu dienu sventas. Juo buvo gyventa, kvepuota...todel as nesuprantu noro paversti viska kaip tu sakai PROTINGO sirgimo be pykcio ar begalinio dziaugsmo!
As jei sergu, sergu visa sirdim ir daznai su milijonu emociju! Nenoriu, kad visi butu vedmainiai ir sakytu oj...jooo musu komanda laimejo kaip gerai, bet varksai va jus...jazau jazau kaip blogai praloset.. Apsivemciau...nuo tokiu kalbu...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 26, 08:04 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Jadzka,...jo,..sutinku...Jei yra mylima komanda,..tai už ją ir sergame.. :D
Memėgstu tų "Čia laimėjo draugystė". kai kalbama apie krepšinį :D
Arba tep, arba tep..!!! 8)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 26, 08:31 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Aš nesuprantu kur kame problema :) . Fungas įdėjo foto galeriją, aš pasakiau, kad viskas ok tik man tokie fanai kaip pastarasis su maikonu atrodo kvailai besielgiantys, tada Fungas pasakė, kad ten viskas čiki ir teisint tą kvailumą praktiškai, dėl to, kad palaikau Rytą :shock: , tada aš paaiškinau kur kame ištikrųjų matau problemą, nes krepšinis tai žaidimas aikštėje :) . Gavos kad aš kalbu apie love, joy, peace :lol: Aš net nesitaikau padaryti sunkesnio dalyko nei kad globalinį atšilimą sustabdyt ir sutaikyt Žalgrybio fanų su Lietryčio :lol: . Tiesiog pasakiau, kad, mano nuomone, protingi žmonės turėtų turėti (proto) ribas ir tiek. Juk džiaugtis savo komandos pergale nieko čia blogo, bet kai tai perauga į neapykantos miestam auginimą ir visokias nesamones už aikštės ribų tai čia ir negerai :roll: Tai ir viskas.

Va, kad nesiteisintumėt tuo, jog aš čia lendu į "dūšią", nes palaikau Rytą, tai rodau konkretų atvejį, kai yra persistengiama ir prasilenkiama su protu:

http://krepsinis.net/news.php?news_id=67459

Ką jau kalbėt, kad klubui susipykus su kokiu nors krepšininku, tuoj LR lakrašty pasirodo juodinantis straipsnis, net juokas paėmė, kai kilus nesutarimam su Jasaičiu jau daug kas prognozavo išvysti kokį "negražų" straipsnį Lietuvos Ryto laikraštyje apie jį ir žinoma po kelių dienų rašoma apie jo ir Atlantos "nuotykius" :roll:

Tai va čia tik mano nuomonė, kad ir fanai turi jausti ribas tarp sportinio pykčio ir tikro pykčio provokavimo už aikštės ribų. Jei kam nepatinka toks mano požiūris tai ką aš padarysiu, galima tiesiog ignoruoti :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 26, 21:15 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
eeet, o jūs matytumėt, kaip mūsų tribūnos šaukė "Lietuva" pamačiusios Žalgirio sudėtį.. ar tik nebuvo daug momentų, kai Žalgirio pusėje lietuvių apskritai nebuvo? tai jau darosi kvaila.. kaip ir kažkuri futbolo komanda, atrodo, turi 6 brazilus, kurie visada žaidžia startinėj sudėtyje.

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 27, 07:44 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Atėjo toki laikai, kad ir sporte viską valdo pinigai. O ką kitaip daryt, jei lietuvaičiai bėga užsienin. Tenka Lietuvos klubam pirktis kitataučius, o Žalgiris čia ne prie ko. Fanas ar manai kad Ryto gretose mažai užsieniečių. Tokia rinka, tokia tvarka ir taip jau bus. Tik pažiūrėk Lietuvaičiai ne kurie jau net už rinktinę nenori žaisti, tai ką jau ten kalbėt apie klubines komandas. Tad belieka tik pirktis užsienio žaidėjus, kartais net trenerius ir žaisti, įpatingai, jei komanda žaidžia eurolygoje. Tik vat su tais pirkiniais sunku, perki kaip katę maiše, gal kažkada buvo geras, o dabar jau "nuvarytas" bet čia ne ta tema.....


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 27, 08:44 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 12:05
Pranešimai: 107
Miestas: Pamiškėj
...drs,vat sakai kad nepatinka tokie fanai kurie perdem reiskiasi,o pati kauno komanda žalgrybiu vadini...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 27, 17:36 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
DZIN rašė:
...drs,vat sakai kad nepatinka tokie fanai kurie perdem reiskiasi,o pati kauno komanda žalgrybiu vadini...

tai kad jis taip pat ir iškraipo Ryto pavadinima: Lietrytis :) manau (lyg ir kažkur skaičiau??), kad jis taip tik pašiepia sirgalių "kautynes" :)

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 166 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin