Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 18, 09:01

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 187 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 17, 07:26 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
asha man nereikia nieko reabilituot man nerūpi "įžymybių" skalbiniai. Tokių pletkų dabartinėj žiniasklaidoj ir taip pilna apie visokius žvaigždūnus, tik aš sakau, kad tractor politiniai "tikslai" jau peržengia visas ribas, nes ne tik kad visur kartojas viena potemė, bet jau po vieną pradėtos pulti ir gerbiamos asmenybės vien dėl to (nes kito tikslo tikrai nėra), kad jie, kaip ir jis, turėjo kažkokias išugdytas ir įdiegtas pažiūras :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 17, 08:00 
Drs, na elkis kaip tinkamas..neįkalbinėju..juk.

Tik puikiai žinau , kaip gimsta gandai..O jų "macnumas" priklauso nuo laikmečio ir nusistovėjusios kultūros..Kaip į ką tuo metu madinga buvo žiūrėti, kas ir kiek kam leidžiama.
Pilnai tikiu, kad anais laikais ir pasidažyt moteriai buvo tabu, prostitutės vardą kaip mat gausi, nes tai dar gyva buvo ano amžiaus 7 dešimtmečio pabaigoje..O ką jau bekalbėt apie pašnekesius su vaikinu..vienumoj..Plius, kas leidžiama vienam, neleidžiama kitam..
Neriai talento daug kas pavydėjo, ir tai galėjo būti priežastimi negražiai kalbėt apie ją. Kažkur paskaičiau, kad ji užsirūkė pypkę ar cigarą..na tai jau galėjo stipriai jai apkalbų duoti..tais laikais:)
Na, mane tai "užkabino"..stipriai.. :wink:
Apie tractor politines pažiūras ir idėjas nekalbėsiu, turime teisę visi kažką galvoti ir teigti..ir turėti savo poziciją. man patinka, kai pozicija vientisa ir nesimėtoma- tiesumas geriau, nei dvilypiškumas.., kas dažnai pasitaiko, kai žmogus galvoja viena, o sako kita.. :wink: Priešingai, man duos naudos ši diskusija, esu priversta pasidomėti giliau, nes turimų žinių jau nebepakanka.. :wink:
Vaje, neprisiregistravau,..ai, suprasite... :wink:


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 17, 08:04 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Drs, tau reiktų sugebėti pagrįsti savo teiginius apie tai, kad aš teisinu žudikus ar pan., bei tai, kad aš apie Salomėją rašau todėl, kad ji buvo komunistė. Jei sugebėsi duoti tai pagrindžiančias citatas, statau alaus. O jei nesugebėsi - tai jau, atleisk, lieka įvardinti tavo teiginius, kaip tuščias blevyzgas :-)

Asha, pritariu, kad Salomėjos kūryba mums tikrai nustelbia jos asmenybę. Ir su Jeseninu palyginimas išskirtinai geras, labai panašus gyvenimas ir toks pats eilėraščių išskirtinumas. Beje, mano supratimu, didžiausias rusų poetas - būtent Jeseninas, o ne Puškinas. Ir, prisimenant Jesenino biografiją... Irgi įdomūs politiniai posūkiai, irgi alkoholizmas, irgi homoseksualus, etc.. Kažkoks labai jau gilus panašumas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 17, 08:26 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
tractor rašė:
Drs, tau reiktų sugebėti pagrįsti savo teiginius apie tai, kad aš teisinu žudikus ar pan., bei tai, kad aš apie Salomėją rašau todėl, kad ji buvo komunistė. Jei sugebėsi duoti tai pagrindžiančias citatas, statau alaus. O jei nesugebėsi - tai jau, atleisk, lieka įvardinti tavo teiginius, kaip tuščias blevyzgas :-)


Jau truputį pralinksminai, įrodymų paprašė žmogus, kuris kitą žmogų iš pletkų, tokiais epitetais kaip šliundra nesibodi išvadint :lol:

O šiaip tai nusikaltėlius kartkartėmis gynei temoje Mirties bausmė (gynei, kaip dabar supratau ne iš humanizmo, bet dėl požiūrio, kuris gali vienu atveju pateisint bet ką, kitu - pasmerkt bet ką). O kad apie Nėrį rašai iš savo veikalų serijos "nekenčiu komunizmo ir tai atsispindės kas antroje temoje" daugiau nei akivaizdu. Beje kaip vertintum žmogų, kuris aprašytų apie su KGB bendravusį Adamkų (iš "patikimų" šaltinių - Gražulio) ar KąGėBistą Lanzbergį-Žemkalnį (iš "patikimų" šaltinių - Petkevičiaus). Aš tokius vadinu tuščiais šmeižikais.

P.S. Teismo vertinimu, mirusiojo žmogaus garbę gina Baudžiamojo kodekso 313 straipsnis - jo 2-ojoje dalyje sakoma, kad tas, kas viešai paskleidė apie mirusįjį melagingus prasimanymus, galinčius nulemti žmonių panieką ar pakirsti pagarbą jo atminimui, tas padarė baudžiamąjį nusižengimą ir baudžiamas viešaisiasis darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu. :lol: Straipsnį tikrai pažeidei, tai ką dabar man rašyt temą, forumo administratorius tractor žiaurus nusikaltėlis :lol: ?

P.P.S asha po anos tavo temos apie numerologiją, specialiai užmečiau akį kas sakoma apie Nėrį, vėl spręst kiekvienam :)

"Aštuoneto žmonės" - tie, kurie gimė 8, 17 ir 26 bet kurio mėnesio dieną. Jie nemoka prisitaikyti prie gyvenimo ir jaučiasi vieniši. Tikri individualistai. Jeigu jie religingi, puola į kraštutinumus ir tampa fanatikais. Su 8 susijusiems žmonėms arba labai sekasi, arba būna nevykėliai. Jeigu jie garbėtroškos, tai stengiasi dalyvauti visuomeniniame gyvenime, siekia politinės karjeros. Šis skaičius nėra laimingas. Jiems dažniausiai tenka patirti didelius praradimus, sielvartą ir pažeminimą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 17, 16:32 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Girdejau ir as siuos gandus apie Neri.Lietuviu kalbos mokytoja kazkada pasakojo.Tiesa,ne taip issamiai.Gal pabijojo..Nes pamenu ta pati mokytoja is valdzios papeikima yra gavusi,mat mokiniams pasakojo,kad ir ta pati Zemaite be skaros lakste,pypke ruke ir keiktis mokejo geriau nei bet kuris kitas kaimo kumetys.
Hmz..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 17, 16:38 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Laukine, tai gal mūsų mokytojoms reikėjo bijoti?..Laikas..ir visa kita..Darbo būtų netekusios..ir su vilko bilietu vaikščiojusios..
Ir apie Maironį..taip atsargiai..jo "Tas kitas" eiles skaitė..Ir Tautinę giesmę puse lūpų...Juk rizikavo?..kaip manai?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 17, 16:57 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Aš nepamenu gerai, bet buvo kažkoks nepadorus eilėraštis apie Nėrį ir Cvirką, pamenu tik paskutinę eilutę - atėjo Petras Cvirka, įkišo savo bir** :wink: . Oi tie žmonės pletkų bobos visi :) . Nori tų nešvarių skalbinių nors tu ką :) . Šiaip tikrai nežinau kaip ten kas buvo, kaip nežino nė vienas iš mūsų (įskaitant "patikimus" šaltinius). Skaitinėjau apie tą Nėries biografiją, susidariau tokią nuomę, 50% kad galėjo visko būti, 50% galėjo pletkai plisti. Iš draugių, bendramokslių kalbų rašoma, kad užsidarius buvo, drovoka, nors ir keistoka Nėris. Vis tik skyrės iš kitų (tiek išprusimu, tiek būdu), be to lankydavos ir įvairiuose poetų susibūrimuose (kur paprastai daugiausiai vyrai būdavo, puiki paskata senovės senų bobų pletkams). Šiaip buvo gana atsiskyrus ir gal net nepritapdavo prie kitų.

Siūlau tiem kam baisiai rūpi pasiraust po svetimus skalbinius pasidomėt įvairiais šaltiniais, o ne tik skambiais šūkiais. Čia ilgokas, tačiau įdomus biografijos aprašymas, padedantis susidaryti kažkokį vaizdą kokia tai buvo asmenybė. Nežinau, kaip ten vėliau buvo gal tikrai palūžo, pletkai be abejo pletkai, o kai jie dar sklinda po tiek metų ir naujų legendų iš patikimų šaltinių įgauna, muilo burbulas pučias.

Čia dvi dalys:

http://www.straipsniai.lt/bendravimas/puslapis/1677

http://www.straipsniai.lt/bendravimas/puslapis/10335


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 17, 17:03 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Drs'ai, nu aš čia jau pasirausiau..ir paskelbiau:)))))))Versk lapą atgal..neskaitei????Vat ir papuolei... , kad ne visus postus skaitai...naij naij...:D :D :D [žinoma, juokauju]..


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 187 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin