Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 19:09

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 18, 20:08 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Čia jau kvepia korupcija. kaip Te sako pasinaudojimas tarnybine padėtim, arba įgaliojimų viršinimas. :evil: :evil: :evil:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 18, 20:10 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:58
Pranešimai: 5374
Miestas: sala
no no!!!!! nereik ce lialia

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 18, 20:18 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Pinigų buvo skirta tik Garastui te FIFA ir panašiai kapelai, apie asmenis kitos profesijos nebuvo pranešta, tad reiškia jei ateina toki ėdrūnai kaip Fungas ir Krepšinio federacijai reikia papildomos Balejos spurgų, nuo to kenčia Lietuvos krepšinis. Nu tai kaip tai gali būti pavadinta ką :x :x :x Aš tai pavadinčiau nusikalstama veikla!!! :lol: :lol: :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 19, 12:19 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Dar apie incidentą tarp Marčiulionio ir Kalmanovičiaus



Verslininkas ir krepšinio rėmėjas Šabtajus Kalmanovičius teigė, kad legendinis Lietuvos krepšininkas Šarūnas Marčiulionis, užsipuldamas jį per antradienį Kaune vykusį Lietuvos krepšinio 85 metų jubiliejaus paminėjimo renginį, bandė iš jo padaryti "atpirkimo ožį".

Kaip skelbė Krepsinis.net, incidentas įvyko vos tik pasibaigus renginio oficialiai daliai. Einant išėjimo link, Š.Marčiulionis pareiškė, kad Š.Kalmanovičius "neturi teisės būti tarp mūsų", ir sugriebė jį už kaklaraiščio.

"Nepavadinčiau to incidentu, tiesiog dviejų žmonių apsižodžiavimu. Manau, kad priežastis buvo Š.Marčiulionio pralaimėjimas FIBA-Europa prezidento rinkimuose Giorgiosui Vassilokopoulosui, mano tautybė ir išgertas alkoholis", - Eltai teigė Š.Kalmanovičius.

Pasak verslininko, Š.Marčiulionis pasakė keletą įžeidžiančių žodžių apie Tarptautinės krepšinio federacijos Europos padalinio (FIBA-Europa) prezidentą G.Vassilokopoulosą, o jis norėjęs apginti savo draugą. Jokio fizinio kontakto, anot Š.Kalmanovičiaus, nebuvo.

"Aš draugauju su G.Vassilokopoulosu, ir mes visą vakarą su juo bendravome, o Š.Marčiulionis sėdėjo prie kito staliuko ir, kaip rašė žiniasklaida, visą vakarą buvo piktas. Jis pyko dėl pralaimėjimo prezidento rinkimuose. Aš irgi nemoku pralaimėti. Pykstu ant Š.Marčiulionio tik dėl to, kad jis bandė iš manęs padaryti atpirkimo ožį. Jis manė, kad žydas padėjo G.Vassilokopoulosui laimėti, tačiau aš nesu toks galingas", - kalbėjo Š.Kalmanovičius.

Pernai gegužės mėnesį Miunchene (Vokietija) vykusioje Senojo žemyno krepšinio federacijų Generalinės asamblėjos sesijoje G.Vasilokopulas buvo perrinktas FIBA-Europa prezidentu antrajai kadencijai. Už graiką balsavo 48 iš 49 sesijoje dalyvavusių šalių.

Kaip žinoma, Š.Marčiulionis taip pat buvo pateikęs savo kandidatūrą į FIBA-Europa prezidento postą, tačiau prieš pat rinkimus ją atsiėmė. Taip pat nė vienas Lietuvos atstovas nebuvo išrinktas į FIBA-Europa valdybą.

Tuo tarpu Š.Marčiulionis Eltai teigė, kad Š.Kalmanovičius pats pasakė jam įžeidžiančią frazę, ir jis tiesiog į ją sureagavo. Paklaustas, ar kokios nors įtakos turėjo pernai vykę FIBA-Europa prezidento rinkimai, Š.Marčiulionis nuo atsakymo išsisuko.

"Aš jo neieškojau. Jis pats prie manęs priėjo ir bandė kažką pasakyti. Ir pasakė. Aš atsikirtau ir pataisiau jam kaklaraištį, - sakė legendinis Lietuvos krepšininkas. - Vakar vyko ne verslininkų susitikimas, o krepšinio žmonėms skirtas renginys - Europos ir olimpinių čempionų pagerbimas. Š.Kalmanovičius darė šou sau. Jei kiti neišdrįso nieko pasakyti, tai aš pasakiau".


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 19, 12:31 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:58
Pranešimai: 5374
Miestas: sala
irma ce tau pastaba mazyte:jei dedi straipsy-turi nurodyti saltiny.autorines teises [myrkt]

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 19, 12:42 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Fungai aš nuo vaikystės piratauju :lol: :lol: :lol: Nu bet jei taip riekia- bus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 19, 20:46 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 3, 19:31
Pranešimai: 1029
Miestas: The Maps of Lithuania
Marčiulionis ir Kalmanovičius yra skirtingų svorio kategorijų.

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 24, 09:17 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:58
Pranešimai: 5374
Miestas: sala
o va ce vakar gavau vienas is pirmuju basketbolo taisykles.bisky jokynga bet nieko:)))


Prikabinti failai:
taisykle1.jpg
taisykle1.jpg [ 86.83 KB | Peržiūrėta 693 kartus(ų) ]
taisykle.jpg
taisykle.jpg [ 146.75 KB | Peržiūrėta 643 kartus(ų) ]

_________________
Paveikslėlis
Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin