Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 14:22

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 70 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Nepawykias pasimatymas su lesbietia:)))))
StandartinėParašytas: 2006 Vasaris 9, 17:54 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 1, 18:04
Pranešimai: 222
Miestas: Istwirkeliu kajmasz:)))
...nius tey jaw...keyp......minejau...sawa darba....:)))))))))))))))))))))taip atsitiko jog kai ish darzelio gryzes nuejaw ....nea nea pala..[bando prisiminty]...nea buwo teyp jog ash dyrbau seshtadieny nuo pat ryt 11 walandos ir link pietu kai turejau jau susirinkti wisa jau musu grupe...darbe...priesh walanda...atejo tipo tokia naujokie...nesh kazkokia ten sena darbuotoja ishejo.......welniop ish to darbo...:))))))aishku niuss ash labay apsydzewgiaw...ash galwojawww jieee jieee.....nawja mergaytie typa atejo...zhin reyks kabinty....:))))))))ash tada typa dyrbaw ir ir net nemachew jos weydo...jy buwo nusisukusi tipo su bosu mana kalbejo.:)))))))))yr sheyp acheyk kaskokius popierius pasirasinejo:)))))ash ash...nius kai pirma karta bandzew pamatyty keyp jy atrodo....atsisukau...ir ir ji buwo nusisukusi ir tada:)))))))))))))...nius mano akys kulinko link......ech....ash suprataw kokia nuostbu uzhpakaliuka plee...jy tooory.....net rodos diena gferesne pasidare nuo to waizdo;))))))....tai ash sihkart susikoorew sawa taktyka kayp typa nukabinti ja;))))))))))nusprendzew ishwis net net ney zodelio jay nesakyty yr typa toky wyshay nesusidomejusy waidyty....nius kad indomew bootu..:))))))))bet chia yr padarew gana dydelia klayda...:)))))...
Po kokio laiko ji priejo prie manes.....[ishwis tada didelis pasikeytymas mana darbia buwa daug nawju zhmoniu atejo ir ir daug labay ishejo senuju..kaij kokia in migracija]...ash tuo metu kalbejawsy su hmzz....dabar su kiekwiena diena labiau ir labiau esu isitikines jog jis wienas ish mano gerewsiuu draugu.:))))))...nius bent wakar..rodos atrode jog jis siekia tu pacou tikslu kayp ir ash ir seyp....atrodo normalus...:)))))))))))))nea kokia padielka..:)))))..nius tey ta ji priejo prie maneszz....yr pradeejo pasakoty jog jay tosss....tipo pripasakojo jog ash jas wishayp...typa...wadinu ir ir..niush..pagrindia jog kox ash neshwankus plee.....ir dabar jynay typa sako o kayp typa mania wadysy..nius......typo...prie bajerio....kaj tos wisos kuo dawgew pakrypias tuo gerew aceyt.....po kurio laijko weyna wakara suzinojau jog jy yra lasbie.:))))))))pleee...net gywenty man gerew pasydarie......leydaw ta wakara sawo fantazijoms pasiekty wirshunia............galwojau apie gera ateyty ir nuotykiusss.:))))))))Biat....wiskas kayp wysuomiat gywenymas apsiwerchia in kita pusia.......:)))))))))...taj dabar turbut busimasis gerewsias draugas[laijkas parodys ar jys tykray tox yra].....pardejo prie jos kaqbinetys....ash ash bishky susinerwyjaw ..pagalwojau plee kas chia daba.:))))))...bet toj pat ir nusiraminau.....tipo uzhdawesw jay klausima kas ish typa taw labewsiai....typa patynka [nius wisi darzelinukai uzhduoda ta klausima]..:)))jynay man atsake jog tykray nea mano gerewsias draugas:)))))))))ash nbet atsypuchew..ish lajmes....:))))))bet mano gerwsias draugas nenustojo prie jos kabinetys kiekwiena wakara wis labew ir labew jie artejo.....k:))))))karta machew net key jis ja garybaliojo...:)))))wos nenumiurew ish pawydo:(((((lajkui begant teyp ishejo...jog jinay..patapo...jooo...ir ir ash tiesiog dabar negaliu prie jos kabinetys...todelo jog ash jy supikdysiu;ppp:((..ash gerew jaw atsytrawksiu:))))))))).....;...
..Nius praeyta sekmadieny buwa amerikietishko futbolo finalas...Z:)))))pas amni darbia nerealios lazhybos buwa.:)))))weynos ish pagrindyniu buwa kay typo nupiesia lentele kazhkiek langeliu ant kazhkiek...tipo weynas langelys kainoja kazhkiek$$....o paskew priesh pacias warzybas typa ishrenka prie langteliu ish lempos skaicius.....ir tipa jey tawo skaiciai sutinka su kelinio pabaijgos rezulktato galu tu typa lajmy $50...oo..paskutinis kelynys ketwirtasis buwa wertas $150...aishku chia nera dydely pinigaj bet......kaip zuh dyka ir sheyp...del azarto......:))))))))))))tai pirmas antras..keliniai man nebuwo sekmingy ney kiek [ash nusipirkaw ishwiso keturis tuos durnus langelius].....ash praradau wilty ir sheyp...pasidawew ay galwojau..welniop wishkas....:))))))ir netyketay treciasis man buwos sekmingasis...:))))ishkarta azartas uzhpludo mana kuna.:)))boo lajmeti ishwisa nebuwo shansu nes zewriai nerealiai dawg zmoniu lose ta lentele.....:))))))...link ketwirtojo kelinio pabaijgos man truko labay nedawg...jog pasigriebcew saw in kisheniu...$150.....buwau..pamishias..:)))nea tiek del pinigu kiek del azarto>:))))))....nuejau pas ja...typo ta lesbietia..yr sakaw....jey man nusisypsos lajme typa ar eytum su manim in pasymatyma??>:))))))wow....netikedamas gawau jos sutikyma jog ji eytu su manim in pasimatyma yr dar y pachia pigewsia ir sssssss...wieta negu macdonald'as:D:D:D:D:D........mania ishwis azartas uzwedie...:))))))lajkas baiginejosi rungtynesia o ash keyp....man kaip reyjkejo trupuciuko teyp ir reykejo jo...teypir reykia iki sioliai......wiskas nuplauwkie lyg neisipildziusi swajonie.............................


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Vasaris 9, 18:06 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 00:36
Pranešimai: 104
Miestas: pnvz
...drawgelyy....a niera sutrumpintosz versijosz??:)))))))))

_________________
.......I wanna dance with a devil........


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Vasaris 9, 19:31 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 1, 18:04
Pranešimai: 222
Miestas: Istwirkeliu kajmasz:)))
nius sheyla nugys meylojy:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))uzhtat juk del....ech...:))))prashau gal nedetumetia neshawankybiu:)))))))beje tam ir yr rashau jog butu ilga:)))))))))))))sheyla...juk ilgesnis tey geresnis ar nea??>:)))))))))))))) :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Vasaris 9, 19:34 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 1, 18:04
Pranešimai: 222
Miestas: Istwirkeliu kajmasz:)))
-=sheila=- rašė:
.......drawguij patix..:DDD
Nearialiai..neariali.:))) 8) ash nemegstu netikru nuotrawku:)))))))))))))ow....keyp...bjawriai atroda.:))))wisa mergyna...ech...buwa grazhi o dabar tyk zioorek.....zioorek....wysas ishpjewstyta yr suzalota.:))))))(kas kox.....galejo ja teyp ishdarkyty:)))))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Vasaris 9, 19:34 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 00:36
Pranešimai: 104
Miestas: pnvz
argy che neshvankybies??? ce menasz......:))))))
a kuo ilgesnis..to dawgew priblevyzgota..:P jir akys mozna issinarint beskaijtant..:PP)))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Vasaris 9, 19:51 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 1, 18:04
Pranešimai: 222
Miestas: Istwirkeliu kajmasz:)))
Sheyla mielojy o o ......chia juk gera akiu mankshta......zhinay....kuo dawgew skaitysy tuo legweu pirmoja klasejia buss.>:))))))))).......


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Vasaris 9, 19:52 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 00:36
Pranešimai: 104
Miestas: pnvz
drawgasz...akinius reijkes neshiot..a berniukaij nemyli mergaijciu sum akineijs..ypac pirmoj klawsej..uz kasu net netampo..:PPPP


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Vasaris 9, 19:55 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 1, 18:04
Pranešimai: 222
Miestas: Istwirkeliu kajmasz:)))
....exxx....kas tie berniukaj mielojy patampys yr nustos......:)))))))bet uzhtat mokytojay myles....:)sakys ot mergajtie kokia protynga.:))))))0..net su akinajs wajkshto:))))


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 70 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin