Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2020 Liepa 16, 14:39

Visos datos yra UTC + 2 valandos
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 22, 21:48 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:58
Pranešimai: 5374
Miestas: sala
nu man ty jau nejokynga kartais buna

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 22, 22:14 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 19:31
Pranešimai: 2271
Fungas rašė:
gugi.o man buna vakaip: skaitau laikrasti.perskaitau zody "sulaikytas" to tarpu per radija pranesimas: "kirtes siena sulaikytas.....".skaitau knyga.perskatau zody "pasieke".per radija to metu;"musu zidejei pasieke..." ir tt ir tp.
ka tu y tai???

žinok man lygiai tas pats ir gan dažnai būna.
nepagalvojai, kad vienu metu darai du darbus? :) ir skaitai ir klausai. Todėl ir būna kartais sutampa žodžiai, tiesiog gal kiti žmonės nepastebi :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 22, 22:27 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
buna smesteli mintis taip netiketai mano galvoje..ir staiga keliu minuciu begyje kas nors apie tai prabyla :roll:..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 23, 22:32 
Na jums chia idomiai.... Pavydetina tiesiog. Man rodos jums gyventi idomiau ir spalvingiau :D
Faina...Bet ish klitos puses. Rimtai, gal tai ka nors reishkia? Koks nors zenklas? Interesna.... :roll:


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 27, 10:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2006 Lapkritis 17, 11:42
Pranešimai: 23
Okultinė skaičių reikšmė atskleidžia žmogaus prigimties paslaptis. Žmogaus gimimo diena susijusi su tam tikro skaičiaus vibracija, kuri lydi jį visą gyvenimą.
1 Žmonės, kurie gimė 1, 10, 19, 28 bet kurio mėnesio dieną (skaičių suma lygi vienam), yra individualistai, susiję su kūryba. Vienetas simbolizuoja Saulę. "Vieneto žmonės" yra kūrybingi, išradingi, užsispyrę, ryžtingi, griežtai laikosi savo pažiūrų, be to, garbėtroškos. Jie nemėgsta priklausyti kitiems, kyla aukštyn karjeros laiptais, nesvarbu, kokia profesija. Jie siekia būti lyderiai ir paprastai yra gerbiami pavaldinių. Žmonėms, kurių gimimo diena siejama su 1, geriausiai tinka visų atspalvių auksinė, geltona ir bronzinės spalvos. Laimingiausi akmenys - topazas, gintaras, geltonasis deimantas ir visi šios spalvos akmenys.
2 Šis skaičius simbolizuoja Mėnulį. Žmonės, kurie gimė 2, 11, 20 ir 29 bet kurio mėnesio dieną (skaičių suma lygi dviem), apdovanoti vaizduote, yra artistiški ir romantiški. Fiziškai nėra tokie stiprūs kaip "Vieneto žmonės", tačiau pranašesni intelektu. Pagrindiniai šių žmonių trūkumai: nerimastingumas, požiūrių ir tikslų nepastovumas, nepasitikėjimas savimi. Jie nepaprastai jautrūs ir pernelyg greitai tampa prislėgti, melancholiški. Žmonėms, kurių gimimo diena siejama su 2, geriausiai tinka visų atspalvių žalia spalva. Šiems žmonėms reikėtų vengti juodos, purpurinės ir tamsiai raudonos. Laimingiausi - perlas, Mėnulio ir visi žalsvi akmenys.
3 Šis skaičius simbolizuoja Jupiterio planetą. "Trejeto žmonės" - tie, kurie gimė 3, 12, 21 ir 30 bet kurio mėnesio dieną. Jie garbėtroškos, nesitenkina pavaldinio pareigomis, todėl siekia valdyti kitus. Jie mėgsta tvarką ir discipliną, visada pasirengę vykdyti įsakymus, bet to paties reikalauja ir iš kitų. Paprastai daug pasiekia bet kokioje veikloje. Ypač jiems sekasi užimti atsakingas pareigas, nes labai sąžiningai atlieka darbą. Vienas jų trūkumų - polinkis į diktatūrą. Dėl šios savybėss jie įgyja daug priešų, nors patys yra geranoriški. Nepaprastai išdidūs. Jie nemėgsta įsipareigoti kitiems, nepriklausomi ir iš karto susierzina, jeigu kas nors kėsinasi į jų laisvę. Žmonėms, kurių gimimo diena susijusi su 3, geriausiai tinka įvairūs rožiniai ir alyviniai atspalviai, violetinė ir purpurinė spalvos. Visi mėlyni ir avietiniai atspalviai taip pat palankūs, nors ir ne tokie svarbūs. Laimingiausias akmuo - ametistas.
4 Šis skaičius simbolizuoja Urano planetą. "Ketverto žmonės" - tie, kurie gimė, 4, 13, 22 ir 31 bet kurio mėnesio dieną. Jų charakteris įvairiapusis. Jie mėgsta ginčytis, nors ir nėra valdingi, turi daug slaptų priešų. Jie instinktyviai priešinasi nusistovėjusioms taisyklėms, domisi socialiniais klausimais ir įvairių sričių reformomis. Pagrindiniai šių žmonių trūkumai - nervingumas, jautrumas, pažeidžiamumas. Jeigu jiems nesiseka, jie jaučiasi vieniši, būna prislėgti ir melancholiški. Turi keletą draugų, kurių niekada neišduoda. "Ketverto žmonėms" labiausiai tinka mėlyna ir pilka spalvos. Laimingiausi akmenys - šviesus arba tamsus safyras.
5 Šis skaičius simbolizuoja Merkurijaus planetą. "Penketo žmonės" - tie, kurie gimė 5, 14 ir 23 bet kurio mėnesio dieną. Jie lengvai įsigyja draugų, nors yra labai nervingi. Nuovokūs ir greitai priima sprendimus, veikia impulsyviai. Nemėgsta darbo, kuriam reikia skirti daug laiko, nori greitai uždirbti pinigų. Jie puikiai jaučia, kaip panaudoti geras idėjas ir praturtėti. Šie žmonės išsiskiria lanksčių charakteriu ir sugebėjimu prisitaikyti. Greitai atsigauna po sunkių smūgių. Didžiausias jų trūkumas - besaikis energijos švaistymas. Todėl dažnai jie būna nerviškai išsekę ir tampa lengvai pažeidžiami. Žmonėms, kurių gimimo diena siejama su 5, laimingiausia yra šviesiai pilka, balta ir visos blizgančios spalvos. Tamsių spalvų jie turėtų vengti. Laimingiausias akmuo yra deimantas, taip pat visi žėrintys akmenys.
6 Šis skaičius simbolizuoja Veneros planetą. "Šešeto žmonės" - tie, kurie gimė 6, 15 ir 24 bet kurio mėnesio dieną. Paprastai šie žmonės yra labai patrauklūs, traukia žmones ir tampa meilės bei susižavėjimo objektais. Jie ryžtingai įgyvendina savo planus. Užsispyrę ir nenuolaidūs, išskyrus tuos atvejus, kai patys prie ko nors prisiriša. Tuomet jie visiškai atsiduoda tam, kurį myli. Šio skaičiaus žmonių meilė romantiška, linkusi į idealizmą. Juos traukia grožis, puošnūs daiktai, dailė, muzika. Jeigu jie turtingi, dosnūs menininkams, mėgsta vaišinti ir linksminti draugus. Apimti pykčio jie kovoja iki paskutinio kraujo lašo. Su 6 siejamų žmonių laimingiausia yra visų atspalvių mėlyna, taip pat rausva spalvos. Laimingiausi akmenys yra turkis, smaragdas.
7 Šis skaičius simbolizuoja Neptūno planetą. "Septyneto žmonės" - tie, kurie gimė 7, 16 ir 25 bet kurio mėnesio dieną. Jie yra nepriklausomi ir originalūs, stiprios individualybės. Mėgsta visokias permainas ir keliones. Šio skaičiaus žmonės dažnai būna rašytojai, menininkai, poetai. Visi jų darbai dvelkia filosofiniu požiūriu į gyvenimą. Jie mažai rūpinasi materialiais dalykais, dažnai tampa turtingi panaudoję originalias idėjas. Su 7 susiję žmonės linkę į mistiką. Jiems tinka žalsvi atspalviai, balta ir geltona spalvos. Laimingiausi - Mėnulio akmuo, tigro akis ir perlas.
8 Šis skaičius simbolizuoja Saturno planetą. "Aštuoneto žmonės" - tie, kurie gimė 8, 17 ir 26 bet kurio mėnesio dieną. Jie nemoka prisitaikyti prie gyvenimo ir jaučiasi vieniši. Tikri individualistai. Jeigu jie religingi, puola į kraštutinumus ir tampa fanatikais. Su 8 susijusiems žmonėms arba labai sekasi, arba būna nevykėliai. Jeigu jie garbėtroškos, tai stengiasi dalyvauti visuomeniniame gyvenime, siekia politinės karjeros. Šis skaičius nėra laimingas. Jiems dažniausiai tenka patirti didelius praradimus, sielvartą ir pažeminimą. "Aštuoneto žmonėms" geriausiai tinka pilka, tamsiai mėlyna ir purpurinė spalvos. Laimingas akmuo - ametistas.
9 Šis skaičius simbolizuoja Marso planetą. "Devyneto žmonės" - tie, kurie gimė 9, 18 ir 27 bet kurio mėnesio dieną. Jie gyvenime yra kovotojai. Paprastai daug sunkumų patiria jaunystėje, bet savo tvirtu charakteriu, valia ir ryžtu pasiekia savo tikslą. Jie ūmaus charakterio, impulsyvūs, nepriklausomi ir nori būti patys sau šeimininkai. Jie drąsūs ir puikūs lyderiai. Patys didžiausi nemalonumai juos ištinka dėl per didelės drąsos ir impulsyvumo. Neretai jų gyvenime būna nelaimingų atsitikimų: gaisras, sprogimas ir pan. Dažnai juos persekioja šeimyninio gyvenimo barniai ir ginčai. Juos žeidžia kritika, ir net nebūdami garbėtroškos, apie save galvoja gerai. "Devyneto žmonės" yra nuostabūs, išradingi organizatoriai, tačiau juos reikia kontroliuoti, nes nusivylę gali staiga viską mesti. Jie viską gali padaryti dėl meilės. Šis skaičius laikomas sėkmingu gimimo skaičiumi, tačiau su sąlyga, kad žmogus kontroliuos save ir valdys savo temperamentą. Jiems labiausiai tinka avietinės ir raudonos spalvos, taip pat rožiniai tonai. Laimingi akmenys - rubinas ir granatas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 27, 10:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2006 Lapkritis 17, 11:42
Pranešimai: 23
va ko gero reiks pagal si isaiskinima ieskoti sasaju pagal tai:
Skaičių jėga ir reikšmės (pagal Abu Mashar)

1. Palankumas, vedybos, pavydas
2. Dorybė, turtas, mintis
3. Sielvartas, kūrimas, gimimas
4. Troškimas, kančia
5. Šventės, vaisingumas, santuoka
6. Niekas
7. Jėga, ilgas gyvenimas
8. Išmintis, sugebėjimas
9. Sėkmė, gera ateitis
10. Gailestingumas, gašlumas, palaima
11. Skaistumas, vienuolija
12. Harmonija, gerumas
13. Ilgas gyvenimas
14. Griežtumas, atšiaurumas
15. Religingumas, kančia
16. Ilga kelionė
17. Sutaikinimas
18. Ydos, bedievystė
19. Nemalonė, užmarštis
20. Laisvė, teisingumas
21. Militarizmas, jėga
22. Noras, troškimas
23. Laimingas gyvenimas
24. Negarbė
25. Nemalonė, praradimas
26. Dorumas, tyrumas
27. Vedybos, ceremonija
28. Rykštė, kerštas
29. Harmonija
30. Naudingi darbai
31. Katastrofos
32. Geri reikalai
33. Vedybos
34. Gailestingumas
35. Sunkus darbas, kankynė
36. Neryžtingumas
37. Imperija, viešpatavimas
38. Badas ir karas
39. Neteisingas nuosprendis
40. Neganda
41. Nelaimingas atsitikimas
42. Lobis, laimikis
43. Prarastos viltys
44. Sveikata, tobulumas
45. Apakimas, klaida
46. Džiaugsminga žinia
47. Jautrumas, atleidimas
48. Rimtas sumanymas
49. Laimė, dėkingumas
50. Šventenybė
51. Protas
52. Šykštumas, netobulumas
53. Turtas, išpuikimas
54. Naikinimas ir mirtis
55. Kančios ir nuostoliai
56. Persekiojimai
57. Dieviškoji malonė
58. Niekas
59. Ilga našlystė
60. Madinga draugija
61. Pragaro dvasia
62. Sveikata ir jėga
63. Artimos vedybos
64. Malonumai ir ydos
65. Liaupsės ir palankumas
66. Nekalbumas
67. Žalingas plepumas
68. Atpirkimas, laisvė
69. Didelės pajamos
70. Jūrų darbai
71. Prekybos darbai
72. Tobulumas
73. Badas ir maras
74. Infekcija ir mirtis
75. Neįveikiamumas
76. Intrigos ir machinacijos
77. Priešų sąmokslas
78. Mokslas ir nauda
79. Laimės trūkumas
80. Dideli išlošimai
81. Atgailavimas ir bausmė
82. Užmaršumas, nemalonė
83. Laimė ir turtas
84. Būdo pastovumas
85. Drąsa nelaimėje
86. Triukšmingi laimėjimai
87. Dideli laimikiai
88. Įveiktos ligos
89. Pasilinksminimai ir kelionės
90. Netikėti turtai


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 30, 07:07 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Na...savo skaiciu gauname....sudejus...gimimo metu skaiciukus...,kol gausis vienazenklis skaicius...PVZ.:

1970 10 10 17+20 37 10 1

O ka daryt su antru stulpeliu? Gugisss?
:P


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 30, 09:12 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 19:31
Pranešimai: 2271
hmz, kažkiek yra tiesos :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin