Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 18:37

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Ką toleruojate?
gėjus 5%  5%  [ 2 ]
lesbietes 5%  5%  [ 2 ]
abejus 28%  28%  [ 11 ]
man nusispjaut 34%  34%  [ 13 ]
nekenčiu homoseksualų 26%  26%  [ 10 ]
Viso balsų : 38
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Kovas 5, 16:22 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 8, 11:43
Pranešimai: 676
Miestas: Vilnius
Laukine> cia ne apie biseksualius, o apie homoseksualius mes kalbame - jei nezinai skirtumo tarp ju, tai pasiaiskink savokas :)

tractor ir redline> Juk seima yra pirminis socializacijos institutas vaiko gyvenime. O kadangi jis to mokosi stebedamas, imituodamas tevus, tai didziausia itaka dazniausiai ir daro tevai. Zinoma, neneigiama ir platesnes aplinkos itaka, taciau savarankiskas pasirinkimas yra tik daug veliau, taciau jau ir budamas suauges esi itakojamas tos pirmines patirties. Zinoma, cia reikalingi nuodugnus tyrimai, kad mes galetu kazka rimto pasakyti, taciau kai as pagalvoju, kad jeigu taip atsitiktu, kad mano vaikai patektu i vaiku namus [na, cia visokie nelaimingi atsitikimai tevams ir pan.] ir juos isivaikintu homoseksualu "seima", tai ka as zinau... nekoks jausmas apima :?

_________________
Viskas priklauso nuo noro, ryzto ir atkaklumo


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Kovas 5, 22:46 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 19:31
Pranešimai: 2271
ateiste rašė:
taciau kai as pagalvoju, kad jeigu taip atsitiktu, kad mano vaikai patektu i vaiku namus [na, cia visokie nelaimingi atsitikimai tevams ir pan.] ir juos isivaikintu homoseksualu "seima", tai ka as zinau... nekoks jausmas apima :?

o kas būtų geriau - kai sukaktų pilnametystė, kad homoseksualų šeima pasiimtų, ar kad vaikas turėtų savarankiškai sau pamatus statyti, ieškotis darbo ar panašiai ... ?
juk vaikas saugiau jaučiasi šeimoje, o ne kažkur gatvėje ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Kovas 6, 08:10 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 6, 09:31
Pranešimai: 1464
Miestas: Palej Niemuna
nu as kaip visada po ramaus savaitgalio...mesteliu minti apie visus komentarus :)

Visu pirma, kiek skaites ir girdejes, homo poros skyla itin aistringai - ta prasme abu partneriai (arba vienas is ju) patiria labai dideli stresa, kuris kartais nukrypsta i savizudybe arba i partnerio santaza (yra ir isimciu). Vienu zodziu, visi pykciai yra zymiai emocionalesni. Zinoma, nesigyncysiu, emocionalesni yra tik pykciai, iki mustiniu nenueinama.. Taciau, kalbant apie hetero poras, is karto minimas smurtas seimoje.. bet palaukit..tai buna daugiausiai asocialiose seimose.. O pagal asocialiu seimu skaiciu vertinti hetero grupe, yra panasiai tas pats kas pagal vairuotoju skaiciu vertinti moteru(vairuotoju) vaziavimo kokybe... (ta, prasme, man buna pikta, kai aiskina, kad moterys padaro zymiai maziau avariju palyginus su vyrais...ir nieks nekreipia demesio, kad vyru yra zymiai, daugiau; jie pravaziuoja zymiai didesnius atstumus; ir zymiai ilgiau vazineja(i sita komentara neitraukiu vienos "ciuozusios" vairuotojos - padukeles:) )). Nes jeigu gilinantis i asociales seimas, tai jose paciose pasitaiko ir visu atmainu - ir hetero, ir bisex ir homo...ir liudniausia -pedo.

Visu antra- as sakykim niekad neklausau pletku ir apie zmogu nieko nesiaiskinu per daug detaliai... nes niekad nenoriu suzinot jo gyvenimo detaliu del kuriu pradeciau jo neapkest... viso to nezinodamas, as ji galiu laikyti stipriai ciuozusiu arba konkreciais atvejais - parazitu. Tuo tarpu homo, galima pastebeti ir is toliau... ir visi keli, kuriuos pazinojau (ir tik veliau suzinojau apie ju polinki), buvo pateke i mano "ciuozusiu" sarasa...

_________________
Skraidančios lėkštės nėra paslaptis - tiesiog reikia įsigilinti į jų psichologiją :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 3, 08:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Liepa 27, 16:16
Pranešimai: 8
nu aš tai toleruoju viska žmogus koks gime toks ir yra ir nieko čia nepakiaisi bet kokiu atveju ir tu galėtum buti jo vietoj. :wink:

_________________
PRISIMINK VISI MES MIRSIME


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 15, 09:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007 Rugpjūtis 15, 08:55
Pranešimai: 11
Miestas: Elektrenai
Seip man gal ir vienodai kokie jie, bet jei mieste pamatyciau einanti vyra su vyru susikabinusius uz rankos ar besibuciuojancius tai tikrai kazka leptelciau apie juos tam su kuriuo pamaciau...
Kokia jiems ateitis gi ;/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 15, 10:30 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Kaziukas homofobas?!:) ..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 15, 19:14 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
kiekvienas žmogus reaguoja ir mąsto savaip. kaipgi ir homoseksualai

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 15, 19:40 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Laukine rašė:
Kaziukas homofobas?!:) ..


Jei aš pamatyčiau kokį senį, karvę prievartaujantį irgi ką nors leptelčiau, ar dėl to aš zoofilfobas :lol: ? Jei pamatyčiau žmogų kakojantį miesto centre, vėlgi leptelčiau, ar dėl to aš fekalofobas :lol: ? Na žodžiu aš visada kažkaip reguočiau į iš(nu)krypusius reiškinius, matyt dėl to aš visiškas -fobas :) ? Kitavertus aš tik manau, kad turiu teisę vertinti kaip noriu, o ne kaip man brukama, tik neturiu teisės versti elgtis kitus taip kaip man atrodo geriau, kaip ir kiti neturėtų manęs versti :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin