Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 16:35

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: padėkim Pupų dėdei!!!
StandartinėParašytas: 2010 Birželis 12, 21:31 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Lapkritis 21, 23:10
Pranešimai: 138
Miestas: kaunas
dėkui Jam, kad savo bendravimu priminė, jog ne visi dar čia visiški idiotai ir šiaip "kardadančiai lietuviai". Nors gal kai kam tai ir skambės paradoksaliai, bet tokiu atveju, matyt jum neteko pabendraut gyvai su Pupų Dėde ir jūs šią asmenybę pažįstate tik iš TV, arba dar viena galimybė - patys esate idiotai :) .


Tai va...skaitau ir juokas ima..teko man su Juo bendrauti..ir gan netrumpai, tiesa sakant senokai..Tik tas bendravimas kuri aprase Drs labai skiriasi kuri galeciau aprasyti as.. ir tas mesteltas Drs sakinukas " patys esate -idiotai" vercia susimastyti apie Drs bukle :) (cia nepiktai..) Kazkada teko man Pupu Dede pavezioti po miestus, miestelius, kaimus..zodziu bendravom:) jokiu teigiamu ir pakiliu emociju man tai nepaliko. Tik prisiminti ir pasakoti to nesinori. Laikausi tuos nuomones, kad negalima apkalbineti zmogaus, kai jis negali "atsikirsti"(ir taip jau prasiziojau) . Vistik geriau, kaip sako Fungas, nusipirksiu saldainiu:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: padėkim Pupų dėdei!!!
StandartinėParašytas: 2010 Birželis 12, 23:11 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Gerai gerai su tais idiotais ne taip išsireiškiau, nes reikėtų pastebėti, kad visi žmonės daugiau mažiau idiotai "kažkam, kažkaip, dėl kažko" ir kartu veik tobuli etalonai savo akyse :) . Spėju ir patys nesam visų iki vieno gyvenime sutikto žmogaus akyse mylimi ir mėgstami. Man ir ne man vienam Pupų dėdė pasirodė visai linksmas, draugiškas tegul ir aišku savotiškas žmogas, skleidžiantis pozityvią nuotaiką - tik (net) tiek. Nors daugiau aišku nieko ir nežinau, nes man neteko skalbti jo rūbų, o ir be viso to, nežinodamas jo juodžiausių dėmių, galiu pasakyt kad su juo keliaut tikrai nesiryščiau kaip jūs, nes beveik neabejoju jog greitai stogas nuvažiuotų ir pats Pupų dėdę prakeikčiau :mrgreen:

Beje tikrai nenorėjau įžeist su "idiotais" šiaip sau silpnų nervų žmonių, ten labiau turėjau galvoj tokius, kurie priėję (dažniausiai dar ir nevisai blaivūs) bando rodyt savo "intelektualumą" piktybiškai tyčiodamiesi iš "kvailio" (?).

P.S. Dėl tų saldainių tikrai galima rast kam jų ir be savęs bent retkarčiais nupirkt, nebūtinai gi tik Pupų dėdei :) . Patikėkit ne iš pigaus, beverčio, neretai apsimetėliško pūkuotumo kalbu, o kaip užkietėjęs egoistas. Dantys gi suges.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: padėkim Pupų dėdei!!!
StandartinėParašytas: 2010 Birželis 13, 18:07 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Lapkritis 21, 23:10
Pranešimai: 138
Miestas: kaunas
Drs:)paskutinis Jusu pasisakymas man pasirode visiskai objektyvus ir netgi nuosirdus:) ir tas prisipazinimas, kad nesiryztumete keliauti su Pupu Dede parodo Jusu bukles stabiluma:) Turiu sutikti, kad musu apkalbamas objektas tikrai nera kazkoks blogiukas, tik Jus labai tiksliai pastebejote :" Pupų dėdė pasirodė visai linksmas, draugiškas tegul ir aišku savotiškas žmogas," nors turiu pripazinti tai nera blogybe. Tik tiek...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin