samot rašė:
Pasaulio futbolo čempionatas 2010
Grupės
A grupė: PAR, Meksika, Urugvajus, Prancūzija;
B grupė: Argentina, Nigerija, Pietų Korėja, Graikija;
C grupė: Anglija, JAV, Alžyras, Slovėnija;
D grupė: Vokietija, Australija, Serbija, Gana;
E grupė: Olandija, Danija, Japonija, Kamerūnas;
F grupė: Italija, Paragvajus, Naujoji Zelandija, Slovakija;
Tvarkaraštis
Birželio 11 d. (penktadienis)
17.00 PAR – Meksika
21.30 Urugvajus – Prancūzija
Birželio 12 d. (šeštadienis)
14.30 Korėja – Graikija
17.00 Argentina – Nigerija
21.30 Anglija – JAV
Birželio 13 d. (sekmadienis)
14.30 Alžyras – Slovėnija
17.00 Serbija – Gana
21.30 Vokietija – Australija
Birželio 14 d. (pirmadienis)
14.30 Olandija – Danija
17.00 Japonija – Kamerūnas
21.30 Italija – Paragvajus
Birželio 15 d. (antradienis)
14.30 Naujoji Zelandija – Slovėnija
17.00 Dramblio Kaulo Krantas – Portugalija
21.30 Brazilija – Šiaurės Korėja
Birželio 16 d. (trečiadienis)
14.30 Hondūras – Čilė
17.00 Ispanija – Šveicarija
21.30 PAR – Urugvajus
Birželio 17 d. (ketvirtadienis)
14.30 Argentina – Šiaurės Korėja
17.00 Graikija – Nigerija
21.30 Prancūzija – Meksika
Birželio 18 d. (penktadienis)
14.30 Vokietija – Serbija
17.00 Slovėnija – JAV
21.30 Anglija – Alžyras
Birželio 19 d. (šeštadienis)
14.30 Olandija – Japonija
17.00 Gana – Australija
21.30 Kamerūnas – Danija
Birželio 20 d. (sekmadienis)
14.30 Slovakija – Paragvajus
17.00 Italija – Naujoji Zelandija
21.30 Brazilija – Dramblio Kaulo Krantas
Birželio 21 d. (pirmadienis)
14.30 Portugalija – Šiaurės Korėja
17.00 Čilė – Šveicarija
21.30 Ispanija – Hondūras
Birželio 22 d. (antradienis)
17.00 Prancūzija – PAR
17.00 Meksika – Urugvajus
21.30 Graikija – Argentina
21.30 Nigerija – Korėja
Birželio 23 d. (trečiadienis)
17.00 JAV – Alžyras
17.00 Slovėnija – Anglija
21.30 Australija – Serbija
21.30 Gana – Vokietija
Birželio 24 d. (ketvirtadienis)
17.00 Paragvajus – Naujoji Zelandija
17.00 Slovakija – Italija
21.30 Kamerūnas – Olandija
21.30 Danija – Japonija
Birželio 25 d. (penktadienis)
17.00 Šiaurės Korėja – Dramblio Kaulo Krantas
17.00 Portugalija – Brazilija
21.30 Čilė – Ispanija
21.30 Šveicarija – Hondūras
Birželio 26 d. (šeštadienis)
17.00 Aštuntfinalis (A1 – B2),
21.30 Aštuntfinalis (C1 – D2)
Birželio 27 d. (sekmadienis)
17.00 Aštuntfinalis (D1 – C2)
21.30 Aštuntfinalis (B1 – A2)
Birželio 28 d. (pirmadienis)
17.00 Aštuntfinalis (E1 – 2F)
21.30 Aštuntfinalis (G1 – H2)
Birželio 29 d. (antradienis)
17.00 Aštuntfinalis (F1 – E2)
21.30 Aštuntfinalis (H1 – G2)
Liepos 2 d. (penktadienis)
17.00 Ketvirtfinalis (W53 – W54)
21.30 Ketvirtfinalis (W49 – W50)
Liepos 3 d. (šeštadienis)
17.00 Ketvirtfinalis (W52 – W51)
21.30 Ketvirtfinalis (W55 – W56)
Liepos 6 d. (antradienis)
21.30 Pusfinalis (W58 – W57)
Liepos 7 d. (trečiadienis)
21.30 Pusfinalis (W59 – W60)
Liepos 10 d. (šeštadienis)
21.30 Rungtynės dėl trečios vietos
Liepos 11 d. (sekmadienis)
21.30 Finalas
G grupė: Brazilija, Šiaurės Korėja, Dramblio Kaulo Krantas, Portugalija;
H grupė: Ispanija, Šveicarija, Hondūras, Čilė.
b13+
kiek ziurejimo bus.ir alus ta proga atpigintas