Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 13:41

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 322 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Naujas 2009-2010 metų sezonas
StandartinėParašytas: 2010 Gegužė 25, 17:12 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
nu tai kiek chia galit stumt ta shuda su parduotais finalais ? ir dabar vos ne jei butu po rungtyniu romanovo ir milaknio interviu parode tai nebutu zhalgiris pralaimejes... nu jei turit kokiu irodymu tai pateikit o jei neturit tai gal uzhteks turgaus bobu demagogija varyt ?

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas 2009-2010 metų sezonas
StandartinėParašytas: 2010 Gegužė 25, 18:21 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Liepa 31, 12:30
Pranešimai: 3818
Nelabai nuotukiu apie kokį interviu kalbi, nors čia, vėl tik ginčai ir nereikalingi debatai kils. Ne kas kitas, kaip mes patys intrigą darom. Jei troikė pasidalins su mumis konfidianciale informacija, tada gal aš ir pakeisiu savo nuomonę dėl parduotų LKL finalų, nors aš esu įsitikinęs, kad niekas nepardavė nieko :!:

P.S. Jei troikė nieko nesakys, siūlau rakinti šią temą su visam, bo susimušim greit :mrgreen: [ein kirvio :mrgreen: ]


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas 2009-2010 metų sezonas
StandartinėParašytas: 2010 Gegužė 26, 12:47 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Būčiau arčiau uždėčiau Vikiuk tau kompresą ant galvelės, kad taip nesiparintum. Laimėjot Vikiuk laimėjot, nesinervink bo da koks kondratijus prigriebs.
Dėstė čia toks veikėjas ir tuos pardavmo faktus. Žaidėjai aišku nieko dėti, bet.... Sako va Milaknis buvo aikštelėje vos ne visas rungtynes kai šiaip sėdi ant suolo, tie visi tie neužskaityti metimai po sirenos ir pora tritaškių. Nu aš nesivelsiu čia į tas detales bo vėl būsiu apkaltinta kad nemoku pralaimėti. Čia jau gerbiamasai su kardu Tu neteisus. Po varžybų iš karto pripažinau, kad prakišom. Tad susitaikiau su tuo, bet ir trejetuko bepročiu nelaikau, nes yra tiesos tose versijose. Man vat tik vienas klausimas pasistojęs ir norisi išsiaiškinti. Romka teigia kad Gedvydas su Joneliu prašė jo pasiduoti, Anie teigia kad ne, bet..........kokio byjūnėlio tada važiavo pas Romanovą. Debiliškos kalbos kad pamokinti.....čia jau neįtikins niekada.
Na o pabaigai apie tuos šustauskus su ir kitus apšaukusius pedikus. Vikiau aš ant jų nevarau, nes palaikau juos šioje situacijoj. Lietuvoj ir taip visokio brudo pilna ir nereikia mums tų nesamonių su visokių gaidžių paradais. Tegu jie sau būna, tegu šveičiasi ten niekas nieko nesakys ir bus tolerantiški, bet nereikia savęs demonstruoti nes nuo jų daug kam vemti verčia. Tai tiek apie sportą ir nevisai


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas 2009-2010 metų sezonas
StandartinėParašytas: 2010 Gegužė 26, 13:12 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Liepa 31, 12:30
Pranešimai: 3818
Aptariam versija apie parduotus LKL finalus.

Nuo žaidėjų tai nepriklausė, tada turėjo priklausyti nuo Buratino. Iškelkim kelis klausimus, kokia nauda Rytui patekti į eurolygą apart garbės :?: Kokia nauda Romanovui pardfuoti finalus, jis ir taip, pasiturintis yra :?: Ir kokia suma turėtu būti pasiūlyta už finalus :?:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas 2009-2010 metų sezonas
StandartinėParašytas: 2010 Gegužė 26, 15:01 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Gruodis 20, 13:24
Pranešimai: 311
Kokia nauda apart garbės? Tai kokio bieso elitinės europos komandos ten lošia?Maža jom dar garbės?Romanovas pinigų turi nedėlto kad turtingas,o dėl to kad moka juos uždirbt.Beto su žiniasklaidos magnatais turint sandėrį ne vien pinigai už paslaugas siūlomi.

Nereik visko subuitint ir taip tiesmukai traktuot.Beto tai tik mano įsitikinimas,kad sezono trofėjais buvo pasidalinta dar prieš sezoną.

Vikingai,moku aš pralaimėt moku ir pergale džiaugtis.Galiu pasakyt ,kad tu į pievas nuklysti apie "otkat'us" rašydamas,bet gerbiu tavo nuomone,todėl iki šiol nė žodžio ta tema nesu rašęs.Manai man skaudu labai dėl to pralaimėjimo,ir ieškau kaip pateisint komandą?Tai dėl manęs jie tegu dar penkis metus iš eilės pralošia,kol išmoks sudėtį lygiavertę suburt,trenerį gera suras ir leis jam dirbt.Pagaliau naudos tik turimas lėšas o ne skolon gyvens,bet tegu dirba vadovybė,o ne garsiai loja,kokie visi aplink baisūs niekšai,o patys ardo komandą iš vidaus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas 2009-2010 metų sezonas
StandartinėParašytas: 2010 Gegužė 26, 15:56 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Liepa 31, 12:30
Pranešimai: 3818
Po šių troikės žodžių manau reiktu rakinti šią temą, vistiek iš tuščio į kiuarą pilstysim.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas 2009-2010 metų sezonas
StandartinėParašytas: 2010 Gegužė 26, 17:04 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Pala dar neišsiaiškinom. Užrakinti suspėsim. Klausimas apie naudą keistai nuskambėjo. Jonelis gi darė viską kad papulti į eurolygą jau nuo senai. Kas liūdniausia kad ne aikštelėje o už jos ribų. Niekas čia nesako kad tas ar anas nemoka pralaimėt. Tiesiog nervina toki dalykai. dar seniau Sabas yra sakęs kad laikraštukas reketuoja verslininkus, kad neremtų žalgirio, nes nori kad jo neliktų ir jie būtų vieni dievais. Suprantamas noras, bet tai tu burk komandą normalią ir lošk kad laimėtum ir tada turėsi ir garbę ir šlovę. Vat tas nervina kad užkulisiuose planus kuria kaip prasibrauti į elitą, o Fanai tik aklai rėkia jūs nemokat pralaimėt. Kas būtų jei dabar Romka parašytų eurolygai laišką ir apkaltintų Rytą kad neteisingai finalus laimėjo, kad nupirko varžybas su teisėjais ar dar ką ir Eurolyga neįsileistų Ryto kokius 5 metus. Ką tada Vikiuk sakytum. Mes piktinamės ne dėl to kad pralaimėjom, bet tuo kas vyksta užkulisiuose. Kaip jau sakiau žaidėjai lošė normaliai viskas kaip ir gerai, bet tos salygos visos kurias gudriai sudarė viską ir suvarė. Taip tai tipo Romanovas, bet pasikartosiu dar kartą, kokio .................. varė tie vainauskai pas Romanovą??? O kad varė patys pripažysta.
Čia ne esmė kad kažkas čempionai. Žalgiris tik Žiedų negavo jie vistiek loš Eurolygoj ir galima sakyt visi laimingi ir nėra ko mūtint vandenį, bet abydniakas ima kokiais metodais viskas daroma...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas 2009-2010 metų sezonas
StandartinėParašytas: 2010 Gegužė 26, 18:57 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Liepa 31, 12:30
Pranešimai: 3818
Bet čia vis gandai, sorry Irma, Sabas irgi žmogus, gal ant emocijų sužaidė ir pasakė, kad Rytas verslininkus atmušinėja, čia galima vartyti kaip nori ir iš kokios tik nori pusės, mes nesam Vainauskai ir Romanovai. Tiesa, aš nesakau, kad užkulisiuose nevyksta kokietai nešvarūs žaidimėliai. Bet kas darbar toje košėje yra teisus :?: Arba kieno tiesa teisesnė :?:

Jeigu nupirkta buvo, tai už kokią sumą buvo nupirkta, juk ne už simbolinį litą. Nenorėčiau tikėti, kad Romanovas parsiduotu, nors, žinoma, nežinosi, vis dar man nelabai aišku, ko jis atėjo į Žalgirį. Abejonių daug kyla, trenerių atleidimas finalams dar tik įsibėgėjant, daug tokių nelogiškų dalykų su daro prielaidą manyti, kad gal ir buvo parduotas finalas, bet čia tik vėl pasvarstymai, kur įrodymai :?:

Jeigu Žalgiris ir Rytas, o tiksliau Romanovas ir Vainauskas susitarė parduoti LKL finalus, tai diskvalifikacija gresia abiem komandom, čia jau labai slidus reikalas, jei kažkas pirko, vadinasi kažkas ir pardavė. Dar sklido kalbos, kad ir į visą šitą košę įvelti teisėjai, na ką aš galiu pasakyti apie teisijavimą - man labai teisėjų darbas nekliuvo, kaip visada buvo nepatenkintų tiek Ryto žaidėjų, tiek Žalgirio žaidėjų teisėjais, bet nepamirškime teisėjai aukščiausios klasės, kurie kažin ar rizikuos savo vardu, dėl haltūros. Jei išplauktu tariamieji susitarimai - lėktų ir jų švilpukai, na bent jau aš taip manau.

Ir pabaigai, kiekvienas mes turim savo tiesas ir ideologijas, vieni labiau mylim krepšinį, kiti mažiau, o kai kurie jie tiesiog dievina, vieni pametam galvas dėl jo, kiti ne, kiekvienas matom pro savo prizmę, kiekvienas turim teisę į savo nuomonę ir turim teisę ją išreikšti, bet pasikartosiu reikia konkrečių faktų, kad vieną paneigti ar patvirtinti. Aš įisitikinęs, kad finalai nebuvo parduoti, bet čia gi vėl tik mano ir tik mano nuomonė, jūs galite prieštarauti, nesutikti, bet kol nebus faktų kurie mane įtikintu atvirkščiai, tol aš laikysiuosi savo nuomonės.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 322 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin