Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 13:35

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 241 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 27, 28, 29, 30, 31  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2010 Kovas 10, 08:43 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Rugpjūtis 24, 23:07
Pranešimai: 295
Miestas: no clan, no hall :D
Nu kad nepakliuvau :), net ne apie tai kalbu:). Tai, ką tu sakai, būtų teisinga, išskyrus vieną smulkmenėlę, apie kurią tik ir kalbėjau:). Galejau, žinoma, ir nepridurti žodžio "katalikai", nors Lietuva laikoma katalikiška šalimi, o ne protestantiška ar pravoslaviška. Bet norėjau pasakyti visai kita. Kiek iš tiesų toje pačioje Lietuvoje meldžiasi krikščioniškam Dievui ir jį tiki? Sakyti nepatikrinus, kad dauguma - nerimta. Todėl ir klausiu, turi minty krikščionybę kaip religiją ar kaip krikščionišką kultūrą? Na, pvz., aš netikiu jokiu dievu ir laikau tai kliūviniu mąstyme, blokavimu, bet meluočiau, jei teigčiau, kad nesu krikščioniškos kultūros išaugintas ir įtakotas. kaip bebūtų, tas dalyko esmės nepakeičia - krikščionių žemėje nėra dauguma :mrgreen: .

Netapatinkim krikščioniškos kultūros produkto su tikinčiu krikščioniu.

_________________
Do what you fear and the death of your fears is sertain;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2010 Kovas 10, 19:10 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
:roll: :roll: :?: :roll: :roll: Tai koks tada aš pradūktas? :mrgreen:
Tikiu dievu, bet nė vienas žemiškas jo apibūdinimas ar vadas mano dievui netinka.
ps. Vistik manyčiau kad Lietuvoje daugiau krikščionių (tikrų su kokybės ženklu :mrgreen: ) nei kitatikių. Bent jau provincijose tai tikrai.

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2010 Kovas 16, 14:58 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Rugpjūtis 24, 23:07
Pranešimai: 295
Miestas: no clan, no hall :D
Na va, nuo pasaulio nusiderėjau jau iki Lietuvos provincijų, dabar jau sutinku :mrgreen: . Aišku, įtariu, tas krikščionis su kokybės ženklu - tai tas, kuris pagal katekizmą ar panašų dalyką tiki :mrgreen: . Dar galima būtų pagrabinėti ir dvasios sąvoką, bet tiek tos :mrgreen: . Jau ir to, ką šioje temoje priskaldėm, pakanka atsakymui į klausimą. Ar įmanoma iškreipti tiesą? Eureka - įmanoma :mrgreen: . Net ir pačią tiesos sąvoką :mrgreen:. Ir tai geriausiai paliūdija mūsų pačių rašiniai - mes net diskutuodami apie tiesą, jau kraipom įvarias tiesas :mrgreen: , nes neretai savo manymus priimam už tiesą :).

Stebėtojau, tai tavo dievas, jei jokių žinomų kriterijų neatitinka, tai yra Didysis Stebėtojas - jis tavyje, ir tu jame :mrgreen: , ir abu esat Šventoji Dvejybė - nu o jei jį nors kiek gali apibūdinti, tai tada turite jau ir Šventąją Dvasią, tai jau visa Trejybė esat :mrgreen: , trys viename :mrgreen: . O dabar lendu į požeminį bunkerį (Erebą, Tartarą ar kokį Pragarą gal net :P ), nes žmonės sako, kad dievulis žaibais svaidosi... :mrgreen: , matyt, kartais pas mūsiškį užsuka Dzeusas koks arba Perkūnas - Žaibūnas :P

_________________
Do what you fear and the death of your fears is sertain;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2010 Kovas 17, 21:32 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Torinai, manęs daug daugiau :) žmonės iki tiek skaičiuot nemoka :mrgreen:

ps. Ir lysk iš tų urvų į dienos šviesą, o tai kirvis surūdys :mrgreen:

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2010 Balandis 18, 09:55 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Pasirodo kad ir lietuvoje iskraipyt istorija, nera taip jau sudėtinga :roll:
http://www.delfi.lt/news/daily/lithuani ... d=31140749

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2010 Balandis 18, 10:55 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugpjūtis 2, 15:30
Pranešimai: 1915
Miestas: toli
Stebėtojas> apie kokį čia tiesos iškraipymą kalbi? Juk čia yra tikrų tikriausia tiesa. O visa kitą tai istorijos falsifikavimas. Ir jeigu tu galvoji kitaip tai esi fašistas :D

_________________
Paskolos visiems | On kreditas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2010 Balandis 19, 18:46 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
niekshas rašė:
Stebėtojas> apie kokį čia tiesos iškraipymą kalbi? Juk čia yra tikrų tikriausia tiesa. O visa kitą tai istorijos falsifikavimas. Ir jeigu tu galvoji kitaip tai esi fašistas :D

niekshas :lol: tau reiktų atidziau skaityti :wink: Aš parašiau...., na pats pasiskaityk :mrgreen:

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2010 Balandis 19, 18:54 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugpjūtis 2, 15:30
Pranešimai: 1915
Miestas: toli
stebetojas rašė:
niekshas rašė:
Stebėtojas> apie kokį čia tiesos iškraipymą kalbi? Juk čia yra tikrų tikriausia tiesa. O visa kitą tai istorijos falsifikavimas. Ir jeigu tu galvoji kitaip tai esi fašistas :D

niekshas :lol: tau reiktų atidziau skaityti :wink: Aš parašiau...., na pats pasiskaityk :mrgreen:


Ten buvo sarkazm mode on :)
O seip ką aš norėjau pasakyti, kad pagal didžiosios kaimynės politiką, yra tik viena tiesa, kad Lietuviai nebuvo okupuoti, kad Stalinas šaunuolis visomis prasmėmis (kas toje knygoje sprendžiant pagal straipsnį ir yra teigiama), o jeigu galvoji kitaip - tu esi fašistas, o jeigu dar kitiems pasakoji ir forumuose apie tai rašinėji tai esi ir istorijos falsifikuotojas (vėlgi pagal oficialią didžiosios kaimynės politiką).

_________________
Paskolos visiems | On kreditas


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 241 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 27, 28, 29, 30, 31  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin