Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 06:06

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Saves pazinimas(step one)
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 29, 19:01 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Man atrodo,kiekvienas zmogus stengiasi save realizuoti pagal savo sugebejimus ir galimybes.Taip pat ir su valdzios vyrais.As kazkodel tikiu,jog dauguma is ju i politika eina vedini geru paskatu,tikedamiesi kazka pakeisti.Tik kaip dazniausiai buna:egoizma skatinanti aplinka ilgainiui juos praryja.O politikai reikia itint stiprios valios ir altruistisku zmoniu.Tad ar tikrai jie nera tie,kas mane esa?O galbut mes-rinkejai ju neatpazinom?

P.S.Jei ir nukrypstame i pokalbius apie religijas ar politika,pasistenkime tai susieti su saves pazinimu :wink:.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saves pazinimas(step one)
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 29, 21:57 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Laukine rašė:
As ir nelaikau saves budiste.Ir apskritai,esu zmogus tikintis,bet ne religingas.
Tiesiog Budos mokymas labiau nei kuris kitas atranda atgarsi mano viduje. :)


Laukine, jokiu būdu nesakau, kad tarkim lietuvis negali būti budistu, aš tik manau, kad blogai kai žmogus konfliktuoja su savo vidum ir tuo vadinamu vidiniu balsu, kas tarkim daugumoj religijų net skatinama daryt, nes tu esi kvailas ir t.t. Šiaip ir mano nuomone budizmas iš tiesų kiek kitoks.

Laukine rašė:
Man atrodo,kiekvienas zmogus stengiasi save realizuoti pagal savo sugebejimus ir galimybes.Taip pat ir su valdzios vyrais.As kazkodel tikiu,jog dauguma is ju i politika eina vedini geru paskatu,tikedamiesi kazka pakeisti.Tik kaip dazniausiai buna:egoizma skatinanti aplinka ilgainiui juos praryja.O politikai reikia itint stiprios valios ir altruistisku zmoniu.Tad ar tikrai jie nera tie,kas mane esa?O galbut mes-rinkejai ju neatpazinom?

P.S.Jei ir nukrypstame i pokalbius apie religijas ar politika,pasistenkime tai susieti su saves pazinimu :wink:.


Dėl politikų, tai mano galva, visai susijus tema, nes tie korumpuoti, savanaudžiai, žmonių nesuprantantys politikai yra ne iš kitos planetos, o iš mūsų pačių visuomenės.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saves pazinimas(step one)
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 30, 10:41 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Tas taip,juk kaip sakoma:tie,valdzioje sedintys yra visu musu atspindys.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saves pazinimas(step one)
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 30, 22:09 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Laukine rašė:
Tas taip,juk kaip sakoma:tie,valdzioje sedintys yra visu musu atspindys.


:shock: Kaip tai? Kas pasakė? :difus_secret Aš net veidrodyje neatsispindžiu :D
O jai rimtai, tai valdžioje sėdintys, gali atspindėt tik lietuvos padugnes.

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saves pazinimas(step one)
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 30, 23:26 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Lietuvos zmones-visus tuos,kurie i rinkimus ejo-padugnemis vadini?
Vaitaitai..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saves pazinimas(step one)
StandartinėParašytas: 2009 Gruodis 1, 18:50 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Laukine rašė:
Lietuvos zmones-visus tuos,kurie i rinkimus ejo-padugnemis vadini?
Vaitaitai..


Padugnėmis vadinu, tuos kurie sėdi. Skirtumas tik tas jog vieni už grotų bando save pažint, o kiti sėdi seime ir bando "atspindėti" rinkėjus. Tai manyčiau kad ne sėdėt ir bandyt (kantrybę) reikia, o dirbti.
Pirmi sėdi ir aferas suka, o antri sėdi ir įstatymus savo aferom kuria. Ir priima.

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saves pazinimas(step one)
StandartinėParašytas: 2009 Gruodis 1, 18:56 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Tai tiem kurie taip mano reikia burtis į judėjimus, organizacijas, sąjungas ar dar kaip ieškot išeities iš blogos padėties. Nematau nieko kas vyktų ne dėl mūsų visų kaltės ir neveiklumo, ieškojimas (kitų) kaltų ir burnojimas ant jų neduos jokios naudos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saves pazinimas(step one)
StandartinėParašytas: 2009 Gruodis 27, 00:57 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis

Užsiregistravo: 2009 Birželis 14, 14:05
Pranešimai: 224
Laukine rašė:
''Pazink save!'' karta sake vienas ismincius Kilonas.
Bediskutuojant temose ''Samsaros ratas'' ir ''Auksciausia zmogaus apraiska'' pastebejau,jog kai kuriems zmonems sunku suprasti toki procesa kaip egoizmo mazinima.Tad kilo mintis panagrineti tai placiau.Sioje temoje siulau kiekvienam is musu pasigilinti i save.Tiksliau,i tuos dalykus,tas savybes,kurios mums mumyse nepatinka.Kita kritikuoti juk paprasta,o stai i save pazvelgti gerokai sunkiau.Kita sunku suprasti,o pateisinti save-lengva,tiesa?

Kad jau uzvedziau tema,tai ir pradesiu as:
Atpazistu save kaip siokia tokia snobe,turincia sioki toki polinki i didybes manija.
Taip pat jauciu save kantrybes ir tolerancijos pritrukstancia,kai bendrauju su neitint sviesiai mastanciais zmonemis.
Be to,turiu polinki mesti neuzbaigta darba(per savo gyvenima pakeiciau begales darbovieciu,meciau ne karta pradetas studijas).
Nelabai sugebu kontroliuoti savo balso tono.Bediskutuodama ji retsykiais pakylanti jauciu.
Pernelyg jautriai reaguoju i kito neatsargiai istarta pikta zodi,nukreipta i mane.

Stai sie dalykai man manyje nepatinka.Stai su siais dalykais kovoju savyje siuo metu.
O Jus? :) Ar prisijungsit prie manes pazintyje su savimi?
Galbut isvardinus dalykus,kurie mums nemieli,galesime pazvelgti i juos tarsi is salies?!Galbut tuomet lengviau taps juosiuos kontroliuoti,o gal net pavyks ju visai atsikratyti?!M? :)


Man kazkodel atrodo, kad Samsaros ratas tik patvirtina tiesa, kad mes visi gyvenam pragare. Antraip, is kur tiek negatyvios energijos aplinkui ir butent musu Zemeje ir jokio kelio is jos issikapstyti? O mintys apie kova su savim tik tuomet pildosi, kai susiklosto tam tinkamos aplinkybes. (Kas ir kodel jas suklosto arba ir visai ju neduoda? Ar tik cia ne musu buvusiu gyvenimu reziume?) As irgi kazkada bandziau pasikeisti- ir ka jus manot- kokia buvau, tokia ir likau. Nors pastangu buvo padeta labai daug ir visokiu budu ieskota. Pragare, ar ji vadinsit homosapiens gyvenimu ar vargdieniu ir turciu (nelygybes) pasauliu, visada bus mustras, bandymas pirmauti, apgaules ir kruva nesekmiu. As bent manau, kad jei jau esi pragare- prisitaikyk prie jo desniu. Tada bus lengviau. Atsikratyti savimi, koks esi suformuotas labai sunku ir pavyksta tik vienetams. (gal tai jiems atlygis uz kazkokiam gyvenime igytus nuopelnus ar maldas uz juos?) Samsaros rate sukames visi : ir turtingi, ir ubagai . Ir nesekmes bei nelaimes aplanko irgi visus. Pavydziu optimistams: jiems Samsaros rate ko gero lengviausia.
Bet sios Dievo dovanos nusipelno ne kiekvienas.
Laukine, nesistenk pasidaryti namine, jei neturi is kur . Ir nekritikuok saves uz savo genus- ne tu juos idejai, ne tau juos keisti. Geriau pagalvok, kokia esi unikali. Ir stenkis panaudoti savo igimtas savybes savo padeciai pagerinti. Pavyzdziui, uzsirasyk i dramos studijas, kur galetum pilnai "issilieti" ir net savo talenta parodyti. Kas zino, gal sublizges, kaip iki siol neatrastas talentas. O ne itin sviesiai mastantys zmones gal paskatins tave siekti mokso aukstumu. Ne keisti save, o prisitaikyti ir tik taip, kad isspaustum is gyvenimo maksimuma-va, kur gludi musu pilkos kasdienybes ismintis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin