Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 17, 00:17

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Auksciausia zmogaus apraiska?!
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 22, 16:06 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Bediskutuojant temoje ''Samsaros ratas'':
viewtopic.php?f=31&t=5176&p=128292#p128292
Drs dave nerealu pasiulyma-panagrineti antikristo/antzmogio ideja.

Garsiausiai,zinia,apie antzmogi Perrsijos pranaso Zaratustros(628m.pr.m.e-551m.pr.m.e) lupomis kalbejo vokieciu filosofas bei rasytojas Frydrichas Nyce(1844-1900):

''Ar galite sukurti Dieva?Tad patylekite apie visus Dievus!Taciau galite sukurti antzmogi.''

Taigi,kvieciu pasidalinti pamastymais :) .Kas yra antzmogis?Zmogus be morales?Zmogus,issilaisvines is zmogu varzanciu jausmu?Kodel atsirado antzmogio ideja?Ir kodel antzmogio atejimas i si pasauli nudienoje yra toks svarbus?..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Auksciausia zmogaus apraiska?!
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 22, 16:33 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Tai kad jau turime antžmogių-pedofilų. O kaip kitaip juos pavadinti? Net visokio plauko nusikaltėliai nekenčia.

Apie antikristą turiu gan savotišką nuomonę, todėl nutylėsių.(Kad nebūčiau apkaltintas savo nuomonės piršimu) Bet antikristas ir antžmogis tikriausiai du skirtingi subjektai :roll:

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Auksciausia zmogaus apraiska?!
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 22, 19:08 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Oj,stebetojau,turiu itarima(galiu ir klysti),jog su Nyces antzmogio teorija susipazines nesi?
Kaip Tu ten karta sakei:''As galiu parodyti duris.Ieiti turesi pati.''?!
Taigi.. :wink:.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Auksciausia zmogaus apraiska?!
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 22, 21:24 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Laukine rašė:
Oj,stebetojau,turiu itarima(galiu ir klysti),jog su Nyces antzmogio teorija susipazines nesi?
Kaip Tu ten karta sakei:''As galiu parodyti duris.Ieiti turesi pati.''?!
Taigi.. :wink:.


Pataisiau :D kitą kartą būsiu atidesnis. Tai pasakiau ne aš. :wink:
ps.Gal ir nesu, nors galiu ir klysti :roll: ir tikrai nepulsiu to daryti dabar tik tam, kad pasirodyčiau visąžinančiu.

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Auksciausia zmogaus apraiska?!
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 22, 22:55 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Laukine rašė:
Kas yra antzmogis?Zmogus be morales?

Turbūt šitas "Iūbermenšas " bus , aišku, ne Žmogus-Voras, o kažkuo panašus į žvaigždžių berniuką.Spėju.
Neskaičiau aš Nyčės, na, ir neskaitysiu. Reikėtų, kad būt arkliukas, manau.
Va, ir pasijusi tarp mūsų , Laukinuke, anot Nyčės, apie tuos, kurie neskaitė jo "Taip kalbėjo Zaratustra", kaip ansai sakęs, tipo :"Pasijutau ar jaučiaus tarp jų , kaip tarp karvių".. :P
Kiek žinau, Nyčė - įvairiais istoriniais laikotarpiais prieštaringai vertinta asmenybė, vedusi vystymosi šniūru nuo beždžionės iki antžmogio paprastą žmogų.Na, gal neveda, bet taip išdėlioja.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Auksciausia zmogaus apraiska?!
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 23, 01:36 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
stebetojas rašė:
Tai kad jau turime antžmogių-pedofilų. O kaip kitaip juos pavadinti?


O kas tai yra žmogus, kad antžmogis suprantama kaip pasišlykštėtina jo priešingybė? Aš pedofilus ir visus kitus dabar besireiškiančius iškrypėlius, sadistus kaip tik vandinčiau žmonėmis iš didžiosios Ž. Netgi žmogaus "viršūne" (jo "nesavikontroliuojamo" gyvenimo būdo rezultatu), po kurios viršžmogis (ar čia jau gal labiau ir tiktų ant(i)žmogis) atrodo tiesiog neišvengiamas "mūsų reikalo" (žodis "žmonijos" čia nelabai tinka, bet esmė aiški) gelbėtojas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Auksciausia zmogaus apraiska?!
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 23, 13:58 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Asha :) ,nesu tokia kategoriska kaip Nyce ir neismananciu zmoniu karvemis nevadinu.Taciau nusistebesiu siais Tavo zodziais:''neskaiciau ir neskaitysiu.'',nes man tai kvepia neargumentuotu ir kategorisku nusistatymu.
Taip,Nyces antzmogio teorija visada buvo vertinama gan priestaringai,daznai neigiamai,ypac tarpe krikscioniskojo suvokimo zmoniu.Neva,tai-zmogus be morales,nepaisantis dogmu,tikras blogietis,nes nevaiksto i baznycia ir lygina save su dievu.Taciau kaip tegia Nyce,antzmogi jis sukure tam,kad priartintu zmogu prie Dievo,tam,kad grazintu tikejima jau tais laikais uzsimirstanciai visuomenei.Yra toks dalykas:daznam zmogui yra gan sudetinga rasti Dieva savyje,nes jis kazkodel tai vis iesko jo kazkur isoreje.(Gal nesugeba prisiimti atsakomybes uz savo veiksmus?!)Taigi,Nyce pasirinko kitokia taktika:sukure antzmogi,tikedamas,jog si savoka zmogui bus priimtinesne.Antzmogis yra laisvas zmogus.Laisvas savo vidumi.Taip,jis nepaiso dogmu.O ar tai blogai?Jis sugeba prisiimti atsakomybe uz savo elgesi ir savo veiksmus.Jis sugeba save kontroliuoti,issilaisvindamas is zmogu varzanciu jausmu.As taip suprantu Nyces antzmogi.(Gal kas nors dar papildys?!)Todel pritariu Drs ir manau,kad Nyces antzmogis-''viso musu reikalo'' viltis :wink: .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Auksciausia zmogaus apraiska?!
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 23, 17:02 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Laukine, neturiu ką papildyt, tu labai tiksliai aprašei tai ką aš irgi manau. Būtent, manau, kad antžmogis tas kuris netiki kažkokiu jį valdančiu "svetimu" (svetimkūniu), pavadinamu Dievu (stabu), bet jaučia Dievą ar tai santykį su Dievu savyje. Kitaip tariant jei Visata sukūrė žmogų, reiškias tokia buvo Dievo valia, ir žmogaus valia yra ne kas kita kaip tos Visatos valios tąsa, nes mes neesam atskira nuo Dievo. Tai ko mes norim siekt ir yra tai ko reikia siekt, o ne tai ką liepia siekt išoriniai šaltiniai net prievarta, grasinimais ir šantažu reikalaujantys jiem atsiduot net ir prieštaraujančiu vidumi. Ir antžmogis atisakė moralės-draudimų, vien tam kad kaip sakoma taisyklės yra tam, kad jas laužyti, bet man atrodo jis instinktyviai gerokai moralesnis už sukurtų moralės normų besilaikantį žmogų, nes priešingai nei žmogus nedaro kažko kenksmingo "reikalui", ne dėl to kad jį nubaus (tai yra nesusimąsto kaip apeiti), bet todėl kad pats ištikrųjų suvokia savo veiksmų žalingumą ir padarinius.


Tiesa man įdomu kaip susijęs antžmogis ir antikristas, ar tai ištikrųjų visiškai tapačios sąvokos. Čia jau pats esu per mažai susipažinęs su tema.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin