Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 10:49

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Man gera Niujorke-atradau save
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 8, 19:55 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis

Užsiregistravo: 2009 Birželis 14, 14:05
Pranešimai: 224
Na, tai sveiki visi. Jau menuo su puse as Niujorke. Labai dziaugiuosi, kad cia esu. Pagaliau atradau save, mokausi, o nuo rytojaus gal jau ir pastoviai dirbsiu. Tiesa, kol radau ta darba, teko pusantro menesio pagyventi pusbadziu, bet per ta laika pazinau tikrai puikiu zmoniu (tiek lietuviu, tiek kitatauciu). Jie padejo man isgyventi.
Niujorkas puikus miestas, nes cia gyvena patys geriausi zmones, kokius tik sutikau per visa savo gyvenima. Jus patys issitikinsite mano tiesa: vos ilipau i autobusa nezinodama nei kur vaziuoti, nei kur islipti, jau meksikiete paaiskino kur islipti ir kaip susirasti reikiama gatve. O kai pritrukau pinigu, Niujorko lietuviu bendruomeneje is karto atsirado labai dosniu ir gerasirdziu zmoniu, kurie istiese pagalbos ranka.
Taigi, jei kas prisimena, kad rasiau apie Teksasa, tai Niujorkas -visiska priesingybe kitoms JAV valstijoms. Cia tikrai gera gyventi. Ir zmones daug geresni, nei JAV pietuose. Kolkas, aciu Dievui, cia nesutikau nei vieno niekso, o Teksase visa laika buvau apgaudinejama ir netgi zeminama.
As tikrai nesitikejau, kad pagaliau man bus gera gyventi. Bet sis stebuklas ivyko: ir jis ivyko Niujorke. Netgi lietuviai, kurie siaip labai salti ir abejingi, Niujorke sito ivaizdzio nenusipelno. Apsilankykite Svc. Mergeles Marijos parapijos baznycioje Niujorke ir patys tuo isitikinsite.
Todel ir myliu Niujorka, ir noriu cia gyventi.
O kaip jauciasi kiti tautieciai Amerikoje ir cia, Niujorke?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Man gera Niujorke-atradau save
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 9, 14:35 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Džiaugiuosi, kad pagaliau atradai vietą kur Tau bus gerai. Šiaip amerikonų nuomonė nekokia apie Niujorką ir jo gyventojus, bet pati ten nebuvau, tad džiaugiuosi, kad tau gerai. Linkiu gero darbo o paskui ir laimės asmeniniame gyvenime. Tikimės “dėsi čia gražių Mancheteno vaizdų


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Man gera Niujorke-atradau save
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 13, 01:52 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis

Užsiregistravo: 2009 Birželis 14, 14:05
Pranešimai: 224
Irma rašė:
Džiaugiuosi, kad pagaliau atradai vietą kur Tau bus gerai. Šiaip amerikonų nuomonė nekokia apie Niujorką ir jo gyventojus, bet pati ten nebuvau, tad džiaugiuosi, kad tau gerai. Linkiu gero darbo o paskui ir laimės asmeniniame gyvenime. Tikimės “dėsi čia gražių Mancheteno vaizdų


Butinai, kai tik nusipirksiu kompa ir susivesiu programa, leidziancia is telefono perkelti nuotraukas. Faina Niujorke, tikrai atsiusiu daug nuotrauku, bet pirma reikia uzsidirbti pinigus nuosavam kompiuteriui, nes daugiau nei 1,5 men visai neturejau pastovaus darbo. Dabar dirbu medicinos bendroveje registratore. O, kur Tu, Irma, gyveni?
Niujorkas grazus ne vien Manhetenu: ir Brukline galima daug pamatyti.
As kasryt vaziuoju metro per Bruklino- Manheteno tilta-vaizdas kaip is pasakos, ypac jei apsvietas vos patekancios saules.
Dar pasakysiu apie Niujorko lietuviu bendruomene.Jei kas atvaziuosit i Niujorka, butinai uzsukit i 5th North street. Ten ant kampo rasite tokia gotikinio stiliaus baznytele. I ja renkasi visi, kas neabejingi savo krastui. Ten vyksta labai grazios pamaldos, o po pamaldu visi kvieciami i netoliese esancia sale, kur vyksta ivairus renginiai.

Irma, jei busi NIUJORKE, paskambink man (5164508860) ,jei busiu laisva, pavedziosiu po miesta, gal nueisim i Museum of Natural History, ten yra toks planetariumas, kokio tu net negali isivaizduoti. Tik atsisesi i kede ir pasijusi Visatos platybese.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Man gera Niujorke-atradau save
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 13, 13:31 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Smagu matyti Tave tokiq spindinčią iš džiaugsmo ir susižavėjusią viskuo. Aš Amerikoje jau labai seniai daug apvažiavusi, daug grožybių mačiusi. Niujorke dar nebuvau, jei tik sugalvosiu - būtinai... Šių metų mano kelionės jau suplanuotos, o apie kitus bus matyt. Linkiu Tau kad ir toliau taip spindėtum džiaugsmu!!!!!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Man gera Niujorke-atradau save
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 18, 02:16 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis

Užsiregistravo: 2009 Birželis 14, 14:05
Pranešimai: 224
Irma rašė:
Smagu matyti Tave tokiq spindinčią iš džiaugsmo ir susižavėjusią viskuo. Aš Amerikoje jau labai seniai daug apvažiavusi, daug grožybių mačiusi. Niujorke dar nebuvau, jei tik sugalvosiu - būtinai... Šių metų mano kelionės jau suplanuotos, o apie kitus bus matyt. Linkiu Tau kad ir toliau taip spindėtum džiaugsmu!!!!!!!

Aciu,Irma. Niujorke gera, nors tikrai nelengva. Paskambink man kada. Lauksiu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Man gera Niujorke-atradau save
StandartinėParašytas: 2010 Vasaris 6, 16:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Vasaris 6, 16:07
Pranešimai: 1
Labas oberon. Skaitinejau internete ir suradau sita Tavo foruma. Sakyk, ar vis dar esi Niujorke??? Parasyk man i el pasta poolees@gmail.com. Lauksiu... :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Man gera Niujorke-atradau save
StandartinėParašytas: 2010 Gegužė 15, 22:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Gegužė 15, 22:42
Pranešimai: 2
Sveiki...As tai pat gyvenu New Yorke. Noreciau susirast lietuviu draugu. (e-mailas: edita-adam@hotmail.com)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Man gera Niujorke-atradau save
StandartinėParašytas: 2010 Gegužė 18, 02:49 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis

Užsiregistravo: 2009 Birželis 14, 14:05
Pranešimai: 224
addita12 rašė:
Sveiki...As tai pat gyvenu New Yorke. Noreciau susirast lietuviu draugu. (e-mailas: edita-adam@hotmail.com)

Ateik sekmadieni i lietuviu baznycia 5th North street , Brooklyn.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin