Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 07:37

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 177 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Indigo vaikai
StandartinėParašytas: 2009 Spalis 19, 21:06 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Berazumis rašė:
... kuri piese apskritimus lentoje ir ash bukas budamas nieko nesuprasdavau. Dekui :D
Jumi sistematizavote tikslo siekimo kelia, tai kaip jumi jis atrodo. O koks yra tikslas?
Kas yra svarbiau, ar tikslas, ar kelias siekiant to tikslo?

Keliamas klausimas akivaizdžiai rodo, kad visdėlto supratot tuos apskritimus, Berazumi! :wink:
Kelias pats svarbiausias, kelias..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Indigo vaikai
StandartinėParašytas: 2009 Spalis 19, 21:20 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Drs rašė:
O aš kalbėjau kažkur apie žmonijos "išlyginimą"? <...>
Pagalvojus, kuo tie "net indėnai" realiai ypatingi, be romantizuotų pasakų ir mitų bei dalies naudingų dalykų, kad imt juos kaip iškirtinį pavyzdį...

Apie utopinį žmonijos išlyginimą nekalbėjom anei vienas, Drs.
Tie patys pasyvumo ar aktyvumo ar vergavimo/valdymo dėsningumai rasis ne tik indėnų gentyse, bet ir šeimoje, bendruomenėje, bet kokioje valstybinėje struktūroje ar priešingai , kylant į padebesius, tikintis lemties piršto, dievybės sprendimų.. Tik vargu ar galima tai taikyti kiekvienam žmonijos elementui , bet kokioje sistemoje, juos suniveliuojant į vergo būklę, t.y. tikėjimąsi kažko iš šalies be valios pastangų pačiam ką siekti. Žodis „valia“ turi dvejopą prasmę: 1)tikslingai nutaikytas aktyvias pastangas ir ryžtą ; 2) aukščiau pavyzdy- norą, galimybę norint rinktis, aišku , proto ribose, nepasirinksi, pav. kur gimti , ar mama, rodi menia obratno! [bėgimas nuo problemos].
Ar galima teigti, kad kokioje nors sistemoje, net pačioje tobuliausioje, žmogus yra absoliučiai laisvas ? Bandę tokiais būti, šiandien sukėlė chaosą žemėje.
Esmė, manau, individe ir aplinkoje.
Kokiomis sąlygomis žmogus randa išsvajotą ramybę? Kovotojas jos neturi ir negali turėti.
Dabar imkim amatą, tarnybą, verslą, bet kokią sritį, pastangas išlikti žmogumi doros prasme . Tai irgi kova.
Turbūt svarbiau, kokių žmonių, su kokiomis savybėmis, reikia čia, štai čia, šiandien ir dabar , o ne po šimtmečio ar kelių amžių , ateitis jo, žmogaus, laukia iš dabar , į ką irgi atėjo evoliucijos dėka .

Pamąstymui apie tikslo siekimą- tai kelias ar pats tikslas?-akivaizdu.

Ji-be rankos, jis- be kojos.Baletas -Ranka rankon.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Indigo vaikai
StandartinėParašytas: 2009 Spalis 20, 14:13 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
asha rašė:
Kelias pats svarbiausias, kelias..


Visiskai teisingai.Svarbu ne ka,svarbiausia-kaip.

p.s.labai idomi diskusija :difus_19 .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Indigo vaikai
StandartinėParašytas: 2009 Spalis 20, 17:03 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Laukine rašė:
Visiskai teisingai.Svarbu ne ka,svarbiausia-kaip.


O aš kartą sapnavau dialogą su "kažkuo" kas man sakė, kad svarbiausia ne kaip, o kodėl :D , po to ir kažkurioj Matricoj tą patį išgirdau kas privertė susimąstyt, gal ne šiaip pasąmonės šiukšlė :) ? Nors čia kaip pažiūrėsi, gal tinka ne visais atvejais?

Berazumi, po "[manau su tuo sutiksite]" parašei manau, iš esmės beveik tą patį, ką aš jau ruošiuos atsakyt po šito tavo manymo :mrgreen: . Tik dėl kai kurių dalykų, manau, mes nesusikalbam visi dėl skirtingų savo manymų. Tarkime dėl karmos galėtai ir pakomentuot, nes tas terminas karma man pavyzdžiui labiau su diržu asocijuojas, o juk kvaila diržu mokyt tą, kuris daug diržo "nusipelno", nebent esi sadistas. Kažkaip man labiau atrodo, kad pats veiksmas jau yra ir pasekmė. Aš linkęs labiau į šiuolaikinius terminus, tokius kaip pasąmonė ir pan. būtų įdomi tavo nuomonė :) .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Indigo vaikai
StandartinėParašytas: 2009 Spalis 21, 06:06 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Drs rašė:

O aš kartą sapnavau dialogą su "kažkuo" kas man sakė, kad svarbiausia ne kaip, o kodėl :D ,

Atsiprašau, bet einama nuo tikslo link tikslo, eilinis tikslas - tik tarpinė stotelė.
Paprastumo dėlei įsivaizduokim 5 darbo dienas įmonėje.
Įsivertinus situaciją[pirmas žemutinis skritulys ar Maslow piramidės pagrindas, galima ir taip].Judėjimas būtinas. O tai ir yra KELIONĖ.Norint išsiaiškinti KODĖL , tu darai auditą... :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Indigo vaikai
StandartinėParašytas: 2009 Spalis 21, 06:21 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Berazumis rašė:
Taip, tiesa, yra kiaules yra vagys, yra zudikai ir prievartautojai, taciau ar tikrai suprantame ju buvimo prasme, tikraja prasme?

Tai yra tavo minėtasis veidrodis. Per širmą nesimato, nuimame ją ir...matosi. :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Indigo vaikai
StandartinėParašytas: 2009 Spalis 21, 12:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Spalis 19, 16:33
Pranešimai: 15
Miestas: Kaunas
Drs rašė:
...
Tarkime dėl karmos galėtai ir pakomentuot, nes tas terminas karma man pavyzdžiui labiau su diržu asocijuojas, o juk kvaila diržu mokyt tą, kuris daug diržo "nusipelno", nebent esi sadistas. Kažkaip man labiau atrodo, kad pats veiksmas jau yra ir pasekmė. Aš linkęs labiau į šiuolaikinius terminus, tokius kaip pasąmonė ir pan. būtų įdomi tavo nuomonė :) .


Atsiprasau, bet nesusilaikiau is sono neisikises. Argi nuo terminu kas nors priklauso? Mano akimis karma butu tikslesnis priezasties-pasekmes apibudinimas, nei, tarkim, pasamone. Ir tai nera vien dirzas, tai yra ir pyragas. ;) Nors is esmes tai nera nei dirzas, nei pyragas. Jei nupjauni saka, ant kurios sedi, ir del to nukrenti - ar tai yra bausme? Tai tiesiog veiksmu pasekme. Vat tik nevisada lengva izvelgti tas pasekmiu priezastis, kaip ir dabartiniu veiksmu (minciu) pasekmes.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Indigo vaikai
StandartinėParašytas: 2009 Spalis 21, 13:59 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Drs rašė:
O aš kartą sapnavau dialogą su "kažkuo" kas man sakė, kad svarbiausia ne kaip, o kodėl :D , po to ir kažkurioj Matricoj tą patį išgirdau kas privertė susimąstyt, gal ne šiaip pasąmonės šiukšlė :) ? Nors čia kaip pažiūrėsi, gal tinka ne visais atvejais?


Na,mano nuomone,gilintis reikia i visa ka:ir i ka,ir i kaip,ir i kodel :wink: .Tik vat mano pastebejimai rodo,jog daznas nudienos zmogus pernelyg sureiksmina tiksla,visiskai pamirsdamas pacia kelione ir nesigilindamas i priezastis kodel viskas taip.O juk ismintingi zmones nuo seno byloja,jog prasme tuno procese.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 177 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin