Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 20:50

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 233 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 26, 27, 28, 29, 30  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Naujasis 2008-09 metų krepšinio sezonas
StandartinėParašytas: 2009 Balandis 27, 15:23 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
pabaigą aš padarysiu, Drs tu te ant manęs nestumk aš gi nieko Tau nesakiau nu nešventa aš aišku, nors ką te gali žinoti :D
Te kur ištaisėte klaidas apie žalgiriečius bebrus tai irgi netinka, nes ryto gi kapitonas Bebrauskas, tai bebrai ne Žalgiriečiai. Šiandien čiate išsiaiškinom, išsirėkėm, o muštynes į artimiausią meetą atkėlėm :D :D :D
Taigi grįškime prie šio sezono.
Kaži kiek rungtynių prireiks Žalgiriui finale kad įveiktų Rytą, o gal Kauniečiai jau nuleis rankas ir pasakys, ai šiemet rytas paėmė Europos taurę, tad leiskim jiems pagaliau ir kokį LKL žiedelį užsimauti. Nu Rytas neblogai atrodo, nors kartais galima pagalvoti kad vieno žaidėjo komanda.
Palauksim ir pažiūrėsim!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujasis 2008-09 metų krepšinio sezonas
StandartinėParašytas: 2009 Balandis 27, 16:06 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Irma rašė:
pabaigą aš padarysiu,


Apokalipsė :shock: ? Pagailėk, mūsų. Irma, tu humorą supranti :)

Irma rašė:
Drs tu te ant manęs nestumk aš gi nieko Tau nesakiau nu nešventa aš aišku, nors ką te gali žinoti :D
Te kur ištaisėte klaidas apie žalgiriečius bebrus tai irgi netinka, nes ryto gi kapitonas Bebrauskas, tai bebrai ne Žalgiriečiai. Šiandien čiate išsiaiškinom, išsirėkėm, o muštynes į artimiausią meetą atkėlėm :D :D :D


Irma, tu kaip netgi viena iš mano mėgstamiausių Žalgirio fanių, konkrečiai nieko dėta, samot čia tave į mėsmalę įmetė kaip autoritetingą nešališką nuomonę, nes pagal jo (turbūt atsitiktinai :) irgi žalgirišką) tikėjimą tu skleidi ne nuomonę, o tiesą :). Dėl tų žiurkių, bebrų, na tai faktas, kad negražu taip, bet ir Enjoy tiek ilgai skalbt nereikia, nes kiek pamenu po praeitų metų LKL finalo, ir šiame forume skambėjo frazės "Rytas padarytas", ar kažkas net "dėvėjo" avatarą su labai jau "tolerantišku" analiniu vaizdeliu :) . O po to dar pasigirsta tokie pasakymai, kad va dėl to ir nemėgstu Ryto, kai tokie jo fanai, lyg tai Žalgiryje būtų geresni ir labiau tolerantiški.

Irma rašė:
Taigi grįškime prie šio sezono.
Kaži kiek rungtynių prireiks Žalgiriui finale kad įveiktų Rytą, o gal Kauniečiai jau nuleis rankas ir pasakys, ai šiemet rytas paėmė Europos taurę, tad leiskim jiems pagaliau ir kokį LKL žiedelį užsimauti. Nu Rytas neblogai atrodo, nors kartais galima pagalvoti kad vieno žaidėjo komanda.
Palauksim ir pažiūrėsim!!!


Geras ženklas rytfaniams, jau dabar didieji Žalgrybio fanai pradeda "atmazus", su "leiskim žiedelį užsimaut" :) . Nu joa... visi žino, jog realiai tik po kruvinos kovos "atiduotų" tą belikusį paskutinį trupinėlį :D . Jei mąstant logiškai ir be juokų, ko gero Rytas laimės 4:2, aišku jei kokių dramatiškų pasikeitimų nebus. Na dar kiek neramina tas namų pranašumas. Visgi ta proga gal lažybas darom, jei finale susitiks Žalgiris ir Rytas ir finalą laimės Žalgiris aš savo paraše savaitei užsidėsiu frazę "Visi Kauno Žalgirio fanai", jei Rytas tu užsidėsi "Užleiskit kelią visiems juodai, raudonai, baltiems! LRytas jėga!" :D ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujasis 2008-09 metų krepšinio sezonas
StandartinėParašytas: 2009 Balandis 27, 18:11 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
ash irgi uzhsidesiu kad esu zhalgirio fanas jei zhalgiris laimes :D aishku butu smagiau jei laimetu 4-0 bet tiks ir 4-2

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujasis 2008-09 metų krepšinio sezonas
StandartinėParašytas: 2009 Balandis 27, 19:59 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Vikiau nemanau kad Žalgiris laimės 4-0, jei bus tokių dienų kaip per Baltijos finalą, o jų serijoje pasitaiko, bet aišku malonu, kad palaikai mūsų pusę...

Prijuokinot čia mane, su tom lažybom, nu ką aš žmogus aistringas, lažybas mėgstu, tad pažadu užsidėti kažką gražaus apie tą Rytą, tik žinoma jei neiškils kokių apgavyščių kaip kad būna. Negalvokit kad atmazkių ieškau, bet jei kova bus normali sažininga (aš taip nekenčiu neteisybės), nu ir jei jau įvyktų ta jūsų minima sensacija.......plaukų plikai kirptis nepažadu, bet parašą užsidėsiu, o jau kokį sutarsim bendrai.
Svarbiausia kad viskas vyktų aikštelėje pagal sporto principus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujasis 2008-09 metų krepšinio sezonas
StandartinėParašytas: 2009 Balandis 27, 20:16 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 3, 19:31
Pranešimai: 1029
Miestas: The Maps of Lithuania
Irma, be to, siūlau surengti apklausą - Kauno "Žalgirio" - Vilniaus "Lietuvos Ryto" serijos rezultatas - 4:0, 4:1, 4:2, 4:3, 0:4, 1:4, 2:4, 3:4.

Nenoriu palaidoti "Neptūno" bei Šiaulių sirgalių vilčių prasimušti į finalą, bet dėsningiausia, kad pateks tarp dviejų stipriausių Lietuvos klubų kovoje dėl nugalėtojų titulo "Rytas" ir "Žalgiris".

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujasis 2008-09 metų krepšinio sezonas
StandartinėParašytas: 2009 Balandis 27, 20:19 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Vikingai, jei ten gatvėj sutiksi Kurtį perspėk, kad geriau nepasišiukšlintų :) . Nors šiaip, tiesa, kad mes dar ankstokai lažinamės, kartais ir lazda išauna (Šiauliai ar Neptūnas) :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujasis 2008-09 metų krepšinio sezonas
StandartinėParašytas: 2009 Balandis 27, 20:23 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
Irma rašė:
Vikiau nemanau kad Žalgiris laimės 4-0, jei bus tokių dienų kaip per Baltijos finalą, o jų serijoje pasitaiko, bet aišku malonu, kad palaikai mūsų pusę...

Prijuokinot čia mane, su tom lažybom, nu ką aš žmogus aistringas, lažybas mėgstu, tad pažadu užsidėti kažką gražaus apie tą Rytą, tik žinoma jei neiškils kokių apgavyščių kaip kad būna. Negalvokit kad atmazkių ieškau, bet jei kova bus normali sažininga (aš taip nekenčiu neteisybės), nu ir jei jau įvyktų ta jūsų minima sensacija.......plaukų plikai kirptis nepažadu, bet parašą užsidėsiu, o jau kokį sutarsim bendrai.
Svarbiausia kad viskas vyktų aikštelėje pagal sporto principus.


manau kad rytas laimes 4-0 apie tai kad zhalgiris laimes negali but ne kalbos :)

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujasis 2008-09 metų krepšinio sezonas
StandartinėParašytas: 2009 Balandis 27, 20:27 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
EnJoy, tai kai pasibaigs pusfinaliai galima sukurti naują temą, 2009m. finalas ir ten apklausą padaryti. Galėsim Irmos vardo premiją padaryti, pvz savaitė Amerikos kurorte. Jūs nuperkat laimėtojui bilietą, o aš aprūpinu, kad ta savaitė jam pavirstų į rojų. Nemokama nakvynė, margaritos, kokteiliai, šaltas amerikoniškas alus, (moterų ar vyrų nepažadu) pikantiška vakarienė, te pietūs garsiajam McDonalde ir t.t.
O jei aš laimėčiau......... čia jau reikėtų konsiliumą sušaukti :D :D :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 233 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 26, 27, 28, 29, 30  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin