Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 10:31

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Dovanos - GAUNU, DOVANOJU ;)
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 11, 11:18 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Vargu ar atsiras žmogus, nemėgstantis gauti dovanų. Bet ne mažiau malonu jomis nudžiuginti savo pažįstamus, artimuosius. Pasidalinkit, kaip žiūrit į šitą dalyką: kaip perkate dovanas kitam ,ar svarbu jums kaina,gaunant, dovanojant, kur laikote ar dedate tarkim, nevertingas jūsų akiai dovanas? Ką jums reiškia DOVANA? :wink:

Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dovanos - GAUNU, DOVANOJU ;)
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 12, 13:36 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Birželis 30, 09:56
Pranešimai: 849
Miestas: Kaunas
asha rašė:
Pasidalinkit, kaip žiūrit į šitą dalyką


- Dovanotam arkliui į dantis nežiūrima..

Manau dovanos paplitę per plačiai,
daugelis turi nusiskundimų nežinodami kur ir kaip panaudoti gautas dovanas,
o jam vis neša ir neša niekam nereikalingus niekučius..

p.s.
- Dovanoti dovanas, mano manymu, galima tik labai geriems draugams, kuomet esi įsitikinęs, kad tavo dovana jam (jai) tiks...

PDT_Love_06

_________________
---
(C)Herkus Mantas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dovanos - GAUNU, DOVANOJU ;)
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 12, 17:51 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Galima dovanoti "Mersedesą", galima dovanoti ir ,tarkim, dramblio statulėlę, knygą, viena dovana gali būt pasiturinčio žmogaus ir įpareigojanti, kita- draugiška ir nuoširdi, ir tuo gal pati geriausia ir mieliausia, gal už paskutines kapeikytes sukrapštyta ar rankų darbo ? Ar dėtumėt tokią dovanėlę į dėžę ir- palėpėn? :(
Na, o apie dovanojimo, dovanos pirkimo /ruošimo tradicijas gal išties esam primiršę, pritariu Herkui.. :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dovanos - GAUNU, DOVANOJU ;)
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 14, 06:13 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Labiausia nemėgstu rašyti atvirukų. Tam reikia daug laiko..... Sėdi, kuri, rašai, tada veži paštan, vėl laiko užima. O žmogus gauna..... " O, Irma parašė! :difus_scenic , perskaito, gerai, jei ant baro ar lentynėlės savaitei pastato, o jei iš karto į šiukšlinę?
Dovanėles malonu gauti, bet mėgstu kažkam ir pasiūsti. Ir tikrai čia nesvarbu kiek kainuoja dovana. Visada kai perku dovanas pagalvoju ar norėčiau pati tai gauti. Tad visos mano dovanotos dovanėlės iš mano mėgstamų. Kartais mažas menkniekis gali stipriai nudžiuginti. Turiu pažystamų, kur kas met dovanoja po vazą. Ateina gimtadienis ir aš jau ieškau vietelės kur dėsiu naują vazą. Tiesiog žmogui padovanoti kažką, teisingiau surasti dovaną yra kančia. Važiuoja ir perka pirmą pasitaikiusį dalyką. Tada jau juokinga. Niekada neklausiu žmogaus ką jis nori dovanų, tiesiog norisi padaryti siurprizą. Kartais būna kad žmogus tiesiog nori kažko labai brangaus ir klausia gal visi padovanotų pinigų, nes dasidėjęs prie jų dar savo, jis nusipirktų tai ko pageidauja. Tada jau Irma kad nedovanoti tiesiogei pinigų nuperka tą daiktelį tik žaislinį ir ten kur nors į vidų įmontuoja pinigėlį.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dovanos - GAUNU, DOVANOJU ;)
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 15, 06:54 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Rugsėjis 9, 13:29
Pranešimai: 780
Niekada niekada nepamiršiu vieno gimtadienio, kurį norėjau praleisti tyliai, o draugai ėmė ir pakvietė mane į mano gimtadienį.. PDT_Love_07


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dovanos - GAUNU, DOVANOJU ;)
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 15, 09:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008 Lapkritis 23, 19:08
Pranešimai: 17
web rašė:
Niekada niekada nepamiršiu vieno gimtadienio, kurį norėjau praleisti tyliai, o draugai ėmė ir pakvietė mane į mano gimtadienį.. PDT_Love_07


Ir draugams turbūt buvo smagu tokią dovaną dovanoti. Kartą teko būti tokio organizacinio komiteto pirmininke, kaaaaaaaaaaaaaaifas, o dar kai su idėja pataikėm į dešimtuką. :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dovanos - GAUNU, DOVANOJU ;)
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 15, 12:14 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Rugsėjis 9, 13:29
Pranešimai: 780
Žiema, patikinu, tas žmogus mirs- neužmirš tokios staigmenos..Sakau pagal save.Tokie dalykai nepamirštami, kaip ir patys draugai..Kad ir kur jie bebūtų.. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dovanos - GAUNU, DOVANOJU ;)
StandartinėParašytas: 2009 Rugsėjis 24, 17:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Rugsėjis 24, 16:53
Pranešimai: 10
Smagu gauti gimtadienio šventę kaip dovaną, jokių rūpesčių tada :)
Aš pati nemėgstu visokių statulėlių (nes kaupia dulkes ir reikia vis kilnoti valant dulkes), rėmelių (nes man patinka nestandartinės nuotraukos), indų (giminėms buvo užėję dovanoti serviziukus, taures, net stalo įrankius norėjo įpiršt) :evil: Savo namuose noriu vienovės, o ne makalynės įvairių nesąmonyčių... Bet kita vertus, nei vienos dovanos nesu išmetusi :roll: Nebent nukišusi į tokį seną lagaminą arba giliau į spintą :D
Man visai patiko gimtadienis, kai priėminėjau dovanų čekius :) Tada gavau jodinėjimą žirgais, spalvotų kvapų galėjau išsirinkti, knygyno čekį ir geriausia - savaitgalį viešbutuke su baseinais, pirtimis, masažais, pusryčiais terasoje...:) Buvo ir naudinga, ir miela atsiminti dabar PDT_Love_02
Po šito gimtadienio pati kažką dovanodama netingiu paieškoti internete ką siūlo lietuviški dovanų čekius parduodantys tinklalapiai. Paskutinę dovaną pirkau https://www.geradovana.lt/ savo geriausiai draugei. Norėjau jai padovanoti trumpas "atostogas" nuo sunkaus darbo, tai išrinkau SPA procedūrų dovanų čekį. Juk ne kiekvienas save galime taip lepinti, o dovanai gauti smagu :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin