Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 20:39

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 60 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Kitas

Ar reikalynga "juodajam" chate "statine" prieiga
Apklausa baigėsi 2008 Gruodis 5, 13:33
Taip 50%  50%  [ 8 ]
Ne 50%  50%  [ 8 ]
Viso balsų : 16
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Statine prieiga
StandartinėParašytas: 2008 Gruodis 16, 13:33 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
samot rašė:
Vikingas rašė:
pridarys chia tu adminu be skaichiaus ishvis nesamone gausis ash tai ishvis kad nebutu jokiu adminu

Ir kodėl nereikia adminų? Mano manymu reikia, kokių 2-4, žinoma patikimų.


zhinai tie patikimi.... paskiria poto isijauchia vos ne dievais ir daro ka nori ... man ta represine struktura biesina ir kuo mazhiau reguliavimo tuo geriau... ishvis buvo chatas juodas susikeikdavai ir ishmesdavo automatishkai tris kartus ishmete gauni bana automatishkai ir viskas... viska dare kompiuteris be jokiu insanuaciju simpatiju ir antipatiju.... nieks tavo ip nezhiureavo netikrindavo ish kur tu prisijungi pas ka buni ir tt.... kur dirbi netikrindavo.... va tokie dalykai biesina... todel eiki sh... visi adminai... chia mano pasveikinimas jums.... :evil:

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Statine prieiga
StandartinėParašytas: 2008 Gruodis 16, 13:59 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Liepa 31, 12:30
Pranešimai: 3818
Vikingas rašė:

zhinai tie patikimi.... paskiria poto isijauchia vos ne dievais ir daro ka nori ... man ta represine struktura biesina ir kuo mazhiau reguliavimo tuo geriau... ishvis buvo chatas juodas susikeikdavai ir ishmesdavo automatishkai tris kartus ishmete gauni bana automatishkai ir viskas... viska dare kompiuteris be jokiu insanuaciju simpatiju ir antipatiju.... nieks tavo ip nezhiureavo netikrindavo ish kur tu prisijungi pas ka buni ir tt.... kur dirbi netikrindavo.... va tokie dalykai biesina... todel eiki sh... visi adminai... chia mano pasveikinimas jums.... :evil:


Labai puikiai žinau kas ir kaip senajam chat`e vyksta, bet būna visokių ateina ir gadina nuotaiką, o tuos keiksmažodžius galima apeiti, o adminai ir yra tam kad tokius pašalinti, o dėl to, kad sužvaigždėja, tai labai negerai plius simpatijos ir antipatijos, bet viska pasvėrus manau vistiek geriau, kai adminai kažkiek kontrpliuoja.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Statine prieiga
StandartinėParašytas: 2008 Gruodis 16, 15:12 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:58
Pranešimai: 5374
Miestas: sala
situacija tokia 8-8 .snekejau su tractorium.pasiulymas eit y nauja chata. nezinau kaip jus bet man ir cia gerai.o del adminu nebuvima-ok.galiu or as sudet ginklus ir bus visiskas bardakas.HAU

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Statine prieiga
StandartinėParašytas: 2008 Gruodis 16, 15:18 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Liepa 31, 12:30
Pranešimai: 3818
Fungas rašė:
situacija tokia 8-8 .snekejau su tractorium.pasiulymas eit y nauja chata. nezinau kaip jus bet man ir cia gerai.o del adminu nebuvima-ok.galiu or as sudet ginklus ir bus visiskas bardakas.HAU


Kažin ar verta kur eiti, būtu tik bėgimas nuo bėdų,o dėl ginklų sudėjimo - nereikia, dar nedėk :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Statine prieiga
StandartinėParašytas: 2008 Gruodis 16, 19:02 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:58
Pranešimai: 5374
Miestas: sala
jei bus palaikanciu-pasiliksiu. nes matau is traktoriaus pagalbos nebus

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Statine prieiga
StandartinėParašytas: 2008 Gruodis 16, 20:39 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gegužė 20, 15:25
Pranešimai: 529
Miestas: Kaunas
...taippp... draugai, tavarisciai, sabutylnikai... Pirmiausia tai mane nustebino tokio gausaus chato lankytoju abejingumas ir mazas kiekis savo nuomones pareiskimas. Juokinga ziureti i balsavusiu skaiciu - 16. Toks vaizdas, kad visiems da lampacki, ar ten kas meslu drabstosi ar ka slykstaus kalba.. "bile ne ant manes".

Teisingai... ismeskim visus Adminus ir busim chate "Bardakas", o ne "Laikas". O del automatinio keiksmazodziu ismetimo, tai jau seniai stebejausi, kad to nera, tuo tarpu, kai daugelyje svetainiu, tai pagrindas. Gal ir nereiki IP matymo... tiesiog reikia ideti maaaza... mazulyti... mazuciuka klavisa "kick" :)))).

Ir dar... del registracijos. Gal ir tikslinga sukurti automatini registracijos varianta, kaip kituose pokalbiu saituose? Nzn... as ne programeris. O kad apsaugoti nuo super ilgu niku iejimo... nu gal kazkoki raidziu leistina skaiciu idiegti?? [ce as prisisvajojau gal...mazuma] Bet tvarkos elementarios turetu buti.

_________________
"Viskas praeina...tiek gera, tiek bloga"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Statine prieiga
StandartinėParašytas: 2008 Gruodis 17, 03:27 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Fungiau jei jau Tu išeitum tai tada iš viso ten bardelis būtų. Tikiuosi būsi supratingas, mes su Tavim :difus_24 :difus_3


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Statine prieiga
StandartinėParašytas: 2008 Gruodis 17, 08:49 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 10:13
Pranešimai: 1374
Miestas: miskas
tep..ilgai stebejau ir kaip ir kica apsalau....visiem negerai o kaip prabalsuot atrodo kad tai nieko neliecia isskirus tik kaika ...balsavimas tikrai pasirode ka mumi visiem "dafieni" ..ir galima pagalvot ,kad butent is savu cia ateja elgesi kaip bailei ...turiu omeni apie atejima per statine...
manau ir kaska pakeist galetu traktorius ,kad pasalint sitas visas spragas ...o nesiulyt begt i kita ...as asmeniskai nenoriu man sitas chatas mielas ..ir NORIU LIKT CIA ....


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 60 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin