Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 23:37

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Apysaka
StandartinėParašytas: 2008 Birželis 19, 00:56 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Kovas 21, 23:25
Pranešimai: 389
Miestas: Lietuvos centras
:difus_laugh :difus_clapping :difus_24


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apysaka
StandartinėParašytas: 2008 Birželis 20, 19:47 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Birželis 1, 20:07
Pranešimai: 176
Miestas: Tarp ezeru :D
Sėdžiu aš tamsiam kambarėly. Laikrodis išmuša dvyliktą valandą. Mano rankos pradeda drebėti kaip pamišėlio. Vos beišlaikau rankose virtuvinį peilį. Nuo kurio dar varva nesukrešėjęs kraujas. Ir laukiu kas bus toliau. Kada ateis mano eilė? Šios kvailos medinės durys tikrai neatlaikis grandininio pjūklo. Ar aš girdžiu žingsnius, ar man vaidenasi? Taip, jie ateina manęs, nes girždiu kaip šlepsi jų batai permirke nuo kraujo. Staiga pasigirsta žaižus garsas, tai pjūklo grandinė trinasi į medį. Aš surinku: ,,nepaimsit manęs gyvo!”. Ir pajuntu kaip virtuvinis peilis susminga man į gerklę.

Cia reikejo sukurt siurpe istorija is 13 sakiniu. Kaip manot ar siurpu? As kai siaubiaku nemekstu tai man baisoka... :)

_________________
"Kažkas čia netaip" - pagalvojo ežiukas valgydamas lapę.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apysaka
StandartinėParašytas: 2008 Birželis 21, 15:28 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Hm... rašė:
Nuo kurio dar varva nesukrešėjęs kraujas.

Kieno kraujas???
O siaip tai siurpu,tikrai :) ..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apysaka
StandartinėParašytas: 2008 Liepa 22, 23:54 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Birželis 1, 20:07
Pranešimai: 176
Miestas: Tarp ezeru :D
Maryte

Pagaliau atėjo TAS laikas, kai žmogus stipriai įkvėpi ir pasiryšti kažką padaryti. Taip, padaryti. Tikiuosi mane teisingai supratot :). Aš pagaliau pasiruošęs TAM žingsniui. Net nežinau nuo ko pradėti. Kaip jums papaskoti. Tai nešiaip paprasta istorija. Tai daugiau nuotykis.
Tai vat. Viskas prasidėjo nuo Marytės. Na nešiaip Marytės, bet Mėlynakės Marytės. Jei manot, kad akių spalva nelabai ką keičia tai jūs labai klystat. Nes akys tai sielos veidrodis, kuris apie žmogų pasako daugiau, nei pats žmogus norėtų. Na, bet nenukrypstant nuo temos reikėtų pasakoti toliau. Aaa, taip jos plaukai buvo tamsiai juodi ir ilgi. Jus dabar galvojat, kad aš šiaip sau ją apibūdinu? Jei nesuprasit, kaip ji atrodo tai nežinosit kodėl pradėjau apie ją pasakoti. Taigi kartą gyveno Mėlynakė Marytė. Ne... ji nebuvo našlaitė... turėjo ir tėtį ir mamą. Na kaip aš galiu pasakoti toliau jei jus skaitote tokiu ,, viską žinančiu žvilgsniu“? Nieko jus nežinot todėl nusiraminkit... atsineškit karštos kakavos su pienu... patogiai atsisėskite ir aš jum papasakosiu kas man nutiko su ta gražia, mėlynake, žavia būtybe.
Viena diena aš vaikščiojau parke. Taip, tame kur šuniukai palieka savo fekalijas. Nėra ko čia susiraugti... viskas gerai... man sloga tą dieną buvo, todėl ir galėjau ten vaikščioti. Tai va... einu aš sau pro suoliuka, kai staiga mano žvilgsnis užkliuvo už pačios gražiaus iš mano matytų būtybės. O aš jų matęs ne tiek ir daug. Ji ėjo grakščiai, ka ten grakščiai ji tiesiogine to žodžio prasme plaukė per žolę. Aš kaip būdamas labai drąsaus būdo sekiau ją už poros medžių. Ne todėl kad bijočiau, bet šiaip yra smagu kai išsivaizduoji jog niekas tavęs nemato, nors ištikrųjų visi sukinėja pirštus prisidėja prie galvos. Kažkoks keistas įprotis žmonių. Taigi sekiau aš ją kelis kvartalus, kol galiausiai pasiryžau prieiti prie jos ir užkalbinti:
-Labas, kaip sekas.
Išlemenau vos vos. Bet tyla. Ji nieko man neatsako.
-Emmm, tu turbut nelabai kalbi? Nieko aš kalbus ir net perdaug. Manau turėtume sutarti.
Vis vien tyla. Man jau pasidarė neramu. Gal ką netaip pasakiau? O gal ji nemoka Lietuviškai?
-Hi, how are you? Mmm Are you from USA?
Jau darosi baugu. Kas gi šiais laikais nesupranta anglų kalbos? Aaa? Parodikit man tą žmogų.... Taigi man jau pasidarė tikrai nejauku. O Rusiškai aš pats nelabai kertu. Tai pradėjau kažką tai burnoj voliot:
-Privet....guten Tag…
Ai visai susinervinau, kad su manim nesikalba ir pradėjau eit link namų. Bet pastebėjau, kad ji nuo manęs nesitraukia ir seka paskui mane. Visai susipainiojau ir nieko nesupratau. Nuėjau iki namų, o ji paskui mane. Man jau ir nejauku pasidarė. Gal ji įsižeidė ir nori man ką nors padaryti. Aš įėjau į namus, o ji išpaskos įsekė. Nuėjau į virtuvę, o ji irgi. Tik nutiko vienas nenumatytas dalykas. Virtuvėje stovėjo mano mergina. Ir sprendžiant iš jos minos nebuvo labai patenkinta. Ji pradėjo ant manęs rėkti:
-Ir vėl parsivedei namo kalęęę!!!!!!!! Kas su tavim negerai? Baik tu vieną kartą rūkyti tą žolę. Nematai, kad tau jau smegenėlės apsinešę. Pažiūrėk ant tos kalės pasaitėlio ir paskambink savininkui, kad pasiimtų. Kiek galima?! Jau trečias kartas šią savaitę.
Taigi aš gražinau ją savininkui... ir sužinojau, kad jos vardas Maryte. Taigi prisiekiau sau, kad daugiau niekada nežiūrėsiu tik į akis ir plaukus... Beto supratau mano manymu svarbiausia dalyka šioj žemėj... Jei turi mergina, tai nežiūrėk... ai ne čia nešitas dalykas... žodžiu kaip ten bebūtų vaikai nerūkykit iš parko prisiskintos žolės, o geriau nusipirkit iš patikimo dilerio.
Ai tiesa vos nepamiršau kodėl pradėjau rašyt šitą blevyzgą. Mane įkvėpė vienas žmogus. Taip tikrai man rodos žmogus. Todėl tam žmogeliui ... o gal gyvūnui? Ne, man rodos tai buvo mergina :) Kaip ten bebūtų šitas kūrinys skirtas Irmai (Marytei Mėlynakiai).
P.S. Irma> tik nedrįsk dėl ko nors įsižeisti. :) net nemėgink geriau.
P.S.S.Skirta Irmai ir Marytei :D (Kica klius dar tau :D )

_________________
"Kažkas čia netaip" - pagalvojo ežiukas valgydamas lapę.


Paskutinį kartą redagavo Hm... 2008 Liepa 23, 15:21. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apysaka
StandartinėParašytas: 2008 Liepa 22, 23:55 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Birželis 1, 20:07
Pranešimai: 176
Miestas: Tarp ezeru :D
Gali man kas nors paaiskint kodel man pastoviai teksto strukura iskraipo? kodle nuo sono neatitraukia?

_________________
"Kažkas čia netaip" - pagalvojo ežiukas valgydamas lapę.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apysaka
StandartinėParašytas: 2008 Liepa 22, 23:59 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Kovas 21, 23:25
Pranešimai: 389
Miestas: Lietuvos centras
Hm.. pokstinikas :difus_laugh


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apysaka
StandartinėParašytas: 2008 Liepa 23, 12:20 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Birželis 1, 20:07
Pranešimai: 176
Miestas: Tarp ezeru :D
orka rašė:
Hm.. pokstinikas :difus_laugh

Kazin.... tiesiog vakar miegas neeme tai... ir dar irzlus buvau...

_________________
"Kažkas čia netaip" - pagalvojo ežiukas valgydamas lapę.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apysaka
StandartinėParašytas: 2008 Liepa 23, 12:33 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Niekad negalvojau kad į senatvę žvaigžde pavirsiu, romanų heroje. :difus_cray
O kas dėl kažkokių įsižeidimų, tai nepergyvenk. Tu tik rašyk gerbiamasis, o jei kas įsižeisdinės nekreipk dėmesio čia tik gerbėjų aistros.

Irma, Marytės sesuo


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin