Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 20:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Sausis 24, 16:09 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Tu labai teisingai viską išdėstei, bet aš ne taip kalbu kad būtinai juoda virs balta. Tik aš sakau ta tiesa kinta kaip kinta viskas aplinkui, tavo tikėjimas kinta taip pat. Aš nesakau, kad priešinga linkme, bet tarkim imkim pavyzdžiu tikėjimą Dievu, nes čia mes pastaruoju metu apie tai daugiausiai pliurpiam - jei anksčiau lanksteisi kryžiui ir statulom, mirtina nuodėme laikei bažnyčios nelankymą tu gal dabar nusprendei kad tai nėra būtina sąlyga, nors tiki tuo pačiu Dievu. Vėliau gal Dievą pamatysi kiek kitokį ir tikrai kitokį (nes tarkim, kad ir kokia Amerika jei jos nematei vistiek bus realybėj kitokia, nei tu įsivaizdavai) nei įsivaizdavai taigi tavo tikėjimas kis nors jis išliks ta pačia kryptimi tu nepradėsi juk garbint "šėtono". Pvz seniau žmonės tikėjo, kad nusipirkę indulgenciją išpirks nuodėmes ir panašiomis nesamonėmis, bet su laiku ta pati religija pakeitė tikėjimą, nors kartu išliko ta pati, juk nevirto satanizmu. Na nežinau čia painu paaiškint, gal supratai ką maždaug turiu galvoje?

Ir dar matai nu kaip čia tau pasakius tu neesi katalikė jei negali įsprausti savęs į tuos katalikiškus rėmus. Čia grubiai tariant esi irgi būtent ta new age'rė (tai ne keiksmažodis, kaip galėjo pasirodyti iš mūsų su laiku diskusijų, bet man asmeniškai tai vistiek kaip neoficialus religinis judėjimas), nes tu "pasitvarkai" katalikų tikėjimą pagal save išbraukdama jam privalomas nors ir kvailas dogmas. Jei visas katalikų tikėjimas nekis tolygiai su tavo supratimu, tu iš jo kaip ir iškrisi.... ir būsi vadinama eretike :lol: aišku juokauju, tiksliau dabar matyt tapsi ta vadinama new age're :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Sausis 24, 21:29 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
drs ar neatrodo tau kad kiekvienas tikejimas yra visishka demagogija ./... o didzhiausia demagogija yra biblijos aishkinimas :D:D:D labai patogu sakyti puse tiesos :D atmetant akivaizdzhius dalykus :)

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Sausis 24, 21:38 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Kas sutvertas daugiau stebeti,o ne tiketi,tam visi tikintys atrodo pernelyg triuksmingi..
:difus_beach


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Sausis 25, 00:46 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Vikingas rašė:
drs ar neatrodo tau kad kiekvienas tikejimas yra visishka demagogija ./... o didzhiausia demagogija yra biblijos aishkinimas :D:D:D labai patogu sakyti puse tiesos :D atmetant akivaizdzhius dalykus :)


Nu apie religinius (sektantinius, nes net visos religijos iš sektų atsiradę) tikėjimus kalbant man asmeniškai atrodo... bet ne kaip tu sakai "visiška demogogija", o tiesiog jie man atrodo demagogiški, na ne taip kategoriškai, sakau man ir ateizmas atrodo toks pat demagogiškas. Taigi panašumas tiesiog idealus uolaus ateisto ir uolaus krikščionio, tik objektai skirias. Tas pats šūdas kitu kampu. O jei kalbėsim ar aš tikiu, kad rytoj saulė irgi patekės, o po to nusileis tai nu turiu tokią hipotezę :wink: , nors žinia nemačiau ir visko gali būti :). Ar aš tikiu, kad kitą žiemą dar nors tiek pasnigs? Tiku, bet dar kitą žiemą jau galiu ir netikėti. Žodžiu tikiu tai kas logiška, arba net jei ir nėra įprasta ir paprasta, bet pakankamai logiška, ir tai tas tikėjimas nėra toks kad jei pats pamatysiu kad taip nėra, bet vistiek įsikirtęs laikysiuos senos teorijos. Kaip ir sakiau, pagal mane tiesa gali kisti ir kinta, kaip ir visa kita :wink: .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Vasaris 2, 10:26 
Vikingas rašė:
atmetant akivaizdžhius dalykus :)


akivaizdu? - o kas yra akivaizdu?
tipo ką gali pačiupinėti?

p.s.
akivaizdžios tiesos yra iš viso ne tokios,
kaip jas suprantame be platesnio nagrinėjimo,
ir tai daug kartų įrodė mokslas.
galima perfrazuoti: "kas akivaizdu - tas yra akivaizdžiai ne taip"
:shock:


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema: Re: Kas tai per reiskinys yra tikejimas?
StandartinėParašytas: 2008 Birželis 19, 08:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008 Gegužė 8, 08:16
Pranešimai: 88
Tikėjimas, tai Dievo buvimo pripažinimas nereikalaujant jokių jo egzistavimo :arrow: įrodymų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kas tai per reiskinys yra tikejimas?
StandartinėParašytas: 2008 Birželis 19, 10:21 
Atsijungęs
Pačiausias
Pačiausias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gegužė 19, 10:42
Pranešimai: 2463
"Juk jūs savęs dar neieškojot, todėl suradote mane - visi taip daro tikintieji, todėl tikėjimas tiek maža vertas..."*

-----------
*"Štai taip Zaratustra kalbėjo" F. Nyčė


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kas tai per reiskinys yra tikejimas?
StandartinėParašytas: 2008 Birželis 20, 08:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008 Gegužė 8, 08:16
Pranešimai: 88
Krikščionybėje tikėjimas yra išganymo prielaida, zoroastrizmas kiek žinau nepropoguoja išganymo idėjos iš vis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin