Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 18, 15:17

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Gyvūniukai-žaisliukai
StandartinėParašytas: 2006 Liepa 3, 19:41 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 19:15
Pranešimai: 588
Miestas: Kaunas
Taigi, nūnai patapo madingi tam tikrų veislių šunys arba katės. Žmonės įsigyja juos vien norėdami pademonstruoti,kiek jie turi pinigų, nes nusipirko būtent TĄ gyvūną,kuris kainuoja TIEK,kad galima pasididžiuoti savo pinigine. Madinga nusipirkti šunelį ar katinėlį,katrą rodo per teliką ,reklamoje ar filme - nesvarbu. Galų gale - gyvūnus derinam prie interjero mol "noriu retriverio,bo toks gražiai atrodys prie mano naujų smėlinių tapetų", ar įsigyjam dėl mažos vaiko užgaidos " lai mažylis mokosi mylėti šunelius ar katinėlius".
Ir apie ka aš čia? Nagi apie tai,kad pasirodo gyvūnėliai mąsto ir jaučia, pasirodo jie - gyvi :shock: . aha:))), taip tiap, gyvi. Su savo charakteriais,poelgiais, pokštais, šunybėmis(katinybėmis) ir t.t. ir pan.
Visko pasitaiko juos auginant, ar vaza sudūžta,ar gėlės persodinamos, o keturkojis atsiima velnių. Gerai, jei jis vis tiek išlieka šeimos narys ( kas jiems labai svarbu), o jei išmetamas į gatvę dėl netyčia atsiradusios balutės ar..........į prieglaudą ,nes nepateisino lūkesčių ar tiesiog nusibodo?
Ar jums teko nors kartą būti prieglaudose? Ne? Nueikite. Tada sužinosite žmogiško žiaurumo kainą, pajusite tikrą ilgesį, baimę,nusivylimą.... Gyvūnėlis papuoles į prieglaudą ten išbūna ne daugiau nei savaitę. Vėliau - užmigdomas. Ir dar gerai, jei užmigdomas, nes trūkstant lėšų kitas būdas: vienas laidas i nasrus,kitas i užpakalį ir tarpę jų-elektros srovė. Saldu? O gal pabandytumėt?
Žmonės įsijautė i dievų vaidmenis, manydami,kad viskas paliekma jų malonei,deja....... viskas bvo palikta tik globai.
Piktinamės bobutėmis,kurios šeria kates prie konteinerių, mol katės platina ligas.Neneigsiu, platina. Bet kodėl katė, naminis gyvūnas atsidūrė toj gatvėj? Kas dėl to kaltas? Italijoj už išmestą gyvūnėlį skiriama bauda iki 1000 EUR, už nepriežiūrą 300-800EUR. Gal laikas ir pas mus tai įteisinti?
Piktinamės šunimis,kurie puola niekuo dėtus praeivius? O kodėl nėra baudžiami tie praeiviai,kurie sąmoningai, pramogos dėlei mėto į gyvūnėlius akmenis ,pagalius? Juk mažieji irgi turi teisę apsiginti. Ypač- jei jų niekas negina.
Prieš keletą metų buvau pas veterinorių su šuniu, jis užmigdė mažą katinėlį. O kodėl? Nagi kiemo vaikai,prisižiūrėję Tomo ir Džerio, sugalvojo gyvai išbandyti triuką su krintančią plytą: eis katinėlis po to ar neis. Mažasis buvo tik 2 mėn... O vaikai - jų tėvai net nesubarė.
Taigi, kas turėjot kantrybės paskaityti ka surezgiau iki galo. Būkit atsakingi, gyvūneliai investavus i juos minimaliai atsimoka 100opai. Jie - tikri terapeutai,psichologai, geros nuotaikos nešėjai. Kviečiu visus padiskutuoti, kaip galima kovoti su šia ,žmonių abejingumo problema.

_________________
"Kur dingsta pinigai? Iš kur atsiranda dulkės? Kaip dauginasi nešvarūs indai?"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Liepa 4, 08:40 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 19:31
Pranešimai: 2271
pirmiausia pasirūpinkime šalia esančiais žmonėmis ....


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Liepa 4, 13:59 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 19:15
Pranešimai: 588
Miestas: Kaunas
apie žmones esu blogesnės nuomonės nei apie gyvūnus. Žmonės - jie patys savim pasirūpinti moka, išsireikalauti. O gyvūnėliai deja...

_________________
"Kur dingsta pinigai? Iš kur atsiranda dulkės? Kaip dauginasi nešvarūs indai?"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Liepa 4, 14:08 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 19:31
Pranešimai: 2271
CIAUSKUTE rašė:
apie žmones esu blogesnės nuomonės nei apie gyvūnus. Žmonės - jie patys savim pasirūpinti moka, išsireikalauti. O gyvūnėliai deja...


kad ne visi gali :)
bet diskusija ne apie tai ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Liepa 29, 08:24 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Kaimynka (psiche..kokių reta) turguj nusipirko šuniuka...ir tik namie apsižiūrejo, kad ji kalytė....Daug nelaukus, puolė prie prūdo...ir iš tašės..iškratė..kalytę...i vandenį, kad nuskęstų, vaikų akivaizdoje...Mažiukai ėmė klykti...šaukti... Viena mergytė puolė i vandenį, išsitraukė šuniuką...parsinešė namo. Motina klausia- ka daryti? Turime šunį..Patariau palaukti... dėl mergytės..Dabar jų kieme gyvena du šuniukai...Išgelbėtasis, tarsi žinodamas, kam dėkoti, labai myli mergytę...
Tokia tikra neišgalvota istorija...Ne visi mėto pagaliais...arba..žudo...Ir ne visi abejingi gyvūnui.
Mūsų veterinaras..atsisakė gyvunų migdymo...juokauja, - tipo "sunų dievas supyks.." Jis turi kitus įsitikinimus...dėl gyvunų naikinimo...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Vasaris 27, 20:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007 Vasaris 19, 10:40
Pranešimai: 49
na as irgi jei buciau veterinare (kazkada labai norejau) tai gyvunu nemigdyciau... :? jei taip nori-tegu veda kitur.visai kas kita kai suns jau negalima isgelbeti ir jis gyvendamas tik kankinasi,tuo atveju uzmigdyciau nes jam bus tik geriau... zmones tikrai yra ziaurus ir neverti tureti tokius draugus kaip gyvunus.aisku yra ir isimciu.as niekada neauginciau gyvuno jei zinociau kad jam negaleciau suteikti meiles ar pazaisti kai jis nores. nesuprantu tokiu zmoniu kurie perka suni del mados,populiarumo ar atvirksciai-isskirtinumo.
mano drauge turi pudeli balta ir visad sake kad labai ji myli.bet pamaciau jos meile kai jis issipurvino visas nuo ausu iki nagu...ji juo pasibaisejo ir pradejo rekt ant jo kad neves namo,o kai suo norejo prisiglaust ir atsiprasyt ji pradejo nuo jo trauktis... :shock: :shock: nuo to laiko su ja nebebendrauju taip kaip anksciau... man jos elgesys visai nepriimtinas.savo suni myliu tada kai jis sulaukia pagyrimu gatvej ir tada kai visi baisejasi jo isvaizda nes jis ilindo i purva ir visas juodas... negaila man ir tu rubu,apkabinu ir nerekiu ant jo nes matau kad pats del to gailisi.grizom tada namo abu murzini nes jis atsiprasinejo o as ji kaip niekad stipriai apkabinau ir abu buvom laimingi :D nors siaip musu suo labai tvarkingasbet kadangi tada lijo ir visur purvai buvo... :roll: :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Vasaris 27, 23:44 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Na, aš manau, kad reikia auklėti vaikus, kad gerbtų ir nekankintų gyvūnų. Nes jei jau gali trenkti su plyta kačiukui, tai ir žmogui galės vėliau... Sakyčiau, Čiauškutė aprašė vieną tų atvejų, kai vaikams reikia oi kokio diržo... Kai saką - diržas meilę neša...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Vasaris 28, 10:25 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 19:15
Pranešimai: 588
Miestas: Kaunas
tractor - čigoniškas variantas? muša - tai myli:))))))
pritariu, pirmiausia auklėjimas turi prasidėti šeimose. jei tenais bus tolerancija mažesniems, tai vaikuitikrai nekils noro skriausti gyvunėlių. o jei viskas per pinigus ir jėgą - tai vaikas ir elgsis:aš stipresnis, man viskas galima.

_________________
"Kur dingsta pinigai? Iš kur atsiranda dulkės? Kaip dauginasi nešvarūs indai?"


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin