Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 21:56

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 66 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 17, 21:17 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 19:15
Pranešimai: 588
Miestas: Kaunas
žinom mes tą "būtinąją gintį". eis koks idiotas su bloga nuotaika, tai ir už pavadžio vedamą šunį nušaus. paskui įrodinėk,akd ne kupranugaris, kad šuo iš viso net neatsisuko į jo pusę.trūksta elementarios pagarbos mažesniems už mus. ir baudos supermažos už gyvūnų kankinimą, žudymą. pati asha pabrėži, kad balvono elgesys tik "negerai", nu bet kas čia tokio, taigi čia tik kvailas šuo ,ania?
18 metų su šunimis dirbu, tikrai rečiau pasitaiko kvailų šunų nei žmonių. ir pačiai ne kartą įkandę buvo. bet žinau,kad dažniausiai pati išprovokuodavau situacijas. jei žmogus spirs šuniui, natūralu,kad jis ginsis, jei bandys atimti maistą - tikrai šuo kąs, nes gins savo grobį.
Būna,kad šile paleidžiu saviškį kuo toliau nuo žmonių,kad galėtų palakstyti. Ir ką - pamato iš toliau - patys lenda. nors tam šuniui jie visai neįdomūs. Negana to,grybavau Dzūkijos miškuose, šuo laksto šalia, išlenda isteriška bobutė ir pradeda rėkti,kad reikia ir antsnukio ir pavadžio. Miške..... nu šakės.
Šuo niekada pirmas nepuola, nebent........ būtų pasiutęs ( kas liudija jau išvaizda), arba prieš tai gerokai įerzintas, ir jo erzintojas pasitraukęs, vat tada gali būti netyčinis faktas, kad aklai puolamas pirmas pasitaikęs po skriaudėjo, bet po to labai greitai šuo pagal kvapą išriša,kad apsiriko ir nubėga. kad būtų kas nors puolamas dėl pačio puolimo - šunys taip nedaro, nebent užsiudomi specialiai. Kiek kartų mačiau, kaip vaikai patys išerzina šunis per tvoras, daužo lazdom, mėto akmenim. o paskui verkia,kad jiems įkando. tai ką, guosti reikia tokį vaikiščią? aš dar geriau kailį iškarščiau.
prieš kelerius metus visi žurnaliūgos eskalavo temą,kad čiaučius vaiką suėdė. pataisymas - ne suėdė, o vaikas užsismaugė. kalė, tuo metu turėjusi šuniukų, verkiantį vaiką bandė iš vežimėlio ištraukti ir nusitempti prie vados,kad nuramintų, tik rūbeliams užsikabinus už rėmo vaikutis užsismaugė. ir kas iš to išėjo - sutirštino spalvas, pripaišė ,akd buvo daug kraujo ir kaltas liko šuo.\
beja, dėl eksrementų rinkimo. aš surenku, mano pažįstami irgi, bet vat dvikojai kenkėjai - kažkodėl jaučia garbe pridaužyti stiklų, primėtyti popierių, skardinių. na balvone, negi nieko nesi numetęs ant šaligatvio? apsjovęs? o gal asha vėl palingavus galvelę pasakys,kad tik negerai, bet pateisinama ir žmogiška?
sorius. bet kol nebus sugriežtintos bausmės žmonėms už jų žiaurius poelgius, tol nematau toliau prasmės diskutuoti.

_________________
"Kur dingsta pinigai? Iš kur atsiranda dulkės? Kaip dauginasi nešvarūs indai?"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 17, 21:35 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
Taip, as spiriau tam sunekui (siek tiek gailiuosi), bet kaip kitaip paaiskinti seimininkui elgesio taisykles, jeigu jis nesupranta zodziu???????????????
Be abejo, jo siniukas yra pats mieliausias ir svelniausias. Tarp kitko, prisimeniau savo vaikyste:
Buvo man gal kokie 7 metukai. Buvau kaime. Senelis turejo paprasta eilini dvorterjera, mazdaug diedlio pudelio - mazaus avyganio dydzio. As atvaziuodamas pas seneli, pirmuoju reikalu paleisdavau suni nuo lencugo, ir kol as ten vasara sedejau, suo buvo beveik visada laisvas. Viena karta atejo pas seneli kazkokie zmones. As su suniu buvau kieme. Suo aisku, kai pamate atejunus puole loti ir rodyti dantys. Mus skyre tvora kur buvo uzdaryti varteliai. As nuejau atidaryti vartelius, kad ileisti juos. Suniukas aisku vis dar puldinejo ju.
- Nebijokite, jis nesikandzioja, tik aplos,- dziausmingai pasakiau as, ir jau pradejau atidarineti vartelius. Suo tuo tarpu tik tuo ir lauke :lol: . Bet jie irgi buvo ne kvailiai. Isivaizduokite vaizdeli: lojantys piktas sutverimas su baltais dantimis, salia stovi snarglius, kuris jokiu budu neistengs sulaikyti pikciurnos :lol: . Tai jie isitvere i ta tvorele, kad tik as jos neatidaryciau :lol: . Cia pasirode senelis ir liepe priristi mano drauga. Ka noriu pasakyti??? Senelio suo nekada nebuvo man ikandes, nors as nesakau, kad buvau suo juo labai jai meilus. As net isvarydavau ji is budos, ilisdavau pats, o tas vargselis per lietu mirke. Mes tiesiog buvome geri draugai. O mano broli buvo karta gerai isitveres. Kitiems irgi kliuvo. Morale: geras tau - nereiskia kad geras kitiems!!!!!!!!!!!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 17, 22:24 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
CIAUSKUTE rašė:
. ir baudos supermažos už gyvūnų kankinimą, žudymą. pati asha pabrėži, kad balvono elgesys tik "negerai", nu bet kas čia tokio, taigi čia tik kvailas šuo ,ania?

Gerbiu tavo užsiėmimą , o ir kitų tą darbą dirbančių, ir nieko asmeniškai netaikau.Žinau tik tiek, kad myli šunis, rūpiniesi .
Bet ditirambų palaidiems šunims ir jų šeimininkams , kurie aklai sudievina visus be išimties šunis, nepūčiau ir nepūsiu.
Pastebėčiau ir tai , kad baudos šeimininkams, kurie laiko palaidus šunis už namų valdos , irgi ,baudžia kada kaip- labai jau minimaliai,o daugiausiai nebaudžia..Palyginkim, keleivis neprisisegęs saugos diržų kokią baudą gauna ir kaip baudžiamas toks šuns šeimininkas. Neadekvačios nuobaudos. Tas pats būtų ir apie šiukšlintojus-žmones..Žmogus su šunimi yra žmogus su šunimi tarp žmonių, manau, kad tai svarbu, atsižvelgiant į kitą žmogų. Paprasčiausia kultūra.
Juk ir miške uogauja, grybauja tėvai su vaikais, dažnai pasiskiria vienas nuo kito.

CIAUSKUTE rašė:
Šuo niekada pirmas nepuola, nebent........ būtų pasiutęs ( kas liudija jau išvaizda), arba prieš tai gerokai įerzintas, ir jo erzintojas pasitraukęs, vat tada gali būti netyčinis faktas, kad aklai puolamas pirmas pasitaikęs po skriaudėjo, bet po to labai greitai šuo pagal kvapą išriša,kad apsiriko ir nubėga. kad būtų kas nors puolamas dėl pačio puolimo - šunys taip nedaro, nebent užsiudomi specialiai.

O yra dar tokie šunys- pasalkandos (pasalūnai) . Man būtent toks ir įkando. Kai ėjau pro šalį, nieko nedarė,gatvėje, ramiai stovėjo, kai praėjau kokia gal 5 ar 10 metrų, pasivijo ir žnai į užkulnį..
Na ne visada tik įerzinti ar savo valdas ginantys šunys puola.Tai iš kur informacija ir nuotraukos , ligoninėse besigydantys senukai ? Tie tai jau nerodė šuniui liežuvio ir neerzino.Negi visus 100% užpuolimų inicijavo patys šunų sukandžioti vaikai, erzindami šunis?

CIAUSKUTE rašė:
o gal asha vėl palingavus galvelę pasakys,kad tik negerai, bet pateisinama ir žmogiška?
sorius. bet kol nebus sugriežtintos bausmės žmonėms už jų žiaurius poelgius, tol nematau toliau prasmės diskutuoti.

Čia palieku spėlioti apie mano kultūringumą..Prie Parkinsono tikrai linguosiu.. :D :D
O šiaip,sutinku, nuobaudas reikia sustiprinti , bet abejais atvejais, netgi konfiskuojant gyvūną už netinkamą laikymą,jei nesitvarko, taip, kaip ketinama konfiskuot automobilį. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 18, 00:53 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Asha teisingai sako, šiuo atveju aš jai pritariu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 20, 16:50 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
ir ash pritariu 100 proc ... ash irgi myliu gyvunus ir shunes manes kazhkaip nekanda bet palaidu laikyt nereiktu juolab kad dazhniausiai tik sheimininkui atrodo kad jo shunekas angelelis ... buna situaciju kai ir tie angeleliai ikanda... beto ne tiek pats ikandimas tarkim vaikui blogiausia o ishgastis.... tai gali turet pasekmiu visam gyvenimui .... nereikia chia tu krashtutinumu chiaushka ... aishku reikia bausti ir uzh zhiauru elgesi su gyvunais bet ir uzh neatsakinga elgesi irgi reik bausti... jei yra toks istatymas kad shuo ant pavadzhio ir su antsnukiu tai bukim malonus ... :)

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 20, 20:12 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 19:15
Pranešimai: 588
Miestas: Kaunas
nagi nagi. savo šunį vedžioju be antsnukio, bet su pavadžiu. o ką,gerbiamieji protingieji patartumėt veislėms, kurioms net negaminami ansnukiai. pvz - seteriai, taksai? kaip tada spręsti problemą?

_________________
"Kur dingsta pinigai? Iš kur atsiranda dulkės? Kaip dauginasi nešvarūs indai?"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 21, 08:16 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugsėjis 29, 14:04
Pranešimai: 1666
Miestas: Vilnius
Vat taksams tikrai gaminami. Ale, vat ką daryti, kai tavo šuo takso ir spanieliaus mišinys??? Nei tas netinka, nei tas tas... Tai kadangi mano šuo visgi ilgasnukis, tai pasirinkom takso... Ale ir juokingai atrodo, ir jai nepatogu, koks tai per didelis... 8)

_________________
Skubu, skubu...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 21, 10:03 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 19:31
Pranešimai: 2271
nu kada gi žmogeliai pradės rinkti savo šunelių išmatas :twisted:
vakar išėjom pasivaikčioti, nu gi baisu, ne gamta grožies, o žiūri po kojom, kaip neįlipt į pyragėlį :twisted:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 66 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin