Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 16:56

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 66 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 16, 01:09 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Šiaip tai tikrai sutinku, kad tie vaikai eina ir kiša nagus kur negalima po to kalčiausias lieka šuns šeimininkas, nu bet taip jau yra, reikia šuns nepalikt prieinamoj vietoj (ne savo valdoj), o paleistą šunį, kad ir kaip jūs juo pasitikit negalima laikyt patikimu (vis tik tai gyvūnas) ir pykt ant žmonių, kurie priekaištauja negalima.

O vat tas atvejis kai lindo per tvorą tai jau visai :evil: aš nesuprantu tokių žmonių įžūlumo apskritai, nors šiaip giminaičiai stručius augino, tai visi kažkaip įsivaizduodavo, kad ten savaime kažkoks zoo sodas, apskritai ateina, gražiai vartelius atsidaro ir vaikšto ištisą dieną, o užėję nė kriu kriu nepasako. Blogiausia tai, kad reikia dar ir prižiūrėt tuos lanklytojus, nes dažnas savo atsineštu maistu maitina, arba net alum girdo, žodžiu nuodija. Žodžiu, žinokit tiesiogine prasme saugokit ir savo šunis nuo žmonių :D .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 16, 14:33 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
O man buvo atvejis (itariu daugelis nepagirs). Ejau ramiai, nieko nelieciau, nuotaikos ner (neprisimenu kodel), visas piktas. Cia is uzkampo atbega tokia shavka (bolonke kazkokia tai) loja apsiputuojusi, prie koju strakalioja. Seiminkas kazkur toleliau, stovi ruko. As ta bolnke kaip spiriau is kojos, kiek jiegu turejau. Nuleke keleta metru ir pas seimininka verkdama. Tas pradejo mane aukleti kaip su gyvunais elgtis. Kazka pasakiau jam negero, ir uzsiminiau, kad preziuretu savo augintinius, ir nuejau savo reikalais. Stai tokia istorija. Butu ten koks vilksunis tai tikrai stoveciau apsishikes.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 16, 21:34 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 19:15
Pranešimai: 588
Miestas: Kaunas
balvonas> nu žinai - žodžių trūksta. o jei vat aš eičiua prastos nuotaikos, netyčia užkliūčiau, o tu aprėktum ir aš taip kumšteliu į snukutį? A?

_________________
"Kur dingsta pinigai? Iš kur atsiranda dulkės? Kaip dauginasi nešvarūs indai?"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 16, 22:33 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Šunys, kiek teko pastebėt, labai nemėgsta išgėrusių žmonių :mrgreen: . O tai įvyko 1979 m. Balvonas, susipyko su tais draugais, kurių nepažįsta, ir su kuriais negėrė, bet gavo bauda už tai, kad vairavo traktorių išgėręs ir ėjo visas piktas namo... :mrgreen:



Prikabinti failai:
1.jpg
1.jpg [ 47.44 KB | Peržiūrėta 528 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 17, 02:02 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Balvonas rašė:
Stai tokia istorija. Butu ten koks vilksunis tai tikrai stoveciau apsishikes.


Be to jie žino ką tu padarei aną vasarą :lol:


Prikabinti failai:
697945.jpg
697945.jpg [ 29.08 KB | Peržiūrėta 421 kartus(ų) ]
697941.jpg
697941.jpg [ 34.41 KB | Peržiūrėta 535 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 17, 07:59 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugsėjis 29, 14:04
Pranešimai: 1666
Miestas: Vilnius
Mane ypač žavi, kai vedžioja į veršius panašius šunius palaidus, be antsnukio. Ir kai tie pradeda lot ar puola ant tavo šuns (vedi jį su pavadėliu) - šeimininkai kaip taisyklė sako: "na, nebijokit -mano šuo geras, nekanda". Užtat mano šunėkas bijo ir ginasi, o tada jau pjautynės. O vienas dar mėgsta sakyt - jūs neisterikuokit, maždaug nenervinkit mano šuns... :evil:

_________________
Skubu, skubu...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 17, 11:19 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
Dabar atsakykite ar yra mano kalte??? Gal kaltas seiminkas, kuris nepriziurejo savo suns??? Kur buvo pavadelis??? Jei be pavadelio, kodel nesudrausmino??? As ka, neturiu teises gintis nuo uzpuolusio sunniuko??? O jeigu jis butu ikandes??? Nejau tik mano kalte yra tame???
Manau kaltas yra seiminkas, kuris pilnai atsako uz savo augintini.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 17, 12:42 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Balvan, tavo pusėje :!: . Pavadėlio reikia ir antsnukio!!! Šeimininkui taip pat. :!:
Mano mamą toks šuo -veršis ne tik sukandžiojo, bet ir atsikando mėsos gabalus iš kojų. Randai liko baisiausi. O šeimininkas, pats šuo, geras buvo iki tol, kol viskas nurimo, net tvarsliavos ar vaistų pokelio nenupirko. Paskui dingo-išvažiavo į užsienį. Ir papūsk jam subinėn :difus_13 O žinot turbūt, kaip gyja šuns įkandimo žaizdos? Ilgai , varginančiai, skausmingai ir nuobodžiai. Daugiau kaip pusmetį. Tvarsliavų kilometrai, vaistų -tašės. Ko jau ko, palaidų šunų bijau kaip kaži ko. Musiet šautuvą tam tikslui reikia turėt ir nubildint..oj..Biškį macniai parašiau, ane? :shock:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 66 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin