Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 19, 01:02

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 243 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 27, 11:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Spalis 26, 11:53
Pranešimai: 28
Miestas: Plunge
aciu :oops:
mb irgi katinai nepatiko jis juos spardydavo lauke bet kai isigijome tai labai pamilo,beto jis kaip katasunis megsta vandeni,puola kaip suo i kelnesir t.t.

Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis

_________________
Myliu savo augintinius


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gruodis 15, 15:21 
Labai myliu sunes ir arklius :D Pastariesiems mano kukli persona dzin,o suniai tai atsako tuo paciu :D :D :D .Deja savo neturu,bet jei isigysiu kada -tai angliska buldoga.Uzvadinsiu savaime aisku "Sir Winston" :wink:Na kelios istorijos is sunu gyvenimo.Savo karjeros pradzioje ,kompanijoje kurioj dabar dirbu,veziojau statybines medziagas ir jas iskraudavau rankomis(iki 3 sunkvezimiu,nebudavo nuobodu).Kaip taisykle i kiema reikedavo nunesti.Tai va,nesu i viena kiema,o kaimyniniame -sunys.Veikti jiems nera ka,kad soks loti ant manes.Rodos tvora neislaikys.Pakalbinau tuos sunes.Pora apstojo loti,bet trecias toliau nirtulingai loja.Vienzo ,sukroviau ir emiau rimtai sunes "verbuoti".Na tai jie eme uodegas vizginti,tik tas trecias nirsta vis.Ir cia ivyko nenumatytas dalykas,tas kur man simpatizavo ikando tam nirtulingam i sona ir stumtelejo i sali,tipo netrukdyk mums draugauti ir anas urgzdamas i sali nuejo.Vienzo as juos uz ausu kedenu ir tampau,o jie man juokais uz riesu kanda.Stebiu ta piktaji:sedi atokiai ir tipo susidomejes dangu stebi ,snuki nuo musu nusukes :lol: ... O kita karta prikrove pilna sunkvezimi brangiu medziagu ir issiunte i milijonieriu kaimely,kazkur uz miesto urbanizuotos zonos ribu dar 15km.Ten tokia uzdara gyvenviete,Kinelonas vadinasi,nuo plento ivaziuoji - namelis su slagbaumu stovi.Kur vaziuoji,pas ka ir ko.Ivaziuoji i miska,ten namukai kas 200-300m,kalnai,upeliukai,ezeriukstis...Kelias tarp tu miskotu kalvu serpantinu kaip gyvete,siauras.Surandu klientto nama.Sustoju atokiai uz 100 m,paaiskinu ko atvaziavau.-LAuk,-sako.Na laukiu prie sunkvezimio.Staiga atbega seimininko suo,kad loja,kad loja.Tokis veislinis,trumpo plauko,rozine nosimi,uodeguotas.Tipo marmurinis dogas,tik spalva balsva.Na as pats tiesiai prie einu jo ir kalbinu,ilgai negalvojes uz ausies pakedenau.Suo apstulbo,jei taip galima pasakyti,bet po pauzes persimete i draugus .Vienzo ta suniska idilija truko neilgai.Isbega is namo suzverejes seiminykas,kad uzriks nesavu balsu(kas amerikonams ir dar turtingiems nebudinga).Suo susiguze,atsoko.Ir vel kad praplius loti.Bet si karta ,taip nenoriai ir snuki i sali nusukes,i mane kaltomis akimis zvairuoja.Seiminkas atrepeckoja,jau susivaldes,suni uz apykakles nuvilko,tipo susirupino mano saugumu.Po to islenda is namo vel,ir apziurineja prekes.-Atspalvis ne tas.Nepatinka man.Nereikia.-Informuokite pardaveja ,-sakau.Vienzo bosas piktas,stambus uzsakymas suzlugo,ir as ten virs pusdienio tampiausi pirmyn atgal ir prekes atkraut atgal reikia...Vienzo epizoda su sunisko pavydo scena prisilaikiau,be to niekas ir neklausinejo.Tik po 5m papasakojau.Bendradarbiai sutiko:gerai,kad nepasakojai.Butum is darbo islekes.Dar teko matyti furista -savininka su suniu.Vaziuoja per Manhattana(su vilkiku per Manhattana tai jau klase).Vairuotuojas tipiskas amerikonas:liesas ,gunktelejes ilgsis su usais,apie 50m vyras.O salia suo,ant pakylos tokios guli.Ir pas abu apsoliuciai vienoda veidu israiska :lol:


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gruodis 15, 20:23 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Dzeikai, nuotaikingai tu čia.. :D ..Įsitikinus, kad su savo šunim rastum labai gerą kalbą ir tarpusavio supratimą net ir nekalbant..Mažai tokio talento žmonių- susidraugaut greitai su šunimis..Anie visvien suvokia, su kuo reikalą turi. :) O kad šunys supanašėja su šeimininkais, esu girdėjusi ne kartą.. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gruodis 16, 04:26 
Asha,ka cia dabar sneki??? 8) Negi mano buldogas taps panasus i koki kiemsargi :lol: Tikrai tikejausi nusipirkti kai busiu nuosavo sunkvezimio savininkas,bet matai - is biznio teko iseiti.Ne sunes galvoj buvo.O dabar dirbu kompanijai - kaip tai gali nesuprasti jeigu buldoga i darba pradesiu vedziotis.Beje,skaiciau,kad kazkoks kiausingalvis irodinejo,kad sunes ziuredami i langa nemato kas darosi uz stiklo.Ale kokie tai debilai... :x Kai pas tevus gyvenau tai musu toyterjeras pamates arkli pro masinos langa pasiruoses budavo taji i gabalus suplesyti.Ir baisiai nusimindavo jeigu priekyje sedintis ant keliu neimdavo ,kad ziureti pro langa galetu.


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gruodis 16, 09:13 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Na, na, Sir Winston ir kiemsargis staiga.. :lol: Bet tavo buldogas galėtų būti panašus į tave, o ne į kiemsargį.. :lol: :lol: :lol: Šiaip nelabai supratai , kalbėjau, kaip būtų ateity, nes sugebi valdyti šunį.
Mano šuo ne Winstonas, bet Rikis, ne buldogas, bet kiemsargis(išgelbėtas nuo bado, kaimynai nusipirko, o šert nenorėjo, paėmiau), ką tik žiūrėjo pro langą ir viską matė. Padariau jam pramogą, nes turėjau tuo įsitikinti.Gal ne visiems šunims taip? O seniems ir akliems?
Turėjau ir komediją su juo.Pasileido nuo grandinės. O ant greitųjų neturiu kuo o ir laiko pririšti..Į namus neina, nes jau mato, kad eisiu ir nori kartu. O man reikia į darbą. Bet jis toks- kur aš, ten ir jis. Paeinu kiek, atsisuku- mane šuo lydi. Paveju namo. Js pasislepia už akmens, palaukia ir vėl kartu eina..Na taip ir palydėjo iki darbo durų ir grįžo namo. Laimė, kad jis draugoviškas, saugo tik savo kiemą.Tądien tikrai, jei kas ėjo pas mane- neįėjo.Tada į ausis reikia kamštukus įsikišti, kai ima loti..Nepatinka, kai išvažiuoja svečiai. Dviračių nekenčia.
Gal turėčiau ir rimtesnį šunį, bet dviejų nenoriu, o tai dar būtų kaip išdavystė Rikiui. Man gerai ir Rikis, kiemšikiukas, kaip kartais jį pavadinu, protingas, o kartais ir pakvailioja, kad nei pridėsi, nei atimsi.... :) Jam jau 2 metai bus, o kamuoliuku patinka žaisti, arba žaidžia vien dėl to, kai mato, jog su juo žaidžiu ir naiviai padeda.. :P
Kažin, ar šuns veislėje esmė, turint augintinį? :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gruodis 16, 20:16 
Na tavo atveju tai neturejai is ko rinktis.Negi piktiems zmogams suni paliksi,tipo "ne ta veisle kurios noriu".Tai tokiu atveju ir kalbos nera :) Ir aisku,sunes visi lygus,nepaisant veisles.Gyvas padaras ,ar kiemsargis ar koks skalikas is karaliu medziokles veisles.Bet kai man nekilo tokios alternatyvos tai galiu pasiieskoti kokios noriu.Tiesa problema ne piniguose ar pasirinkimo nebuvime(buldogiuku parduoda cia,net girdejau LT yra jau.papigiai, $600-800),bet kur gi ji paliksiu? :( Iseisiu ,jei virsvalandziai, tai ir visa diena suo bute kankinsis.Vel gi,iskeliauju i NYCa - vel negali imtis.Ten masina uzparkuosi tai metus tokia sekme prisiminsi :lol: .Tai ir iseina ,kad kol nebusiu pats sau seimininkas -suns laikyti negalesiu :( Sunu tiesa sakant cia labai nepaskriausi.Gali kaip nieko i cype sesti,jei kas paskus ,kad ziauriai elgeisi su gyvunu.Buvo atvejis kai zmoga priverte medi atsiprasineti(teismo sprendimu).Prirakino dvirati tiesiai prie medzio grandine.Vienzo teisejas pasiule alternatyva: arba viesai atsiprasai medzio,arba $1000 baudos.Ojau gyvuna... :lol:


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu va tokio...suniuko...:)))
StandartinėParašytas: 2007 Gruodis 31, 13:38 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Pritariu Džeikui, anglų buldogai labai žavingi šunys, prancūzų buldogai irgi panašiai, dar viena žavi veislė irgi jų giminaičiai vokiečių bokseriai. Daugiau apie šiuos galima rasti:

http://www.bokseris.visiems.lt/

yra daugybė nuotraukų ko gero nepaliksiančių abejingų šiai veislei :) . Šiaip veislė nėra nereikšmingas dalykas, nes jei šuo bus ne tik šuo prie būdos, bet kaip ir šeimos narys tai nuo jo daug priklausys ir visos šeimos narių gyvenimo būdas, o šuns būdas dažniausiai priklauso nuo veislės :wink: .

Kad šuo nemato kas dedas už stiklo tikrai gali įrodinėt tik tas, kuris įrodinėja, kad Nesė tikra, nors pats jos niekad nematė :) . Vos beatsimindamas, kada namuose nebuvo šuns, galėčiau pasakyt, kad nebent atsitiktinai mato praeinančius, stebi kitus šunis ar šoka prie durų pamatęs į kiemą įvažiuojančią savų žmonių mašiną :D . Na žodžiu, kaip pasakytų mitų griovėjai, mitas sugriautas :lol: . Net keista kaip tokia kvaila mintis gali šaut į galvą :) .


Prikabinti failai:
boxer5lt.jpg
boxer5lt.jpg [ 152.9 KB | Peržiūrėta 812 kartus(ų) ]
boxer4.jpg
boxer4.jpg [ 52.26 KB | Peržiūrėta 596 kartus(ų) ]
boxer3.jpg
boxer3.jpg [ 424.75 KB | Peržiūrėta 719 kartus(ų) ]
boxer.jpg
boxer.jpg [ 56.92 KB | Peržiūrėta 663 kartus(ų) ]
frensh bulldog2.jpg
frensh bulldog2.jpg [ 29.64 KB | Peržiūrėta 530 kartus(ų) ]
french bulldog.jpg
french bulldog.jpg [ 28.19 KB | Peržiūrėta 662 kartus(ų) ]
Bulldog4.jpg
Bulldog4.jpg [ 25.88 KB | Peržiūrėta 6588 kartus(ų) ]
Bulldog3.jpg
Bulldog3.jpg [ 37.16 KB | Peržiūrėta 6799 kartus(ų) ]
Bulldog2.jpg
Bulldog2.jpg [ 17.35 KB | Peržiūrėta 551 kartus(ų) ]
bulldog.jpg
bulldog.jpg [ 15.13 KB | Peržiūrėta 6514 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu va tokio...suniuko...:)))
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 17, 22:35 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 17:00
Pranešimai: 3994
Miestas: Vilniaus pakraštys
įdėsiu iš serijos, kokie man atrodo meilus:)


Prikabinti failai:
Cute_Face_Oliver_by_aivzdog.jpg
Cute_Face_Oliver_by_aivzdog.jpg [ 77.41 KB | Peržiūrėta 542 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 243 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin