Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 18, 16:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 88 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Kuria masina pirkti?
StandartinėParašytas: 2008 Balandis 16, 11:26 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Spalis 22, 11:42
Pranešimai: 1393
Masina reikia pirkt ta, kuri patinka.
Jei tarkim bus pigi eksploatacija, bet vaziuodamas jausies ne savo rogese, ar tikrai tas pigumas atsipirks?
Toliau... gedimu kiekis stipriai priklausomas nuo automobilio sudetingumo. Jei viename 1000 detaliu, o kitame 15000, spekit kuriame greiciau islys koks nors gedimas. As su sveika(rimta) skepticizmo doze ziuriu i patikimumo testus, nes ten lygina gamintojus, taciau nutylima konkretus modeliai (mini (praktiskai 1 modelis) vs mercedes(A,B,C,E,G,ML,S ect. klases, o kur dar visokie mikroautobusai ir sunkusis transportas), rinkos dalis pagal segmentus (parduota 100 vs parduota 100000), vairuotoju tipazas ("viskas dzin" vs "kazkoks sudukas mane nervina").

Ziurint realiai... vienas is rimtesniu parametru apsisprendimui - likutine verte (ka turesiu praejus laikui X), jis parodo kaip bendrai rinka vertina konkretu modeli, cia balsuot reik ne fantazijom/iliuzijom, o savo nuosava pinigine. Ir kartu starto taskas naujam, po keliu metu ateisianciam klausimo sprendimui is naujo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kuria masina pirkti?
StandartinėParašytas: 2008 Balandis 19, 01:19 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Erotai, dėl nulūžusio vairo - jei tu nori kardinaliai spyriotis, galiu tave suvesti su žmogumi (tuo metu jis buvo mano bendradarbis), kuriam kelių mėnesių Mitsubishi Charismai nulūžo vairas, darant paprastą posūkį. Gerai dar, kad lėtai važiavo. Ir, savaime aišku, Vytaras paskui pezėjo, esą ten kažkoks draudiminis įvykis, nors jokio stuktelėjimo į niekur nebuvo. Vytaro pezalai susivedė į tai, kad esą "ten tur būt buvo kokia nors duobė, kuri pažeidė vairo kolonėlę". Nors duobės - irgi nebuvo. Galų gale draudimas apmokėjo, susitarė su Vytaru - ir visa tai truko kelis mėnesius būtent todėl, kad draudimas nerado jokių avarijos faktų. Tai patikėk, nuo to laiko nieks iš to žmogaus pažįstamų neperka Mitsubishi.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kuria masina pirkti?
StandartinėParašytas: 2008 Balandis 19, 08:08 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Esu VW būrio mašinų vartotoja. [per rankas perėjo keli modeliai]. Apsistojau ties VW Golf III(benzinas). Nusiskundimų šiaip neturiu, ypatingo komforto man nereikia, o ir gedimai reti. Didžiausi pasitaikę kaštai buvo per visus modelius tai kamino keitimas dyzeliui[jie greičiau pradega].Kitkas smulkmenos arba dėl pačios kaltės..
Turiu klausimą, patarkit. Va Golfui III , su airbagais , jautri vieta yra salono daiktų dėtuvės spynelė[tokia atlenkiama]. Nulaužiau.Ir - niekur nėra, apnaršiau visą regioną.. Ar parduotuvės priimtų užsakymą tokiam daiktui, čia jau išeitų originalui gal, ir kiek tas malonumas kainuotų? O jei kas turit lyšną, mestelkit į PM, tarsimės dėl pirkimo- pardavimo.. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kuria masina pirkti?
StandartinėParašytas: 2008 Balandis 20, 13:11 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 25, 20:42
Pranešimai: 459
Miestas: Vilnius
tractor rašė:
Erotai, dėl nulūžusio vairo - jei tu nori kardinaliai spyriotis, galiu tave suvesti su žmogumi (tuo metu jis buvo mano bendradarbis), kuriam kelių mėnesių Mitsubishi Charismai nulūžo vairas, darant paprastą posūkį. Gerai dar, kad lėtai važiavo. Ir, savaime aišku, Vytaras paskui pezėjo, esą ten kažkoks draudiminis įvykis, nors jokio stuktelėjimo į niekur nebuvo. Vytaro pezalai susivedė į tai, kad esą "ten tur būt buvo kokia nors duobė, kuri pažeidė vairo kolonėlę". Nors duobės - irgi nebuvo. Galų gale draudimas apmokėjo, susitarė su Vytaru - ir visa tai truko kelis mėnesius būtent todėl, kad draudimas nerado jokių avarijos faktų. Tai patikėk, nuo to laiko nieks iš to žmogaus pažįstamų neperka Mitsubishi.


Beto man dar idomu pasidare ka reiskia nuluzo vairas? ar vairo baronka liko rankose ar vairo koloneleje ivyko kazkoks gedimas ar vairo trauke nuluzo?

Jau ta istorija esu girdejas. Ir deja girdziu is taves tik vieno. Kadangi visdelto mano darbas toks kur susiduriame butent su automobiliais ir ju gedimais tai manau butu galima patiketi jo istorija kad nebuvo mechaninio pazeidimo, jei buciau girdehas is daug daugiau zmoniu, kad luzta vairas.
Tiesa pasakius daug zmoniu pazystu kurie turi visiskai naujus Mitsubishi ir nesiskundzia kazkokiais gedimais. Kiekvienas turime savo nuomone.
Ir patikek kiek esu prisiziurejas mediniu kaladeliu ar dar kokio slamsto padarytu masinose ir visi jie esa nieko deti ir nieko nezinantys apie tai. Vos ne kazkas paima padaro ir nieko nepasako.
Sorry sia istorija nepatikesiu, nes luztantys vairai yra rimta problema ir butu tikrai atsaukta tukstanciai masinu specialiam remontui, kaip taip ir buvo padaryta su kai kuriais gedimais. Istorijas apie Mitsubishi bankrota ziuriu vis iki dabar atsimeni, nors seniai tas bankrotas jiems nebegresia, ale 5 ar 7 metu senumo ivykius vis dar prisimeni.
Geriau tiesiai sviesiai pasakyk, tau nepatinka Mitsubishi kaip gamintojas ir viskas. Nes tokiu istoriju su vairu luzimais ar savaime luztanciais amortikais ar sproginejanciomis savaime padangomis patikek tiek prisiklausau ir deja dazniausiai apie vokiskas ar prancuziskas masinas.

_________________
Erotika - tai graziausias kuniskas menas :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kuria masina pirkti?
StandartinėParašytas: 2008 Balandis 20, 13:15 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 25, 20:42
Pranešimai: 459
Miestas: Vilnius
asha rašė:
Esu VW būrio mašinų vartotoja. [per rankas perėjo keli modeliai]. Apsistojau ties VW Golf III(benzinas). Nusiskundimų šiaip neturiu, ypatingo komforto man nereikia, o ir gedimai reti. Didžiausi pasitaikę kaštai buvo per visus modelius tai kamino keitimas dyzeliui[jie greičiau pradega].Kitkas smulkmenos arba dėl pačios kaltės..
Turiu klausimą, patarkit. Va Golfui III , su airbagais , jautri vieta yra salono daiktų dėtuvės spynelė[tokia atlenkiama]. Nulaužiau.Ir - niekur nėra, apnaršiau visą regioną.. Ar parduotuvės priimtų užsakymą tokiam daiktui, čia jau išeitų originalui gal, ir kiek tas malonumas kainuotų? O jei kas turit lyšną, mestelkit į PM, tarsimės dėl pirkimo- pardavimo.. :)



Nepyk - bet niekada negirdejau automobiliu remonte termino kaminas? kas tai yra? :)

O del spyneles tai deficitas. Beto ir originalas brangiai kainuos. Tau reiktu susitarti su srotynu, kad kai tures ta spynele tau rezervuotu. ir dar vienas klausimas prie ko cia airbagai? kas tau su jais blogai? :)

_________________
Erotika - tai graziausias kuniskas menas :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kuria masina pirkti?
StandartinėParašytas: 2008 Balandis 20, 15:45 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:58
Pranešimai: 5374
Miestas: sala
erotai,museu asha turejo minty dusles "kelnias"?:))))

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kuria masina pirkti?
StandartinėParašytas: 2008 Balandis 20, 16:06 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Erotas rašė:

Nepyk - bet niekada negirdejau automobiliu remonte termino kaminas? kas tai yra? :)

O del spyneles tai deficitas. Beto ir originalas brangiai kainuos. Tau reiktu susitarti su srotynu, kad kai tures ta spynele tau rezervuotu. ir dar vienas klausimas prie ko cia airbagai? kas tau su jais blogai? :)

Jej, kaminas-tai visa ta raizgalynė, per ką išmetamos dujos.[išmetimo vamzdis?].Dar glushu vadina...iki 1 bulvės[tokio bumbulo]. :D Va, susišnekėtume susitikę, jaučiu, nors kalbėtume apie tą patį.. :) Keičiau, kaip Fungas sako, su visomis kelnėmis, iki galo.
Dėl airbagu susiduriau, Erotai, ieškodama tos spynelės. Visi laužynų savininkai pabrežtinai pasiklausia, nes daiktų dėtuvė[ gerai ,kad neparašiau-bordachiokas :D ] atsiduria dėl anų žemai.Parašiau ir aš, nes jos[spynelės ] trečiuose Golfuose be tų airbagų yra kitokios, juose dėtuvė atsidaro iš viršaus.
Jaučiu, kad lauksiu ilgai, esu užsisakiusi, į laužynus mašinos atkeliauja jau su sulaužytomis spynelėmis. :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kuria masina pirkti?
StandartinėParašytas: 2008 Balandis 21, 08:21 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Gruodis 20, 13:24
Pranešimai: 311
Erotas rašė:
Beto man dar idomu pasidare ka reiskia nuluzo vairas? ar vairo baronka liko rankose ar vairo koloneleje ivyko kazkoks gedimas ar vairo trauke nuluzo?

Jau ta istorija esu girdejas. Ir deja girdziu is taves tik vieno. Kadangi visdelto mano darbas toks kur susiduriame butent su automobiliais ir ju gedimais tai manau butu galima patiketi jo istorija kad nebuvo mechaninio pazeidimo, jei buciau girdehas is daug daugiau zmoniu, kad luzta vairas.
Tiesa pasakius daug zmoniu pazystu kurie turi visiskai naujus Mitsubishi ir nesiskundzia kazkokiais gedimais. Kiekvienas turime savo nuomone.
Ir patikek kiek esu prisiziurejas mediniu kaladeliu ar dar kokio slamsto padarytu masinose ir visi jie esa nieko deti ir nieko nezinantys apie tai. Vos ne kazkas paima padaro ir nieko nepasako.
Sorry sia istorija nepatikesiu, nes luztantys vairai yra rimta problema ir butu tikrai atsaukta tukstanciai masinu specialiam remontui, kaip taip ir buvo padaryta su kai kuriais gedimais. Istorijas apie Mitsubishi bankrota ziuriu vis iki dabar atsimeni, nors seniai tas bankrotas jiems nebegresia, ale 5 ar 7 metu senumo ivykius vis dar prisimeni.
Geriau tiesiai sviesiai pasakyk, tau nepatinka Mitsubishi kaip gamintojas ir viskas. Nes tokiu istoriju su vairu luzimais ar savaime luztanciais amortikais ar sproginejanciomis savaime padangomis patikek tiek prisiklausau ir deja dazniausiai apie vokiskas ar prancuziskas masinas.


:difus_19 :difus_19 :difus_19


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 88 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin