Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 18, 21:28

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Kelių partizano išpažintis
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 13, 09:55 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Neklauskite manęs, iš kur šitas tekstas - vis vien neišduosiu :-)

Kelių partizano išpažintis

Aš esu kelių partizanas. Ne vienas iš tų kareivių, apie kuriuos kalba, o būtent partizanas. Kažkodėl visiems atrodo, kad kelias keliuose vyksta tarp vairuotojų. Tačiau aš matau ir kitą karą: vairuotojų karą prieš pėsčiuosius. Delfis spauzdina nuotraukas, apie tai, kaip mašinos statomos invalidų vietose, bet ar kas nors reaguoja? Ar nors vienas iš paviešintų vairuotojų nubaudžiamas? Kartą mačiau ten nuotrauką, kuri netgi padaryta iš policijos mašinos - matėsi veidrodėlyje, atsispindintis užrašas...

Ar bandėte pereiti Vilniuje per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją? Baisu, kad numuš - net nužengus ant asfalto, kai pagal taisykles vairuotojai turi sustoti, daugelis tik padidina greitį ir lekia tiesiai ant tavęs, tikėdamiesi, kad pasitrauksi...

O šaligatviai palei namus, ant kurių pastato mašinas taip, jog tenka klampoti purvynais aplinkui? Argi sunku pastatyti mašiną 20 metrų toliau ir truputį paeiti?

Mane užknisa tokia situacija: per tą karą niekas net nemato, jog yra ir kita pusė - visi mes, kuriems tenka bent truputį paeiti šaligatviais ar pereiti gatvę. Tarp kitko, tarp mūsų - nemaža vairuotojų, kurie vėlgi, vos įsėdę į mašiną, užmiršta apie tai, kad jie - irgi būna pėsčiaisiais. Todėl aš paskelbiau savo, atsakomąjį karą. Partizaninį karą vairuotojams, kurie ignoruoja pėsčiuosius. Ir, žinokit, man sekasi. Vairuotojai, susidūrę su manimi, ima keisti savo elgesį. Ir pastebiu, kad prie manęs tyliai prisijugia vis daugiau žmonių, kurie irgi tampa kelių partizanais.

Prasidėjo viskas nuo to, kad vieną sykį ėjau į darbą, rūkydamas savo rytinę cigaretę. Ir kelią užstojo bordinė Audi-100, pastatyta skersai šaligatvio. Jau ne pirmą kartą ji labai išsikišdavo, bet šį kartą tiesiog neliko praėjimo - reikėjo lipti ant gatvės ir klampoti per balas. Aš įsiutau ir užgesinau cigaretę į kapotą, palikdamas ant kapoto ir nuorūką. Ir nuklampojau. Kitą rytą vėl pamačiau tą pačią Audi-100, ji pirmą kartą buvo pastatyta taip, kad visiškai netrukdytų pėstiesiems.

Kitą kartą gesinau cigaretę į kaskart prastai pastatomą, o tą rytą visiškai praėjimą užstojusią Renault Megane. Pastatyta ant įvažiavimo į kiemą, ji irgi mane privertė lipti per balą. Kitas dienas šita pati mašina jau buvo statoma tvarkingai - vairuotojui užgesinta nuorūka padarė įspūdį.

Vieną rytą, praėjusią žiemą, pamačiau šalia namų stovintį didelį ir prabangų Chrysler. Pastatytą skersai šaligatvio. Iš tolo matėsi, kad teks klampoti per sniegą ir purvyną. Cigaretės neturėjau. Bet nutariau bent jau apspjauti priekinį stiklą. Priėjęs, ant priekinio stiklo pamačiau tris gerus, jau smarkiai prišalusius spjaudalus. Apspjoviau ir aš, gerai atsikrenkštęs. Manau, kad vairuotojui užtruko gramdymas - vėliau šios mašinos arti namų nemačiau.

Kartą nutariau išbandyti ir klasikinį metodą - per vieną statytoją ant šaligatvio brūkštelti rakteliais. Audi-80 buvo ne šiaip ratais palypėjusi ant šaligatvio, o pastatyta taip, lyg šaligatvis skirtas būtent jai. Mane nustebino, kokio pločio balta juosta pasiliko ant mėlynos mašinos. Aišku, brūkštelėjau iš jėgos, bet ant emalės pasiliko pusės centimetro ruožas. Prasti dažai... Dabar šitą mašiną stato už keliasdešimt metrų, aikštelėje. Irgi, suprato.

Einant per pėsčiųjų perėją, esančią netoli namų, kaskart būna tiesiog kraupu. Esu matęs, kaip kažkokiai mamytei teko sprukti nuo atlekiančių mašinų, nešantis vaiką - net viduryje gatvės vairuotojai tiesiog lėkė ant jos, net negalvodami stabdyti. Didžiausias košmaras būna, kai palyja - dėl balų, per kurias taškosi vairuotojai, negali prieiti arčiau krašto, todėl netgi padoresni vairuotojai nestoja. Žodžiu, mane užveikė. Vakar specialiai išsitraukiau poros centų monetą, ir užsimojęs, sviedžiau ją į stiklą vienam tokiam lakstūnui. Deja, nepataikiau - pralėkė, krypteldamas vairą. Užtat kokį efektą tai padarė kitiems lakstūnams - paskui važiavę tiesiog kirto per stabdžius :-)

Dabar aš žinau, kad eidamas per nereguliuojamas perėjes, mėtysiu į nestabdančius vairuotojus smulkius daiktus. Kviečiu ir jus prisijungti - joks vairuotojas nesiskųs, kad buvo apmėtytas dėl to, kad nepraleido pėsčiojo per perėją.

Jei norite man pasakyti, kad vairuotojai už tokius bajerius mane užpuls - galiu drąsiai tarti - būtent to aš ir laukiu. Bent kartą pėstysis pralietų vairuotojo kraują. Tegul ir iš nosies.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 14, 09:02 
xexexexexe...o tas partizanas labai jau drasus :D...koki karta kox nuliovas mersas ims ir perlauz stubura :)


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 14, 09:37 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Svečiau, džiaugiuos, kad tokių partizanų atsiranda ir yra.
Taip, kaip laksto dabar, tai ir supuvus gelda gali stuburą perlaužt tiek tau, tiek man.Nereikės ir Merso ar keršto.
Dabar dar "madoj" visokių variklių susibūrimo vietoj palikti krūvas šiukšlių.Susirenka daug mašinų, šioferiai pasisveikina per langą, neišlipdami kalbasi, geria alų ar sidrą, pūsliokus švilpt ant žemės, traškučių pokelius irgi- tokia bendravimo forma, neišlipant iš autiko.Varikliai užgesinti, dingsta jie, kai saugu išsivažinėti..t.y. mentas netrukdo. :lol: Nauja mada :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 14, 17:30 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Ir aš tam partizanui (parazitui :lol: ) kai kur pritariu, bet reikėtų ir vairuotojams Lietuvoje karą pėstiesiems perėjose paskelbti, nes labai kartais naglai lenda į gatvę. Nesvarbu, kad ir vienas atvažiuoji o paskum Tave tuščia gatvė, atėjo tetulė (dėdulė) ir eina net neapsidairęs.... jis jūk pėščiųjų perėjoj.


Tractor o iš kur gavai šitąąą??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 14, 18:01 
Cia gal gatves menininkai pagelbeti galetu..
Kvieciu:
1.Pripiesti nauju pereju!
2.Nuliovus mersus naikinti visus is eiles!


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 14, 18:04 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugpjūtis 1, 13:48
Pranešimai: 360
Miestas: ant jūros
Irma rašė:
Tractor o iš kur gavai šitąąą??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Irma, žr. DJ gerbiamo tractoriaus pirmuosius žodžius. :D

_________________
... sagots ajouizav ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 14, 18:51 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Reikia kartais ir jį gi paerzinti :lol: :lol: :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 14, 20:07 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugpjūtis 1, 13:48
Pranešimai: 360
Miestas: ant jūros
iŽdykėlė :wink:
Vėl myliu [žiūri į temą apie Angeliną J.] :twisted:

_________________
... sagots ajouizav ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin