Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 18, 11:06

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Zodiako ženklai ir vairavimas
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 2, 13:55 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Štai tokią info, kurios tikrumo nei patvirtinti, nei paneigti negaliu, gavau šiandien. Gali būti, kad tame yra nemažai tiesos - aš pats esu dvynys ir išties, kaip ir teigia straipsnis, baisiai užknisu visus savo pedantišku požiūriu į saugų važiavimą ir taisyklių laikymąsi.

------

Kanados bendrovė „Insurance Hotline", remdamasi į eismo įvykius patekusių Šiaurės Amerikos vairuotojų statistika, nustatė tiesioginę priklausomybę tarp vairuotojo Zodiako ženklo ir jo šansų patekti į avariją ar gauti baudą už kelių eismo taisyklių pažeidimą.

Draudimo paslaugų kainas lyginanti „Insurance Hotline" ( http://insurancehotline.com ) šią teoriją grindžia per 6 metus sukauptais statistiniais duomenimis apie daugiau nei 100 000 JAV ir Kanados draudimo bendrovių klientų.

Saugiausia važiuoti su Dvyniais ir Liūtais

Pasak bendrovės prezidentės Lee Romanovos, tyrimas atskleidė, jog rečiausiai taisykles pažeidinėja ir į avarijas patenka Dvyniai ir Liūtai. Blogiausiai prie vairo sekasi Svarstyklėms ir Vandeniams: statistiniai duomenys liudija, kad jie dažniausiai pakliūdavo į eismo įvykius ir
sumokėdavo daugiausia baudų.

Šis tyrimas, kurio, pasak pačių „Insurance Hotline"darbuotojų, iš pradžių jie nelaikė rimtu, buvo atliktas kruopščiai ir atsakingai. Išnagrinėję daugiau nei 100 000 vairuotojų asmeninius duomenis ir surinkę informaciją apie per paskutiniuosius 6 metus jų padarytas avarijas ir gautas baudas, jie sukaupė išsamią medžiagą, kurios nagrinėjimas atskleidė netikėtus rezultatus. "Aš buvau apstulbinta mūsų darbo išvadų", - tvirtino L. Romanova. Pasak jos, net nuo vairuotojo amžiaus tikimybė padaryti avariją priklauso mažiau, nei nuo jo Zodiako ženklo. Geografinis aspektas (vairuotojų gyvenamoji vieta) taip pat turėjo mažiau įtakos už astrologinius kriterijus. „Verčiau sėsčiau į mašiną su 24 metų Liūtu negu su 25 metų Avinu", - prisipažino ji.

Kanadoje automobilio draudimas jaunesniems nei 24 m. asmenims kainuoja brangiau, kaina pradeda mažėti tik sulaukus 25-erių.

Astrologiniai vairuotojų reitingai

Remiantis tyrimo rezultatais buvo sudaryti du astrologiniai vairuotojų
reitingai. Į avarijas dažniausiai patekdavo šių Zodiako ženklų atstovai (avarijų skaičiaus mažėjimo tvarka):
1. Svarstyklės (blogiausi vairuotojai)
2. Skorpionai
3. Ožiaragiai
4. Avinai
5. Vandeniai
6. Šauliai
7. Žuvys
8. Jaučiai
9. Mergelės
10. Dvyniai
11. Vėžiai
12. Liūtai (geriausi vairuotojai).
Baudomis už eismo taisyklių pažeidimus dažniausiai buvo baudžiami šių ženklų vairuotojai:
1. Žuvys (daugiausia baudų)
2. Avinai
3. Vandeniai
4. Ožiaragiai
5. Svarstyklės
6. Jaučiai
7. Skorpionai
8. Liūtai
9. Vėžiai
10. Mergelės
11. Šauliai
12. Dvyniai (mažiausiai baudų)

...Ir vairavimo ypatumai

Remdamasi tyrimo duomenimis, „Insurance Hotline" prezidentė išleido knygą "Automobilio karma", kurioje apibūdina skirtingų Zodiako ženklų vairuotojų vairavimo ypatumus. Anot autorės, draudimo bendrovėms reikėtų atkreipti dėmesį į Svarstykles ir Vandenius, kurie ne tik dažnai patenka į avarijas, bet ir yra nedrausmingi vairuotojai. Avinų užsispyrimas ir vaikiškumas („pirma aš") taip pat, pasak „Insurance Hotline", neturėtų kelti didesnio draudikų pasitikėjimo. Svajotojoms Žuvims patariama būti atidesnėms judant "realiame pasaulyje". Skorpionų instinktas padeda jiems pasikliauti savimi, tačiau tik iki tos akimirkos, kai juos kas nors pralenkia. Tokiam vairuotojui Skorpionas negali dovanoti, ir prasideda lenktynės. Jaučiai yra užsispyrę ir labiau nei kiti Zodiako ženklai linkę „peršokti" sankryžą užsidegus raudonai šviesai. Šauliai – geri vairuotojai, žinantys, kad esant intensyviam eismui visokius triukus verčiau palikti profesionalams. Tačiau jie dideli plepiai, todėl jiems patariama prieš sėdant prie vairo kuo toliau nukišti mobilųjį telefoną. Ožiaragiai nuoširdžiai tiki, kad kelių eismo taisyklės parašytos kitiems, o patys stengiasi iš punkto A į punktą B patekti kaip įmanoma greičiau . Mergelės apibūdinamos kaip linkusios verčiau kirsti per stabdžius, kad sustotų prieš voverytę, nei apgalvoti, ar spės sustoti iš paskos važiuojantis automobilis. Vėžiai, Dvyniai ir Liūtai – tvarkingiausi vairuotojai, bet kartais jie būna tokie tvarkingi, kad kitus pradeda imti pasiutimas: antai Vėžiai, pasak "Insurance Hotline" ekspertų, yra labai kaprizingi ir mėgsta dėl smulkmenų spaudyti garso signalą kone visiems iš eilės.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 2, 14:05 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:58
Pranešimai: 5374
Miestas: sala
eeeeeeeeee :shock: :shock: :shock: as tik viena avarija turejau o jau blogeusiu šoferiu apsauke :shock: :shock:

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 2, 18:08 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Tjiu thiu, per kairį...
Dar prie geriausių. Prie vairavimo mandagi ir skrupulinga,be avarijų/ ale su mano mandagumu ne visi skaitosi...Apibaksnoja stovinčią mašiną./Dvynys/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 3, 16:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Balandis 6, 08:49
Pranešimai: 64
Miestas: Norge
chm...
negaliu tiket, kad teisybe...
:D
negaliu gi but blogiausia vairuotoja :)

bet greiti megstu ;-)
ir be avariju...

_________________
Tikėk savimi. Būk savimi...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 5, 12:04 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 19:31
Pranešimai: 2271
:shock: :o as irgi blogiausia jei tiket horoskopu :lol:
Mano drauge dvynys, man su ja baisoka vaziuot... o horoskopas teigia atvirksciai... :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 5, 13:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Balandis 6, 08:49
Pranešimai: 64
Miestas: Norge
:D
kartais horoskopai ir lieka horoskopais...
kaip neissipildziusios oru prognozes... ;-)

_________________
Tikėk savimi. Būk savimi...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 5, 13:38 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Na, kartais taip :-) Ale man tai pasirodo baisiausia iš visų pasaulyje važiuoti su svarstyklėmis - kaip horoskopas ir sakė :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 5, 13:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Balandis 6, 08:49
Pranešimai: 64
Miestas: Norge
tractor rašė:
Na, kartais taip :-) Ale man tai pasirodo baisiausia iš visų pasaulyje važiuoti su svarstyklėmis - kaip horoskopas ir sakė :-)


gal mazai svarstykliu "praveze" ? :D

_________________
Tikėk savimi. Būk savimi...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin