Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 13:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 23, 09:25 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Tai čia kada visi grįš iš atostogų ir vėl bus kamščiai?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: kaip mane automatine pavaru deze prazude
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 24, 00:02 
Vienzo ispildes savo sena svajone buvau vienu metu nepriklausomas vairuotuojas su nuosavu krovininiu mikroautobusu.Pirkausi padeveta bet padoru Forda su dyzeliu.Deja mechaniniu transmisiju gamykla galutinai atsisake jau.Teko vazinetis su automatine.Vasaris ir kovas slyksciausias metas ziemos atzvilgiu Niujorko apylinkese,saule jau gana stipri,-visdelto 39 paralele savo daro,bet vandenynas saldo.Ir gaunasi tokia kose,jog diena iki +10 C gali isilti,o nakti iki -20 spausti.Vienzo ima visokie lietus ir pugos kaip nuo grandines nutruke siausti.Na kaip puga ,tai ir laisvuju vairuotuoju metas - kompanijos savomis masinomis nerizikuoja per puga vazinetis.Vienzo Pasigriebiau uzsakyma ir akkurat spejau is megapolio istrukti tuo trumpu momentu,kai kas gali sulindo i namus,o kas negali -dar nepradejo formuoti kamsciu,vienzo pabegau nuo pugos siaures vakaru kryptimi i kazkoki kaima,kur didelis zvakiu fabrikelis stovejo ir lauke kazkokiu komplektuojanciu daliu.Kaip tik GPS antena buvau isigijes ir idieges i laptopa,taigi jei buciau amerikonas tai ziuredamas i ekrana ir vaziuociau,ten ant zemelapio taskas slenka ,suprask mano masina ir orientuokis kur esi ir kiek dar vaziuoti.Visas linksmumas prasidejo,kai vaziavau atgal link pugos nuo kurios sekmingai buvau pabeges.Sniego banga jau buvo pradejusi kelti kamscius ,kurie pavaziavus 10 km link NYC patapo kaip karo pabegeliai Prancuzijoje vokieciu blyckrigo metu.Paziurejau i ekrana ir isdaviau sena taisykle nekeisti kelio ant takelio - pasukau kazkokiu kolchoziniu keliuku tipo Kedainiai - Baisogala,juo labiau kad jis dave galimybe nupjauti kokius 20 myliu.Reikia pridurti,kad 20myliu nuo NYC prasideda kalvota ir uolinga vietove,net sunku patiketi kad pasoneje 15 mln megapolis guli.Masinu tenai ne kvapo ,tik valytuvai smagiai musa sniega lauk nuo lango.Idilija baigesi,kai masina daubose eme strigti nebegaledama iskopti.Kadangi masinu(ir policijos) ne kvapo,tai uzkeles ratus ant salikeles -ten ratai neslydo ant sniegu nuklotu asfaltu uzkopiau tas kelias ikalnes o paskui jau kelias tik zemyn ejo.3 juostu (i viena puse) plentas num.17 buvo prisnigtas ir todel apytustis,keli megejai slinko 50km/h greiciu bet vilkikai nereaguodami i puga leke kaip iprasta ~70 myliu/h.Isikimbu vienam i uodega ir lekiu is paskos.Vieno dalyka tik pamirsau,kad pas juos mechanines pavaros,o pas mane automatas.Vienu metu pajutau kad masina ima sukti,bet nesant sankabai atjungti ratu nuo variklio nebuvo kaip.Apie N(neutral) as jau po to prisiminiau.Vienzo atsipeikejau salikeleje veidu i eisma ,bet ratais zemyn.Pakiso kiaule amerikieciu pomegis skustis ir policijos operatyvumas.Po 10 min taip ir rado mane su kastuveliu bandanti atkasti masinai kelia...ech,nespejau.Gavau bauda uz "reckless driving" kas kartu su sudegintu kuru surijo mano honorara .Vairuokite masinas tik su mechanine pavara :lol:


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 24, 09:12 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 19:31
Pranešimai: 2271
hm, gal reiktų išmokti valdyt automatą extremaliom sąlygom?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 24, 09:56 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Aš tai sakyčiau, pirmiausiai reiktų išmokti lėčiau važinėti. O ir anoji avarija, jei paanalizuosim, būtų neįvykusi, lėčiau važiuojant :-)

Čia kaip dabartinė ta socialinė kampanija prieš karą keliuose: "Vairuotojau, galvok ne apie tai, kaip greičiau pasieksi kelionės tikslą. Vairuotojau, galvok, ar apskritai pasieksi kelionės tikslą".


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 24, 22:14 
Tractoriau,tai dantis ant lentyneles pasidesi,bilu neissimokesi jeigu letai vazinesi :lol: Karu siuo atveju ne nekvepejo,eismo dalyviu buvo nedaug,greiti varze tik puga.Be to 8 vakaro buvo,o jei nori uzsakymu - kelkis anksti.Tad rizikavau,bet men nepasiseke...del iskrypeliskos konstruktoriu minties.Tikrai butu pavyke masina suvaldyti jei butu pavyke atjungti ratus nuo variklio.


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 25, 11:53 
Gal but as ir klystu bet automate atleidus akseletoriu (gaza) gaunas kaip neutralke, o kas liecia stabdyma tai beveik visuos automatuos po 95 metu ABS sukisti.... Taigi persasi isvada kad kalta ne automatine deze o tarpine tarp vairo ir sedynes ;) ko gero stabdi sumaisei su gazu ir be to jei tikra amerikonka galiniai varomi pasitaike... tai tiek ir automato kaltes cia..


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 26, 03:33 
Na kad savitvarda turedavau nuo pat egzu islaikymo,tokiu dalyku man niekad nenutinka,net masina varliskai niekad nesokinedavo.O kad neteisingai elgiausi- gali buti.Nes kai pradejo vesti nosi i sona supratau tik,kad negalima staigiu judesiu daryti(be to is paskos masinos vaziavo- nedaug,bet buvo).Pasukau vaira i priesinga puse (gal 60 laipsniu) ir pridejau "gazo",bet svelniai ir nedaug.Maniau tai stabilizuos masina.Kas toliau buvo jau pamirsau - ar sukimas tesesi,ar tapo priesingu.Bet apsisukes 2k (ar 1.5k,nes) atsiduriau nugara i prieki ir salikeles krumuose(dekoratyviniuose).Veliau nustebes neaptikau ne vieno idreskimo(????? :roll: ).Stabdyti bandziau suprates kad prarandu kontrole,bet ne meslungiskai,o gal 20% max.Laisvi ratai gi automate buna tik N pozicijoje.Jeigu D , o akseleratoriu atleidi - tada ratai stabdo.


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 26, 13:18 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
su automatine, spėju, lengviau išmokti vairuoti..
dabar galvoju, kaip man reikės mokytis :roll: sunkiai tikriausiai išmoksiu, nevažinėjęs :lol: pažiūrėsim :twisted:

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin