Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 14:14

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 151 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Brigin.lt
StandartinėParašytas: 2010 Rugsėjis 9, 04:56 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Kažkaip atrodo lyg kas mus nupirktų. Čia buvo daug gerų temų, daug gerų draugų. Žinau jie nemirs, jie išliks, bet tas pavadinimas kažkoks nelietuviškas, tarsi kažkoks Maximos atstovas ateitų ir pasakytų, dabar jūs mano. Iš kitos pusės visiškai pritariu kad mirštame, va ir pati rečiau užsuku, kažkaip atsiranda kitų idėjų, naujų puslapių, bet čia visvien namai, tarsi senų tėvų dvaras, kur ne visada linksma, nes čia seni tėvai, bat kartais patraukia prisiminimai.
Tractor, tamsta esi bosas ir kaip padarysi, taip bus gerai, man svarbiausia kad visi besilanlantys čia būtų vėl, kad galėčiau matyti tas fainas temas, tuos unikalius žmones, kurie prajuokina, pralinksmina ir net supykdo.
Laikas - buvo fantastišku forumu. Čia praleista daug puikių valandų, surasta daug šaunių žmonių ir talentų. Te pakeičia jis tą savo rūbą, bet dvasiškai išlieka toks pat!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Brigin.lt
StandartinėParašytas: 2010 Rugsėjis 9, 08:40 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Nezinau kaip jum, bet mano manymu :roll: jei "kakutį" įvyniosi į gražų popierėlį, su neaiškiu ar gražiu pavadinimu, saldainiu nuo to jis netaps :wink: Sakyčiau kad tai pilstymas iš tuščio į kiaurą.

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Brigin.lt
StandartinėParašytas: 2010 Rugsėjis 9, 10:43 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Liepa 31, 12:30
Pranešimai: 3818
Man durnam paprastais žodžiais paaiškinkite ar forumas [laiko forumas, nu gerai jau dab brigin forumas] išliks su savo senom temom ar viskas bus išmesta į šiukšlinę :?:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Brigin.lt
StandartinėParašytas: 2010 Rugsėjis 9, 13:52 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis

Užsiregistravo: 2009 Gruodis 28, 16:03
Pranešimai: 217
Nesu as cia senbuvė..net ir ne vidutiniokė...sakyciau, tokia šviežutėlė, šiltutėlė naujokė. :difus_spruce_up Bet jaučiuosi čia labai gerai. :difus_19 Tik užsukus iškart ir užkibau..pasilikau...Buvau ir kitokiuose puslapiuose, bet ne tas...žmonių minios...ner tokio jaukumo. O čia - kaip šeima.
Tik pavadinimo pakeitimą išgyventi galima. Juk rožę jei vadinsi kitu vardu, ar ji nuo to kvepės mažiau?.... Svarbiausia, kad nesikeistu forumai, chatai, gyventojai, lankytojai, užklydėliai, svečiai...kad jų daugėtų. Nežinau, ar verta liūdėt dėl to, kad mažai renkas...Svarbu , kad renkas tikrai įdomūs, nuoširdūs, kūrybingi, draugiški žmonės...Jei jie išsilakstys kitur, bent jau man tai tikrai bus labai labai liudna..
PoPa aplankiau...apžiūrėjau..ir nieko nesupratau..(nemoku anglų :difus_26)..ir ką ten daryt? tik laiškelius, žinutes, komentarus rašyt? :difus_dntknw Aišku, kiekviena naujovė yra reikalinga ir įdomi. Tik sėkmės linkiu naujam projektui :difus_ok Pagarba Traktoriui, kad jis kažką kuria, daro... O nuo manęs butu tik vienas prašymas(jei tik įvykdomas) - sutaisykit mūsų įprastą ir pamilta Chatą... :difus_blush2 tegu jis dar ilgai ilgai gyvuoja... :difus_spruce_up (forumas su temom, kiek suprato mano blondiška makaulė, dar gyvuos ir toliau..)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Brigin.lt
StandartinėParašytas: 2010 Rugsėjis 9, 14:04 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:58
Pranešimai: 5374
Miestas: sala
sendien Laike norejau pradeti kazka naujo....

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Brigin.lt
StandartinėParašytas: 2010 Rugsėjis 9, 14:28 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Taip, forumai su visom temom ir t.t. liks, kaip buvę, kitur gal nemažai kas keisis, nes archaizmų kiekiai likę neįtikėtini, kai kur - kelioliką metų skaičiuojantys softo gabalai, daryti dar tais laikais, kai nemažai šiuolaikinių interneto vartotojų dar nebuvo net gimę.

O dėl pavadinimo - taip, sutinku su Stebėtoju - kam laikas tapo kakučiu, tam nuo pavadinimo niekas nepagerės :-) Kita vertus, tas pavadinimas eis kitur, visai nesusijusiam projektui, o čia ir toliau žiūrėsim, kaip ir ką galima nuveikti su žmonėmis, kurie turi minčių ir yra žmonės.

Nes išties tai visa ko pagrindas - tikrai ne pavadinimas ir net ne kažkoks softas, ir netgi ne tie įrašai, kuriuos mes paliekame. Viso ko esmė yra žmonės - mes :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Brigin.lt
StandartinėParašytas: 2010 Rugsėjis 9, 14:47 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Liepa 31, 12:30
Pranešimai: 3818
Na tada dar ne taip blogai [nubraukia prakaitą]. Laikas.lt man buvo pats pirmasis pastovus puslapis kuriame pradėjau lankytis, tiesa, iš pradžių pradėjau nuo chato, poto tik į forumą įlindau, bet nuo pirmos dienos man čia patiko ir jau N metų čia lankausi diena iš dienos, nevisada palieku kažką, bet visada aplankau, paskaitau :difus_1

Pritariu vakarei, man taip pat miela čia grįžti dėl žmonių, dėl pastovių lankytoju. Smagūs vakarai praleisti čia [kartais ir darbo laikas sutrumpintas].

Kaip ir Irma susipažinau su naujais ir ydomiais žmoonėm, kažką ir pats daviau, kažką paėmiau, vienu žodžiu vyko tobulėjimo procesas. Prisipažinsiu ir aš mažiau laio be skiriu šiam uslapiui, bet tai nereikškia, kad aš jį pamiršiu :!:

Fungiau, tai rodyk ka sugalvojai, matai dar forumo neuždaro :difus_1


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Brigin.lt
StandartinėParašytas: 2010 Rugsėjis 9, 14:51 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 09:28
Pranešimai: 2585
Miestas: pajurys
vietoj kad kurti kazikokius naujus puslapius siulau padaryti kapitalini "Laiko" remonta o ne kurti kazikokius brigin, popo ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 151 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin