Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 17:49

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: JUNKITĖS PRIE SISTEMOS " OPTIMIZUOKIM VERSLĄ"
StandartinėParašytas: 2009 Birželis 3, 11:32 
Atsijungęs
Pačiausias
Pačiausias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gegužė 19, 10:42
Pranešimai: 2463
Dėkuj, jumis taip pat su tuo pačiu, per tą pačią vietą!:)

Šiaip smagu, kad atsiranda tokios temos, kap "Vadove,..." Iš tiesų, dar smagiau, kad nuolatos diskutuojama apie laiką, nes Laikas - visiems brangus ir reikšmingas! Nes tik Laike galima skelbti visokius komentarus, ginčytis, kurti savo finansines piramides, monopolijas, oligarchijas ir virtualius kioskelius if u will...

Linkėdamas sėkmės, pridurčiau ir kitą variantą, kur mezgasi plačios galimybės skelbti savo įžvalgus: http://www.forumvilnius.lt skirtas užsienio partnerių paieškai ir tarptautinių ryšių plėtotei, tai, kad prašom irgi nepasididžiuoti
8)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: JUNKITĖS PRIE SISTEMOS " OPTIMIZUOKIM VERSLĄ"
StandartinėParašytas: 2009 Birželis 3, 12:15 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Ką galiu pasakyti į tą daug daug teksto, kurį parašė Mastytojas. Esu paprastas žmogus, užėjau į tą puslapį, kur nuoroda buvo, paskaičiau - ogi piramidinė schema - "remk" kitas įmones ir pačią tą sistemą ir ieškok, kas tave "remtų", o tie rėmėjai savo ruožtu irgi ieškos :) Ir iš to, atseit, bus šimtamilijardinės sumos investicijų :) Tai kur čia kažkokia "linijinė" schema?

Juolab pastebėsiu ir tai, kad revoliucinių finansavimo metodų nenusimato - viskas šioje srityje jau seniai sugalvota, o schemos su pinigais iš oro - arba atviras šarlatanizmas bei sukčiavimas (kaip kad piramidinės schemos), arba pusiau legalus apgaudinėjimas (kaip kad vadinamieji išvestiniai finansiniai instrumentai, kurių dėka kilo pasaulinė finansų krizė).

Taigi, siūlau kalbėti faktais, o ne samprotavimais apie sąvokas. Aš matau paprastą faktą - siūloma piramidinė schema, o beje, Mastytojas irgi jau pripažino, kad piramidinė schema šioje grupėje naudojama. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus tai nėra legalu.

O dėl teisėsaugos - tai, kad kažkas jau iškėlė bylą, tai dar nereiškia, kad jūs apie ją jau žinote.

Galų gale dar pastebėjimas, apie "autorinius projektus, įregistruotus LATGA" - galite ir benamių šunų globos draugijoje įsiregistruoti, bet jie nuo to netaps teisėtais.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: JUNKITĖS PRIE SISTEMOS " OPTIMIZUOKIM VERSLĄ"
StandartinėParašytas: 2009 Birželis 3, 15:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Balandis 22, 21:43
Pranešimai: 10
Populistas rašė:
Dėkuj, jumis taip pat su tuo pačiu, per tą pačią vietą!:)

Šiaip smagu, kad atsiranda tokios temos, kap "Vadove,..." Iš tiesų, dar smagiau, kad nuolatos diskutuojama apie laiką, nes Laikas - visiems brangus ir reikšmingas! Nes tik Laike galima skelbti visokius komentarus, ginčytis, kurti savo finansines piramides, monopolijas, oligarchijas ir virtualius kioskelius if u will...

Linkėdamas sėkmės, pridurčiau ir kitą variantą, kur mezgasi plačios galimybės skelbti savo įžvalgus: http://www.forumvilnius.lt skirtas užsienio partnerių paieškai ir tarptautinių ryšių plėtotei, tai, kad prašom irgi nepasididžiuoti
8)

*************************************************************
Dėkoju už šį pasiūlymą. Būtinai apsilankysiu. Aš irgi esu paprastas. Tik ne visi tą mano paprastumą supranta.

Su pagarba,

Mastytojas 677


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: JUNKITĖS PRIE SISTEMOS " OPTIMIZUOKIM VERSLĄ"
StandartinėParašytas: 2009 Birželis 3, 16:08 
Atsijungęs
Pačiausias
Pačiausias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gegužė 19, 10:42
Pranešimai: 2463
Mastytojas rašė:
Aš irgi esu paprastas. Tik ne visi tą mano paprastumą supranta.


Ne nu čia jau be žodžių... :shock:
Dar vienas toks forumukas, jeigu rusiškai nėra problemų rašyti http://www.aktobeforum.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: JUNKITĖS PRIE SISTEMOS " OPTIMIZUOKIM VERSLĄ"
StandartinėParašytas: 2009 Birželis 3, 16:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Balandis 22, 21:43
Pranešimai: 10
tractor rašė:
Ką galiu pasakyti į tą daug daug teksto, kurį parašė Mastytojas. Esu paprastas žmogus, užėjau į tą puslapį, kur nuoroda buvo, paskaičiau - ogi piramidinė schema - "remk" kitas įmones ir pačią tą sistemą ir ieškok, kas tave "remtų", o tie rėmėjai savo ruožtu irgi ieškos :) Ir iš to, atseit, bus šimtamilijardinės sumos investicijų :) Tai kur čia kažkokia "linijinė" schema?
***************************************************************

Mastytojas 677


Nenoriu daug tau aiškinti, nes tu vis viena nesupranti kas yra linijinio principo veikianti schema , o kokia yra tinkline struktūra. Linijine galima puikiausiai administruoti , o su tinkline jau visai kiti reikalai.
**************************************************************

Juolab pastebėsiu ir tai, kad revoliucinių finansavimo metodų nenusimato - viskas šioje srityje jau seniai sugalvota, o schemos su pinigais iš oro - arba atviras šarlatanizmas bei sukčiavimas (kaip kad piramidinės schemos), arba pusiau legalus apgaudinėjimas (kaip kad vadinamieji išvestiniai finansiniai instrumentai, kurių dėka kilo pasaulinė finansų krizė).
*****************************************************************
Mastytojas 677

Niekas čia nebuvo sugalvota. Štai dabar kai ši sistema susikurs tai bus viskas logiškai sugalvota ir teisingai apgalvota. O pinigai į sistemą ateis ne iš oro , bet iš įmonių atsiskaitomųjų sąskaitų pagal jiems pateiktas sąskaitas už suteiktas paslaugas. Juk už paslaugas yra mokama . Na , kad ir už konsultacijas tam, kad pasakyti ką ji turi daryti tam, kad išaiškintum kaip ji gali susikurti savo apyvartinį kapitalą. Jokių gyvenime "pusiau legalu" nebuna dirbant su žmonėmis, jie tau ne kokie obuoliai , kad juos galėtum perpjauti ir visiems dalinėti. Mastyk truputį ką rašai " tractor", jei nori nuo savo pradėto puolimo prieš mane apsiginti tam , kad visų akyse nepasirodytum bukapročiu.
*****************************************************************
Taigi, siūlau kalbėti faktais, o ne samprotavimais apie sąvokas. Aš matau paprastą faktą - siūloma piramidinė schema, o beje, Mastytojas irgi jau pripažino, kad piramidinė schema šioje grupėje naudojama. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus tai nėra legalu.
*****************************************************************
Mastytojas 677

Faktai tokie , kad yra paruošta visa projektinė medžiaga ir yra siūloma norintiems jungtis. O ar jie tai nuspręs daryti parodys laikas. O Mastytojas nepripažino, bet sukūrė visą projeką , kurį pasiruošęs prieš bet ką pristatyti ir jį apginti atsakydamas visiems komentatoriams į bet kokį klausimą, nes jis yra autorius. O autorius viską žino kas ir kaip. Taigi atsakiau. O kas tau sakė kad yra nelegalu projektus pristatinėti ? Parodyk man tokį įstatymą jei toks esi protingas ir viską žinantis. Aš tau bet kokiame teisme , kokį besugalvotų kas nors iškelti kaltinimą prieš mane įrodyčiau, kad čia yra vykdomas verslas, nes iš jo pagal sąskaitas faktūras už suteiktas paslaugas yra gaunamos legalios pajamos, kurios apmokestinamos . O sistemos kūrimas, tai yra būdas verslo rinkoje prilygstantis optimaliam sprendimui , kurio tik niekas dar nė karto nėra daręs . Aš tiesiog esu inovatyvus žmogus. Manau , kad jau vėl šiek tiek esi apšviestas " TRACTOR"
*****************************************************************
O dėl teisėsaugos - tai, kad kažkas jau iškėlė bylą, tai dar nereiškia, kad jūs apie ją jau žinote.
*****************************************************************
Mastytojas 677

Puiku, kad jau ją iškėlė . Aš apie tai dar kol kas nežinau, o jūs jau žinote. Tai gal pats ir būsi anoniminį pareiškimą parašęs ? ))) Aš jau sakiau , kad esu pasiruošęs , bet kokiai bylai, kuri bus nukreipta prieš mane ir mano įgyvendinamus projektus. Atmink , kad žmogus neįsitikinęs savo teisingumu tokių dalykų nedarytų. O aš juos vykdau ir toliau vykdysiu nežiurint kokias man kas nors darys kliūtis. Ar dabar tau aišku " tarctor" ?
******************************************************************
Galų gale dar pastebėjimas, apie "autorinius projektus, įregistruotus LATGA" - galite ir benamių šunų globos draugijoje įsiregistruoti, bet jie nuo to netaps teisėtais.

******************************************************************


Aš matau koks tu esi mažai informuotas žmogus, kuris tokiomis mintimis tik parodo savo neišmanymą ir bukaprotiškumą kitų žmonių atžvilgiu .

Gerai aš tau paaiškinsiu , kad suvoktum kokią čia nesąmoningą mintį pateikei. L-ATGA yra Lietuvos autorių teisių gynimo asocijacija ir jos funkcija ginti autoriaus teises , kai rinkoje atsiranda kitas toks autorius pradėjęs daryti tą patį , t.y tokiu būdu nukopijavęs mintis idėjas ir visa kita .

Štai tada kai jau būna tokia situacija, tai tikrasis autorius tam , kad visokie aferistai , gudročiai netrukdytų įgyvendinti pradėtus sumanymus tokį asmenį į paduoda į teismą kaltindamas jį tokių autorinių teisių savinimuisi. Po to kai teismas pripažįsta , kad jis pažeidė autorines teises , vadovaujantis tokia teismo nutartimi jam būna iškeltas ieškinys dėl patirtų nuostolių kompensavimo ... Ar dabar tau jau aišku apie teisėtumą, šunų draugijos globotojau ?????))))
*****************************************************************
Jei jau ką nors rašai " tractor" tai parašyk ką nors tokio logiško ir visiems suprantamo, tuomet nors bus įdomu skaityti ir komentuoti. O kai dabar tavo šį parodytą bukaprotiškumą privalau kritikuoti, tai patikėk " tractor" man tikrai tai nesuteikia jokio malonumo, nes čia tik būna be jokios prasmės gaištamas mano brangus laikas.

Jei neturi ką rašyti geriau patylėk, nes kartais tyla tikrai praverčia žmogui tam, kad pasisakydamas savo mintimis neapsikvailintum prieš kitus. Juk jie visi skaitydami sugeba matyti ir atskirti kas šioje visuomenėje yra šarlatanas , o kas yra teisus ir drąsus žmogus .

pagarbiai,

Mastytojas 677


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: JUNKITĖS PRIE SISTEMOS " OPTIMIZUOKIM VERSLĄ"
StandartinėParašytas: 2009 Birželis 3, 21:16 
Atsijungęs
Pačiausias
Pačiausias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gegužė 19, 10:42
Pranešimai: 2463
Mastytojas rašė:
Jei neturi ką rašyti geriau patylėk, <...>


Nu čia tai nesąmonę parašei, net gi, jeigu turi ką rašyti. Iš esmės, rašyti ir kalbėti visokius žodžius - konstitucinė teisė, kurią garantuoja LR įstatymai, taip kaip Laikas sukasi Lietuvoje, tai ir rašyti galima belenką - net gi labai sveikintina irgi skatintina.

Tai vat kaip gaunasi - Tamstos pristatoma idėja neatlaiko net absurdiškiausios kritikos - kodėl aiškiniesi ties kiekvienu teiginiu? Atrodo, kad sėkmingas pasiūlymas turėtų iš karto pritraukti kompetetingų interesantų dėmesį, tai jeigu ne taip, tai kažkas ne taip: arba čia ne to ieškai (bet kodėl tada "Vadove,.." kreipiesi ir ieškai laike...?) arba kažkas netobula pačioje idėjoje. Tai viską apibendrinus, bertėtų pradėti nuo pirmojo punkto: Check cabel connection
8)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: JUNKITĖS PRIE SISTEMOS " OPTIMIZUOKIM VERSLĄ"
StandartinėParašytas: 2009 Birželis 4, 00:23 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Taigi, ant pirštų, kadangi jau aiškėja detalės:

Mastytojo įmonė "OSC" ar kaip ten, teikia pagal sąskaitas faktūras konsultacines paslaugas 10 įmonių (viršutinis lygmuo). Tos 10 įmonių teikia konsultacines paslaugas kiekviena 10 įmonių (antras lygmuo), o šiosios - vėl kiekviena 10 įmonių (trečias lygmui), o jau šios - vėl kiekviena 10 įmonių (ketvirtas lygmuo). Ir t.t.. Nesunkiai galime paskaičiuoti, kad jei viršutiniame lygmenyje bus 10 įmonių, tai antrame - jau 100, trečiame - 1000, ketvirtame - 10000, o penktame - 100000, t.y., toks skaičius, kurį Lietuvoje įtraukti į tokį projektą - jau nerealu.

Ir viskas daroma taip, kad kiekviena įmonė, suteikusi pagal Mastytojo įmonės "OSC" licenciją paslaugų (kartu perparduodama licencines teises) kitai įmonei, turi pirkti analogiškų paslaugų už tam tikrą procentą iš aukštesnio lygmens įmonių. Ir t.t.

Žodžiu, schema viens prie vieno, kaip tie aferistiniai bajeriai iš serijos "te tau sąrašas sąskaitų, pervesk po 10 litų kiekvienai iš nurodytų, ištrink viršutinę, tada savo sąskaitą įrašyk apačioje ir surask 10 pusgalvių, kurie padarys tą patį". Tik tiek, kad šiuo atveju viskas apiforminta "sąskaitomis-faktūromis", "konsultacinėmis paslaugomis" ir pan.. Nors akivaizdu, kad kaip ir įprastose piramidinėse schemose, produktas čia nėra sukuriamas (tegul ir pavadinamas "konsultacinėmis paslaugomis").

Galiu dar beje įvardinti, prie ko čia LATGA-A: šitas piramidinis bulšitas yra nepatentuojamas jokiais būdais. Ir anei jokiais būdais neginamas įstatymų. Nes aferizmu čia neša iš už kilometro. O bet tačiau, LATGA-A yra nusispjaut į tai, nes visas šitas makaronas yra apiformintas, kaip dokumentai, kurie, esą, yra autoriniai kūriniai, t.y., autorių teisių įstatymu ginamas turtas. Ir vat dabar Mastytojas ir "OSC" tikisi, kad LATGA-A šitą bulšitą nagrinės, kaip kažkokį autorinį kūrinį, kurio "teises" gins teismuose, jei kas nors iš tų, kam pabandyta pripudrinti proto, pabandys paskelbti informaciją, gautą tiesiogiai iš šito veikėjo :D :D :lol: Galiu tik nuliūdinti: LATGA-A paprastai gina teises tiktai tų, iš kurių gauna realų pelną. Šiuo gi atveju LATGA-A pajamos būtų neabejotinai minusinės, nes duotieji dokumentai jau pirmame pasitaikiusiame teisme būtų nagrinėjami, kaip sutartiniai dokumentai tarp ūkio subjektų, kuriems, kaip žinia, autorių teisės negali galioti :-) Taigi, vis dėl to, patariu kreiptis į benamių šunų globos draugiją - gali būti, kad tokia pasiūlys kokių nors rimtesnių apsaugų tamstos verslui, pvz., 1000 pasiutlige sergančių sargių :-)

O dėl to, kaip bus su bylomis - pažiūrėsim po kiek laiko :-) Gal aš ir klystu, ir gal mūsų šalyje ir legalu daryti tokias aferas. Bet apie tai manau, verta bus kalbėti po kokių metų-dviejų, kai užsibaigs teisinės karuselės, tiesa? :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: JUNKITĖS PRIE SISTEMOS " OPTIMIZUOKIM VERSLĄ"
StandartinėParašytas: 2009 Birželis 4, 12:25 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
bravo :D

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin