Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 19, 17:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: JUNKITĖS PRIE SISTEMOS " OPTIMIZUOKIM VERSLĄ"
StandartinėParašytas: 2009 Birželis 4, 12:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Balandis 22, 21:43
Pranešimai: 10
tractor rašė:
Taigi, ant pirštų, kadangi jau aiškėja detalės:

Mastytojas 677 :D

Sveikas "Tractor" teks vėl tau aiškinti, bet kartu ir kiti pasiklausys , kad suprastų. Gal ir gerai, kad užvedei šią diskusiją, nes tokiu būdu greičiau viską ir išsiaiškinsime.

*************************************************************************
Mastytojo įmonė "OSC" ar kaip ten, teikia pagal sąskaitas faktūras konsultacines paslaugas 10 įmonių (viršutinis lygmuo). Tos 10 įmonių teikia konsultacines paslaugas kiekviena 10 įmonių (antras lygmuo), o šiosios - vėl kiekviena 10 įmonių (trečias lygmui), o jau šios - vėl kiekviena 10 įmonių (ketvirtas lygmuo). Ir t.t.. Nesunkiai galime paskaičiuoti, kad jei viršutiniame lygmenyje bus 10 įmonių, tai antrame - jau 100, trečiame - 1000, ketvirtame - 10000, o penktame - 100000, t.y., toks skaičius, kurį Lietuvoje įtraukti į tokį projektą - jau nerealu.
*************************************************************************
Mastytojas 677 :D

Taip šioje sistemoje yra numatyti 4 lygiai. Pirmas lygis , kai sistemos dalyviai jungiasi tiesiogai prie OSC centro formuojamo rato. Jo limitas yra nustatytas -1000 Imonių, kurių sąskaitos patenka į bendrą OSC įmonių duomenų bazę . Antrame lygyje yra numatytas 10 000 įmonių, ir jos jungaisi nuo pirmojo lygio. Trečią lygį sudaro 100 000 įmonių ir jos jungaisi nuo antrojo lygio. Ketvirtąjį lygį sudaro 1 000 000 įmonių, kurios jungiasi nuo trečiojo lygio. O toliau , kadangi kieviename lygyje formuojant savo grupes dar numatyti 7 etapai , tai šis skaičius per laiką gali išaugti iki 30 000 000 įmonių visame pasaulyje. Todėl viskas priklausys nuo įmonių vadovo mąstymo. Čia gaunasi panašiai , kaip ieškoti savo verslo partnerio suteikiant jam verslo konsultaciją kaip gali suformuoti savo apyvartini kapitalą.

Lietuvoje veiks tik 2 lygiai . O tai reiškia 10 000 įmonių , kurio galės prisijungti prie šių lygių. Kitos įmonės, kurios norės jungtis turės tai daryti per 2 lygio įmones, kad gauti pažymejimą vykdyti platinimą jau ne Lietuvoje , bet kokioje kitoje pasirinktoje Europos Sąjungos šalyje ar pasirinktoje pasaulio šalyje


O kitose šalyse atsižvelgiant į jose esančių gyventojų skaičių bus nustatomi lygiai vadovaujantis formule ( Gyventoju sk/ 400 žmonių ) = Įmonių X ? skaičius.
Pvz Europos Sajunga , kurioje gyvena 493 Milijonai bus nustatyti 4 lygiai. Reiskiasi toje rinkoje galima pasiekti 1,2 milijonus imoniu, kurios galės prisijungti prie sistemos " OPTIMIZUOKIM VERSLĄ" .

Japonijoje , kurioje gyvena 127 Milijonai žmonių, galima bus pajungti 320 000 įmonių. ( 3 lygiai)
Amerikoje, kur gyvena 295 Milijonai žmonių , bus galima pajungti 730 000 įmoniu ir t.t. ( 3 lygiai)

Štai tokia laukia toji realybė ateityje " tractor" , kai visi pradės mąstyti kitaip. Todėl ši ekonominė krizė ir ves prie to , kad didelė dalis įmonių , kurių vadovai neras sprendimų , bus priverstos jungtis pre šios sistemos , kad nereikėtų pasitraukti iš rinkos. Aš dabar tik siūlau jiems optimalų sprendimą , kaip šioje situacijoje jiems išsigelbėti. O jie patys nuspręs kaip jiems toliau elgtis.

**************************************************************************
Ir viskas daroma taip, kad kiekviena įmonė, suteikusi pagal Mastytojo įmonės "OSC" licenciją paslaugų (kartu perparduodama licencines teises) kitai įmonei, turi pirkti analogiškų paslaugų už tam tikrą procentą iš aukštesnio lygmens įmonių. Ir t.t.
*************************************************************************
Mastytojas 677 :D

Čia šioje vietoje tu nesupranti kaip tai bus daroma. Tuoj paiškinsiu. Jokių licenzijų niekas negaus. Sistemos dalyviams bus suteikti pažymėjimai , kad jie turi teisę vykdyti savo formuojamų grupių paiešką įtraukdami į šią sistemą kitas įmones. Kol jie tokio pažymėjimo neturės šios veiklos vykdyti negalės. Kad gauti šį leidimą, jie turės sumokėti prisijungimo prie sistemos mokestį pagal gautą derinį, o kartu jų įmonės rekvizitai bus patalpinti portale . Visiems, kurie jungsis prie šios sistemos turės įvykdyti pervedimus pagal jiems išrašytas sąskaitas faktūras apmokėjimui. Tokiu būdu sitemos dalyvio sąskaita platinamame derinyje visada jam duos pajamų apyvartiniam kapitalui formuoti. Kai bus sukurtas portalas, kiekviena įmonė , kuri norės prisijungti prie sistemos galės šį sąskaitų derinį dar pasirinti ir atsitiktine tvarka.


O šioje sistemoje bus visų prisijungusiųjų įmonių sąskaitos. Todėl sistemos narys ( įmonė) formuoti savo kapitalą turės šiais būdais:
* 1. Atsitiktine tvarka per portalo derinį;
* 2. Pačiam vykdant paiešką per patvirtintą derinį;
*3. Jo sąskaitos platinimas per kitus narius patvirtintame derinyje.

Štai " tractor" kiek kiekvienam sistemos nariui ir bus suteikta galimybių , kad jis turėtų apyvartinių lėšų. O toliau sistemos dalyviai susiformavę šiuos kapitalus, patys galės užsiimti investavimu į kitus sąskaitų derinius. Visa tai reikia pamatyti tam, kad būtų galima suprasti. Jei nebūtų šios pasaulinės ekonominės krizės, tai tokią sistemą būtų sunku sukurti. Tačiau dabar yra pats palankiausias metas tai pradėti daryti. Todėl pirmiausia ir atsiras įmonių vadovai , kurie bus strategai matantys šios pradėtos įgyvendinti idėjos ateitį.
***************************************************************************
Žodžiu, schema viens prie vieno, kaip tie aferistiniai bajeriai iš serijos "te tau sąrašas sąskaitų, pervesk po 10 litų kiekvienai iš nurodytų, ištrink viršutinę, tada savo sąskaitą įrašyk apačioje ir surask 10 pusgalvių, kurie padarys tą patį". Tik tiek, kad šiuo atveju viskas apiforminta "sąskaitomis-faktūromis", "konsultacinėmis paslaugomis" ir pan.. Nors akivaizdu, kad kaip ir įprastose piramidinėse schemose, produktas čia nėra sukuriamas (tegul ir pavadinamas "konsultacinėmis paslaugomis").
***************************************************************************
Mastytojas 677 :D

Tu klysti. Ne taip bus. Paaiškinsiu, kad suvoktum. Pirmiausia tu gausi pakvietimą prisijungti nuo jau sistemos nario, kuris tau nurodys savo NIKĄ. Jei nuspresi prisijungti , tai pirmiausia turėsi pasitikrinti mūsų OSC centre, ar šis derinys, kuris tau pateiktas yra legalus, turiu omenyje ar jam yra duotas leidimas veikti rinkoje, kad jis būtų platiniamas. Jei gausi patvirtinimą, kad pagal šį NIKĄ viskas gerai ir sąskaitos atitinka patvirtintą derinį , tuomet tu galėsi daryti likusius pervedimus. Pirmą pervedimą tu padarysi NIKUI, kuris tave surado. Jis tau išrašys sąskaitą faktūrą " už suteiktas paslaugas-konsultacijas" . Po to kai centras gaus patvirtinimą, kad jau esi padaręs šį pervedimą , tu turėsi padaryti kitiems sistemos nariams pervedimus , pagal jų pateiktas sąskaitas faktūras . Kai visi pervedimai bus atlikti ir sutikrinti, kad jau pervedimai atlikti , tik tuomet tau ( įmonei) bus išduotas pažymėjimas , kuriame bus patvirtintas įmonių sąskaitų derinys, kurį jau galėsi platinti ( ar pavesi kokiam savo vadybininkui tai daryti ) rinkoje tam, kad prie šios sistemos galėtum jungti kitas įmones. Štai taip viskas ir bus administruojama OSC administratorių.
**************************************************************************

Galiu dar beje įvardinti, prie ko čia LATGA-A: šitas piramidinis bulšitas yra nepatentuojamas jokiais būdais. Ir anei jokiais būdais neginamas įstatymų. Nes aferizmu čia neša iš už kilometro. O bet tačiau, LATGA-A yra nusispjaut į tai, nes visas šitas makaronas yra apiformintas, kaip dokumentai, kurie, esą, yra autoriniai kūriniai, t.y., autorių teisių įstatymu ginamas turtas. Ir vat dabar Mastytojas ir "OSC" tikisi, kad LATGA-A šitą bulšitą nagrinės, kaip kažkokį autorinį kūrinį, kurio "teises" gins teismuose, jei kas nors iš tų, kam pabandyta pripudrinti proto, pabandys paskelbti informaciją, gautą tiesiogiai iš šito veikėjo :D :D :lol: Galiu tik nuliūdinti: LATGA-A paprastai gina teises tiktai tų, iš kurių gauna realų pelną. Šiuo gi atveju LATGA-A pajamos būtų neabejotinai minusinės, nes duotieji dokumentai jau pirmame pasitaikiusiame teisme būtų nagrinėjami, kaip sutartiniai dokumentai tarp ūkio subjektų, kuriems, kaip žinia, autorių teisės negali galioti :-) Taigi, vis dėl to, patariu kreiptis į benamių šunų globos draugiją - gali būti, kad tokia pasiūlys kokių nors rimtesnių apsaugų tamstos verslui, pvz., 1000 pasiutlige sergančių sargių :-)
**************************************************************************
Mastytojas 677 :D

Šioje vietoje daug nekalbėsiu. Pasakysiu , kad esi bukaprotis ir nieko nesupranti apie autorines teises. Todėl tau pačiam reikia kreptis į tą benamių šunų draugiją, nes atėjus laikui gali staugti kaip pasiutęs šuo , kai pamatysi šios kuriamos sistemos veiklos rezultatus. Ir šie žmonės , kuriuos tu bandai nuteikinėti neigiamai , turės viską gyvenime, o tu savo burnoje tik kaulą. Ar supratai "tractor", kad eilinį kartą apsijuokei. Aš maniau , kad esi nors šiek tiek protingesnis. Bet pasirodo išminties pas tave labai mažai , o pasipūtimo , kad daug žinai, labai daug. Todėl dar kartą tau tvirtinu, kad esi bukaprotis, nieko nesuvokiantis ir nesuprantantis nei apie verslą nei apie gyvenimą. Tačiau labai gerai tikriausiai nusimanai apie benamius šunis. Taip nesinori tau viso to sakyti, bet esu priverstas, kad nuleistum iš vidaus savo garą ))))

**************************************************************************
O dėl to, kaip bus su bylomis - pažiūrėsim po kiek laiko :-) Gal aš ir klystu, ir gal mūsų šalyje ir legalu daryti tokias aferas. Bet apie tai manau, verta bus kalbėti po kokių metų-dviejų, kai užsibaigs teisinės karuselės, tiesa? :-)

***************************************************************************

Mastytojas 677 :D

Čia ne afera, bet sprendimas. Todėl, kad tu kysti jau dabar tau yra įrodyta. O įsitikinsi pats , kai pamatysi kai pradės veikti ši sistema. Ir žinai kodėl tu prie jos nesijungsi ir kauksi kaip šuo matydamas kaip visiems kitiems gerai sekasi ? Nori pasakysiu . O todėl, kad negalėsi savo viduje nugalėti slypinčio " ego" . O po dviejų metų pamatysi koks bus rezultatas ir tada galėsi savo nuomonę pareikšti sistemos dalyviams. Bet tada jau tu pulsi ne ant manęs , bet visi jie būdami šios sistemos dalyviais puls ant tavęs . Štai tada ir sužinosi kaip ši karuselė sukasi ir kur yra tikroji tiesa.

Sėkmės Tau . Ir iki .. Neklaidink žmonių , nes tarp jų pats pasiklysi. Tavyje yra stiprus "ego", todėl tau yra sunku šiame gyvenime. Bet šioje vietoje niekas tau negalės padėti, jei pats nesugebėsi jį įveikti. To tau nuoširdžiai ir linkiu. :mrgreen:

Mastytojas 677 :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: JUNKITĖS PRIE SISTEMOS " OPTIMIZUOKIM VERSLĄ"
StandartinėParašytas: 2009 Birželis 4, 13:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Balandis 22, 21:43
Pranešimai: 10
Populistas rašė:
Dėkuj, jumis taip pat su tuo pačiu, per tą pačią vietą!:)

Šiaip smagu, kad atsiranda tokios temos, kap "Vadove,..." Iš tiesų, dar smagiau, kad nuolatos diskutuojama apie laiką, nes Laikas - visiems brangus ir reikšmingas! Nes tik Laike galima skelbti visokius komentarus, ginčytis, kurti savo finansines piramides, monopolijas, oligarchijas ir virtualius kioskelius if u will...

Linkėdamas sėkmės, pridurčiau ir kitą variantą, kur mezgasi plačios galimybės skelbti savo įžvalgus: http://www.forumvilnius.lt skirtas užsienio partnerių paieškai ir tarptautinių ryšių plėtotei, tai, kad prašom irgi nepasididžiuoti
8)

***************************************************************************
Jau apsilankiau tame forume, bet kad ten bendraujama tik anglų ir rusų kalbomis. Kodėl nėra forumo lietuvių kalba ?

Mastytojas 677


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: JUNKITĖS PRIE SISTEMOS " OPTIMIZUOKIM VERSLĄ"
StandartinėParašytas: 2009 Birželis 5, 09:38 
Atsijungęs
Pačiausias
Pačiausias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gegužė 19, 10:42
Pranešimai: 2463
Tas forumas skirtas partnerių paieškai ir dialogo skatinimui artimąjame užsienyje. Beja, visokias piramides sėkmingai reklamuoja kazachai - Aktobeforum.com - vat ten tai tikrai verda darbas, nes žmonės, nors ir nepatiklūs, bet lengvai susigundo visokiais dideliais menamais uždarbiais.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: JUNKITĖS PRIE SISTEMOS " OPTIMIZUOKIM VERSLĄ"
StandartinėParašytas: 2009 Birželis 6, 08:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Balandis 22, 21:43
Pranešimai: 10
Populistas rašė:
Tas forumas skirtas partnerių paieškai ir dialogo skatinimui artimąjame užsienyje. Beja, visokias piramides sėkmingai reklamuoja kazachai - Aktobeforum.com - vat ten tai tikrai verda darbas, nes žmonės, nors ir nepatiklūs, bet lengvai susigundo visokiais dideliais menamais uždarbiais.

**************************************************************************
Sveiki ,

Dėkoju už šią informacija, turėsiu tai omenyje. Bet aš šią idėją-sistemos kūrimą esu numatęs pradėti įgyvendinti nuo Lietuvos verslininkų. O jie jau patys turėdami ryšius užsienyje juos ir išvystys. Dabar šia tema, kad visa tai įgytų pagrindą ir aktyvumą tiesiog reikalingos diskusijos. Todėl pradėsiu organizuoti elektronines verslo konferencijas į kurias kviesiu verslininkus pristatydamas šią sistemą. Turi įvykti branda jų sąmonėje , kad pasikeistų mąstymas, nes jei jie taip pat bus nusiteikę priešiškai kaip " tractor " nieko nebus, nes juos valdys vienintėlė mintis , kad tai sukčiavimas ir t.t . Man to nereikia ir nežadu aš tokiais dalykais užsiimti. Turiu aš ateities verslo ekonominį planą, žinau kaip jį būtų galima visiems kartu išvystyti, o teisingai strateguojant pasiekti puikių rezultatų.

Mastytojas 677


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: JUNKITĖS PRIE SISTEMOS " OPTIMIZUOKIM VERSLĄ"
StandartinėParašytas: 2009 Birželis 6, 09:25 
Atsijungęs
Pačiausias
Pačiausias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gegužė 19, 10:42
Pranešimai: 2463
Oj, Mąstytoja, Mąstytoja - aiškia gi tractor išdėstė principą - draudžiama mūsiuose tokias finansines aferas sukioti, tai nebent kokiame Zanzibare or Sejšelų salose turėtų pasisekimą, nors, kalbant apie gobšuolius posovieitnius verslininkėlius irgi galima pritaikyti. Čia matau, kad kaip tik tie ir būtų tamstos pacientai...

Elementari matematika ir primityvūs skaičiavimai, kol kas rodo tamstą propaguojant finansines makles. Jei taip nėra, tai vadinasi kažko esminio nepaminėjai, o tada reiškia, kad nenuoširdžiai slepi svarbias detales ir sieki sau naudos, nelygiavertiškose konkurencinėse sąlygose - čia irgi nusikaltimas, ekonominis...

Vienžo - sėkmės tokiau mulkinant liaudį, jei uždirbsi daug babkių, nepamiršk, kad Laikas tau parodė kelią, o jeigu atsisėsi į kalėjimą, tai irgi parayk - pamėginsim apginti be ne vienintelį finansinių piramidžių mohikaną, kaip saugotiną vienetą, gal pagerins maisto davinį
:D :D :D

P. S. Nothing personal!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: JUNKITĖS PRIE SISTEMOS " OPTIMIZUOKIM VERSLĄ"
StandartinėParašytas: 2009 Birželis 6, 10:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Balandis 22, 21:43
Pranešimai: 10
Populistas rašė:
Oj, Mąstytoja, Mąstytoja - aiškia gi tractor išdėstė principą - draudžiama mūsiuose tokias finansines aferas sukioti, tai nebent kokiame Zanzibare or Sejšelų salose turėtų pasisekimą, nors, kalbant apie gobšuolius posovieitnius verslininkėlius irgi galima pritaikyti. Čia matau, kad kaip tik tie ir būtų tamstos pacientai...

Elementari matematika ir primityvūs skaičiavimai, kol kas rodo tamstą propaguojant finansines makles. Jei taip nėra, tai vadinasi kažko esminio nepaminėjai, o tada reiškia, kad nenuoširdžiai slepi svarbias detales ir sieki sau naudos, nelygiavertiškose konkurencinėse sąlygose - čia irgi nusikaltimas, ekonominis...

Vienžo - sėkmės tokiau mulkinant liaudį, jei uždirbsi daug babkių, nepamiršk, kad Laikas tau parodė kelią, o jeigu atsisėsi į kalėjimą, tai irgi parayk - pamėginsim apginti be ne vienintelį finansinių piramidžių mohikaną, kaip saugotiną vienetą, gal pagerins maisto davinį
:D :D :D

P. S. Nothing personal!

************************************************************************
Aš jums dar kartą sakau:- " Čia ne maklis, o bus sistema" . O kaip į ją jungsis ar nesijungs laikas parodys, bet tai bus daroma atvirai . Todel esu pasiruošęs visiems atsakyti į uždavinėjamus jų klausimus. Ir aš į jokį kalėjimą nežadu sėstis, nes tai ką darysiu bus mano idėjos įgyvendinimas, o kartu ir kelias į verslo ateitį. Man reikalinga komanda ir aš ją surasiu. Žinoma ne iš karto , bet per laiką, nes mąstančių žmonių yra . Ir dar isidemek , kad čia ne piramidė , bet kitokia sistema, kuri nebuvo taikyta jokioje pasaulio šalyje.. Todėl aš ir esu vienintelis jos autorius.

Sau naudos nesiekiu , bet aš ją turėsiu pasiekęs sąžiningai ir dorai , kaip ir kiekvienas, kuris vykdo verslą. Juk jis iš atlikto darbo irgi gauna pajamas. Taigi jūs esate neteisūs taip sakydami. Naudą turės tos įmonės, kurios prisijungs prie šios sistemos, pagal kurį yra numatytas įmonių limitas. Kurie suspės laiku viskas puiku , tie išgelbės savo verslus, o kas rinksis kitą sprendimą tai nuo konkurencijos ir dideles pasiūlos rinkoje , jos neatlaikęs tiesiog gali žlugti. Tokia laukia verslo realybė ekonominės recesijos sąlygomis. O aš visiems šiuo pateiktu sprendimu noriu tik rasti išeitį. Ir neivieno verslininko nežadu ilgai įkalbinėti, nes kiekvienas iš jų turi savo galvas tikėti tuo kas sakoma, ar įsitikinti po to kai visa tai pradės vykti. Galiu tik trumapai pasakyti :- " Kas mastys tas išlaikys savo sukurtus verslus, o kas nemastys tie praras viska ir verslus, ir namus, ir automobiius, nes iš jų juos paims kreditoriai , kai nesugebės susimokėti palūkanas, bei gražinti pasiimtas paskolas. Aš esu mastytojas , kuris viska stebi link kur dabar eina ekonomika ...Galesim pakalbėti po kokių 6-8 mėnesių šia tema , kai Lietuva greičiausiai jau bus prasiskolinusi, gal būt net devalvavus litą. O verslas merdijantis patirdamas paskutinę agoniją.

Čia apie konkurenciją nėra ką kalbėti, nes aš esu šios sistemos autorius, turintis teisę skleisti savo mintis ir idėjas. Štai jums ir visa konkurencija. O , jei atsiras kitas propoguojantis šią sistemą rinkoje , ir aš tai nustatytsiu su savo sistemos dalyviai , kad jis yra konkurentas naudojantis tuo ko nėra sukuręs štai tuomet jam bus MANO TEISMAS.


Todėl perduok savo " TRACTOR" , kad jo principai ką jis pasakė šiai sistemai, kurią aš kursiu negalios. Aš juos pakeisiu , nes tai bus kitoks verslo veiklos principas. Ar aišku jums darbar mieli išminčiai . Man kelio nereikia rodyti , as pats jums rodau kelią kuriuo reikia eiti sakydamas :- " Eikime kartu" . O jei jums nepakeliui , tai tuomet linkiu visiems jums sėkmės . Tuo ir baigiam šią temą. Iki :D


Mastytojas 677


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: JUNKITĖS PRIE SISTEMOS " OPTIMIZUOKIM VERSLĄ"
StandartinėParašytas: 2009 Birželis 6, 11:08 
Atsijungęs
Pačiausias
Pačiausias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gegužė 19, 10:42
Pranešimai: 2463
Mastytojas rašė:
Man kelio nereikia rodyti , as pats jums rodau kelią kuriuo reikia eiti sakydamas :- " Eikime kartu" . O jei jums nepakeliui , tai tuomet linkiu visiems jums sėkmės . Tuo ir baigiam šią temą. Iki :D


Čia jau pas Dainių Pūrą ar Gediminą Navaitį reikia krepitis...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: JUNKITĖS PRIE SISTEMOS " OPTIMIZUOKIM VERSLĄ"
StandartinėParašytas: 2009 Birželis 6, 11:23 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Mastytojau, negaišk savo brangaus laiko piršdamas žmonėms savo nesamones. Geriau pamastyk, ar verta įžeidinėti tuos kas turi savo nuomonę šiuo klausimu.

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin