Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 06:34

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 65 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 15, 10:19 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
Tikslai nezinau, bet nuomone turiu tokia: yra tevu, kurie vieni augina vaika, nieko blogo, jeigu du tevai augins ta pati vaika.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano mama - tėtė ?
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 30, 09:52 
Viena yra aisku, kad jei vaikas bus gejus, tai jis ir taip bus, nesvarbu kur jis auga. Tad netradicine seima itakos tam dalykui neturi.
Nes nera tik vieno faktoriaus, kuris ta itakoja. Itakoja visuma, o ypac zmogui dar vystantis isciose.Tad zinoma kad geriau, jei vaikas augs seimoje. Svarbu, kad tevai nebutu alkoholikai ar kitokie asocialus asmenys, butu dori zmones, o kokios jie oreantacijos, nera svarbu.


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano mama - tėtė ?
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 30, 10:43 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Ne tik prigimtinės savybės lemia, vaikas bus ar nebus gėjumi, nepamirškime ir auklėjamojo faktoriaus, tėviškąjį ir motiniškąjį auklėjimą , rengimą tėvystei ir motinystei. Ne vien instinktais paremta- mergaitė stumdys mašinėles ar vystys lėles ir siūs joms rūbelius? :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano mama - tėtė ?
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 30, 19:16 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Pasak taves,seksualiniu mazumu atsiradima itakoja auklejimas?!
Praplesk savo minti,asha..nes kol kas nematau,kaip butu galima sutikti su tokiu pasakymu..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano mama - tėtė ?
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 30, 21:41 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Laukine rašė:
Pasak taves,seksualiniu mazumu atsiradima itakoja auklejimas?!
Praplesk savo minti,asha..nes kol kas nematau,kaip butu galima sutikti su tokiu pasakymu..

Kaip pažiūrėsi...Čia, Laukine, galima plėsti mintį iki galo ir aš to nevengiu, nes ir patys mokslininkai dar ir šiame dešimtmetyje tyrinėja šį klausimą ir tam nėra padėtas taškas- tyrimas baigtas.
Pabandykim paprieštarauti Freudui ir paneikim, kad auklejimas neturi įtakos. :wink:
Pažiūrėkim ir „homoseksualumo geno“ tyrimus, atliktus filosofijos daktarų Brad‘o Harrub‘o, Bert‘o Thompson‘o ir Dave‘o Miller‘io. .

Homoseksualizmas praktikuojamas tūkstančius metų. Kalbant paprastai, homoseksualizmas apibrėžiamas kaip seksualiniai santykiai tarp tos pačios lyties asmenų (t.y. dviejų vyrų arba dviejų moterų). Sigmund‘as Freud‘as pirmasis iškėlė prielaidą, kad tėvų santykiai su vaiku galiausiai nulemia jaunuolių seksualinę orientaciją. Tačiau šis „auklėjimo“ aspektas iš tikrųjų nusileido „prigimtiniam“ atitikimo aspektui. Ar galima tam tikrą elgesį (pavyzdžiui, alkoholizmą, homoseksualumą, šizofreniją) paaiškinti genetika? Ar toks bei kitoks elgesys yra įtakojamas prigimties, ar auklėjimo? Ar tai įgimta, ar to išmokstama? Kai kurie asmenys tikėjo, kad atsakymas bus atrastas besislepiantis tarp chromosomų, tiriamų Žmogaus Genomo Projekte.

Žmogaus X ir Y chromosomos (dvi „lyties“ chromosomos) buvo pilnai sudėliotos į sekas. Visame pasaulyje esančių laboratorijų atlikto darbo dėka mes žinome, kad X chromosomoje yra 153 milijonai bazinių porų ir iš viso 1168 genai (žr. NCBI, 2004). Nacionalinis Biotechnologijos Informacijos Centras praneša, kad Y chromosomoje, kuri yra daug mažesnė, yra „tik“ 50 milijonų bazinių porų ir yra apskaičiuota, kad joje yra tik 251 genas. Švietimo įstaigos, tokios kaip Baylor Universitetas, Max Planck Institutas, Sanger Institutas, Vašingtono Universitetas, esantis St.Louis ir kiti praleido nesuskaičiuojamą daugybę valandų ir išleido milijonus dolerių tyrimams, analizuodami šias unikalias chromosomas. Kai ėmė plūsti duomenys, jie leido mokslininkams sudaryti genų žemėlapius, naudojant tikras sekas iš Žmogaus Genomo Projekto. Tačiau vis dėl to nei X, nei Y chromosomų žemėlapiuose nėra jokio „homoseksualumo geno.“

http://www.krikscionybe.lt/straipsniai/ ... genas.html

Straipsnio autoriai linkę homoseksualumą sieti netgi su elgesio genetika ir pilietinėmis teisėmis.
Čia truputį užsikabliavau- o kodėl ne?!
Paieškojus galima rasti ir kitokių, prieštaringų, straipsnių.
Čia irgi gausis taip- kas kokią liniją palaiko, nes klausimas, kaip sakiau, kaip ir atviras.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano mama - tėtė ?
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 31, 13:19 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Kitasyk bandyk esme perduoti savais zodziais,o tai dabar-su kuo siulai man diskutuoti,asha?! :)
Taip,as net neabejoju,kad Froidas galetu irodyti,kad i pasamones uzkampius nustumti vaikystes prisiminimai,ivairiausios neisreikstos baimes ilgainiui suformuoja mus kaip asmenis..
Kodel,asha,tau atrodo,kad tarkim,dvieju homoseksualiu vyru pora negaletu tinkamai isaukleti vaiko?Ar ne nuo vidiniu zmogaus savybiu tatai priklauso?!Juk ir homoseksualioje seimoje augantis vaikas gali patirti griezta ''tevo'' ranka bei svelnia ''motinos'' meile..
Aisku,kaip jau cia kazkas minejo,o kaip del patyciu mokykloje?
Patycios buna ivairaus pobudzio ir net heteroseksualiu seimu vaikai nera nuo ju apsaugoti.Cia jau greiciau,sakyciau,visuomenes mentalitetas kaltas..ir paprasciausio svietimo stoka..?!..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano mama - tėtė ?
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 31, 18:02 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Laukine rašė:
Kitasyk bandyk esme perduoti savais zodziais,o tai dabar-su kuo siulai man diskutuoti,asha?! :)
Taip,as net neabejoju,kad Froidas galetu irodyti,kad i pasamones uzkampius nustumti vaikystes prisiminimai,ivairiausios neisreikstos baimes ilgainiui suformuoja mus kaip asmenis..
Kodel,asha,tau atrodo,kad tarkim,dvieju homoseksualiu vyru pora negaletu tinkamai isaukleti vaiko?Ar ne nuo vidiniu zmogaus savybiu tatai priklauso?!Juk ir homoseksualioje seimoje augantis vaikas gali patirti griezta ''tevo'' ranka bei svelnia ''motinos'' meile..
Aisku,kaip jau cia kazkas minejo,o kaip del patyciu mokykloje?
Patycios buna ivairaus pobudzio ir net heteroseksualiu seimu vaikai nera nuo ju apsaugoti.Cia jau greiciau,sakyciau,visuomenes mentalitetas kaltas..ir paprasciausio svietimo stoka..?!..


:D Su kuo siūlau diskutuoti?Tai gal ne su pačia citata,o su citata, kuria remiu savo ankstesnę nuomonę , kuria buvo suabejota dar ankstesniame pasisakyme . :)
Aš dar nesakiau, kaip man atrodo, kai mergaitę ar berniuką auklės du vyrai(nekalbama apie kitas rūšis, kurių Jav žvalgyba yra nustačiusi kaip iškrypėliškumo formas-teko skaityti ilgą sąrašą, tai jie irgi tokias teises gali pareikšti),bet pabandysiu , nors į šias diskusijas jungiuosi labai atsargiai.
Nes mes-ką?-turim tik homoseksualus šiuo atveju, o tokios patirties praktikoje , net prielaidų, dar neturim- koks išaugs vaikas? Pačių objektų- augusių vaikų tokiose šeimose neturim- kokie jie bus, su kokiais polinkiais, kaip reikšis jų asmenybė.Kaip vienas garbus dėstytojas per paskaitas yra sakęs- Niekada nesakyk , kas būtų buvę, jei nebūtų buvę.. :)
Išvis, o jei tai judėjimas? Judėjimas prieš teises, taisykles norintiems būti ar esantiems kitokiais?
Kas nustato homoseksualą? Pasiskelbia jis pats,- psichiatrija nuo šių tyrimų atsiribojusi- tai neskaitoma psichine liga, genetika atmeta/aliuzija į straipsnį/, medicina- tai pat,-dar nustato visuomenė, stebėdama elgesį.. Tai kas jie, homoseksualai?
Prisiminus jų Manifestą, paskaičius, kaip pagamino bombikę judėjimo tikslams, nekoks požiūris apie juos formuojasi, anksčiau gal buvau ir tolerantiškesnė.
Šiomis dienomis delfis buvo pateikęs atliktus tyrimus Lietuvoje-gal dar pavysit tą straipsnį- remiantis tyrimų rezultatais matosi , kad žalia šviesa homoseksualams ir panašiems Lietuvoje dar negreitai švies.
Dėl švietimo mokyklose.Jis yra, bet nesuteikiant išskirtinumo jokiai mažumai.
Dėl patyčių mokykloje ką manau? Jei jau tyčiojamasi, tai jau labai skaudžiai, net iš tradicinių šeimų vaikų, patyčios , susijusios su lytine šeimos orientacija būtų kur kas skaudesnės. Kaip sakiau, tema aktuali ir eskaluojama visais kampais ir pavartymais.Tą vaikai žino.Ir ne gerąja prasme žiūri į homoseksualumą.
Čia vėl prisimenu Manifestą. Jei jie turi tikslą valdyti menus, kultūrą,mokslus, švietimą, skverbtis į įvairias sritis ir turėti įtaką jose, siekti, kad vaikai santykiautų su savo tėvais lytiškai(berniukai su motinomis ) broliai su seserimis, kai tokia jų siekiamybė - tai ko nepaaukoti nesavo, įsivaikinto vaiko?!
Man išvis įdomu būtų dar kartą paskaityti jų Manifestą o gal net ir paanalizuoti.Būčiau dėkinga, jei kas jį įmestų. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano mama - tėtė ?
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 31, 22:56 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Tai kaip cia gaunasi..Patirties neturim,vaiku augusiu homoseksualiose seimose taip pat neturim;Psichiatrai atsiribojo,genetikai bei medikai irgi.Netgi nezinome kas yra homoseksualai?!..
Njo..Uztad smerkti ir kritikuoti nepateikiant svariu argumentu taip paprasta..
asha,mokykloje vaikai i si reiskini tol nesveikai ziures,kol ir mokytojai darys ta pati.
As taip manau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 65 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin