Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 19, 20:03

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 64 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Naujas Laptopas
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 28, 06:19 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 6, 09:31
Pranešimai: 1464
Miestas: Palej Niemuna
Hm>pas mane asusas ir pas kelis draugus, tai jau pas visus parejo batareikos...Taigi turim laidinius kompiuterius, tik tiek kad vistiek uzima maziau vietos nei stacionarus, o pirkta jau pries keturis su puse metu. Asusui duodama 3 metu globali garantija, tik lietuvoje i ja nelabai atsizvelgiama... siaip pas mano draugus akumas nuejo kazkur per metus-pusantru, pas mane - po tryju metu ir poros menesiu :))) (na pilnai nenuejo....dar 20min atlaiko..).

Siaip tai...nesiojama siulyciau pirkt, jei amziais ant ratu...ir nera kur padet stacionaro..nors LCD monikas, gan lengvai ta problema supaprastina...

_________________
Skraidančios lėkštės nėra paslaptis - tiesiog reikia įsigilinti į jų psichologiją :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas Laptopas
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 28, 11:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 9, 12:46
Pranešimai: 48
Na dėkui visiems išreiškusiems savo nuomones. tas hp kurį nurodžiau 1 poste kainuoja 3999,0 Lt. O gal galit kas nors suorganizuot laptopa be vistos, kad nereiktų papildomai už ją mokėti, bet kad galima būtų susigrazinti mokesčius.
kaip jau minėjau, reikalingas laptopas nes išvažiuoju i užsienį, stalinį turiu namie ir kolkas man jo užtenka.

_________________
.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas Laptopas
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 28, 14:37 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
Ar buvai užėjes į http://www.dsd.lt ??? ten yra Dell ir su višta ir be, be vištos pigiau. Atstovas, kur pirksi, instaliuos tau XP, ant popieriaus parašys LINUX. Šnekėti reikia.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas Laptopas
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 28, 19:10 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Neimk HP, nesidžiaugsi juo. Gal didelių problemų nebus, bet dar nei vieno žmogaus nemačiau, kuris džiaugtųsi savo HP.

Rinkis ne pagal formalius skaičius, o tokį, kuris malonumą teiktų ir būtų orientuotas į esminius poreikius (nustatyk bendrą tikslą, pagal jį padaryk bendrą pasirinkimą, o tik paskui detalizuok, kokių pajėgumų reikia). Jei nori būtinai PC tipo laptopo, o jį ruošiesi daug tampytis su savim, rinkis kokį Toshiba Portege: yra žvėriškas skirtumas, ar teks nešioti 3 kilogramus, ar 1, ir ar įstengsi jį įsidėti į bet kokį krepšiuką, ar reikės atskiro krepšio laptopui - tampymo atžvilgiu Portege neturi sau lygių, tiesa, kaina nėra maža. Mano turėtas Portege svėrė berods 800 gramų, būdamas pilnaverčiu laptopu. Jei nori, kad negestų, o tampysiesi mažai, bet vežiosi, kaip bagažą - imk IBM: anie turi labai patvarius korpusus, priešsmūgines diskų sistemas, pajėgumais panašūs į stacionarius, etc.. Jei nori, kad išvis malonu būtų pačiam - imk bet ką iš Apple Mac - nors anie yra kitoniški, bet jie yra TOKIE, kad visi PC tipo laptopai paskui atrodys ne kaip kompiuteriai, o kaip nesakysiu kas :-)

ASUS neimk - batareikos tikrai genda, daugiau tampant - greičiau per metus miršta visiškai. Ta prasme, kad net minutės neatlaiko, ima veikti taip, lyg ji išvis išlupta būtų. Mano kolegai vat irgi tokia pat nelaimė atsitiko. Ko išvis kategoriškai nerekomenduočiau - tai jokių barebone, rinktų Lietuvoje ar pan..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas Laptopas
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 28, 22:55 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Nu IBMai tai labai brangūs, jaučiu žiauriai patikimi, nes jų ir parametrai visi mažesni, bet kainos daug didesnės. Bet kiek su kuo pakalbu, tai sako, kad ir parametrai prastesni, bet šiaip daug geresni ir ilgiau laikantys.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas Laptopas
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 29, 00:16 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 6, 09:31
Pranešimai: 1464
Miestas: Palej Niemuna
nu IBM nera pernelyg brangus...del hp susilaikau nes teko bendraut tik su stacionarais...apie kuriuos turiu tik bloga nuomone turiu....Del toshibos - pritariu tractor....siaip yra ir pas juos minusu..bet...totalkes :))

_________________
Skraidančios lėkštės nėra paslaptis - tiesiog reikia įsigilinti į jų psichologiją :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas Laptopas
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 30, 16:20 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Rugpjūtis 7, 20:27
Pranešimai: 585
Miestas: Bolzano, Italija
Turiu aš asus jau 2,5 metų tai lyg ir gerai viskas. Patenkinta aš juom. Tampau jį su savim, baterija irgi normaliai (~3 val. laiko). Ar nebus toks bajeris, kad komponentai esantys laptope priklauso nuo pirkimo vietos, t.y. šalies. Saviškį pirkau Italijoje.
Beje, kai rinkausi kompą, tai mane kolegos atkalbinėjo nuo HP (tuo metu kokia tais priplaukusi partija buvo pagaminta), sakydami, kad geriau jau rinktis iš asus, ibm arba toshiba.

_________________
1 + 1 + 1 = 11


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas Laptopas
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 31, 08:29 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Aš tai įtariu, kad su naujesniais ASUS tokios problemos dedasi. Kolegos laptopui beterija po kokių metų nuduso. O dėl Toshiba - Lietuvoje su jų aptarnavimu labai didelės bėdos - todėl imti verta su išlygomis. O ir šiaip, kalbant apie Toshiba - išskirtiniai yra tik tie brangesni, verslo klasės modeliai - anie kraštutinai lengvi ir kompaktiški, be konkurencijos, tuo tarpu kiti Toshiba laptopai man įspūdžio nepadarė.

Tiesa, neseniai pasirodė nauji Apple bookai - MacBook Air - anie plonyčiai, kaip nežinau kas. Ir patogūs. Pagal svorį gal tik vos vos sunkesni už Toshiba Portege. Kai tik užsidirbsiu pinigų laptopo keitimui, imsiu būtent tokį :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 64 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin