Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 18, 09:18

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Naujas ypatingai pavojingas virusas
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 1, 23:50 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Ka tik is Microsoft kompanijos buvo gauta zinia kad vel siaucia Skype ir interneto virusas, tokio internetinio viruso nebuvo, jis uzkrecia visus interneto puslapius, jam dar nera sukurtas AntiVir'usas, jis toks galingas kad nei Norton, nei Kaspersky, nei NOD32 nepasipriesins tokiam virusui .Norint sio viruso isvengti reikia ji surasti search laukelyje ir uzblokuoti (block this user)vartotoja su nickname VISSITORR.jeigu uzblokuosite galite jaustis ramus jis jums jokios gresmes nekels.Jeigu jums atejo (skype nickname) vissitorr atsiusta zinute kuo greiciau isjunkite kompiuteri (PC),ir neijukite jo apie 2-5 dienas.Kai ijunksite kompiuteri (PC) tuoj pat skanuokite (scan) visas programines irangas.Sis vartotojas tam tikromis programomis per diena issiuncia per 430 000 zinutes.Sia zinute sudaro per 8 mln. zodziu ir joje yra per 700 000 virusu.Jeigu tuoj pat neisjungsite kompiuterio virusas pirmiausia prades naikinti jusu failus ir folderius,viska isnaikines (kad ir kompiuteris (PC) bus isjungtas) jis prades skaldyti RAM'us,Harda,Mhz.Sis virusas yra pats pavojingiausias XXI amziuje.Si virusa netiketai gavo USA Department Institut ir apie ji dar nieko nezinant buvo sugadinti visi siame pastate vienu laidu (vienu laidu tarme-kai visi kompiuteriai pastate eina i viena lizda) buve kompiuteriai (PC).Tiksliai negalime pasakyti,bet buvo sunaikinta apie 1240 kompiuteriu (PC).Nebukit smaslus ir nelaukite kol jums ateis si zinute tuoj pat ji uzlbokuokite.Jei jums ateis zinute jus uzkresite ne tik savo kompiuteri (PC) , bet ir visus turimus Contact list draugus,bei sie draugai uz kres savo draugus kurie yra Contact list.Manoma, kad vissitorr yra kiles is Lietuvos Respublikos ,bet jo visos zinutes yra Turku kalba.Dabar US & UK Internet Security isvyko i Lietuva susisiekti su visai internetinio tinklo tiekejais ir meginti ji susekti.Gave sia Microsoft zinute kuo greiciau siuskite kitiems vartotojams,kad nebutu per velu!

Microsoft, siekdamas uztikrinti greita sio viruso sustabdyma uz kiekviena issiusta laiska duos po 0,15 centu visiems siuntejams, todel skubekite, tai ne tik pagalba jusu draugams bet ir uzdarbis, nigerijos karalius pagaliau gales gryzhti i tevyne, o jonukui ish trechio aukshto pagaliau baigsis vaidenusis marija su jazum. Kadangi virusas sukurtas Lietuvoje, Microsoft vadovas Bill Gates pazada kad 30 procentu sio viruso padarytu pajamu bus perduota vystant Lietuvos krepsini, kad Lietuvos rytas patektu i eurolyga, taip siekiama kad butu sumazintas virusu nusikalstamumas Lietuvoje.

Su pagarba Lithuanian Office Security 2007 05 02 18:15 h., Teksta isverte "Lietuvos Svietimas" atsiprasome del Lietuvisku raidziu nebuvimo,si zinute buvo rasoma labai greitai norint ispeti visus vartotojus, kad nebutu per velu!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 1, 23:59 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Oj, aš nemoku blokuoti...Kuriam lange ką rašyti?
Nu šakės, jmj..
Einu apžiūrėt..

Ai va padariau taip.Ar teisingai?
google lange į search (pas mane yra ir yahoo, ir google) įrašiau VISSITORR, pasirinkau, atsivertus kažkokiems hieroglifams-buvo 2 punktai- ĮRANKIUOSE susiradau pop-up Blocker-->turn on pop-up Blocker.
Dabar, paprašius VISSITORR, man jo neverčia, o rašo, kad nerasta.

Tai taip ar negerai padariau? :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 2, 03:08 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Asha ale shiaip tai tractorius pasišaipė išdykėlis, nors gal nevertėtų tokiais dalykais :lol: :lol: :lol: :lol:
Man tai labiausia patiko kad krepšinį rems :lol: :lol: :lol: :lol:
Jei dar būtum parašęs, kad prisidės prie Žalgirio tai ir aš būčiau užblokavusi tą visitorių :lol: :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 2, 05:53 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Priviet, pasišaipė,..o kada melagio diena buvo?

Ir jokie čia ne pokštai, o pagalba.. :evil:

Jei pasišaipė, tai jam labai sekasi,blemba, juk nejuokauja beveik jisai..
Bet aš ir iš kitur girdėjau kad yra vyriškosios giminės vardu kažkoks naujas skype virusas..
Gal čia ta pati žinutė blaškosi?
Ta pabaiga ir man keista pasirodė, prie ko čia joniukas iš 3 auksto?

Nu tada galvoju atominį pokštą ir aš..
:D :D :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 2, 07:02 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugpjūtis 2, 15:30
Pranešimai: 1915
Miestas: toli
Xa xa xa....
Asha> Nu bet tu ir patikli :)))))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 2, 10:09 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Jo, patikli..O ką daryt?
Aš tikrai apsigavau.., t.y. patikėjau.Vat tep.
Kad neitų visokie virusai, kaip kad dabar..o čia..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 2, 15:03 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Asha, o ar persiuntei visiems savo pažįstamiems nuorodą į šį pranešimą apie virusą? :-)

Žinok, gausi iš Bilo Geitso po 0,15 centų už kiekvieną persiųstą nuorodą :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 2, 15:12 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Aišku:)) Ir ne vienam:))
Jei mane kars,(ir kam dar pasiunčiau!!!-ojeee), 8) tai ir tamstikė tabaluosi šalia manęs:)) :D :D :D
Kokie centai????....Dar aš turėsiu primokėti:)))Blin, nusikeikiu..vat.

Tractoriukas, dabar jau nebeapgausi, bet ir tiesos taip paprastai nebepasakysi... :D

Na ir kipšiugos plunksna:)) :P :P :P


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin