Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 17, 00:26

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 64 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Saugokitės Viruso
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 16, 22:48 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Jei dar negirdėjote per skype siaučia virusas. Pasiūloma pasiūžiurėti sandros papus ir viskas skype uzblokuotas, o į programą isiskverbia berods 2 virusai, kurie išsiskleidžia. Vakar keturiems draugams tvarkiau kompiuterius ir radau kad po klastingosios Sandros, įvairiuose failuose (rasdavau po 16 užkrėstų failų) išsiskleidęs tas lietuviškasis virusas. Taigi jis žaibu pasiekė ir Ameriką. Kiekvienam atsidarius jis tuoj išsisiunčia visais turėtais adresais. Būkite atsargūs. Sako ne kiekviena antivirusinė programa pajėgi jį atlaikyti. Kiek žinau neturi problemų žmonės turintys Kasperskio ar Pandos (čia toks antivirusinės programos pavadinimas) (mirkt pandai) antivirusines programas. Taigi dar kartą ........ atsargiai!!!!!!!!!!!


Paskutinį kartą redagavo Irma 2007 Balandis 17, 01:33. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 16, 22:52 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Aha, jau girdėjau šiandien irgi apie tą daiktą... Tiesa, kadangi nenaudoju Skype, tai nebuvo problemos. Sako, ateina pranešimas, tipo "Žiūrėk, kokie pas tą mergą papai" su nuoroda į kažkokį puslapį, o paskui kitas pranešimas - "oi, čia aš ne tau rašiau...". Aišku, visi ir susigundo :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 16, 22:55 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Nejungiau skype jau seniai..
Ten kaip ateina jis?...kaip failiukas ar kaip internetinė nuoroda?

Pas mane dabar Avast, tačiau keičiu į NOD32..šiom dienom..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 16, 23:15 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Ne ten atidaro nuotrauka kaskokios panos ir viskas virusas viduje. Asha aš irgi naudojuosi ta antivirusine, tikrai nebloga ta NOD 32 vakar su ja valiau draugu kompus. Pavyzdiui avastas net nesureagavo i tą virusą, jau nekalbu apie tokį š kaip Nortonas.


Paskutinį kartą redagavo Irma 2007 Balandis 17, 01:31. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 17, 00:00 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:58
Pranešimai: 5374
Miestas: sala
irma is kur kaspersky traukei?

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 17, 01:30 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Fungas niu šiuo metu naudoju Nord32 antivirusinę programą. Bet Kasperskis man lieka geriausia iš visų turėtų. Ją galima nusipirkti, arba parsisiūsti nelegalią versiją. Tik žinoma savotiška rizika. Šiaip nepatartina antivirusinių laužtų programų naudoti. Aš jau jei naudoju tai parsisiunčiu kokias 5 kad ir tos pačios programos versijas, tada jau kviečiuosi rimtą kompiuteristą ir jas studijuojame. pasirenku geriausą, nors visvien nelabai saugu paskum. Kaspersky antivirusas turi vieną prastoką savybę, jis šiek tiek prilėtina kompiuterį, bet patikimumas jo labai didelis. Niekada neturėjau rimto viruso kai naudojau Kaspersky.

Labai nusivylusi esu tais visokiais Nortonais. Jie sudarę sutartis su kompiuterių gamintojais, o jų gaminys tai...... ką aš žinau. Na gal kažkas mane ir nušvilps, bet aš tai savo kompiuterio jau nenoriu nortonui patikėti.

Fungas jei labai nori galiu paklausinėti apie Kaspersky, gal kažkas turi parsisiuntęs kokią versiją tai galėčiau persiūsti Tau diską, nors tai jau nelegalios produkcijos platinimas ..............straipsnis 3 dalis iki 3 metų :lol: :lol: :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 17, 06:04 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Oi, kiek esu naudojus antivirusinių:))

Nėra visiškai efektyvios programos.Praleidžia jei ne tokius, tai kitokius virusus.

Norton visai neblogai darbuojasi, vat tai jis lėtina darbą.Ir pašto neišsiųsi, kol jo neperfiltruos..:)

Panda titanium, Panda platinium..Visai nieko..., neblogos.

AVG visai neblogai darbuojasi, turėjau pati, mačiau, įstaigose jinai instaliuota.Didesnių bėdų nebuvo.

Bitdefender- Man labai patiko, turiu ir dabar pasidėjusi. Gerai gaudo Trojanus.Be to, dar patiko tuo, kad paštą galimą sureguliuoti taip, kad SPAM'as iškart atsisijoja.tai viena geresnių mano turėtų programų.Labai patogu ją turint, kompiuterį praskenuot pačiame internete."Bitdefender scan online"

Gera buvo ir Kasperskis, patikima. Nelėtino kompiuterio darbo, bent nepastebėjau, bet ėmė kažko striginėti..Kažkokių vabalų nebuvo įsileidęs.

Dabar turiu Avast...Labai šauni programa. Patikimumo 100 proc neduoda, bet per pusmetį dar nieko" nepasigavau.."

Turiu suinstaliavus lygiagrečiai Ad-Aware Se Personal. Kartas nuo karto paleidžiu..Greitai aptvarko failiukus, šiukšlytes.

Įsigijau NO 32. Specai rekomendavo kaip gerą programą. Pažiūrėsim.

Nėra programų dievų- jei kuriamas virusas, kuriams ir antivirusas. Manau, kad net tų pačių žmonių, dėl biznio.. :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 17, 06:10 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:58
Pranešimai: 5374
Miestas: sala
pas mane kontoroj ne kompiuterastai o agrastai ko paklausi to negausi.debilai kazkokie as tai kompose nenusimanau buvau parsisiuntes kazkoke antivirusine su skecio ikonele tai ismete sake tau jos nerereik.paspasakojau apie problema kad ne visi puslapei acidaro:pasake nu ka mes tau galim padaryti darbe kai kas nors acitinka buna vienas patarimas-perkrauk kompa ka as tau dar galiu padaryti??? savaitgaly varau y ryga per tos gedimus prie kontorinio serverio pasijungt negaliu.sakau atnesiu kad paziuretumet kame reikalas-acakymas-ka mes tavo nuosava kompa taisysim????? vu vien zu :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: eisiu jauciu sendien pas generaliny direktoriu pleee ir jau kaip DESIU

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 64 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin