Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 09:58

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 127 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Kitas

Kokį laikrodį jūs nešiojate kasdien?
Turiu mobilų telefoną, kur yra laikrodis 35%  35%  [ 14 ]
Elektroninį laikrodį 2%  2%  [ 1 ]
Q&Q - tai geriausia markė 5%  5%  [ 2 ]
Klasikinį japonišką (Seiko, Casio, Orient ar pan.) 10%  10%  [ 4 ]
Senovinį, antikvarinį ar kišeninį 5%  5%  [ 2 ]
Rusišką 0%  0%  [ 0 ]
Swatch 2%  2%  [ 1 ]
Sportinį (nardymo ar G-Shock) 5%  5%  [ 2 ]
Laikrodį su firmos reklama 0%  0%  [ 0 ]
Kinietišką 0%  0%  [ 0 ]
Šveicarišką ar kitą brangių ar retų markių 27%  27%  [ 11 ]
Garsių dizaino firmų (Gucci, Versace, Hugo Boss ar kitą) 7%  7%  [ 3 ]
Viso balsų : 40
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Rankiniai laikrodžiai - naujieji vyrų papuošalai
StandartinėParašytas: 2009 Liepa 23, 11:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Liepa 15, 04:11
Pranešimai: 9
trctor,kaip vertini ta mano pirkini?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rankiniai laikrodžiai - naujieji vyrų papuošalai
StandartinėParašytas: 2009 Liepa 23, 13:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Liepa 23, 12:57
Pranešimai: 2
Sveiki, renkuosi naują laikrodį, todėl norėčiau šiek tiek jūsų pagalbos. Esu nusižiūrėjęs kelis variantus, tačiau tarpusavyje kai kurie iš jų labai panašūs, o kai kurie ne, ta prasme ganėtinai skirtingų stilių. Todėl galbūt čia atsirastų žmogus, žinantis ką nors apie mano norimus modelius ir padėsiantis išsirinkti vieną iš jų :)

Romanson- http://laikrodziai.eu/pm-177-13-romanso ... mb-bk.aspx

Jacques Lemans- http://laikrodziai.eu/pm-1728-16-jacque ... 1246b.aspx

Orient- http://laikrodziai.eu/pm-2049-23-orient-luuaa002b0.aspx ; http://laikrodziai.eu/pm-2057-23-orient-cqbdz004b.aspx ; http://laikrodziai.eu/pm-2056-23-orient-cqbdz001b.aspx .

Iš tiesų labiausiai linkstu prie Romanson arba Jacques Lemans. Gal galite ką patarti?

P.S. galbūt galite ką nors pasakyti apie Adriatica firmos laikrodžius?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rankiniai laikrodžiai - naujieji vyrų papuošalai
StandartinėParašytas: 2009 Liepa 24, 11:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Liepa 15, 04:11
Pranešimai: 9
Romanson ir orientai lb panasus.bet visu apsauga nuo vandens nelabai auksta,J L laikrodzio isvis tik 3 atm.ir visu stikliukai mineraliniai.aisku issirinkssi pagal save.bet as kai rinkausi,tai kad butu bent 5 atm(50 m) vandens apsauga,bet su jais mauditis nepatariama ir negalima,netokia apsauga kaip 10 atm(100m).man svarbu buvo kad stikliukas safirinis,ne mineralinis.ir apiranke plienine.aisku galima titanine,bet brangiau ir ant jos labiau matosi ibrezimai. Del tavo isrinktu tai J L tikrai grazus,bet harakteristika jo nlb.Kaip man rase tractor turi matuotis,ir ziuret kaip tau tas laikrodis paciam,tau ji nesiotis:-) bet as atsizvelgciau vis del to ir i harakteristika laikrodzio.parasyk ka nusprendei,ar nusipirkai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rankiniai laikrodžiai - naujieji vyrų papuošalai
StandartinėParašytas: 2009 Liepa 24, 11:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Liepa 23, 12:57
Pranešimai: 2
Kas dėl apsaugos nuo vandens, tai man tas mažiausiai aktualu, nes gyvenime nesu maudęsis su laikrodžiu, vieninteliai būdai jam sušlapt būtų nebent man plaunantis rankas, arba būnant lauke per lietų :) Kas dėl stikliuko, tai taip, žinau, kad safyrinis būtų daug geriau, tačiau nerandu man patinkančio laikrodžio už priimtiną kainą su safyriniu stiklu. O didesnės sumos laikrodžiui išleisiti visgi nesinori, nes pačiam kol kas tik 19metų ir yra šiek tiek svarbesnių tikslų kur reiks išleisti pinigus, todėl renkuosi tik iš šių. Na nebent parduotuvėje pamatysiu ką nors, kas patiks labiau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rankiniai laikrodžiai - naujieji vyrų papuošalai
StandartinėParašytas: 2009 Liepa 24, 14:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Liepa 15, 04:11
Pranešimai: 9
Aisku issirinksi pagal save.patarciau pavaiksciot po parduotuves ir pasiziuret,pasiklausinet pardaveju.butent pasakyt kokio nori ir uz kiek.manau su safyriniu galima rast uz priejnama kaina.o rinktis internetu nlb.nes kaip man buvo,nuotrauka grazi,kaina prieinama,harakteristikos geros,dar + titaninis,lengvutis,nuejau i parduotuve,o apiranke mazoka.tai toks dalykas,kad reikia gyvai rinktis.aisku besirenkant apetitas auga.o del vandens apsaugos tai plaunantis rankas,5 atm reiketu,bent taip sake man,ir esu skaites.nes niekad nezinai,kaip gali but.ir dar,as rinkausi be man nereikalingu funkciju,tik kad laika rodytu ir data.nes kam moket uz tai,kas tau nereikalinga.ir dar,reikia zinot,apyranke kokia nori,plieno ar odine.persakisiu Tractor zodzius:kai zinosi koki nori laikrodi,teisingiau net,koks jis turi but,tai tikrai rasi.uzsidejus neturi but abejoniu.nes ji nesiosi tu,ir tik tau sprest koki:-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rankiniai laikrodžiai - naujieji vyrų papuošalai
StandartinėParašytas: 2009 Liepa 24, 16:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Birželis 3, 08:29
Pranešimai: 9
o dar m3d1n1z prisimink rinkadamasis laikrodi, kad visa laika bus zmoniu, kurie tave prisimins tik todel, kad tu ji nesiosi.
nepyk, man tai abu sie modeliai seip sau, nu nieko tokie, bet vis tiek, kokiam kostiumuotam ciuvui...
J L grazesnis ir stilingesnis, klasika visada madoj.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rankiniai laikrodžiai - naujieji vyrų papuošalai
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 22, 15:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Lapkritis 22, 15:07
Pranešimai: 1
trctor,kaip vertini sita? Longines L3.666.4.56.6 Admiral Automatic Chronograph Gents Watch noreciau sau pasidovanoti


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rankiniai laikrodžiai - naujieji vyrų papuošalai
StandartinėParašytas: 2009 Gruodis 16, 11:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Gruodis 16, 08:32
Pranešimai: 1
Gal kas nors turit savo nuomonę apie Calvaneo 1583 laikrodžius? Būtų labai įdomu sužinoti. O gal kas žinot ar jais prekiaujama Lietuvoje?


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 127 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin