Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 22:59

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Naujienų agentūra - intelektualus žiniasklaidinis žaidimas
StandartinėParašytas: 2006 Rugsėjis 28, 18:51 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Taigi, siūlau naują, intelektualų žiniasklaidinį žaidimą - naujienų agentūra "Antis".

Žaidimo būdas: imama nedidelė, trumpa, kuo nors gal būt idomi (nors nebūtinai) naujiena, nukopijuojama į čia, kaip originalas, o paskui, visi kas netingi, rašo savas naujienos versijas, interpretacijas, tęsinius ir pan..

Žaidimo tikslas - parašyti kuo keistesnę naujieną, remiantis kokia nors tikra naujiena. Leidžiami visi žanrai (įskaitant ir eilėraščius, fantastiką, klaidingą perrašymą, etc..), su sąlyga, kad rezultate gautas tekstas tilptų į ekraną bei nebūtų tiesioginių įžeidinėjimų ir pan. Apie tai, kaip galima painterpretuoti, yra pavyzdys kitame skyrelyje.

Kai kuri nors naujiena nusibosta ir išsisemiam, galime mesti naują naujieną - tada visi galime narstyti kitą atvejį.

Taigi, pradedam :-)

BNSS/DEFLI/Repsublika, 2006 Rugsėjo 28,

Sekdama savo vyro, buvusio premjero Algirdo Brazausko pėdomis, aktyvios veiklos politikoje žada atsisakyti ir Kristina Brazauskienė. Vilniaus miesto tarybos narė sakė, kad nebedalyvaus kitų metų žiemą vyksiančiuose savivaldybių rinkimuose, rašo „Respublika“.

Ekspremjero sutuoktinė apsisprendė likti tik socialdemokratų partijos nare.

„Man patikėto mandato tikrai neatsisakau ir Vilniaus miesto tarybos nare išbūsiu iki savo kadencijos pabaigos, o kaipgi – juk aš esu pastovi, - „Respublikai“ sakė K.Brazauskienė, - Bet į rinkimus tikrai neisiu – daugiau nebenoriu. Seku vyro pėdomis – liksiu tik partijos nare“.

-----------
(žanras - klaidingas perrašymas)

Siekdama savo vyru buvusio Algirdo Brazausko, pedalus aktyviai velka į politiką ir žada atsiskaityti Kristina Brazauskienė. Vilniaus miesto tarybos narė. Dar sako, kad nebedalyvaus kitu metu. Žiemą vyusiančiuose rinkimuose rašė "Respublika".

Premjero ekssutuoktinė apsisprendė likti nare kartu su socialdemokratais bei partija.

"Man patikėtų, man duotų, nieko neatsisakau ir Vilniaus miesto, tarybos. Nare išbūsiu iki gyvos galvos, o kaipgi. Aš pastoviu", - "Respublikai" sakė K.Brazaukienė. - "Bet kad į rinkimus tikrai neisiu - negi daugiau nebenoriu? Seku vyrais, pėduoju, - liksiu su partijos nariu".


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Rugsėjis 29, 18:29 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Sedziu tualete ir skaitau ''Respublika'',
O ten Brazauskai vel juokina publika.
Paseno,nukvako,tapo nereikalnigi,
Bet vis dar apsimeta,kad gali buti naudingi.
Kristina be abejo,dar paspurdetu,
Bet tik tada,jei Algis kapuose guletu.
Juk negi leisys senas komunistas,
Kad ne ji,o jo zmona tebepuostu slipsas.

:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Rugsėjis 29, 23:11 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Laukine, nerealiai, fakntastika :-))) Naujienos - satyriniai eilėraščiai - nuostabu :-)))

Gerai, tada aš irgi pabandysiu įjugti fantazijos krislelį:

Vėlų vakarą Kristina vaikščiojo savo sode. Jau viskas baigėsi, bet nuo dienos įvykių ji vis dar negalėjo atsitokėti.

Elinė diena, kaip ir įprasta, buvo nuobodi ir buka: vėl nieko neveikti, vėl klausytis kažkokių paskalų, vėl ta pati gauja bando ją spirti toliau nuo pinigų. Aišku, visi nori pinigų, bet tai reikia gi jausti ribas - kiek tie pienburniai įdėjo, kad leistų sau šitaip elgtis. Jos kabinete mėtėsi šiukšlės - vakar buvo išgertuvės, o valytoja nieko nesutvarkė. Reiks pareikalauti, kad ją atleistų iš darbo. Aišku, tai sąmokslas. Kai kas tyčia liepė valytojai netvarkyti kabineto...

Taigi, Kristina mąstė ir pyko, kai staiga kažkuo pasmirdo. Supuvusiais kiaušiniais ir degtukais... Kambario kampe kažkas sukrebždėjo ir Kristina pasižiūrėjo - gal pelė? Ne... Vos atsisuko atgal, pamatė kažkokį žmogelį, išsidrėbusį lankytojų kėdėje... Tiksliau, kažkodėl, krėsle... Pala, kodėl krėsle? Ten gi stovėjo kėdė?

Žmogelis šlykščiai nusispjovė Kristinai tiesiai ant stalo ir tarė:
- Taigi, karve, priėjai liepto galą.
- Ką? Bet mes gi tarėmės?
- Tavo sutartį perpirko. Tiksliau, beveik perpirko. Už ją pasiūlė tris naujas darbiečių sutartis.
- Kas?
- Kas, kas, pati žinai, kas. Čia pas jus tik vienas taip sugeba.
- Prokuroras?
- Taip, tas pats. Marozovas.
- Ką daryti?
- Dar gali pasispardyti. Paskelbk šiandien spaudai, kad žadi atsisakyti aktyvios veiklos politikoje ir taip toliau. Taigi žinai, kaip tavo Algirdukas atsisakė.
- Tai kaip... Bet tu sakei, kad mano sutarties dar neperpirko?
- Beveik ne. Liko tik suderinti kai kurias detales - ją perperka su sąlyga, kad aš atstovauju naująjį savininką. Sąvininko interesus šiandien įvykdysime ir jis nuo vidurnakčio taps tavo naujuoju globėju... Vėliau visus reikalus galėsi tvarkyti su juo.

...
Taigi, Kristina vis mąstė apie savo pokalbį su Velniu. Ji žinojo, kad Velnias yra sąžiningas, tačiau niekaip negalėjo suprasti, kokia gi jam iš to nauda? Jautėsi pažeminta, kad ja, jos siela, prekiauja kaip kažkokiais gyvuliais. Ir dar tas įprotis... Kodėl jis visada spjaudo jai ant stalo? Algirdui juk niekad nespjaudydavo?

...
Velnias irgi mąstė. Verslas ėjo kaip iš pypkės. Ir netgi tas niekšas saugumietis pasirodė besąs naudingu - potencialių klientų sarąšai ateidavo iš jo, tik kad brangesnius klientus tekdavo jm perparduoti atgal... Kita vertus, brangesni ir išlaidų daugiau sukeldavo. Tiesa, Pragaro taryba iki šiol neišsiaiškino, kaip tie saugumiečiai sugebėjo įvaldyti šitą sutarčių perpirkimo metodą. Bet net ir parduodant sutartis, gaudavosi pelnas, juolabiau, kad dingdavo įsipareigojimai bei rizikų kompensavimo išlaidos. Bet kažkas čia visgi ne taip... Ir nepanašu į tų silpnapročių iš Rojaus veiklą... Staiga Velniui toptelėjo mintis ir pirmą kartą per kelis paskutinius milijonus metų, jis sudrebėjo:
- Negi... Negi atsirado dar vienas Pragaras?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Spalis 2, 16:21 
tractor rašė:
Velnias irgi mąstė. Verslas ėjo kaip iš pypkės. Ir netgi tas niekšas saugumietis pasirodė besąs naudingu - potencialių klientų sarąšai ateidavo iš jo, tik kad brangesnius klientus tekdavo jm perparduoti atgal... Kita vertus, brangesni ir išlaidų daugiau sukeldavo. Tiesa, Pragaro taryba iki šiol neišsiaiškino, kaip tie saugumiečiai sugebėjo įvaldyti šitą sutarčių perpirkimo metodą. Bet net ir parduodant sutartis, gaudavosi pelnas, juolabiau, kad dingdavo įsipareigojimai bei rizikų kompensavimo išlaidos. Bet kažkas čia visgi ne taip... Ir nepanašu į tų silpnapročių iš Rojaus veiklą... Staiga Velniui toptelėjo mintis ir pirmą kartą per kelis paskutinius milijonus metų, jis sudrebėjo:
- Negi... Negi atsirado dar vienas Pragaras?


Laiskas autoriui:

Gerbiamas,tractor,

Pradzioje noreciau pasakyti,jog likau suzaveta perskaicius Jusu kurini.Apie Kristina man viskas aisku.Taciau mane neramina Velnio veikla.Pasiklydau metaforose.Jau savaite negaliu nuryti nei kasnio.Silpna.Svaigsta galva.Kankina migrena.Negi..negi atsirado dar vienas pragaras?Pragaras mano galvoje.Tamsu.Isveskite mane i sviesa.Nebeklaidinkite labirintuose.Lieku laukti istorijos tesinio.

Su pagarba qq

:twisted:


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Spalis 10, 14:02 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 17:00
Pranešimai: 3994
Miestas: Vilniaus pakraštys
ech....laiškas autoriui, kaip ir laiškas Kalėdų Seniui..kažkur pasiklydo..

beje, qq, Jūs ne viena...su pagarba...nors ir labirintuose.. :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Spalis 12, 09:09 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Oj, tik dabar paskaičiau... Kažkaip man pasižymėjo šita tema, kaip perskaityta ir nepamačiau atsakymų :-)

Taigi, pirmiausiai noriu jumi padėkoti. Antriausiai - dar kartą padėkoti. Trečiausiai - dar kartą padėkoti. Pirmiausiai noriu jumi padėkoti. Antriausiai - dar kartą padėkoti. Trečiausiai - dar kartą padėkoti. Pirmiausiai noriu jumi padėkoti. Antriausiai - dar kartą padėkoti. Trečiausiai - dar kartą padėkoti. Pirmiausiai noriu jumi padėkoti. Antriausiai - dar kartą padCYYYYYPP.. Todėl norėčiau pabrėžti, kad mūsų visuomenė siekia ir sieks aukštumų, niekur nenuklysdama nuo užsibrėžto tikslo.

Ačiū, kad klausėte, visada su jumis,
Leonidas Brežnevas,
Visasąjunginė plokštelių firma "Melodija".


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Spalis 12, 12:29 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Miela Redakcija,
Nu atsikėliau iš ryto įsijungiau šitą laikraštį ir va skaitau... Nu tiek aš čia visko daug supratau. Supratau, kad Leonidas Brežnevas... mūsų Tautos vadas gyvena su Kristina Brazauskiene, nu nežinojau šito, ir dar leidžia ją į seimą bolatiruotis. Va čia man naujiena buvo. Nu padūkus moteris ta. Taip iseina vieno algirduko jai neužtenka. Aišku...Ir dar velniui ty kokią metamorfozę bus pardavus. Nu tai maža kiba ant Lietuvos ką parduoti jau ana mūsų kolūkį pardavė Vagnarius, tai Ecka, nu kaimynas nusipirko 7 traktorius ir 4 kambainus. Dabar jis kaimo seniūnas...va, nu bet iš jūsų straipsnio: Va sako Kristina pabus iki vilniaus kadencijos pabeigos. Nežinau kas ta kadencija, ale kad Vilniui pabeiga numatyta irgi nežinojau. Va sakiau kad tiem pilvotiem galas ateis. Daugiau nerašysiu, bo karvė teliuojasi tai reikia eiti į tvartą padabot. Taigi dėkavoju, kad apšviečiat savo tautą. Visada jūsų skaitytoja ...........


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Spalis 12, 12:43 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
BNS/ELTA nepraneša:

Karvių augintojai protestuoja dėl Kristinos Brazauskienės ketinimo sunaikinti Vilnių

Kaimo gyventojai užvertė spaudos redakcijas laiškais, kuriuose teigia matę Kristiną Brazauskienę su Leonidu Brežnevu ir reikalauja, kad šioji sustabdytų savo planus griauti ir sunaikinti Vilnių. Teigiama, kad ji tai ruošiasi padaryti iki kadencijos pabaigos.

Nėra tikslių duomenų apie tai, ar kaimo gyventojai nesupainiojo Kristinos Brazauskienės bei jos vyro su buvusiu SSRS vadu Leonidu Brežnevu, taip pat nėra žinoma, kokiu būdu ir kur tiksliai juos kartu matė, bei kuo jie užsiėmė, kai buvo aptikti. Teigiama, kad tai įvyko karvių melžykloje, nors prieštaraujantys sako, kad išties viskas galėjo būti ne taip.

Primename, kad TSKP (SSKP) generalinis sekretorius Leonidas Brežnevas mirė 1984 metais, jokių duomenų apie tai, kad būtų pavykę jį reanimuoti, nėra. Šia tema kalbinti gandonešiai tikslina, kad esą Leonidas Brežnevas galėjęs nemirti, o slėptis nuo gręsiančio perversmo jam ištikimame Pabaltijyje, o vėliau tapti LKP pirmuoju sekretoriumi.

Nepatikimi šaltiniai taip pat teigia, kad dabartinis Kristinos Brazauskienės vyras Algirdas Brazauskas, esą buvo LKP (Lietuvos komunistų partijos) vadu - pirmuoju sekretoriumi, ir atseit, tai gali minėtus įvykius kaip nors susieti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin