Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 06:16

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Šarūno Saukos paveikslas
StandartinėParašytas: 2010 Sausis 30, 20:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Gruodis 21, 22:34
Pranešimai: 18
nu nenoreciai tokio paveikslo miegamajam. kraupoka butu. o va seime ir visokio plauko valdiskose istaigose jis tiktu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Šarūno Saukos paveikslas
StandartinėParašytas: 2010 Sausis 30, 21:04 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Vat ir as miegamajame sio paveikslo nekabinciau,mano supratimu,paveikslo paskirtis autoriaus uzmanymu visai kitokia.Aisku,galima sakyti,jog tai tiesiog momentine kurejo israiska,kad mes cia tik inerpretuodami spekuliuojame,taciau sio paveikslo prasme,man rodosi,akivaizdziai su potekste.Butent Seime ir ivairiausiose valstybinese istaigose dirbantiems zmonems reiketu apie salies valstybinguma susimastyti-prisiminti kokia Lietuva buvo,suvokti kokia ji yra ir rupintis tuo,kokia ji ateityje bus.Asha,Tu gi kaip svietimo srities atstove labiau nei kas kitas tatai turetum suprasti,o ne ''lubas kurti'',iremindama si kurini,mano akimis ziurint,staciokisku ''paveikslas tinka tik Seime''.Juk atsakomybe ant musu visu krenta ir manau,kad svietimas prisiimant atsakomybe turi vykti ir mokyklose :wink: .

Na,o kad tikrai nuo temos nenukryptume,cia ir vilti simbolizuojanti S.Saukos sukurta raudonplauke :) .


Prikabinti failai:
raudonplauke.jpg
raudonplauke.jpg [ 17.62 KB | Peržiūrėta 763 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Šarūno Saukos paveikslas
StandartinėParašytas: 2010 Sausis 30, 22:45 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Klysti, Laukine, pilietiškumo ugdymas ir atsakomybės supratimas , apskritai, vaiko ugdymas, prasideda nuo lopšio (ką aš auginu?) , mokykloje - tąsa, kaip švietimo atstovė, anot Tavęs (ir kam Tau reikalingas šitas koziris?) , labai gerai tai suprantu, kad šeimoms visada auklėjimo rezultatų patogiau laukti iš mokyklos, nei iš savęs pačios, retsykiais skiriant vaikui 7 min. per dieną-tokia statistika). Ir Šarūnas Sauka tai suvokė, paveiksle rasdamas vietos savo dukrai, šeimos narei, Monikai, galimas daiktas, tai pačiai raudonplaukei mergaitei, kurią čia parodei.. :) [žiūrėti į paveikslo kairiąją pusę]. Šiaip paveikslas labai didelis, bilekur jo nepakabinsit. Perkeltine prasme, pabrėžiu,perkeltine, susirūpinę pilietiškumu, savo dūšioj paveikslą galėtų pasikabinti bilekas!
Neišskiriant anei vieno.. :)
Na, o aš pradedu nuo galvos.

Va, dar vienas atsiliepimas apie paveikslą iš kitų internetinių erdvių:

Cituoti:
Tačiau noriu pasidalinti ir pastebėjimu apie paveikslą, kurį, man paprašius, parodė ir mums, ministrams. Tai žymusis tautai paprovokuoti skirtas Šarūno Saukos rūpintojėlis. Keli įspūdžiai.
Pirmiausia, būdamas Šarūno Saukos darbų gerbėjas likau labai patenkintas reginiu. Jis, beje, ypač įspūdingai atrodo natūroje - jokia nuotrauka ar nufilmuotas vaizdas neperteikė tos emocijos, kuri ten užfiksuota.
Antra, paveikslas mano supratimu nuostabiai atspindi Lietuvą tūkstantmečio kontekste. Ten ir praeitis, ir ateitis, ir iškilios asmenybės, ir masė paprastų žmonių, apie kuriuos nerašo vadovėliuose ir kurių nerodo per TV. Yra paveiksle ir mūsų vizijos, pastangos jas įgyvendinti, ryškėjantys rezultatai, ir beviltiškumas dėl to, kad ne viskas vyksta taip, kaip galbūt norėtųsi. Kaip visada Saukos paveiksluose yra mūsų žmogiškoji prigimtis, su visu savo grožiu ir didingumu, o kartu nuodėmingu beviltiškumu.
http://simasius.blogas.lt/rupintojelis-219.html


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Šarūno Saukos paveikslas
StandartinėParašytas: 2010 Sausis 30, 23:12 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Asha,kaip ir sakiau atsakomybe del Lietuvos esaties krenta ant musu visu-iskaitant politkus,valdininkus,ziniasklaida,svietimo atstovus,menininkus ir visus pavienius individus.Kozeri(kaip kad Tu ivardijai) meciau samoningai,nes man keistai nuskambejo Tavo atsakomybes permetimas ''ant galvos''(velgi,Tavo zodziai).Jei jau teiki stastikas apie seimas,kurios atsakomybe i mokykla permeta,tai mano supratimu,Tavo pareiga tik dar labiau issryskeja,ugdymas ir svietimas,tas anksciau minetas ''efektas'' yra butinas ir privalomas mokyklose.
O su Tavo parimkta internetine nuomone sutinku.Tebunie tai mudviejo pokalbio bendras taskas :wink: .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Šarūno Saukos paveikslas
StandartinėParašytas: 2010 Sausis 30, 23:27 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Supratau, kad sąmoningai . Ir kaip jautiesi? :wink:
Ačiū ir jolei, įsijungusiai į pokalbį, jos mintis buvo įdomi.
Sutinku su pasiūlymu: dedam pokalbiui tašką. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Šarūno Saukos paveikslas
StandartinėParašytas: 2010 Sausis 30, 23:30 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Keistas klausimas..
Jauciuosi sviesiai,asha,kaip visada :) .


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin