Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 16:58

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Ar rūkote???
Ne ir niekada nerūkiau 34%  34%  [ 9 ]
Ne, bet ankščiau rūkiau 7%  7%  [ 2 ]
Taip, senai rūkau 19%  19%  [ 5 ]
Taip rūkau 23%  23%  [ 6 ]
Taip, bet ruošiuosi mesti 15%  15%  [ 4 ]
Viso balsų : 26
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Rūkančios moterys
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 9, 16:09 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Įdomu būtų procentaliai sužinoti kiek moterų rūko. Nekalbėkim apie žalą, čia jau nuvalkiotas dalykas, tiesiog įdomu būtų sužinoti priežastis. Kada pradėjote, kodėl, ką mąstote apie ateitį. Tiesiog pasidalinti malonumais kuruos jaučiate užsitraukdamos.
Aš mečiau rūkyti prieš 23 metus... Nuo to laiko ni ni ni, taigi, kaip supratote, niekada ir nerūkiau. Vat ir įdomu man sužinoti kasč kaip ir kodėl. Jei ten galėtų koks populistas padaryti lentelę čia kad galėtume prabalsuoti kiek čia esančių yra rūkorių. Parašiau moterys, nes vyrai kažkaip jau įprastinis dalykas. Žinoma moteris irgi jau neatsilieka šioje srityje. Tad mielai paklausysim ir vyriškų istorijų...


Paskutinį kartą redagavo Irma 2007 Birželis 15, 12:27. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 9, 16:40 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Birželis 2, 00:26
Pranešimai: 184
Miestas: mm...kaip ir...na kaip te..te prie upes ilgos tokios:))
nu sakei ateit ir parasyt....:)
pradejau per sesute nes ta skace dar buwo ,o as kaip visada ja traukiu is bedu....tai ir tasyk kai ji pasake einam parukyt bandziau ikalbet kad nepradetu...jog tai negerai nors pati su draugais uz kampo mokyklos patraukdawau per pertraukas mokykloj:)))
bet josios atsakymas buwo man aiskus kad ji nemes tol kol tewelis nepagaus jos.....:(
taigi apsemiau ir as pastoviu rukymu kad jei uzuos tewai tai kad ne ja o mane ...
taigi gawosi taip kad pagawo abi ir likau kalta del to tik as ....:)))
nuo tada taip ir nemeciau sulaukiau 17 gimtadienio ir tewai liepe nebesislept uz kampo jei noriu rukyt toliau ....o rukyt prie ju...
db kai nieks nebedraudzia man rukyt ..rukau nes tai padeeda nusiramint ,atsipalaiduot nuo visu bedu kurios visad mane pagauna:))
tai wa taip irmuk ar atsakiau ....gerai?:)))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 9, 16:44 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Na taip vaikiškai labai. Bet kiekvienas turi savo gyvenimo kelią ir istoriją


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 9, 16:58 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Birželis 2, 00:26
Pranešimai: 184
Miestas: mm...kaip ir...na kaip te..te prie upes ilgos tokios:))
gal ir waikiskai bet juk tada dar ir buwau vaikas o db wel pradedu waiketi:))as jau ipratau prie rukymo ir jau nebezadu mest ...nebent jei to tikrai reikes....o kolkas man gerai ir taip:))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 10, 08:58 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
1/3 pasaulio žmonių , t.y. 1 bilijonas rūko.Rūko verslininkai, rūko valkatos, rūko sveiki ir ligoniai, vaikai ir suaugę, rūko vyrai ir moterys..
Pasaulyje rūko apie 47 proc. vyrų ir apie 12 proc. moterų. Besivystančiose šalyse rūko 48 proc. vyrų ir 7 proc. moterų, o išsivysčiusiose 42 proc. vyrų ir 24 proc. moterų. 1996 metų duomenimis, Lietuvoje kasdien rūko 47,3 procentų vyrų ir 9,4 procentai moterų (Suaugusių žmonių gyvensenos tyrimas, KMU. 1996).
Kodėl daugiau moterų rūkoma išsivysčiusiose pasaulio šalyse? :roll:
Jei kalbėt apie moteris, tai kiekvienos iš jų kelias į rūkymą skirtingas..Pradeda jos paauglystėje, kitos jaunystėje, kitos brandžiame amžiuje..O kodėl?
Išskirčiau 2 priežastis(jei sugalvosite daugiau, papildykite):
1.Kompanijos įtaka ir įvaizdis- noras būti "kietesne", noras įsilieti į kokią nors grupę, kurios dalyviai rūkantys.., noras nepasirodyti "balta varna" tarp kitų.Tai taikytina daugiau jauno amžiaus moterims, paauglėms..

2.Gyvenimo tempai, stresai- žmogus nebespėja su pokyčiais, ne visada pajėgus juos valdyti. Įvairios nelaimės, nesėkmės, t.t.Moterys tam jautresnės už vyrus, jų padėtis šiandien visuomenėje kitokia- užimtos, dirbančios., dažnai ne pagal savo konstituciją...Retai sutiksi moterį- vadovą nerūkantį..

Ką jaučia kiekviena, užsirūkanti?..Tai ko tikisi pajausti- atsipalaidavimą, palengvėjimą.., kažko nustūmimą į šoną..,kai kam gal ritualas prie kavos ..Nors tai gal ir iškreipta..Rūkalai visgi narkotikas ir prie jų labai greitai priprantama..

Suaugusieji brandūs žmonės, žino , ką daro, ant kiekvieno pokelio parašyta, kuo rizikuoja..Pagal Kauno medicinos akademijoje atliktus tyrimus 70.6 proc. kasdien rūkančių suaugusių norėtų mesti rūkyti.
Negalėčiau stebėtis,smerkti nei vyro, nei moters, kurie tai daro- jei rūko , turi tam priežasčių..Žino vietą, kur tai galima daryti, tai jų pasirinkimas.
Mane labiau neramina paauglių mergaičių rūkymas..Naivus, neapmąstytas..Teko skaityti, kad labai kenkia krūtų vystymuisi,protinei veiklai.. Kiek moterų būna nėščios ir rūko? Vat tai nesuderinami dalykai.
Tai tik šiandien , šiuo momentu, galima konstatuoti faktą- aš nerūkau ir nerūkysiu. Nežinia, kaip gali gyvenimas tave supakuoti ir susiklostyti, kiek stiprus būsi savo nuostatoms ateityje, jei neatsiras kas stipresnio, kas prispaus tas nuostatas, ir kad tu (kalbu apskritai, netaikydama konkečiai niekam) neįsidėsi į lūpas cigaretės. Be reklamos, be kompanijos, žinodamas rūkymo žalos pasekmes.Tai taikytina tiek vyrams, tiek moterims.Geriau, kad taip nenutiktų.Nes numesti tikrai bus sunku.. :)


Prikabinti failai:
02.jpg
02.jpg [ 29.51 KB | Peržiūrėta 836 kartus(ų) ]


Paskutinį kartą redagavo asha 2007 Birželis 10, 09:15. Iš viso redaguota 1 kartą.
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 10, 09:04 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 12:05
Pranešimai: 107
Miestas: Pamiškėj
Rūkanti moteris,baisu ir tiek.Negaliu pakęst rūkančių moterų,kaip beje ir vyrų.Pats bandžiau bet neužkibau,ir nesuprantu kam to reikia,savęs nuodijimas ir tiek...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 10, 18:35 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Ghr :-) Kažkada žymus Lietuvių dokumentalistas Gediminas Skvarnavičius filmavo filmą "Mano vardas - Leonardas" apie rūkymo žalą. Anasai filmas laimėjo kažkokius tarptautinius dokumentalistų oskarus, o jo epizodine žvaigžde tapo mano mama, kuri aname filme cigarečių dūmais užrūkė visą futbolo stadioną, ko pasėkoje kosulio ištikti "Dinamo" futbolininkai pralaimėjo "Žalgiriui". Taigi, moterys, mokykitės :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 10, 18:50 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 19:31
Pranešimai: 2271
ech, sunku mesti, kai aplink visi ruko, dabar net nustembi, kai suzinai, kad zmogus neruko. Manau, moterys visada rukydavo, tik dabar tai daro atvirai :P


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin