Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Gegužė 4, 00:46

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 322 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 41  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Naujas 2009-2010 metų sezonas
StandartinėParašytas: 2010 Gegužė 16, 07:46 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
na ash tai net nenutuokiu kokios chia versijos .... jeigu tiek visokio shudo prisigalvojo tik tam kad maskoliuna nuimt tai graudu... mano versija tokia... kad kai buni ilgus metus galingas stiprus ir su niekuo nesiskaitantis labai sunku pralaimet ir dar sunkiau ta pripazhint.....chia kaip rusams dabar sunku skaitytis su visais nes kazhkada buvo galimga super valstybe sssr ..... nei vienos komandos fanai po pralaimetu rungtyniu neprirasho tiek daug atmazkiu kaip zhalgirio.... manau tas nemokejimas praloshti didele dalim ir paskatino visokiu samokslo teoriju atsiradima ... poto po bishki uzhsikabliavo ir buratinas poto kai jau atejo kritinis momentas nieks tolkom ir nebesuprato kas tas varzhybas ish tikruju nori pardauoti ... uir ar ishvis jos parduodamos...

na tikiuosi kad kas nors ishlys visgi ... nors manau kad jei ta teori9ja apie nupirktus finalus ish pirshto lauzhta tai niekas nieko nepaaishkins ir nuleis tylom viska ... tipo nieko chia ir nebuvo ...

vietoj to kad tas nesamones daryt geriau lishna treniruote surengtu vis naudos daugiau ....

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas 2009-2010 metų sezonas
StandartinėParašytas: 2010 Gegužė 16, 09:45 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Liepa 31, 12:30
Pranešimai: 3818
Šiaip mane tos intrigos jau dapypini, norisi ramiai sau [su emocijom ir panšiai] pažiūrėti eilinius LKL finalus, be didesnių intrigų, nes jau visas tas reikalas panašėja į eilinę Santabarba - be galo, be krašto...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas 2009-2010 metų sezonas
StandartinėParašytas: 2010 Gegužė 16, 13:00 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
taigi .... /

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas 2009-2010 metų sezonas
StandartinėParašytas: 2010 Gegužė 16, 14:39 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Vikiuk suprantu Tavo Neapykantą Žalgiriui. Ryto sirgaliai visada Kaunui pavydėjo komandos su didelia istorija. Juk jokių pralaimėjimų atmaskių čia ir nebuvo. Ir iš viso šiemet niekas niekur nesiteisino, nes ir rytas šiemet nešluoja pergalių kaip kad pernai pvz. Aš klausiau Tavęs būtent tavo nuomonės dėl to pirkimo pardavimo. Juk romka sako kad Joneris ir tėvelis bandė išprašyti kad nusileistų finale. Vainauskai neneigia kad buvo su Romka susitikę bet savo argumentus pateikia.
Man irgi nusibodo tos istorijos, bet šiaip padiskutuot paanalizuot (nesipykstant) norėtūsi. Aš tai labai teisybę visur mėgstu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas 2009-2010 metų sezonas
StandartinėParašytas: 2010 Gegužė 16, 14:57 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
nejauchiu ash jokios tos neapykantos... ka chia ishsigalvoji... sakau kad nemokat pralaimet tai ir ishsigalvojot visokiu nesamoniu.... ir galu gale tos nesamones ne ish vilniaus komandos eina ... patys pastoviai visokiu prisidaro tai pinigu zhaidejams nemoka tai trenerius keichia tai jau finalai parduoti... lkl finalai dar nesibaige juk galit ir laimet tai nereik tu atmazkiu priesh laika skleist...

o del to pirkimo pardavimo tai man absurdas atrodo ... ash jau rashiau ... kad kokie turi but pinigai kad nupirkt finalus? ir kas juos mokes? ir kokia nauda ish to bus ??? koks rytui apart garbes losht eurolygoj biznis kad tuos finalus nusipirks ??? pinigu gi daugiau negaus...

o tu fanu banda ir vienoj ir kitoj pusej tai sufanatejusiu avinuku banda... sedi buratinas su narkomanu ir bando dirbtinai chia graikija padaryt ... kad vos ne mushtynes butu ir tt... o visas tas azhiotazhas tai pinigeliai nors ir ne tokie dideli bet visdelto .... faktas tas kad nei vieni sirgaliai nei kiti objektyviai nieko nevertina ... chia kaip mamai savo urodas vaiaks pats grazhiausias taip ir fanams tas pats... savo aky ne shapelio nematys o kito tai ka tik nori.... o verteivos savininkai manau tuo pamanipuliuoja... galvoji dabar tas skandalas buratinui reklamos nepadare nemokamos ??? dar ir kiek ... :)

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas 2009-2010 metų sezonas
StandartinėParašytas: 2010 Gegužė 16, 16:54 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Liepa 31, 12:30
Pranešimai: 3818
Negaliu kalbėti už visus, bet aš asmeniškai praleimėti moku, tiksliau susitaikyti su pralaimėjimu tiek aikštelėje, tiek už jos ribų, nors kad ir kaip skaudu kitą kartą būtu pralaimėti.

Kas liečia visos tos užvirtos košės, tai net nebežinau kuomi tikėti, kas meluoja, o kas sako tiesą, nors linkstu prie Vikio, manau, kad čia nemokama reklama, dabar gi daug kas ant Lietuvos skandalo būdu reklamuojasi, žemas lygis, bet tokia realybė. Taip pat pritariu Vikiui, kad kai kurie fanai tiek iš vienos pusės, tiek iš kitos pusės yra patapusi avinų banda, vienas kitą ižeidinėja ir t.t. Mano manymu turėtu būti taip - finalo metu sergi už savo komandą, o po varžybų visi draugiškai eina alaus į artimiausią barą, va čia būtu jėga, o dabar vienas kitam pagatavi snukius išmalti, pačiam prieš porą metų teko neapykantą patirti vien dėlto, kad buvau su Žalgirio atributika, eilinį kartą paklausiu kam to reikia :?: Poto verkiame nuolatos, kad nėra pas mus vienybės ir t.t.

P.S. nejaučiu jokios neapykantos Ryto komandai, turiu keleta gerų draugų kurie serga už Rytą, tai ką dabar mums lieka vienas kitam perpjauti gerkles :?:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas 2009-2010 metų sezonas
StandartinėParašytas: 2010 Gegužė 17, 05:12 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Aš mėgstu savo komandos klaidas paanalizuoti. Pritariu kad kartais gal esu akla iš meilės savo komandai. Žalgiriuką myliu iki kaulų šaknų, nes su ta komanda užaugusi. Pati kažkada Saboninėj treniravausi, tik deja man matyt buvo kitoks likimas paskirtas. Kas liečia rytą, komandai kaip tokiai nejaučiu didelės neapykantos. Yra žaidėjų kaip Zavackas, Babrauskas ar Jomantas, kurių nekenčiu. Nevirškinu Kurtinaičio ir visai nemėgstu Jonelio. Gerbiu jų geriausią - Marčių.
Mėgstu teisybę ir noriu kad kovos būtų lygios, kad jos būtų aikštelėje tarp krepšininkų su gerais, sažiningais ir tikrai profesionaliais teisėjais. Kad komandų taktikos būtų gudrios žaidime, o ne planuose, kaip išmušti priešininkus kad kitose varžybose jų nebūtų. Žalgirio komandoje gal Vatsonas - arklys nekontroliuojantis savo judesių. Nemanau, kad jis piktybinis, tiesiog drimba sunkiasvoris. Vilniaus gi komandoje mano ankščiau minėtieji, gal su Kurčio palaiminimu kartais atrodo piktybiniais. GAl tai vėl tik aklos fanės žvilgsnis.
Ką gi rezultatas 2:2, Ryt nauja kova, tikiuosi komandos parodys tikrą krepšinį, o mes po finalo džiaugsimės kad jis buvo super!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas 2009-2010 metų sezonas
StandartinėParašytas: 2010 Gegužė 17, 09:30 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
„Gerbiamas Jonai Vainauskai, perskaitęs jūsų pareiškimą negalvojau, kad man taip pasiseks. Tik dabar pagaliau supratau, kas už virvučių tampo marionetes ir rašo scenarijų teatrui, kurio scena yra visa Lietuva, o man tame virtualiame melo pasaulyje, kurį jūs kuriate, skirtas išprotėjusio Buratino vaidmuo. Visa tai daroma tam, kad apgauti žmones, kuriuos jūs laikote kvaila pilka mase ir nenešate jokios atsakomybės nei prieš Dievą, nei prieš sąžinę, kuriai jūsų kūnuose galbūt nėra ir vietos?
Mano tėvas, kitaip nei jūsų, mirė, kai man buvo penkiolika. Geri tėvo draugai tada manęs pagailėjo – šešiolikos gavau pažymą dirbti. Nuo to laiko nesustodamas dirbau.
Jūs teisus aš viską darau už savo pinigus. Kitaip nei jūs – už svetimus. Ir dar moku rytinį „mokestį“. Tegul mano pinigai leidžia jums tapti tikru vyru. Niekada nepamirškite to.
Be to, noriu priminti, kad „Siemens“ areną Vilniuje atsisakė finansuoti visi bankai, o aš nepabijojau, nes myliu sportą. Naudokitės į sveikatą dėl teisingo sporto, o ne dėl šou biznio, kur visos vietos turnyro lentelėje iš anksto žinomos.
Planas paskelbti mane išprotėjusiu virto didele bėda, pralaimėjimu ir jūsų negabumų triumfu. Išprotėjusio Buratino komanda be trenerio sugebėjo nugalėti tokio išsilavinusio ir vertybes puoselėjančio kvestionuotojo komandą. Esmė ne tame, kad laimėjome, bet kad jūsų rengtas šou atsisuko prieš jus patį. Galų gale galbūt Lietuva pabus.
Panašu, kad jūs išėjote iš proto, o ne aš. Ir ne aš sugalvojau naują „šiek tiek“ kietesnį krepšinį. Galvojau, kad Kurtinaitis moko vaikus žaisti „šiek tiek“ kietesnį krepšinį, bet klydau. Po trijų susitikimų pažinęs jūsų mentalitetą dabar suprantu, kieno čia darbo rezultatas – šiek tiek sulaužyta Begičiaus ranka, „šiek tiek“ sutrenktos Watsono smegenys.
Kodėl aš kovoju? Kad iš jūsų kareivių perimčiau „Žalgirį“ ir valdyčiau klubą. Už savo veiksmus atsakyčiau prieš sirgalius ir Lietuvą.
Jūs manęs nenustebinote gerai organizuotais veiksmais, nes aš tai jau ne kartą perėjau.
Jūs nepastebėjote, kad su FBK „Kaunu“ aštuonerius metus tapome Lietuvos čempionais. Kol supratome, kad sportiniais principais „Kaunas“ nenugalės. Dabar tapo aišku, po kokių tipų priedanga futbolas paverstas lažybininkų kontora.
Tuomet, kai mes Kaune priiminėjome tokias žymias komandas kaip „Liverpool“, visas pasaulis apie Lietuvą sužinojo kaip apie futbolo šalį.
Kai sulaužėme mitą ir Glazge, ir Kaune nugalėdami „Rangers“, Škotijoje netgi nutraukė TV transliaciją, kad paslėpti gėdą žlugus keturiasdešimtmečiui mitui, sukurtam, siekiant apgauti savo sirgalius. Jis žlugo Lietuvoje. Tai istorinis įvykis. Nesimokykite iš jų. Vis tiek galas bus toks pats.
Aš suprantu, kad esate kvestionuotojas (taip protingai parašėte, kad net sunku pakartoti) ir turite savo vertybes, iš kurių savo virtuvėje verdate opiumą liaudžiai. Kaip jūs nepastebėjote, kai pirmais metais, kai atėjau į Škotiją su žaidėjais iš Lietuvos likau be trenerių ir šešių futbolininkų. Du iš jų pavogė, bet keturis sugebėjau susigrąžinti.
Sugebėjau nugalėti futbolo mafiją ir dar iškovoti Škotijos taurę. Kaip jūs nepastebėjote, kaip aš tarp trijų šimtų tūkstančių sirgalių Edinburge jojau ant karvės, rankose laikydamas čempionų taurę, nors tos nuotraukas apskriejo visą pasaulį. Matyt, net kai „Žalgiris“ taps Eurolygos čempionu dėl per didelio intelekto to vis tiek nepastebėsite. Toks jau pilkos vidutinybės refleksas. Mokykitės intelektuale, nepasiduokite.
Prisiminkite ir perspėkite savus pirmadieniui. Lietuvoje vertybė yra ne tik krepšinis, kurį jūs „šiek tiek“ kaip patriotas saugojate, bet ir teisėjai, kurių dar nepavertėte vergais kaip futbole, galbūt ir su jūsų pagalba.
Aš matau, kad jums sunku mane suprasti, bet jei bėgate į teismą, vadinasi, kad nors kažką supratote.
Gerai Walteris Scottas pasakė: „Jeigu velnias tave veja priešais save, tavęs ir tavo aplinkos jau niekas nesustabdys“.
Kauno „Žalgirio“ savininkas Vladimiras Romanovas.

kada tos nesamones baigsis ???..... darosi nebeskanu ... man jau nesvarbu kas kaltas kas ka siule... shlykshtu ir tiek ...

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 322 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 41  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin