Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 15:07

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 50 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Boulingas :)
StandartinėParašytas: 2009 Balandis 9, 09:30 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Liepa 31, 12:30
Pranešimai: 3818
Na nieko nuostabaus, jog krepšys didėja, kuo giliau į mišką tuo daugiau medžių :difus_1

Sraigute, kaip šio sporto atstovė, galėtum daugiau papasokoti kas ir kaip, nes tikrai nežinojau kaip pasirinkti kamuuolį. Šiaip pats mėtau su 14, bet pagal tą formulę man jis perlengvas, bet kai imu kokį 15 ar 16, tai skylės perdidelės, tai nepatogu mesti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Boulingas :)
StandartinėParašytas: 2009 Balandis 9, 10:40 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugsėjis 29, 14:04
Pranešimai: 1666
Miestas: Vilnius
Matai, Samot, jei renkies iš salės kamuolių (čia tie, kuriuos gali imt rezervavęs taką), tai pagal svorį nelabai pasirinksi, nes kaip minėjau bus nepatogiai išgręžtos skylės. Tad rinkis tokį, su kuriuo patogiausiai mesti. Dažniausiai tai bus lengvesnis, nei rekomenduojama pagal svorį. Priešingu atveju, tau bus nepatogu mesti bei daugiau mėtydamas nusidaužysi pirštus.
Šiaip siūlau visiems, kurie mėgsta pamėtyt, įsigyt savo kamuolį (paprastą "tiesų" ("spare") kamuolį) ir išsigręžt pagal savo ranką. Sportuojantys gręžiasi "sportiniu" režimu, bet galima ir "salės" režimu prasigręžt. Pastaruoju ir aš pradžioj buvau prasigręžus. Jei laisvalaikio praleidimui mėtai, pilnai užtenka :)

_________________
Skubu, skubu...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Boulingas :)
StandartinėParašytas: 2009 Balandis 9, 10:50 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Liepa 31, 12:30
Pranešimai: 3818
sraigute rašė:
Matai, Samot, jei renkies iš salės kamuolių (čia tie, kuriuos gali imt rezervavęs taką), tai pagal svorį nelabai pasirinksi, nes kaip minėjau bus nepatogiai išgręžtos skylės. Tad rinkis tokį, su kuriuo patogiausiai mesti. Dažniausiai tai bus lengvesnis, nei rekomenduojama pagal svorį. Priešingu atveju, tau bus nepatogu mesti bei daugiau mėtydamas nusidaužysi pirštus.
Šiaip siūlau visiems, kurie mėgsta pamėtyt, įsigyt savo kamuolį (paprastą "tiesų" ("spare") kamuolį) ir išsigręžt pagal savo ranką. Sportuojantys gręžiasi "sportiniu" režimu, bet galima ir "salės" režimu prasigręžt. Pastaruoju ir aš pradžioj buvau prasigręžus. Jei laisvalaikio praleidimui mėtai, pilnai užtenka :)


Na jei žaidžiu ilgesnį laiką, visada nusidaužau pirštus, poto kelias dienas skauda,o kiek kainuoja daugmaž tokie kamuoliai, ir kas per sportinis ir salės rėžimas?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Boulingas :)
StandartinėParašytas: 2009 Balandis 9, 11:24 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugsėjis 29, 14:04
Pranešimai: 1666
Miestas: Vilnius
Jei Vilniuj, tai tiesus kamuolys (ir išgręš už tą kainą) kainuoja apie 330 Lt. Nepigu, bet jei tuom užsiimi, tai tikrai verta. Beje, kaip ir įsigyt savo batus... Pradžiai galima pigius, bent jau tam, kad kokio grybelio nepasigautum.

O dėl pirštų nusidaužymo, tai su savo kamuoliu mažiau jie nukenčia, bet dar reik ir mest kuo taisyklingiau 8)

"Salės" - kad kuo daugiau pirštų tiktų, skylių plotis didesnis ir tarpas tarp nykčio ir pirštų mažesnis, kad galėtum sugniaužes laikyt. O "sportinis" - išgręžtas tiksliai pagal ranką, kamuolys iš esmės laikos ant nykščio ir delno pagalvėlių. Ir reik specialiai kamuolį išleist.

Šiaip vyrams ir sportiniu paprastai gana lengvai gaunas mėtyt, pasižiūri, pabando ir gaunas, o moterų rankos "kreivos" :)

_________________
Skubu, skubu...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Boulingas :)
StandartinėParašytas: 2009 Balandis 9, 11:32 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Liepa 31, 12:30
Pranešimai: 3818
Na už krepšinio batelius taip pat moku apie 300Lt, nors jų man užtenka gana ilgai, plius dar sportinė apranga, kamuolys (šiuometu neturiu) dar treningai, na žodžiu taip pat nepigu, na kolkas man boulingas tik pramoga :difus_1

P.S. sraigute, dėkui už informaciją :difus_3


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Boulingas :)
StandartinėParašytas: 2009 Balandis 9, 11:41 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugsėjis 29, 14:04
Pranešimai: 1666
Miestas: Vilnius
Nėr už ką, jei dar kas iš boulingo sudomins klausk, pasistengsiu atsakyt :)

_________________
Skubu, skubu...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Boulingas :)
StandartinėParašytas: 2009 Balandis 10, 08:12 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugsėjis 29, 14:04
Pranešimai: 1666
Miestas: Vilnius
Esu siaubingai išsiblaškęs žmogus - vakar specialiai nusinešiau fotiką, kad nufotagrafuot savo kamuolius, kad pamatyt kuom skiriasi "salės" nuo "sportino" gręžimo (mano abu skirtingai gręžti, dabar mėtau su sportiniu), ir pamiršau... Siaaaubas :)

_________________
Skubu, skubu...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Boulingas :)
StandartinėParašytas: 2009 Balandis 10, 08:44 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Liepa 31, 12:30
Pranešimai: 3818
sraigute, kitą kartą butinai nufotkink ir įdėk, ydomu bus palyginti :difus_1


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 50 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin